|
30.1.2018 |
HR |
Službeni list Europske unije |
L 25/64 |
PROVEDBENA ODLUKA KOMISIJE (EU) 2018/144
оd 19. siječnja 2018.
o potvrđivanju ili izmjeni privremenog izračuna prosječnih specifičnih emisija CO2 i ciljnih vrijednosti specifičnih emisija za proizvođače osobnih automobila za kalendarsku godinu 2016. u skladu s Uredbom (EZ) br. 443/2009 Europskog parlamenta i Vijeća
(priopćeno pod brojem dokumenta C(2018) 186)
(Vjerodostojni su samo tekstovi na bugarskom, engleskom, francuskom, nizozemskom, njemačkom, švedskom i talijanskom)
EUROPSKA KOMISIJA,
uzimajući u obzir Ugovor o funkcioniranju Europske unije,
uzimajući u obzir Uredbu (EZ) br. 443/2009 Europskog parlamenta i Vijeća od 23. travnja 2009. o utvrđivanju standardnih vrijednosti emisija za nove osobne automobile u okviru integriranog pristupa Zajednice smanjenju emisija CO2 iz lakih vozila (1), a posebno njezin članak 8. stavak 5. drugi podstavak,
budući da:
|
(1) |
U skladu s Uredbom (EZ) br. 443/2009 Komisija svake godine treba izračunati prosječne specifične emisije CO2 i ciljnu vrijednost specifičnih emisija za svakog proizvođača osobnih automobila u Uniji, kao i za svako udruženje proizvođača. Na temelju tog izračuna Komisija utvrđuje jesu li proizvođači i udruženja poštovali svoje ciljne vrijednosti specifičnih emisija. |
|
(2) |
Detaljni podaci kojima se treba koristiti za izračun prosječnih specifičnih emisija CO2 i ciljnih vrijednosti specifičnih emisija temelje se na broju registriranih novih osobnih automobila u državama članicama tijekom prethodne kalendarske godine. |
|
(3) |
Sve su države članice Komisiji dostavile podatke za 2016. Kad se, kao rezultat provjere podataka koju je izvršila Komisija, uočilo da određeni podaci nedostaju ili da su očito netočni, Komisija se obratila predmetnim državama članicama i u dogovoru s njima podatke na odgovarajući način prilagodila ili upotpunila. Kada dogovor s državom članicom nije bilo moguće postići, privremeni podaci te države članice nisu prilagođeni. |
|
(4) |
Komisija je 20. travnja 2017. objavila privremene podatke i obavijestila 95 proizvođača o privremenim izračunima njihovih prosječnih specifičnih emisija CO2 i njihovim ciljnim vrijednostima specifičnih emisija za 2016. Od proizvođača se zatražilo da provjere podatke te da u roku od tri mjeseca od primitka obavijeste Komisiju o svim pogreškama. U danom su roku obavijest o pogreškama dostavila 40 proizvođača. |
|
(5) |
Za preostalih 55 proizvođača koji nisu prijavili pogreške u skupovima podataka ili na drugi način odgovorili trebalo bi potvrditi privremene podatke i privremene izračune prosječnih specifičnih emisija i ciljnih vrijednosti specifičnih emisija. Za tri su proizvođača sva vozila uključena u privremeni skup podataka bila izvan područja primjene Uredbe (EZ) br. 443/2009. |
|
(6) |
Komisija je provjerila pogreške koje su prijavili proizvođači i razloge koje su naveli za ispravke te je skup podataka potvrđen ili izmijenjen. |
|
(7) |
U slučaju podataka u kojima nedostaju ili su netočni identifikacijski parametri kao što su tip, varijanta, kod izvedbe ili homologacijski broj, u obzir treba uzeti činjenicu da proizvođači te podatke ne mogu provjeriti ni ispraviti. Stoga je primjereno na emisije CO2 i vrijednosti mase u tim podacima primijeniti granicu dopuštene pogreške. |
|
(8) |
Granica dopuštene pogreške trebala bi se izračunavati kao razlika između odstupanja od ciljne vrijednosti specifičnih emisija izražena kao odbitak ciljne vrijednosti specifičnih emisija od prosječnih specifičnih emisija izračunanih s onim registracijama koje proizvođač nije mogao provjeriti i bez njih. Neovisno o tome je li razlika pozitivna ili negativna, granicom dopuštene pogreške uvijek bi se trebao poboljšati položaj proizvođača u pogledu njegove ciljne vrijednosti specifičnih emisija. |
|
(9) |
U skladu s člankom 10. stavkom 2. Uredbe (EZ) br. 443/2009 trebalo bi se smatrati da proizvođač poštuje svoju ciljnu vrijednost specifičnih emisija navedenu u članku 4. te Uredbe ako su prosječne emisije navedene u ovoj Odluci niže od ciljne vrijednosti specifičnih emisija, izraženo kao negativno odstupanje od ciljne vrijednosti. Ako prosječne emisije prelaze ciljnu vrijednost specifičnih emisija, zaračunat će se premija za prekomjerne emisije, osim ako se na predmetnog proizvođača primjenjuje izuzeće iz poštovanja te ciljne vrijednosti ili je on član udruženja, a udruženje ispunjava svoje ciljne vrijednosti specifičnih emisija. |
|
(10) |
Volkswagen Group dao je 3. studenoga 2015. izjavu u kojoj je navedeno da su otkrivene nepravilnosti pri utvrđivanju homologacijskih razina CO2 za neka od njihovih vozila. Iako je taj slučaj temeljito istražen, Komisija je ocijenila da udruženje Volkswagen kao cjelina treba dostaviti daljnja pojašnjenja te potvrdu od nacionalnih homologacijskih tijela da takve nepravilnosti nisu prisutne. Kao posljedica toga, vrijednosti za udruženje Volkswagen i njegove članove (Audi AG, Audi Hungaria Motor Kft., Bugatti Automobiles S.A.S., Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Quattro GmbH, Seat S.A., Skoda Auto A.S. i Volkswagen AG) ne mogu se potvrditi ni izmijeniti. |
|
(11) |
Komisija zadržava pravo preispitivanja učinkovitosti proizvođača kako je potvrđeno ili izmijenjeno ovom Odlukom ako relevantna nacionalna tijela potvrde postojanje nepravilnosti u vrijednostima emisija CO2 korištenima u svrhu određivanja usklađenosti proizvođača s ciljnim vrijednostima specifičnih emisija. |
|
(12) |
U skladu s tim trebalo bi potvrditi ili izmijeniti privremeni izračun prosječnih specifičnih emisija CO2 iz novih osobnih automobila registriranih 2016., ciljnih vrijednosti specifičnih emisija i razliku tih dviju vrijednosti, |
DONIJELA JE OVU ODLUKU:
Članak 1.
U Prilogu ovoj Odluci navedene su vrijednosti koje se odnose na učinkovitost proizvođača, potvrđene ili izmijenjene za svakog proizvođača osobnih automobila i za svako udruženje takvih proizvođača za kalendarsku godinu 2016. u skladu s člankom 8. stavkom 5. Uredbe (EZ) br. 443/2009.
Članak 2.
Odluka je upućena sljedećim pojedinačnim proizvođačima i udruženjima osnovanima u skladu s člankom 7. Uredbe (EZ) br. 443/2009:
|
1. |
|
|
2. |
|
|
3. |
|
|
4. |
|
|
5. |
|
|
6. |
|
|
7. |
|
|
8. |
AVTOVAZ JSC Zastupnik u Uniji:
|
|
9. |
|
|
10. |
|
|
11. |
|
|
12. |
|
|
13. |
|
|
14. |
BYD AUTO INDUSTRY COMPANY LIMITED Zastupnik u Uniji:
|
|
15. |
|
|
16. |
|
|
17. |
FCA US LLC Zastupnik u Uniji:
|
|
18. |
|
|
19. |
|
|
20. |
|
|
21. |
|
|
22. |
|
|
23. |
|
|
24. |
|
|
25. |
Ford India Private Ltd. Zastupnik u Uniji:
|
|
26. |
Ford Motor Company of Australia Ltd. Zastupnik u Uniji:
|
|
27. |
Ford Motor Company of Brazil Ltda. Zastupnik u Uniji:
|
|
28. |
|
|
29. |
|
|
30. |
Fuji Heavy Industries Ltd. Zastupnik u Uniji:
|
|
31. |
General Motors Company Zastupnik u Uniji:
|
|
32. |
General Motors Holdings LLC Zastupnik u Uniji:
|
|
33. |
GM Korea Company Zastupnik u Uniji:
|
|
34. |
Great Wall Motor Company Ltd. Zastupnik u Uniji:
|
|
35. |
Honda Automobile (China) Co., Ltd. Zastupnik u Uniji:
|
|
36. |
Honda Motor Co., Ltd. Zastupnik u Uniji:
|
|
37. |
Honda Turkiye A.S. Zastupnik u Uniji:
|
|
38. |
|
|
39. |
Hyundai Motor Company Zastupnik u Uniji:
|
|
40. |
|
|
41. |
|
|
42. |
Hyundai Motor India Ltd. Zastupnik u Uniji:
|
|
43. |
Hyundai Assan Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.S. Zastupnik u Uniji:
|
|
44. |
Isuzu Motors Limited Zastupnik u Uniji:
|
|
45. |
|
|
46. |
|
|
47. |
KIA Motors Corporation Zastupnik u Uniji:
|
|
48. |
|
|
49. |
|
|
50. |
|
|
51. |
|
|
52. |
LADA France S.A.S. 13, Route Nationale 10 78310 Coignières Francuska |
|
53. |
|
|
54. |
|
|
55. |
|
|
56. |
|
|
57. |
Mahindra & Mahindra Ltd. Zastupnik u Uniji:
|
|
58. |
Maruti Suzuki India Ltd. Zastupnik u Uniji:
|
|
59. |
|
|
60. |
Mazda Motor Corporation Zastupnik u Uniji:
|
|
61. |
|
|
62. |
|
|
63. |
|
|
64. |
Mitsubishi Motors Corporation MMC Zastupnik u Uniji:
|
|
65. |
Mitsubishi Motors Thailand Co., Ltd. MMTh Zastupnik u Uniji:
|
|
66. |
|
|
67. |
|
|
68. |
Nissan International SA Zastupnik u Uniji:
|
|
69. |
|
|
70. |
|
|
71. |
|
|
72. |
|
|
73. |
|
|
74. |
|
|
75. |
|
|
76. |
|
|
77. |
|
|
78. |
Shanghai Maple Automobile Co Ltd. Zastupnik u Uniji:
|
|
79. |
SsangYong Motor Company Zastupnik u Uniji:
|
|
80. |
Suzuki Motor Corporation Zastupnik u Uniji:
|
|
81. |
Suzuki Motor Thailand Co. Ltd. Zastupnik u Uniji:
|
|
82. |
Taiqi Electric Vehicle Co Limited Zastupnik u Uniji:
|
|
83. |
Tata Motors Ltd. Zastupnik u Uniji:
|
|
84. |
|
|
85. |
Tesla Motors Ltd. Zastupnik u Uniji:
|
|
86. |
|
|
87. |
|
|
88. |
|
|
89. |
|
|
90. |
|
|
91. |
|
|
92. |
|
|
93. |
|
|
94. |
|
|
95. |
|
|
96. |
|
|
97. |
|
|
98. |
|
|
99. |
|
Sastavljeno u Bruxellesu 19. siječnja 2018.
Za Komisiju
Miguel ARIAS CAÑETE
Član Komisije
PRILOG
Tablica 1.
Vrijednosti povezane s učinkovitošću proizvođača potvrđene ili izmijenjene u skladu s člankom 8. stavkom 5. drugim podstavkom Uredbe (EZ) br. 443/2009
|
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
I |
|
Ime proizvođača |
Udruženja i izuzeća |
Broj registracija |
Prosječne specifične emisije CO2 (100 %) |
Ciljna vrijednost specifičnih emisija |
Odstupanje od ciljne vrijednosti |
Prilagođeno odstupanje od ciljne vrijednosti |
Prosječna masa |
Prosječne emisije CO2 (100 %) |
|
ADIDOR VOITURES SAS |
DMD |
16 |
179,000 |
|
|
|
1 300,00 |
179,000 |
|
ALFA ROMEO SPA |
P3 |
63 120 |
115,042 |
128,478 |
– 13,436 |
– 13,436 |
1 359,09 |
115,042 |
|
ALPINA BURKARD BOVENSIEPEN GMBH E CO KG |
DMD |
773 |
172,604 |
|
|
|
1 873,15 |
172,604 |
|
ANHUI JIANGHUAI AUTOMOBILE |
DMD |
52 |
232,692 |
|
|
|
1 586,92 |
232,692 |
|
ASTON MARTIN LAGONDA LTD |
D |
1 367 |
308,661 |
309,000 |
– 0,339 |
– 0,339 |
1 830,98 |
308,661 |
|
AUTOMOBILES CITROEN |
|
614 686 |
103,312 |
122,810 |
– 19,498 |
– 19,498 |
1 235,06 |
103,312 |
|
AUTOMOBILES PEUGEOT |
|
889 051 |
101,748 |
123,348 |
– 21,600 |
– 21,600 |
1 246,84 |
101,748 |
|
AVTOVAZ JSC |
P10 |
2 676 |
180,060 |
120,367 |
59,693 |
59,693 |
1 181,62 |
180,060 |
|
BENTLEY MOTORS LTD |
D |
3 260 |
285,502 |
294,000 |
– 8,498 |
– 8,682 |
2 499,31 |
285,502 |
|
BLUECAR SAS |
|
1 466 |
0,000 |
128,873 |
– 128,873 |
– 128,873 |
1 367,74 |
0,000 |
|
BLUECAR ITALY SRL |
|
8 |
0,000 |
133,089 |
– 133,089 |
– 133,089 |
1 460,00 |
0,000 |
|
BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
P1 |
973 555 |
121,947 |
138,104 |
– 16,157 |
– 16,218 |
1 569,72 |
121,983 |
|
BMW M GMBH |
P1 |
15 780 |
175,968 |
144,250 |
31,718 |
30,524 |
1 704,21 |
175,976 |
|
BYD AUTO INDUSTRY COMPANY LIMITED |
DMD |
32 |
0,000 |
|
|
|
2 455,00 |
0,000 |
|
CATERHAM CARS LIMITED |
DMD |
130 |
150,438 |
|
|
|
644,54 |
150,438 |
|
CHEVROLET ITALIA SPA |
P5 |
1 |
116,000 |
120,293 |
– 4,293 |
– 4,293 |
1 180,00 |
116,000 |
|
FCA US LLC |
P3 |
104 390 |
146,673 |
142,421 |
4,252 |
4,199 |
1 664,19 |
146,673 |
|
CNG-TECHNIK GMBH |
P4 |
567 |
162,695 |
137,799 |
24,896 |
24,896 |
1 563,05 |
162,695 |
|
AUTOMOBILE DACIA SA |
P10 |
414 892 |
117,432 |
121,203 |
– 3,771 |
– 3,771 |
1 199,90 |
117,432 |
|
DAIMLER AG |
P2 |
910 189 |
124,543 |
138,640 |
– 14,097 |
– 14,236 |
1 581,46 |
125,012 |
|
DONKERVOORT AUTOMOBIELEN BV |
DMD |
5 |
178,000 |
|
|
|
865,00 |
178,000 |
|
DR MOTOR COMPANY SRL |
DMD |
490 |
147,808 |
|
|
|
1 183,29 |
147,808 |
|
FERRARI SPA |
D |
2 482 |
281,007 |
290,000 |
– 8,993 |
– 8,993 |
1 710,05 |
281,007 |
|
FCA ITALY SPA |
P3 |
768 863 |
115,961 |
119,443 |
– 3,482 |
– 3,484 |
1 161,40 |
115,961 |
|
FORD INDIA PRIVATE LIMITED |
P4 |
7 363 |
113,646 |
114,583 |
– 0,937 |
– 0,955 |
1 055,05 |
113,646 |
|
FORD MOTOR COMPANY OF AUSTRALIA LIMITED |
P4 |
1 |
206,000 |
173,762 |
32,238 |
32,238 |
2 350,00 |
206,000 |
|
FORD MOTOR COMPANY |
P4 |
16 184 |
216,871 |
149,108 |
67,763 |
67,547 |
1 810,52 |
216,871 |
|
FORD-WERKE GMBH |
P4 |
1 010 774 |
118,435 |
128,663 |
– 10,228 |
– 10,241 |
1 363,15 |
118,435 |
|
FUJI HEAVY INDUSTRIES LTD |
ND |
30 249 |
158,756 |
164,616 |
– 5,860 |
– 5,930 |
1 606,29 |
158,756 |
|
GENERAL MOTORS COMPANY |
P5 |
1 138 |
265,656 |
151,235 |
114,421 |
114,421 |
1 857,07 |
265,656 |
|
GENERAL MOTORS HOLDINGS LLC |
P5 |
642 |
267,399 |
152,108 |
115,291 |
115,291 |
1 876,16 |
267,399 |
|
GM KOREA COMPANY |
P5 |
378 |
121,569 |
124,182 |
– 2,613 |
– 2,613 |
1 265,09 |
121,577 |
|
GREAT WALL MOTOR COMPANY LIMITED |
DMD |
167 |
184,964 |
|
|
|
1 751,60 |
184,964 |
|
HONDA AUTOMOBILE CHINA CO LTD |
P6 |
5 |
128,800 |
118,657 |
10,143 |
10,143 |
1 144,20 |
128,800 |
|
HONDA MOTOR CO LTD |
P6 |
66 732 |
116,989 |
123,400 |
– 6,411 |
– 6,411 |
1 247,98 |
116,989 |
|
HONDA TURKIYE AS |
P6 |
1 081 |
154,871 |
125,445 |
29,426 |
29,426 |
1 292,73 |
154,871 |
|
HONDA OF THE UK MANUFACTURING LTD |
P6 |
83 283 |
134,565 |
135,144 |
– 0,579 |
– 0,579 |
1 504,95 |
134,565 |
|
HYUNDAI MOTOR COMPANY |
P7 |
78 881 |
131,212 |
135,580 |
– 4,368 |
– 4,368 |
1 514,51 |
131,212 |
|
HYUNDAI ASSAN OTOMOTIV SANAYI VE TICARET AS |
P7 |
164 974 |
112,035 |
115,761 |
– 3,726 |
– 3,726 |
1 080,83 |
112,035 |
|
HYUNDAI MOTOR MANUFACTURING CZECH SRO |
P7 |
245 611 |
130,815 |
133,970 |
– 3,155 |
– 3,155 |
1 479,27 |
130,815 |
|
HYUNDAI MOTOR EUROPE GMBH |
P7 |
840 |
109,012 |
116,796 |
– 7,784 |
– 7,784 |
1 103,47 |
109,012 |
|
HYUNDAI MOTOR INDIA LTD |
P7 |
15 |
114,533 |
118,194 |
– 3,661 |
– 3,661 |
1 134,07 |
114,533 |
|
ISUZU MOTORS LTD |
DMD |
9 |
198,556 |
|
|
|
2 015,00 |
198,556 |
|
JAGUAR LAND ROVER LIMITED |
P12/ND |
225 192 |
149,841 |
178,025 |
– 28,184 |
– 28,184 |
1 953,39 |
149,841 |
|
KIA MOTORS CORPORATION |
P8 |
250 700 |
119,687 |
127,681 |
– 7,994 |
– 7,994 |
1 341,65 |
119,687 |
|
KIA MOTORS SLOVAKIA SRO |
P8 |
171 005 |
132,348 |
132,789 |
– 0,441 |
– 0,441 |
1 453,42 |
132,348 |
|
KOENIGSEGG AUTOMOTIVE AB |
DMD |
4 |
377,750 |
|
|
|
1 432,75 |
377,750 |
|
KTM-SPORTMOTORCYCLE AG |
DMD |
30 |
189,967 |
|
|
|
895,00 |
189,967 |
|
LADA AUTOMOBILE GMBH |
DMD |
889 |
215,847 |
|
|
|
1 284,97 |
215,847 |
|
AUTOMOBILI LAMBORGHINI SPA |
D |
856 |
315,729 |
318,000 |
– 2,271 |
– 2,271 |
1 693,16 |
315,729 |
|
LITEX MOTORS AD |
DMD |
51 |
181,902 |
|
|
|
1 720,78 |
181,902 |
|
LOTUS CARS LIMITED |
DMD |
784 |
207,352 |
|
|
|
1 199,71 |
207,352 |
|
MAGYAR SUZUKI CORPORATION LTD |
P11/ND |
137 789 |
120,610 |
123,114 |
– 2,504 |
– 2,504 |
1 186,03 |
120,610 |
|
MAHINDRA & MAHINDRA LTD |
DMD |
396 |
172,326 |
|
|
|
1 825,89 |
172,326 |
|
MARUTI SUZUKI INDIA LTD |
P11/ND |
14 234 |
100,181 |
123,114 |
– 22,933 |
– 22,934 |
960,77 |
100,181 |
|
MASERATI SPA |
D |
7 111 |
197,005 |
245,000 |
– 47,995 |
– 48,023 |
2 072,67 |
197,005 |
|
MAZDA MOTOR CORPORATION |
ND |
219 859 |
126,740 |
129,426 |
– 2,686 |
– 2,687 |
1 323,59 |
126,740 |
|
MCLAREN AUTOMOTIVE LIMITED |
D |
739 |
262,188 |
275,000 |
– 12,812 |
– 12,812 |
1 493,83 |
262,188 |
|
MERCEDES-AMG GMBH |
P2 |
2 194 |
220,390 |
141,170 |
79,220 |
77,774 |
1 636,83 |
220,390 |
|
MG MOTOR UK LIMITED |
D |
4 159 |
126,445 |
146,000 |
– 19,555 |
– 19,555 |
1 305,57 |
126,445 |
|
MITSUBISHI MOTORS CORPORATION MMC |
P9 |
78 199 |
125,408 |
140,027 |
– 14,619 |
– 14,619 |
1 611,81 |
125,408 |
|
MITSUBISHI MOTORS THAILAND CO LTD MMTH |
P9 |
26 176 |
96,226 |
108,560 |
– 12,334 |
– 12,334 |
923,26 |
96,226 |
|
MORGAN TECHNOLOGIES LTD |
DMD |
473 |
187,977 |
|
|
|
1 080,64 |
187,977 |
|
NATIONAL ELECTRIC VEHICLE SWEDEN |
DMD |
1 |
161,000 |
|
|
|
1 910,00 |
161,000 |
|
NISSAN INTERNATIONAL SA |
|
550 090 |
116,666 |
129,402 |
– 12,736 |
– 12,736 |
1 379,31 |
116,666 |
|
NOBLE AUTOMOTIVE LTD |
DMD |
2 |
333,000 |
|
|
|
1 416,00 |
333,000 |
|
ADAM OPEL AG |
P5 |
968 401 |
122,854 |
127,667 |
– 4,813 |
– 4,813 |
1 341,36 |
122,854 |
|
PAGANI AUTOMOBILI SPA |
DMD |
1 |
343,000 |
|
|
|
1 487,00 |
343,000 |
|
PGO AUTOMOBILES |
DMD |
26 |
172,423 |
|
|
|
1 065,54 |
172,423 |
|
RADICAL MOTORSPORT LTD |
DMD |
5 |
319,800 |
|
|
|
1 088,40 |
319,800 |
|
RENAULT SAS |
P10 |
1 128 508 |
105,185 |
125,246 |
– 20,061 |
– 20,063 |
1 288,38 |
105,185 |
|
RENAULT TRUCKS |
DMD |
49 |
172,184 |
|
|
|
2 172,04 |
172,184 |
|
ROLLS-ROYCE MOTOR CARS LTD |
P1 |
756 |
334,075 |
183,226 |
150,849 |
148,449 |
2 557,09 |
334,075 |
|
SECMA SAS |
DMD |
39 |
132,846 |
|
|
|
678,79 |
132,846 |
|
SHANGHAI MAPLE AUTOMOBILE CO LTD |
DMD |
1 |
256,000 |
|
|
|
1 455,00 |
256,000 |
|
SSANGYONG MOTOR COMPANY |
ND |
18 228 |
153,254 |
167,573 |
– 14,319 |
– 14,319 |
1 633,60 |
153,254 |
|
SUZUKI MOTOR CORPORATION |
P11/ND |
14 893 |
156,047 |
123,114 |
32,933 |
32,806 |
1 111,88 |
156,047 |
|
SUZUKI MOTOR THAILAND CO LTD |
P11/ND |
26 427 |
96,760 |
123,114 |
– 26,354 |
– 26,354 |
882,11 |
96,760 |
|
TAIQI ELECTRIC VEHICLE CO. LIMITED |
DMD |
1 |
0,000 |
|
|
|
1 313,00 |
0,000 |
|
TATA MOTORS LIMITED |
P12/ND |
5 |
149,800 |
178,025 |
– 28,225 |
– 28,225 |
1 485,00 |
149,800 |
|
TAZZARI GL SPA |
DMD |
2 |
0,000 |
|
|
|
712,00 |
0,000 |
|
TESLA MOTORS LTD |
|
10 829 |
0,000 |
169,018 |
– 169,018 |
– 169,018 |
2 246,18 |
0,000 |
|
TOYOTA MOTOR EUROPE NV SA |
|
616 164 |
105,447 |
126,835 |
– 21,388 |
– 21,834 |
1 323,15 |
105,447 |
|
VOLVO CAR CORPORATION |
|
270 854 |
121,166 |
145,620 |
– 24,454 |
– 24,454 |
1 734,20 |
121,166 |
Tablica 2.
Vrijednosti povezane s učinkovitošću udruženja potvrđene ili izmijenjene u skladu s člankom 8. stavkom 5. drugim podstavkom Uredbe (EZ) br. 443/2009
|
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
I |
|
Imena udruženja |
Udruženje |
Broj registracija |
Prosječne specifične emisije CO2 (100 %) |
Ciljna vrijednost specifičnih emisija |
Odstupanje od ciljne vrijednosti |
Prilagođeno odstupanje od ciljne vrijednosti |
Prosječna masa |
Prosječne emisije CO2 (100 %) |
|
BMW GROUP |
P1 |
990 091 |
122,970 |
138,236 |
– 15,266 |
– 15,389 |
1 572,62 |
123,006 |
|
DAIMLER AG |
P2 |
912 383 |
124,774 |
138,646 |
– 13,872 |
– 14,020 |
1 581,59 |
125,241 |
|
FCA ITALY SPA |
P3 |
936 373 |
119,323 |
122,614 |
– 3,291 |
– 3,299 |
1 230,78 |
119,323 |
|
FORD-WERKE GMBH |
P4 |
1 034 889 |
119,964 |
128,888 |
– 8,924 |
– 8,938 |
1 368,07 |
119,964 |
|
GENERAL MOTORS |
P5 |
970 560 |
123,117 |
127,710 |
– 4,593 |
– 4,593 |
1 342,29 |
123,117 |
|
HONDA MOTOR EUROPE LTD |
P6 |
151 101 |
126,948 |
129,887 |
– 2,939 |
– 2,939 |
1 389,93 |
126,948 |
|
HYUNDAI |
P7 |
490 321 |
124,522 |
128,073 |
– 3,551 |
– 3,551 |
1 350,23 |
124,522 |
|
KIA |
P8 |
421 705 |
124,821 |
129,752 |
– 4,931 |
– 4,931 |
1 386,97 |
124,821 |
|
MITSUBISHI MOTORS |
P9 |
104 375 |
118,090 |
132,136 |
– 14,046 |
– 14,046 |
1 439,13 |
118,090 |
|
RENAULT |
P10 |
1 546 076 |
108,601 |
124,153 |
– 15,552 |
– 15,553 |
1 264,45 |
108,601 |
|
SUZUKI POOL |
P11/ND |
193 343 |
118,576 |
123,114 |
– 4,538 |
– 4,542 |
1 122,19 |
118,576 |
|
TATA MOTORS LTD, JAGUAR CARS LTD, LAND ROVER |
P12/ND |
225 197 |
149,841 |
178,025 |
– 28,184 |
– 28,184 |
1 953,38 |
149,841 |
Objašnjenja uz tablice 1. i 2.:
Stupac A:
Tablica 1.: „Ime proizvođača” znači ime proizvođača kako ga je taj proizvođač priopćio Komisiji ili, ako ime nije priopćeno, ime koji je registriralo tijelo nadležno za registraciju u državi članici.
Tablica 2.: „Ime udruženja” znači ime udruženja koje je naveo voditelj udruženja.
Stupac B:
|
|
„D” znači da je odstupanje povezano s malim proizvođačem odobreno u skladu s člankom 11. stavkom 3. Uredbe (EZ) br. 443/2009 za kalendarsku godinu 2016.; |
|
|
„ND” znači da je odstupanje povezano sa specijaliziranim proizvođačem odobreno u skladu s člankom 11. stavkom 4. Uredbe (EZ) br. 443/2009 za kalendarsku godinu 2016.; |
|
|
„DMD” znači da se primjenjuje odstupanje de minimis u skladu s člankom 2. stavkom 4. Uredbe (EZ) br. 443/2009, tj. proizvođač koji je zajedno sa svim svojim povezanim poduzećima 2016. bio odgovoran za manje od 1 000 novoregistriranih vozila ne mora ostvariti ciljnu vrijednost specifičnih emisija; |
|
|
„P” znači da je proizvođač član udruženja (navedenog u tablici 2.) koje je osnovano u skladu s člankom 7. Uredbe (EZ) br. 443/2009 i da je sporazum o udruživanju valjan za kalendarsku godinu 2016. |
Stupac C:
„Broj registracija” znači ukupni broj novih automobila koje su države članice registrirale u kalendarskoj godini, ne računajući pritom registracije koje se odnose na podatke u kojima nedostaju vrijednosti mase i/ili CO2 i one podatke koje proizvođač ne priznaje. Broj registracija koje prijave države članice inače se ne smije mijenjati.
Stupac D:
„Prosječne specifične emisije CO2 (100 %)” znači prosječne specifične emisije CO2 izračunane na temelju 100 % vozila pripisanih proizvođaču. Za prosječne specifične emisije CO2 po potrebi se uzimaju u obzir pogreške o kojima je predmetni proizvođač obavijestio Komisiju. Pri izračunu su korišteni podaci koji sadržavaju valjanu vrijednost mase i emisija CO2. Prosječne specifične emisije CO2 uključuju smanjenja emisija koja proizlaze iz ekoinovacija iz članka 12. Uredbe (EZ) br. 443/2009.
Stupac E:
„Ciljna vrijednost specifičnih emisija” znači ciljna vrijednost emisija izračunana na temelju prosječne mase svih vozila pripisanih proizvođaču, uz primjenu formule navedene u Prilogu I. Uredbi (EZ) br. 443/2009.
Stupac F:
„Odstupanje od ciljne vrijednosti” znači razlika između prosječnih specifičnih emisija CO2 koje su navedene u stupcu D i ciljne vrijednosti specifičnih emisija u stupcu E. Ako je vrijednost u stupcu F pozitivna, prosječne specifične emisije CO2 prelaze ciljnu vrijednost specifičnih emisija.
Stupac G:
„Prilagođeno odstupanje od ciljne vrijednosti” znači da su vrijednosti u tom stupcu koje se razlikuju od onih u stupcu F prilagođene kako bi se uzela u obzir granica dopuštene pogreške. Granica dopuštene pogreške primjenjuje se samo ako je proizvođač Komisiji priopćio podatke s oznakom pogreške B kako je utvrđeno člankom 9. stavkom 3. Uredbe Komisije (EU) br. 1014/2010 (1). Granica dopuštene pogreške izračunava se u skladu sa sljedećom formulom:
Pogreška = apsolutna vrijednost ((AC1 – TG1) – (AC2 – TG2))
|
AC1 |
= |
prosječne specifične emisije CO2 uključujući vozila koja se ne mogu identificirati (kako je navedeno u stupcu D); |
|
TG1 |
= |
ciljna vrijednost specifičnih emisija uključujući vozila koja se ne mogu identificirati (kako je navedeno u stupcu E); |
|
AC2 |
= |
prosječne specifične emisije CO2 ne uključujući vozila koja se ne mogu identificirati; |
|
TG2 |
= |
ciljna vrijednost specifičnih emisija ne uključujući vozila koja se ne mogu identificirati. |
Stupac I:
„Prosječne emisije CO2 (100 %)” znači prosječne specifične emisije CO2 izračunane na temelju 100 % vozila pripisanih proizvođaču. Za prosječne specifične emisije CO2 po potrebi se uzimaju u obzir pogreške o kojima je predmetni proizvođač obavijestio Komisiju. Podaci koji su upotrijebljeni za izračun uključuju one koji sadržavaju valjanu vrijednost mase i emisija CO2, ali se njima ne uzimaju u obzir smanjenja emisija koja proizlaze iz ekoinovacija iz članka 12. Uredbe (EZ) br. 443/2009.
(1) Uredba Komisije (EU) br. 1014/2010 od 10. studenoga 2010. o praćenju i dostavi podataka o registraciji novih osobnih automobila u skladu s Uredbom (EZ) br. 443/2009 Europskoga parlamenta i Vijeća (SL L 293, 11.11.2010., str. 15.).