|
30.1.2018 |
ET |
Euroopa Liidu Teataja |
L 25/64 |
KOMISJONI RAKENDUSOTSUS (EL) 2018/144,
19. jaanuar 2018,
millega kinnitatakse vastavalt Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrusele (EÜ) nr 443/2009 sõiduautode tootjakohase keskmise CO2-eriheite ja eriheite sihttaseme esialgsed arvutused 2016. kalendriaastal või muudetakse neid
(teatavaks tehtud numbri C(2018) 186 all)
(Ainult bulgaaria-, hollandi-, inglis-, itaalia-, prantsus-, rootsi- ja saksakeelne tekst on autentsed)
EUROOPA KOMISJON,
võttes arvesse Euroopa Liidu toimimise lepingut,
võttes arvesse Euroopa Parlamendi ja nõukogu 23. aprilli 2009. aasta määrust (EÜ) nr 443/2009, millega kehtestatakse uute sõiduautode heitenormid väikesõidukite süsinikdioksiidiheite vähendamist käsitleva ühenduse tervikliku lähenemisviisi raames, (1) eriti selle artikli 8 lõike 5 teist lõiku,
ning arvestades järgmist:
|
(1) |
Vastavalt määrusele (EÜ) nr 443/2009 peab komisjon arvutama igal aastal keskmise CO2-eriheite ja eriheite sihttaseme iga sõiduautode tootja ning iga tootjate heiteühenduse kohta liidus. Kõnealuse arvutuse põhjal teeb komisjon kindlaks, kas tootjad ja heiteühendused on järginud neile kehtestatud eriheite sihttasemeid. |
|
(2) |
Keskmise CO2-eriheite ja eriheite sihttaseme arvutamiseks kasutatavad üksikasjalikud andmed põhinevad liikmesriigis eelneva kalendriaasta jooksul registreeritud uute sõiduautode registreerimisandmetel. |
|
(3) |
Kõik liikmesriigid esitasid komisjonile 2016. aasta andmed. Juhtudel, kus komisjon andmeid kontrollides leidis, et osa andmeid on puudu või on andmed ilmselgelt ebatäpsed, võttis komisjon asjaomaste liikmesriikidega ühendust ja kokkuleppel nende liikmesriikidega vastavalt korrigeeris või täiendas andmeid. Kui liikmesriigiga kokkulepet ei saavutatud, siis selle liikmesriigi esialgseid andmeid ei muudetud. |
|
(4) |
Komisjon avaldas esialgsed andmed 20. aprillil 2017 ja esitas 95 tootjale esialgsed arvutused nende 2016. aasta keskmise CO2-eriheite ja eriheite sihttaseme kohta. Tootjatel paluti andmeid kontrollida ja teavitada komisjoni vigadest kolme kuu jooksul alates teate saamisest. Ettenähtud tähtaja jooksul esitasid teated vigade kohta 40 tootjat. |
|
(5) |
Ülejäänud 55 tootja kohta, kes ei teavitanud andmetes esinenud vigadest või jätsid vastamata, tuleks esialgsed andmed ja keskmise eriheite ja eriheite sihttaseme esialgsed arvutused kinnitada. Kolme tootja puhul ei kuulunud ükski esialgsetes andmetes märgitud sõiduk määruse (EÜ) nr 443/2009 kohaldamisalasse. |
|
(6) |
Komisjon on kontrollinud tootjate teatatud vigu ja nende parandamise põhjendusi ning andmed on vastavalt kinnitatud või neid on muudetud. |
|
(7) |
Kui kannetest olid puudu identifitseerimisparameetrid, nagu tüüp, variant, versiooni kood või tüübikinnituse number, või kui need olid valed, tuleks arvesse võtta seda, et tootjad ei saa selliseid kandeid kontrollida ega parandada. Seepärast on kõnealuste kannete puhul asjakohane kohaldada CO2-heite ja sõiduki massi andmete suhtes lubatavat viga. |
|
(8) |
Lubatav viga tuleks arvutada kui erinevus kauguste vahel sihttasemest, kui ühel juhul on kauguse arvutamisel kaasa arvatud registreerimised, mida tootja kontrollida ei saa, ning teisel juhul on need arvestamata jäetud. Sõltumata sellest, kas see erinevus on positiivne või negatiivne, peaks lubatav viga alati parandama tootja tulemust talle kehtestatud eriheite sihttaseme suhtes. |
|
(9) |
Määruse (EÜ) nr 443/2009 artikli 10 lõike 2 kohaselt on tootja täitnud kõnealuse määruse artiklis 4 sätestatud eriheite sihttaseme nõudeid juhul, kui käesolevas otsuses osutatud keskmised heited on väiksemad eriheite sihttasemest (kui keskmise heite ja sihttaseme vahe on negatiivne). Kui aga keskmine heide on suurem kui eriheite sihttase, siis tuleb kehtestada ülemäärase heite maks, välja arvatud juhul, kui asjaomase tootja puhul on tehtud kõnealuse sihttaseme osas erand või kui see tootja on heiteühenduse liige ja see heiteühendus täidab talle kehtestatud eriheite sihttaseme nõudeid. |
|
(10) |
3. novembril 2015 tegi Volkswagen Group avalduse, mille kohaselt on mõne nende sõiduki tüübikinnitusega seotud CO2-heite määramisel tuvastatud eeskirjade rikkumisi. Kuigi küsimust on põhjalikult uuritud, leiab komisjon siiski, et Volkswageni heiteühenduselt on vaja täiendavaid selgitusi; samuti on vaja asjaomase riikliku tüübikinnitusasutuse kinnitust selle kohta, et selliseid eeskirjade rikkumisi ei esine. Sellest tulenevalt ei saa Volkswageni heiteühenduse ja selle liikmetega (Audi AG, Audi Hungaria Motor Kft., Bugatti Automobiles S.A.S., Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Quattro GmbH, Seat S.A., Skoda Auto A.S. ja Volkswagen AG) seotud väärtusi kinnitada ega muuta. |
|
(11) |
Komisjon jätab endale õiguse tootjat käsitlevad ning käesoleva otsusega kinnitatud või muudetud andmed läbi vaadata, kui asjaomased riiklikud asutused peaksid kinnitama eeskirjade rikkumisi seoses CO2-heite väärtustega, mida kasutati selleks, et teha kindlaks, kas kõnealune tootja täidab eriheite sihttaseme nõudeid. |
|
(12) |
Aastal 2016 registreeritud uute sõiduautode keskmise CO2-eriheite, eriheite sihttaseme ja nende kahe suuruse vahe esialgsed arvutused tuleks seega kas kinnitada või vastavalt muuta, |
ON VASTU VÕTNUD KÄESOLEVA OTSUSE:
Artikkel 1
Tootjate andmed, mis on kooskõlas määruse (EÜ) nr 443/2009 artikli 8 lõikega 5 kinnitatud iga sõiduautode tootja või heiteühenduse suhtes 2016. kalendriaasta kohta või mida on vastavalt muudetud, on esitatud käesoleva otsuse lisas.
Artikkel 2
Käesolev otsus on adresseeritud järgmistele tootjatele ja vastavalt määruse (EÜ) nr 443/2009 artiklile 7 moodustatud heiteühendustele:
|
1) |
|
|
2) |
|
|
3) |
|
|
4) |
|
|
5) |
|
|
6) |
|
|
7) |
|
|
8) |
AVTOVAZ JSC Esindaja ELis:
|
|
9) |
|
|
10) |
|
|
11) |
|
|
12) |
|
|
13) |
|
|
14) |
BYD AUTO INDUSTRY COMPANY LIMITED Esindaja ELis:
|
|
15) |
|
|
16) |
|
|
17) |
FCA US LLC Esindaja ELis:
|
|
18) |
|
|
19) |
|
|
20) |
|
|
21) |
|
|
22) |
|
|
23) |
|
|
24) |
|
|
25) |
Ford India Private Ltd. Esindaja ELis:
|
|
26) |
Ford Motor Company of Australia Ltd. Esindaja ELis:
|
|
27) |
Ford Motor Company of Brazil Ltda. Esindaja ELis:
|
|
28) |
|
|
29) |
|
|
30) |
Fuji Heavy Industries Ltd. Esindaja ELis:
|
|
31) |
General Motors Company Esindaja ELis:
|
|
32) |
General Motors Holdings LLC Esindaja ELis:
|
|
33) |
GM Korea Company Esindaja ELis:
|
|
34) |
Great Wall Motor Company Ltd Esindaja ELis:
|
|
35) |
Honda Automobile (China) Co., Ltd. Esindaja ELis:
|
|
36) |
Honda Motor Co., Ltd. Esindaja ELis:
|
|
37) |
Honda Turkiye A.S. Esindaja ELis:
|
|
38) |
|
|
39) |
Hyundai Motor Company Esindaja ELis:
|
|
40) |
|
|
41) |
|
|
42) |
Hyundai Motor India Ltd. Esindaja ELis:
|
|
43) |
Hyundai Assan Otomotiv Sanayi Ve Ticaret A.S. Esindaja ELis:
|
|
44) |
Isuzu Motors Limited Esindaja ELis:
|
|
45) |
|
|
46) |
|
|
47) |
KIA Motors Corporation Esindaja ELis:
|
|
48) |
|
|
49) |
|
|
50) |
|
|
51) |
|
|
52) |
LADA France S.A.S. 13 route nationale 10 78310 Coignieres Prantsusmaa |
|
53) |
|
|
54) |
|
|
55) |
|
|
56) |
|
|
57) |
Mahindra & Mahindra Ltd. Esindaja ELis:
|
|
58) |
Maruti Suzuki India Ltd. Esindaja ELis:
|
|
59) |
|
|
60) |
Mazda Motor Corporation Esindaja ELis:
|
|
61) |
|
|
62) |
|
|
63) |
|
|
64) |
Mitsubishi Motors Corporation MMC Esindaja ELis:
|
|
65) |
Mitsubishi Motors Thailand Co., Ltd. MMTh Esindaja ELis:
|
|
66) |
|
|
67) |
|
|
68) |
Nissan International SA Esindaja ELis:
|
|
69) |
|
|
70) |
|
|
71) |
|
|
72) |
|
|
73) |
|
|
74) |
|
|
75) |
|
|
76) |
|
|
77) |
|
|
78) |
Shanghai Maple Automobile Co Ltd. Esindaja ELis:
|
|
79) |
SsangYong Motor Company Esindaja ELis:
|
|
80) |
Suzuki Motor Corporation Esindaja ELis:
|
|
81) |
Suzuki Motor Thailand Co. Ltd. Esindaja ELis:
|
|
82) |
Taiqi Electric Vehicle Co Limited Esindaja ELis:
|
|
83) |
Tata Motors Ltd. Esindaja ELis:
|
|
84) |
|
|
85) |
Tesla Motors Ltd. Esindaja ELis:
|
|
86) |
|
|
87) |
|
|
88) |
|
|
89) |
|
|
90) |
|
|
91) |
|
|
92) |
|
|
93) |
|
|
94) |
|
|
95) |
|
|
96) |
|
|
97) |
|
|
98) |
|
|
99) |
|
Brüssel, 19. jaanuar 2018
Komisjoni nimel
komisjoni liige
Miguel ARIAS CAÑETE
LISA
Tabel 1
Tootjate andmed, mis on kinnitatud või mida on muudetud vastavalt määruse (EÜ) nr 443/2009 artikli 8 lõike 5 teisele lõigule
|
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
I |
|
Tootja nimi |
Heiteühendus ja erandid |
Registreeritud sõiduautode arv |
Keskmine CO2-eriheide (100 %) |
Eriheite sihttase |
Kaugus sihttasemest |
Korrigeeritud kaugus sihttasemest |
Keskmine mass |
Keskmine CO2-heide (100 %) |
|
ADIDOR VOITURES SAS |
DMD |
16 |
179,000 |
|
|
|
1 300,00 |
179,000 |
|
ALFA ROMEO SPA |
P3 |
63 120 |
115,042 |
128,478 |
– 13,436 |
– 13,436 |
1 359,09 |
115,042 |
|
ALPINA BURKARD BOVENSIEPEN GmbH E CO KG |
DMD |
773 |
172,604 |
|
|
|
1 873,15 |
172,604 |
|
ANHUI JIANGHUAI AUTOMOBILE |
DMD |
52 |
232,692 |
|
|
|
1 586,92 |
232,692 |
|
ASTON MARTIN LAGONDA LTD |
D |
1 367 |
308,661 |
309,000 |
– 0,339 |
– 0,339 |
1 830,98 |
308,661 |
|
AUTOMOBILES CITROEN |
|
614 686 |
103,312 |
122,810 |
– 19,498 |
– 19,498 |
1 235,06 |
103,312 |
|
AUTOMOBILES PEUGEOT |
|
889 051 |
101,748 |
123,348 |
– 21,600 |
– 21,600 |
1 246,84 |
101,748 |
|
AVTOVAZ JSC |
P10 |
2 676 |
180,060 |
120,367 |
59,693 |
59,693 |
1 181,62 |
180,060 |
|
BENTLEY MOTORS LTD |
D |
3 260 |
285,502 |
294,000 |
– 8,498 |
– 8,682 |
2 499,31 |
285,502 |
|
BLUECAR SAS |
|
1 466 |
0,000 |
128,873 |
– 128,873 |
– 128,873 |
1 367,74 |
0,000 |
|
BLUECAR ITALY SRL |
|
8 |
0,000 |
133,089 |
– 133,089 |
– 133,089 |
1 460,00 |
0,000 |
|
BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG |
P1 |
973 555 |
121,947 |
138,104 |
– 16,157 |
– 16,218 |
1 569,72 |
121,983 |
|
BMW M GmbH |
P1 |
15 780 |
175,968 |
144,250 |
31,718 |
30,524 |
1 704,21 |
175,976 |
|
BYD AUTO INDUSTRY COMPANY LIMITED |
DMD |
32 |
0,000 |
|
|
|
2 455,00 |
0,000 |
|
CATERHAM CARS LIMITED |
DMD |
130 |
150,438 |
|
|
|
644,54 |
150,438 |
|
CHEVROLET ITALIA SPA |
P5 |
1 |
116,000 |
120,293 |
– 4,293 |
– 4,293 |
1 180,00 |
116,000 |
|
FCA US LLC |
P3 |
104 390 |
146,673 |
142,421 |
4,252 |
4,199 |
1 664,19 |
146,673 |
|
CNG-TECHNIK GmbH |
P4 |
567 |
162,695 |
137,799 |
24,896 |
24,896 |
1 563,05 |
162,695 |
|
AUTOMOBILE DACIA SA |
P10 |
414 892 |
117,432 |
121,203 |
– 3,771 |
– 3,771 |
1 199,90 |
117,432 |
|
DAIMLER AG |
P2 |
910 189 |
124,543 |
138,640 |
– 14,097 |
– 14,236 |
1 581,46 |
125,012 |
|
DONKERVOORT AUTOMOBIELEN BV |
DMD |
5 |
178,000 |
|
|
|
865,00 |
178,000 |
|
DR MOTOR COMPANY SRL |
DMD |
490 |
147,808 |
|
|
|
1 183,29 |
147,808 |
|
FERRARI SPA |
D |
2 482 |
281,007 |
290,000 |
– 8,993 |
– 8,993 |
1 710,05 |
281,007 |
|
FCA ITALY SPA |
P3 |
768 863 |
115,961 |
119,443 |
– 3,482 |
– 3,484 |
1 161,40 |
115,961 |
|
FORD INDIA PRIVATE LIMITED |
P4 |
7 363 |
113,646 |
114,583 |
– 0,937 |
– 0,955 |
1 055,05 |
113,646 |
|
FORD MOTOR COMPANY OF AUSTRALIA LIMITED |
P4 |
1 |
206,000 |
173,762 |
32,238 |
32,238 |
2 350,00 |
206,000 |
|
FORD MOTOR COMPANY |
P4 |
16 184 |
216,871 |
149,108 |
67,763 |
67,547 |
1 810,52 |
216,871 |
|
FORD-WERKE GmbH |
P4 |
1 010 774 |
118,435 |
128,663 |
– 10,228 |
– 10,241 |
1 363,15 |
118,435 |
|
FUJI HEAVY INDUSTRIES LTD |
ND |
30 249 |
158,756 |
164,616 |
– 5,860 |
– 5,930 |
1 606,29 |
158,756 |
|
GENERAL MOTORS COMPANY |
P5 |
1 138 |
265,656 |
151,235 |
114,421 |
114,421 |
1 857,07 |
265,656 |
|
GENERAL MOTORS HOLDINGS LLC |
P5 |
642 |
267,399 |
152,108 |
115,291 |
115,291 |
1 876,16 |
267,399 |
|
GM KOREA COMPANY |
P5 |
378 |
121,569 |
124,182 |
– 2,613 |
– 2,613 |
1 265,09 |
121,577 |
|
GREAT WALL MOTOR COMPANY LIMITED |
DMD |
167 |
184,964 |
|
|
|
1 751,60 |
184,964 |
|
HONDA AUTOMOBILE CHINA CO LTD |
P6 |
5 |
128,800 |
118,657 |
10,143 |
10,143 |
1 144,20 |
128,800 |
|
HONDA MOTOR CO LTD |
P6 |
66 732 |
116,989 |
123,400 |
– 6,411 |
– 6,411 |
1 247,98 |
116,989 |
|
HONDA TURKIYE AS |
P6 |
1 081 |
154,871 |
125,445 |
29,426 |
29,426 |
1 292,73 |
154,871 |
|
HONDA OF THE UK MANUFACTURING LTD |
P6 |
83 283 |
134,565 |
135,144 |
– 0,579 |
– 0,579 |
1 504,95 |
134,565 |
|
HYUNDAI MOTOR COMPANY |
P7 |
78 881 |
131,212 |
135,580 |
– 4,368 |
– 4,368 |
1 514,51 |
131,212 |
|
HYUNDAI ASSAN OTOMOTIV SANAYI VE TICARET AS |
P7 |
164 974 |
112,035 |
115,761 |
– 3,726 |
– 3,726 |
1 080,83 |
112,035 |
|
HYUNDAI MOTOR MANUFACTURING CZECH SRO |
P7 |
245 611 |
130,815 |
133,970 |
– 3,155 |
– 3,155 |
1 479,27 |
130,815 |
|
HYUNDAI MOTOR EUROPE GmbH |
P7 |
840 |
109,012 |
116,796 |
– 7,784 |
– 7,784 |
1 103,47 |
109,012 |
|
HYUNDAI MOTOR INDIA LTD |
P7 |
15 |
114,533 |
118,194 |
– 3,661 |
– 3,661 |
1 134,07 |
114,533 |
|
ISUZU MOTORS LTD |
DMD |
9 |
198,556 |
|
|
|
2 015,00 |
198,556 |
|
JAGUAR LAND ROVER LIMITED |
P12/ND |
225 192 |
149,841 |
178,025 |
– 28,184 |
– 28,184 |
1 953,39 |
149,841 |
|
KIA MOTORS CORPORATION |
P8 |
250 700 |
119,687 |
127,681 |
– 7,994 |
– 7,994 |
1 341,65 |
119,687 |
|
KIA MOTORS SLOVAKIA SRO |
P8 |
171 005 |
132,348 |
132,789 |
– 0,441 |
– 0,441 |
1 453,42 |
132,348 |
|
KOENIGSEGG AUTOMOTIVE AB |
DMD |
4 |
377,750 |
|
|
|
1 432,75 |
377,750 |
|
KTM-SPORTMOTORCYCLE AG |
DMD |
30 |
189,967 |
|
|
|
895,00 |
189,967 |
|
LADA AUTOMOBILE GmbH |
DMD |
889 |
215,847 |
|
|
|
1 284,97 |
215,847 |
|
AUTOMOBILI LAMBORGHINI SPA |
D |
856 |
315,729 |
318,000 |
– 2,271 |
– 2,271 |
1 693,16 |
315,729 |
|
LITEX MOTORS AD |
DMD |
51 |
181,902 |
|
|
|
1 720,78 |
181,902 |
|
LOTUS CARS LIMITED |
DMD |
784 |
207,352 |
|
|
|
1 199,71 |
207,352 |
|
MAGYAR SUZUKI CORPORATION LTD |
P11/ND |
137 789 |
120,610 |
123,114 |
– 2,504 |
– 2,504 |
1 186,03 |
120,610 |
|
MAHINDRA & MAHINDRA LTD |
DMD |
396 |
172,326 |
|
|
|
1 825,89 |
172,326 |
|
MARUTI SUZUKI INDIA LTD |
P11/ND |
14 234 |
100,181 |
123,114 |
– 22,933 |
– 22,934 |
960,77 |
100,181 |
|
MASERATI SPA |
D |
7 111 |
197,005 |
245,000 |
– 47,995 |
– 48,023 |
2 072,67 |
197,005 |
|
MAZDA MOTOR CORPORATION |
ND |
219 859 |
126,740 |
129,426 |
– 2,686 |
– 2,687 |
1 323,59 |
126,740 |
|
MCLAREN AUTOMOTIVE LIMITED |
D |
739 |
262,188 |
275,000 |
– 12,812 |
– 12,812 |
1 493,83 |
262,188 |
|
MERCEDES-AMG GmbH |
P2 |
2 194 |
220,390 |
141,170 |
79,220 |
77,774 |
1 636,83 |
220,390 |
|
MG MOTOR UK LIMITED |
D |
4 159 |
126,445 |
146,000 |
– 19,555 |
– 19,555 |
1 305,57 |
126,445 |
|
MITSUBISHI MOTORS CORPORATION MMC |
P9 |
78 199 |
125,408 |
140,027 |
– 14,619 |
– 14,619 |
1 611,81 |
125,408 |
|
MITSUBISHI MOTORS THAILAND CO LTD MMTH |
P9 |
26 176 |
96,226 |
108,560 |
– 12,334 |
– 12,334 |
923,26 |
96,226 |
|
MORGAN TECHNOLOGIES LTD |
DMD |
473 |
187,977 |
|
|
|
1 080,64 |
187,977 |
|
NATIONAL ELECTRIC VEHICLE SWEDEN |
DMD |
1 |
161,000 |
|
|
|
1 910,00 |
161,000 |
|
NISSAN INTERNATIONAL SA |
|
550 090 |
116,666 |
129,402 |
– 12,736 |
– 12,736 |
1 379,31 |
116,666 |
|
NOBLE AUTOMOTIVE LTD |
DMD |
2 |
333,000 |
|
|
|
1 416,00 |
333,000 |
|
ADAM OPEL AG |
P5 |
968 401 |
122,854 |
127,667 |
– 4,813 |
– 4,813 |
1 341,36 |
122,854 |
|
PAGANI AUTOMOBILI SPA |
DMD |
1 |
343,000 |
|
|
|
1 487,00 |
343,000 |
|
PGO AUTOMOBILES |
DMD |
26 |
172,423 |
|
|
|
1 065,54 |
172,423 |
|
RADICAL MOTOSPORT LTD |
DMD |
5 |
319,800 |
|
|
|
1 088,40 |
319,800 |
|
RENAULT SAS |
P10 |
1 128 508 |
105,185 |
125,246 |
– 20,061 |
– 20,063 |
1 288,38 |
105,185 |
|
RENAULT TRUCKS |
DMD |
49 |
172,184 |
|
|
|
2 172,04 |
172,184 |
|
ROLLS-ROYCE MOTOR CARS LTD |
P1 |
756 |
334,075 |
183,226 |
150,849 |
148,449 |
2 557,09 |
334,075 |
|
SECMA SAS |
DMD |
39 |
132,846 |
|
|
|
678,79 |
132,846 |
|
SHANGHAI MAPLE AUTOMOBILE CO LTD |
DMD |
1 |
256,000 |
|
|
|
1 455,00 |
256,000 |
|
SSANGYONG MOTOR COMPANY |
ND |
18 228 |
153,254 |
167,573 |
– 14,319 |
– 14,319 |
1 633,60 |
153,254 |
|
SUZUKI MOTOR CORPORATION |
P11/ND |
14 893 |
156,047 |
123,114 |
32,933 |
32,806 |
1 111,88 |
156,047 |
|
SUZUKI MOTOR THAILAND CO LTD |
P11/ND |
26 427 |
96,760 |
123,114 |
– 26,354 |
– 26,354 |
882,11 |
96,760 |
|
TAIQI ELECTRIC VEHICLE CO, LIMITED |
DMD |
1 |
0,000 |
|
|
|
1 313,00 |
0,000 |
|
TATA MOTORS LIMITED |
P12/ND |
5 |
149,800 |
178,025 |
– 28,225 |
– 28,225 |
1 485,00 |
149,800 |
|
TAZZARI GL SPA |
DMD |
2 |
0,000 |
|
|
|
712,00 |
0,000 |
|
TESLA MOTORS LTD |
|
10 829 |
0,000 |
169,018 |
– 169,018 |
– 169,018 |
2 246,18 |
0,000 |
|
TOYOTA MOTOR EUROPE NV SA |
|
616 164 |
105,447 |
126,835 |
– 21,388 |
– 21,834 |
1 323,15 |
105,447 |
|
VOLVO CAR CORPORATION |
|
270 854 |
121,166 |
145,620 |
– 24,454 |
– 24,454 |
1 734,20 |
121,166 |
Tabel 2
Heiteühenduste andmed, mis on kinnitatud või mida on muudetud vastavalt määruse (EÜ) nr 443/2009 artikli 8 lõike 5 teisele lõigule
|
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
H |
I |
|
Heiteühenduse nimi |
Heiteühendus |
Registreeritud sõiduautode arv |
Keskmine CO2-eriheide (100 %) |
Eriheite sihttase |
Kaugus sihttasemest |
Korrigeeritud kaugus sihttasemest |
Keskmine mass |
Keskmine CO2-heide (100 %) |
|
BMW GROUP |
P1 |
990 091 |
122,970 |
138,236 |
– 15,266 |
– 15,389 |
1 572,62 |
123,006 |
|
DAIMLER AG |
P2 |
912 383 |
124,774 |
138,646 |
– 13,872 |
– 14,020 |
1 581,59 |
125,241 |
|
FCA ITALY SPA |
P3 |
936 373 |
119,323 |
122,614 |
– 3,291 |
– 3,299 |
1 230,78 |
119,323 |
|
FORD-WERKE GmbH |
P4 |
1 034 889 |
119,964 |
128,888 |
– 8,924 |
– 8,938 |
1 368,07 |
119,964 |
|
GENERAL MOTORS |
P5 |
970 560 |
123,117 |
127,710 |
– 4,593 |
– 4,593 |
1 342,29 |
123,117 |
|
HONDA MOTOR EUROPE LTD |
P6 |
151 101 |
126,948 |
129,887 |
– 2,939 |
– 2,939 |
1 389,93 |
126,948 |
|
HYUNDAI |
P7 |
490 321 |
124,522 |
128,073 |
– 3,551 |
– 3,551 |
1 350,23 |
124,522 |
|
KIA |
P8 |
421 705 |
124,821 |
129,752 |
– 4,931 |
– 4,931 |
1 386,97 |
124,821 |
|
MITSUBISHI MOTORS |
P9 |
104 375 |
118,090 |
132,136 |
– 14,046 |
– 14,046 |
1 439,13 |
118,090 |
|
RENAULT |
P10 |
1 546 076 |
108,601 |
124,153 |
– 15,552 |
– 15,553 |
1 264,45 |
108,601 |
|
SUZUKI |
P11/ND |
193 343 |
118,576 |
123,114 |
– 4,538 |
– 4,542 |
1 122,19 |
118,576 |
|
TATA MOTORS LTD, JAGUAR CARS LTD, LAND ROVER |
P12/ND |
225 197 |
149,841 |
178,025 |
– 28,184 |
– 28,184 |
1 953,38 |
149,841 |
Selgitavad märkused tabelite 1 ja 2 kohta
Veerg A
Tabel 1: „Tootja nimi“ – asjaomase tootja poolt komisjonile teatatud nimi või juhul, kui sellist teadet ei ole esitatud, liikmesriigi registreerimisasutuses registreeritud nimi.
Tabel 2: „Heiteühenduse nimi“ – heiteühenduse juhataja poolt esitatud heiteühenduse nimi.
Veerg B
„D“– tootjale on 2016. aastaks tehtud väiketootjat käsitlev erand vastavalt määruse (EÜ) nr 443/2009 artikli 11 lõikele 3;
„ND“– tootjale on 2016. aastaks tehtud nišitootjat käsitlev erand vastavalt määruse (EÜ) nr 443/2009 artikli 11 lõikele 4;
„DMD“– kohaldatakse määruse (EÜ) nr 443/2009 artikli 2 lõike 4 kohast de minimis erandit, st kui tootja ja temaga seotud ettevõtjate toodetud uusi sõiduautosid registreeriti 2016. aastal alla 1 000, ei pea eriheite sihttaseme nõuet täitma;
„P“– tootja on vastavalt määruse (EÜ) nr 443/2009 artiklile 7 moodustatud heiteühenduse (loetletud tabelis 2) liige ja ühise tegutsemise leping kehtis ka 2016. aastal.
Veerg C
„Registreeritud sõiduautode arv“– kalendriaasta jooksul liikmesriikides registreeritud uute sõiduautode koguarv, kusjuures arvesse ei ole võetud selliseid registreerimisi, mis on seotud kannetega, kus sõiduki massi ja/või CO2 väärtused puuduvad, ja selliste kannetega, mida tootja ei tunnista. Muul juhul ei või liikmesriikide teatatud registreeritud sõiduautode arvu muuta.
Veerg D
„Keskmine CO2-eriheide (100 %)“– keskmine CO2-eriheide, mis on arvutatud kõigi (100 %) tootjaga seostatud sõidukite põhjal. Vajaduse korral võetakse keskmise CO2-eriheite puhul arvesse vigu, millest on asjaomane tootja komisjonile teatanud. Arvutamisel on kasutatud kandeid, mis sisaldavad massi ja CO2-heite kehtivat väärtust. Keskmise CO2-eriheite puhul võetakse arvesse heite vähendamist, mis tuleneb määruse (EÜ) nr 443/2009 artiklis 12 nimetatud ökoinnovatsioonist.
Veerg E
„Eriheite sihttase“– heite sihttase, mis on arvutatud kõigi tootjaga seostatud sõidukite keskmise massi põhjal, kasutades määruse (EÜ) nr 443/2009 I lisas sätestatud valemit.
Veerg F
„Kaugus sihttasemest“– vahe veerus D esitatud keskmise CO2-eriheite ja veerus E esitatud eriheite sihttaseme vahel. Kui veerus F esitatud väärtus on positiivne, on keskmine CO2-eriheide suurem kui eriheite sihttase.
Veerg G
„Korrigeeritud kaugus sihttasemest“– kui selles veerus esitatud väärtused erinevad veerus F esitatud väärtustest, on veerus F esitatud väärtusi korrigeeritud, et võtta arvesse lubatavat viga. Lubatavat viga kohaldatakse ainult juhul, kui tootja on teatanud komisjonile kannetest, mille komisjoni määruse (EL) nr 1014/2010 (1) artikli 9 lõike 3 kohane veakood on B. Lubatav viga arvutatakse järgmise valemi põhjal:
lubatav viga = [(AC1 – TG1) – (AC2 – TG2)] absoluutväärtus;
|
AC1 |
= |
keskmine CO2-eriheide, k.a identifitseerimata sõidukid (vastavalt veerule D); |
|
TG1 |
= |
eriheite sihttase, k.a identifitseerimata sõidukid (vastavalt veerule E); |
|
AC2 |
= |
keskmine CO2-eriheide, v.a identifitseerimata sõidukid; |
|
TG2 |
= |
eriheite sihttase, v.a identifitseerimata sõidukid. |
Veerg I
„Keskmine CO2-heide (100 %)“– keskmine CO2-eriheide, mis on arvutatud kõigi (100 %) tootjaga seostatud sõidukite põhjal. Vajaduse korral võetakse keskmise CO2-eriheite puhul arvesse vigu, millest on asjaomane tootja komisjonile teatanud. Arvutamisel on kasutatud kandeid, mis sisaldavad sõiduki massi ja CO2-heite kehtivat väärtust, kuid mis ei sisalda määruse (EÜ) nr 443/2009 artiklis 12 osutatud ökoinnovatsioonist tulenevat heite vähendamist.
(1) Komisjoni 10. novembri 2010. aasta määrus (EL) nr 1014/2010 uute sõiduautode registreerimisandmete seire ja esitamise kohta vastavalt Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrusele (EÜ) nr 443/2009 (ELT L 293, 11.11.2010, lk 15).