|
26.6.2010 |
NL |
Publicatieblad van de Europese Unie |
L 160/11 |
BESLUIT VAN DE COMMISSIE
van 22 juni 2010
inzake een financiële bijdrage van de Unie voor 2010 aan de programma’s van de lidstaten met betrekking tot de controle, inspectie en bewaking van visserijactiviteiten
(Kennisgeving geschied onder nummer C(2010) 3940)
(Slechts de teksten in de Bulgaarse, de Deense, de Duitse, de Engelse, de Estse, de Finse, de Franse, de Griekse, de Italiaanse, de Litouwse, de Nederlandse, de Poolse, de Roemeense, de Sloveense, de Spaanse en de Zweedse taal zijn authentiek)
(2010/352/EU)
DE EUROPESE COMMISSIE,
Gelet op het Verdrag betreffende de werking van de Europese Unie,
Gelet op Verordening (EG) nr. 861/2006 van de Raad van 22 mei 2006 houdende communautaire financieringsmaatregelen voor de tenuitvoerlegging van het gemeenschappelijk visserijbeleid en op het gebied van het zeerecht (1), en met name op artikel 21,
Overwegende hetgeen volgt:
|
(1) |
De lidstaten hebben hun visserijcontroleprogramma’s voor 2010 bij de Commissie ingediend, samen met de aanvragen voor een financiële bijdrage van de Unie in de uitgaven die voor de uitvoering van de in die programma’s vervatte projecten moeten worden gedaan. |
|
(2) |
Activiteiten die zijn opgenomen in artikel 8, onder a), van Verordening (EG) nr. 861/2006, kunnen in aanmerking komen voor financiering door de Unie. |
|
(3) |
Aanvragen voor financiering door de Unie moeten in overeenstemming zijn met Verordening (EG) nr. 391/2007 van de Commissie (2). |
|
(4) |
Voor de financiële bijdrage van de Unie moeten een maximumbedrag en een steunpercentage worden bepaald binnen de in artikel 15 van Verordening (EG) nr. 861/2006 aangegeven grenzen en moeten de voorwaarden voor toekenning van die bijdrage worden vastgesteld. |
|
(5) |
Om de investeringen in door de Commissie overeenkomstig Verordening (EG) nr. 1224/2009 van de Raad (3) vastgestelde prioritaire acties te stimuleren en vanwege de negatieve gevolgen van de financiële crisis voor de begroting van de lidstaten, moet voor uitgaven voor automatisering en beheer van gegevens, elektronische registratie- en meldsystemen (ERS) en satellietvolgsystemen voor vissersvaartuigen (VMS), alsook voor uitgaven voor seminars door de lidstaten ter vergroting van het bewustzijn over de nieuwe controleverordening en over illegale, ongemelde en ongereglementeerde visserij (IOO), een hoog medefinancieringspercentage worden vastgesteld, binnen de bij artikel 15 van Verordening (EG) nr. 861/2006 vastgestelde grenzen. |
|
(6) |
Teneinde het voor de aanschaf en modernisering van patrouillevaartuigen en verkenningsvliegtuigen bestemde bedrag te beperken, dient de bijdrage van de Unie voor deze uitgaven te worden beperkt tot maximaal 1 miljoen EUR per lidstaat. |
|
(7) |
Automatische plaatsbepalingsapparatuur kan voor een bijdrage in aanmerking komen mits deze voldoet aan de vereisten van Verordening (EG) nr. 2244/2003 van de Commissie van 18 december 2003 tot vaststelling van uitvoeringsbepalingen inzake satellietvolgsystemen (VMS) (4). |
|
(8) |
Om voor die bijdrage in aanmerking te komen, moet elektronische registratie- en meldapparatuur voldoen aan de eisen die zijn vastgesteld bij Verordening (EG) nr. 1077/2008 van de Commissie van 3 november 2008 tot vaststelling van toepassingsbepalingen voor Verordening (EG) nr. 1966/2006 van de Raad betreffende de elektronische registratie en melding van visserijactiviteiten en een systeem voor teledetectie en tot intrekking van Verordening (EG) nr. 1566/2007 (5). |
|
(9) |
De in dit besluit vervatte maatregelen zijn in overeenstemming met het advies van het Comité voor de visserij en de aquacultuur, |
HEEFT HET VOLGENDE BESLUIT VASTGESTELD:
Artikel 1
Onderwerp
Bij dit besluit wordt voor 2010 een financiële bijdrage van de Unie toegekend voor de door de lidstaten voor 2010 gedane uitgaven in verband met de tenuitvoerlegging van de in het kader van het gemeenschappelijk visserijbeleid (GVB) geldende toezicht- en controleregeling, als bedoeld in artikel 8, onder a), van Verordening (EG) nr. 861/2006. Tevens worden het maximumbedrag voor iedere lidstaat, het steunpercentage en de voorwaarden voor toekenning van de financiële bijdrage van de Unie vastgesteld.
Artikel 2
Afsluiting van nog betaalbaar te stellen verplichtingen
Alle betalingen waarvoor een vergoeding wordt gevraagd, moeten uiterlijk op 30 juni 2014 door de betrokken lidstaat worden voldaan. Betalingen die na die datum door een lidstaat worden gedaan, komen niet voor vergoeding in aanmerking. De begrotingskredieten die betrekking hebben op dit besluit, worden uiterlijk op 31 december 2015 geannuleerd.
Artikel 3
Nieuwe technologieën en IT-netwerken
1. Met inachtneming van de in bijlage I vastgestelde grenzen mag, met betrekking tot de in die bijlage bedoelde projecten, een financiële bijdrage van 90 % van de subsidiabele uitgaven worden toegekend voor de totstandbrenging van nieuwe technologieën en IT-netwerken om ervoor te zorgen dat de verzameling en het beheer van gegevens op het gebied van toezicht, controle en bewaking inzake visserijactiviteiten efficiënt en veilig verlopen.
2. Met inachtneming van de in bijlage I vastgestelde grenzen mag, met betrekking tot de in die bijlage bedoelde projecten, een financiële bijdrage van 90 % van de subsidiabele uitgaven worden toegekend voor satellietvolgsystemen (VMS), elektronische registratie- en meldsystemen (ERS) of illegale, ongemelde en ongereglementeerde visserij (IOO).
3. Met inachtneming van de in bijlage I vastgestelde grenzen mag, met betrekking tot de in die bijlage bedoelde projecten, een financiële bijdrage van 50 % van de subsidiabele uitgaven worden toegekend voor andere uitgaven voor nieuwe technologieën en IT-netwerken.
Artikel 4
Automatische plaatsbepalingsapparatuur
1. Met inachtneming van de in bijlage II vastgestelde grenzen mag, met betrekking tot de in die bijlage bedoelde projecten, een financiële bijdrage van 90 % van de subsidiabele uitgaven worden toegekend voor de aanschaf en installatie aan boord van vissersvaartuigen van automatische plaatsbepalingsapparatuur waarmee visserijtoezichtcentra de vissersvaartuigen met behulp van een satellietvolgsysteem (VMS) op afstand kunnen volgen.
2. De in lid 1 bedoelde financiële bijdrage wordt beperkt tot 2 500 EUR per vaartuig.
3. Om voor de in lid 1 bedoelde financiële bijdrage in aanmerking te komen, moet de automatische plaatsbepalingsapparatuur aan de in Verordening (EG) nr. 2244/2003 vastgestelde eisen voldoen.
Artikel 5
Elektronische registratie- en meldsystemen
Met inachtneming van de in bijlage III vastgestelde grenzen mag, met betrekking tot de in die bijlage bedoelde projecten, een financiële bijdrage worden toegekend van 90 % van de subsidiabele uitgaven voor de ontwikkeling, aanschaf en installatie van en de technische bijstand voor de voor elektronische registratie- en meldsystemen (ERS) benodigde onderdelen, om ervoor te zorgen dat de gegevensuitwisseling op het gebied van toezicht, controle en bewaking inzake visserijactiviteiten efficiënt en veilig verloopt.
Artikel 6
Elektronische registratie- en meldapparatuur
1. Met inachtneming van de in bijlage IV vastgestelde grenzen mag, met betrekking tot de in die bijlage bedoelde projecten, een financiële bijdrage van 90 % van de subsidiabele uitgaven worden toegekend voor de aanschaf en installatie aan boord van vissersvaartuigen van elektronische registratie- en meldapparatuur waarmee vissersvaartuigen gegevens over visserijactiviteiten elektronisch kunnen registreren en aan een visserijtoezichtcentrum kunnen melden.
2. De in lid 1 bedoelde financiële bijdrage wordt beperkt tot 3 000 EUR per vaartuig, onverminderd het bepaalde in lid 4.
3. Om voor een financiële bijdrage in aanmerking te komen, moet ERS-apparatuur aan de in Verordening (EG) nr. 1077/2008 vastgestelde eisen voldoen.
4. Voor apparatuur die ERS- en VMS-functies combineert en die aan de in de Verordeningen (EG) nr. 2244/2003 en (EG) nr. 1077/2008 vastgestelde eisen voldoet, wordt de in lid 1 van dit artikel bedoelde financiële bijdrage beperkt tot 4 500 EUR.
Artikel 7
Proefprojecten
Met inachtneming van de in bijlage V vastgestelde grenzen mag, met betrekking tot de in die bijlage bedoelde proefprojecten, een financiële bijdrage van 90 % van de subsidiabele uitgaven worden toegekend voor nieuwe controletechnologieën.
Artikel 8
Opleidings- en uitwisselingsprogramma’s
Met inachtneming van de in bijlage VI vastgestelde grenzen mag, met betrekking tot de in die bijlage bedoelde projecten, een financiële bijdrage van 50 % van de subsidiabele uitgaven worden toegekend voor opleidings- en uitwisselingsprogramma’s voor ambtenaren die zijn belast met toezicht-, controle- en bewakingstaken op visserijgebied.
Artikel 9
Initiatieven om de kennis van GVB-regels te vergroten
1. Met inachtneming van de in bijlage VIII vastgestelde grenzen mag, met betrekking tot de in die bijlage bedoelde projecten, een financiële bijdrage van 90 % van de subsidiabele uitgaven worden toegekend voor initiatieven zoals seminars en media-instrumenten om vissers, andere actoren zoals inspecteurs, openbare aanklagers en rechters, en het grote publiek meer bewust te maken van de noodzaak om onverantwoorde en illegale visserij te bestrijden en de nieuwe controleverordening uit te voeren.
2. Met inachtneming van de in bijlage VIII vastgestelde grenzen mag, met betrekking tot de in die bijlage bedoelde projecten, een financiële bijdrage van 50 % van de subsidiabele uitgaven worden toegekend voor andere uitgaven voor initiatieven om de kennis van GVB-regels te vergroten.
Artikel 10
Patrouillevaartuigen en verkenningsvliegtuigen
1. Met inachtneming van de in bijlage IX vastgestelde grenzen mag, met betrekking tot de in die bijlage bedoelde projecten, een financiële bijdrage tot 50 % van de subsidiabele uitgaven worden toegekend voor de aanschaf en modernisering van vaartuigen en luchtvaartuigen die door de bevoegde autoriteiten van de lidstaten worden ingezet voor inspectie en bewaking van visserijactiviteiten.
2. De in bijlage IX voor elke lidstaat vermelde financiële bijdrage wordt berekend op basis van het door de lidstaten aangegeven gebruik dat van de betrokken vaartuigen en luchtvaartuigen wordt gemaakt voor inspectie- en bewakingsdoeleinden, uitgedrukt als percentage van hun totale jaarlijkse activiteit.
Artikel 11
Totale maximumbijdrage van de Unie per lidstaat
De geplande uitgaven, het subsidiabele deel daarvan en de maximale bijdrage van de Unie per lidstaat zijn als volgt:
|
(in EUR) |
|||
|
Lidstaat |
Uitgaven die zijn gepland in de nationale visserijcontroleprogramma’s |
Subsidiabele uitgaven |
Maximale bijdrage van de Unie |
|
België |
254 270 |
254 270 |
176 343 |
|
Bulgarije |
195 828 |
195 828 |
153 748 |
|
Denemarken |
3 215 749 |
3 148 559 |
2 729 961 |
|
Duitsland |
6 418 061 |
1 120 000 |
893 600 |
|
Estland |
239 745 |
239 745 |
207 873 |
|
Ierland |
51 495 000 |
46 395 000 |
1 997 500 |
|
Griekenland |
18 595 000 |
7 085 750 |
5 111 175 |
|
Spanje |
9 563 245 |
9 153 093 |
7 735 444 |
|
Frankrijk |
4 536 370 |
3 497 768 |
2 640 008 |
|
Italië |
26 650 600 |
2 625 600 |
1 312 800 |
|
Cyprus |
357 800 |
357 800 |
318 900 |
|
Litouwen |
460 001 |
460 001 |
404 001 |
|
Nederland |
2 809 000 |
1 616 000 |
1 424 000 |
|
Polen |
702 600 |
696 000 |
600 000 |
|
Roemenië |
593 600 |
593 600 |
334 240 |
|
Slovenië |
510 807 |
507 649 |
383 900 |
|
Finland |
981 000 |
881 000 |
766 500 |
|
Zweden |
2 353 016 |
2 139 327 |
1 902 083 |
|
Verenigd Koninkrijk |
2 164 334 |
1 408 528 |
1 036 432 |
|
Totaal |
132 096 027 |
82 375 517 |
30 128 508 |
Artikel 12
Adressaten
Dit besluit is gericht tot het Koninkrijk België, de Republiek Bulgarije, het Koninkrijk Denemarken, de Bondsrepubliek Duitsland, de Republiek Estland, Ierland, de Helleense Republiek, het Koninkrijk Spanje, de Franse Republiek, de Italiaanse Republiek, de Republiek Cyprus, de Republiek Litouwen, het Koninkrijk der Nederlanden, de Republiek Polen, Roemenië, de Republiek Slovenië, de Republiek Finland, het Koninkrijk Zweden en het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Noord-Ierland.
Gedaan te Brussel, 22 juni 2010.
Voor de Commissie
Maria DAMANAKI
Lid van de Commissie
(1) PB L 160 van 14.6.2006, blz. 1.
(2) PB L 97 van 12.4.2007, blz. 30.
(3) PB L 343 van 22.12.2009, blz. 1.
BIJLAGE I
NIEUWE TECHNOLOGIEËN EN IT-NETWERKEN
|
Lidstaat en projectcode |
Uitgaven die zijn gepland in de nationale visserijcontroleprogramma’s |
Subsidiabele uitgaven |
Benuttingsgraad voor controledoeleinden |
Subsidiabele uitgaven (netto) |
Maximale bijdrage van de Unie |
|
(EUR) |
(EUR) |
(EUR) |
(EUR) |
||
|
België |
|||||
|
BE/10/03 |
20 000 |
20 000 |
100 % |
20 000 |
18 000 |
|
Subtotaal |
20 000 |
20 000 |
|
20 000 |
18 000 |
|
Bulgarije |
|||||
|
BG/10/02 |
8 181 |
8 181 |
100 % |
8 181 |
7 363 |
|
BG/10/05 |
16 362 |
16 362 |
100 % |
16 362 |
14 725 |
|
Subtotaal |
24 543 |
24 543 |
|
24 543 |
22 088 |
|
Denemarken |
|||||
|
DK/10/01 |
1 343 815 |
1 343 815 |
100 % |
1 343 815 |
1 209 434 |
|
DK/10/02 |
44 346 |
44 346 |
100 % |
44 346 |
22 173 |
|
DK/10/03 |
67 191 |
0 |
100 % |
0 |
0 |
|
Subtotaal |
1 455 352 |
1 388 161 |
|
1 388 161 |
1 231 607 |
|
Duitsland |
|||||
|
DE/10/05 |
24 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
DE/10/08 |
220 000 |
220 000 |
100 % |
220 000 |
198 000 |
|
DE/10/07 |
14 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Subtotaal |
258 000 |
220 000 |
|
220 000 |
198 000 |
|
Estland |
|||||
|
EE/10/03 |
60 000 |
60 000 |
100 % |
60 000 |
54 000 |
|
Subtotaal |
60 000 |
60 000 |
|
60 000 |
54 000 |
|
Ierland |
|||||
|
IE/10/01 |
200 000 |
200 000 |
100 % |
200 000 |
180 000 |
|
IE/10/03 |
45 000 |
45 000 |
100 % |
45 000 |
40 500 |
|
IE/10/05 |
100 000 |
100 000 |
100 % |
100 000 |
90 000 |
|
IE/10/06 |
300 000 |
300 000 |
100 % |
300 000 |
270 000 |
|
IE/10/09 |
100 000 |
100 000 |
100 % |
100 000 |
90 000 |
|
IE/10/11 |
100 000 |
100 000 |
100 % |
100 000 |
50 000 |
|
Subtotaal |
845 000 |
845 000 |
|
845 000 |
720 500 |
|
Griekenland |
|||||
|
EL/10/01 |
400 000 |
400 000 |
100 % |
400 000 |
360 000 |
|
EL/10/03 |
1 000 000 |
1 000 000 |
100 % |
1 000 000 |
900 000 |
|
EL/10/09 |
1 500 000 |
1 500 000 |
100 % |
1 500 000 |
1 350 000 |
|
EL/10/08 |
430 000 |
430 000 |
100 % |
430 000 |
387 000 |
|
EL/10/11 |
2 045 000 |
2 045 000 |
35 % |
715 750 |
644 175 |
|
Subtotaal |
5 375 000 |
5 375 000 |
|
4 045 750 |
3 641 175 |
|
Spanje |
|||||
|
ES/10/01-1 |
400 000 |
400 000 |
100 % |
400 000 |
200 000 |
|
ES/10/01-2 |
100 000 |
100 000 |
100 % |
100 000 |
50 000 |
|
ES/10/05-1 |
28 805 |
28 805 |
100 % |
28 805 |
25 924 |
|
ES/10/05-2 |
103 737 |
103 737 |
100 % |
103 737 |
93 364 |
|
ES/10/13 |
9 500 |
9 500 |
100 % |
9 500 |
8 550 |
|
Subtotaal |
642 042 |
642 042 |
|
642 042 |
377 838 |
|
Frankrijk |
|||||
|
FR/10/01 |
320 000 |
320 000 |
100 % |
320 000 |
288 000 |
|
Subtotaal |
320 000 |
320 000 |
|
320 000 |
288 000 |
|
Italië |
|||||
|
IT/10/01 |
23 305 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
IT/10/02 |
480 000 |
380 000 |
100 % |
380 000 |
190 000 |
|
IT/10/03 |
60 000 |
60 000 |
100 % |
60 000 |
30 000 |
|
IT/10/04 |
10 000 |
10 000 |
100 % |
10 000 |
5 000 |
|
Subtotaal |
23 855 000 |
450 000 |
|
450 000 |
225 000 |
|
Cyprus |
|||||
|
CY/10/02 |
50 000 |
50 000 |
100 % |
50 000 |
45 000 |
|
Subtotaal |
50 000 |
50 000 |
|
50 000 |
45 000 |
|
Litouwen |
|||||
|
LT/10/01 |
39 389 |
39 389 |
100 % |
39 389 |
35 450 |
|
Subtotaal |
39 389 |
39 389 |
|
39 389 |
35 450 |
|
Nederland |
|||||
|
NL/10/01 |
300 000 |
300 000 |
100 % |
300 000 |
270 000 |
|
NL/10/02 |
285 000 |
285 000 |
100 % |
285 000 |
256 500 |
|
NL/10/03 |
75 000 |
75 000 |
100 % |
75 000 |
67 500 |
|
NL/10/04 |
135 000 |
60 000 |
100 % |
60 000 |
30 000 |
|
NL/10/07 |
100 000 |
100 000 |
100 % |
100 000 |
90 000 |
|
NL/10/08 |
80 000 |
80 000 |
100 % |
80 000 |
72 000 |
|
NL/10/10 |
6 000 |
6 000 |
100 % |
6 000 |
3 000 |
|
NL/10/11 |
3 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Subtotaal |
984 000 |
906 000 |
|
906 000 |
789 000 |
|
Polen |
|||||
|
PL/10/01 |
22 600 |
16 000 |
100 % |
16 000 |
8 000 |
|
Subtotaal |
22 600 |
16 000 |
|
16 000 |
8 000 |
|
Slovenië |
|||||
|
SI/10/03 |
40 000 |
40 000 |
100 % |
40 000 |
36 000 |
|
SI/10/04 |
9 000 |
9 000 |
100 % |
9 000 |
4 500 |
|
SI/10/05 |
3 158 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Subtotaal |
52 158 |
49 000 |
|
49 000 |
40 500 |
|
Finland |
|||||
|
FI/10/06 |
40 000 |
40 000 |
100 % |
40 000 |
20 000 |
|
Subtotaal |
40 000 |
40 000 |
|
40 000 |
20 000 |
|
Zweden |
|||||
|
SE/10/04 |
97 132 |
97 132 |
100 % |
97 132 |
87 419 |
|
SE/10/05 |
48 566 |
48 566 |
100 % |
48 566 |
43 709 |
|
SE/10/06 |
485 659 |
485 659 |
100 % |
485 659 |
437 093 |
|
SE/10/09 |
291 395 |
291 395 |
100 % |
291 395 |
262 256 |
|
Subtotaal |
922 752 |
922 752 |
|
922 752 |
830 476 |
|
Verenigd Koninkrijk |
|||||
|
UK/10/01 |
2 212 |
2 000 |
100 % |
2 000 |
1 000 |
|
UK/10/02 |
5 144 |
4 000 |
100 % |
4 000 |
2 000 |
|
UK/10/03 |
4 425 |
4 000 |
100 % |
4 000 |
2 000 |
|
UK/10/06 |
3 319 |
3 319 |
100 % |
3 319 |
1 659 |
|
UK/10/08 |
6 637 |
6 000 |
100 % |
6 000 |
3 000 |
|
UK/10/09 |
7 965 |
7 965 |
100 % |
7 965 |
7 168 |
|
UK/10/12 |
27 655 |
0 |
|
0 |
0 |
|
UK/10/14 |
9 403 |
9 403 |
100 % |
9 403 |
8 462 |
|
UK/10/40 |
5 531 |
4 000 |
100 % |
4 000 |
2 000 |
|
UK/10/48 |
21 815 |
0 |
|
0 |
0 |
|
UK/10/49 |
7 300 |
6 000 |
100 % |
6 000 |
3 000 |
|
UK/10/50 |
38 717 |
38 717 |
100 % |
38 717 |
34 844 |
|
UK/10/51 |
442 478 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Subtotaal |
582 600 |
85 402 |
|
85 402 |
65 134 |
|
Totaal |
35 548 436 |
11 453 289 |
|
10 124 039 |
8 609 768 |
BIJLAGE II
AUTOMATISCHE PLAATSBEPALINGSAPPARATUUR
|
(in EUR) |
|||
|
Lidstaat en projectcode |
Uitgaven die zijn gepland in de nationale visserijcontroleprogramma’s |
Subsidiabele uitgaven |
Maximale bijdrage van de Unie |
|
Bulgarije |
|||
|
BG/10/04 |
102 260 |
102 260 |
92 034 |
|
Subtotaal |
102 260 |
102 260 |
92 034 |
|
Duitsland |
|||
|
DE/10/12 |
465 000 |
0 |
0 |
|
Subtotaal |
465 000 |
0 |
0 |
|
Griekenland |
|||
|
EL/10/10 |
1 000 000 |
0 |
0 |
|
Subtotaal |
1 000 000 |
0 |
0 |
|
Spanje |
|||
|
ES/10/02 |
90 000 |
90 000 |
75 000 |
|
ES/10/07 |
448 200 |
448 200 |
403 380 |
|
ES/10/12 |
132 470 |
0 |
0 |
|
Subtotaal |
670 670 |
538 200 |
478 380 |
|
Frankrijk |
|||
|
FR/10/03 |
500 000 |
500 000 |
450 000 |
|
Subtotaal |
500 000 |
500 000 |
450 000 |
|
Nederland |
|||
|
NL/10/04 |
875 000 |
0 |
0 |
|
Subtotaal |
875 000 |
0 |
0 |
|
Slovenië |
|||
|
SI/10/01 |
182 649 |
182 649 |
95 000 |
|
Subtotaal |
182 649 |
182 649 |
95 000 |
|
Finland |
|||
|
FI/10/04 |
100 000 |
100 000 |
90 000 |
|
Subtotaal |
100 000 |
100 000 |
90 000 |
|
Zweden |
|||
|
SE/10/07 |
186 979 |
186 979 |
168 281 |
|
SE/10/08 |
97 131 |
0 |
0 |
|
Subtotaal |
284 110 |
186 979 |
168 281 |
|
Verenigd Koninkrijk |
|||
|
UK/10/61 |
5 531 |
0 |
0 |
|
UK/10/62 |
6 637 |
0 |
0 |
|
Subtotaal |
12 168 |
0 |
0 |
|
Totaal |
4 191 857 |
1 610 087 |
1 373 695 |
BIJLAGE III
ELEKTRONISCHE REGISTRATIE- EN MELDSYSTEMEN
|
(in EUR) |
|||
|
Lidstaat en projectcode |
Uitgaven die zijn gepland in de nationale visserijcontroleprogramma’s |
Subsidiabele uitgaven |
Maximale bijdrage van de Unie |
|
België |
|||
|
BE/10/01 |
9 270 |
9 270 |
8 343 |
|
Subtotaal |
9 270 |
9 270 |
8 343 |
|
Denemarken |
|||
|
DK/10/04 |
201 572 |
201 572 |
181 415 |
|
DK/10/05 |
100 786 |
100 786 |
90 708 |
|
DK/10/06 |
134 382 |
134 382 |
120 943 |
|
DK/10/07 |
503 931 |
503 931 |
453 538 |
|
DK/10/08 |
201 572 |
201 572 |
181 415 |
|
DK/10/09 |
67 191 |
67 191 |
60 472 |
|
DK/10/10 |
268 763 |
268 763 |
241 887 |
|
Subtotaal |
1 478 197 |
1 478 197 |
1 330 377 |
|
Duitsland |
|||
|
DE/10/13 |
350 000 |
350 000 |
315 000 |
|
DE/10/14 |
50 000 |
50 000 |
45 000 |
|
DE/10/15 |
60 000 |
0 |
0 |
|
DE/10/16 |
30 000 |
30 000 |
27 000 |
|
DE/10/17 |
100 000 |
100 000 |
90 000 |
|
Subtotaal |
590 000 |
530 000 |
477 000 |
|
Ierland |
|||
|
IE/10/10 |
80 000 |
80 000 |
72 000 |
|
IE/10/12 |
150 000 |
150 000 |
135 000 |
|
Subtotaal |
230 000 |
230 000 |
207 000 |
|
Spanje |
|||
|
ES/10/03-2 |
300 000 |
300 000 |
270 000 |
|
Subtotaal |
300 000 |
300 000 |
270 000 |
|
Frankrijk |
|||
|
FR/10/02 |
811 120 |
811 120 |
730 008 |
|
Subtotaal |
811 120 |
811 120 |
730 008 |
|
Cyprus |
|||
|
CY/10/01 |
300 000 |
300 000 |
270 000 |
|
Subtotaal |
300 000 |
300 000 |
270 000 |
|
Litouwen |
|||
|
LT/10/02 |
379 612 |
379 612 |
341 651 |
|
Subtotaal |
379 612 |
379 612 |
341 651 |
|
Nederland |
|||
|
NL/10/09 |
700 000 |
700 000 |
630 000 |
|
Subtotaal |
700 000 |
700 000 |
630 000 |
|
Polen |
|||
|
PL/10/02 |
560 000 |
560 000 |
504 000 |
|
Subtotaal |
560 000 |
560 000 |
504 000 |
|
Roemenië |
|||
|
RO/10/04 |
93 600 |
93 600 |
84 240 |
|
Subtotaal |
93 600 |
93 600 |
84 240 |
|
Slovenië |
|||
|
SI/10/02-01 |
246 000 |
246 000 |
221 400 |
|
Subtotaal |
246 000 |
246 000 |
221 400 |
|
Finland |
|||
|
FI/10/01 |
300 000 |
300 000 |
270 000 |
|
FI/10/02 |
400 000 |
400 000 |
360 000 |
|
Subtotaal |
700 000 |
700 000 |
630 000 |
|
Zweden |
|||
|
SE/10/01 |
339 961 |
339 961 |
305 965 |
|
SE/10/03 |
339 961 |
339 961 |
305 965 |
|
Subtotaal |
679 922 |
679 922 |
611 930 |
|
Totaal |
7 077 720 |
7 017 720 |
6 315 949 |
BIJLAGE IV
ELEKTRONISCHE REGISTRATIE- EN MELDAPPARATUUR
|
(in EUR) |
|||
|
Lidstaat en projectcode |
Uitgaven die zijn gepland in de nationale visserijcontroleprogramma’s |
Subsidiabele uitgaven |
Maximale bijdrage van de Unie |
|
België |
|||
|
BE/10/02 |
225 000 |
225 000 |
150 000 |
|
Subtotaal |
225 000 |
225 000 |
150 000 |
|
Duitsland |
|||
|
DE/10/10 |
84 000 |
84 000 |
75 600 |
|
Subtotaal |
84 000 |
84 000 |
75 600 |
|
Estland |
|||
|
EE/10/01 |
160 000 |
160 000 |
144 000 |
|
Subtotaal |
160 000 |
160 000 |
144 000 |
|
Spanje |
|||
|
ES/10/03-1 |
6 912 000 |
6 912 000 |
6 220 800 |
|
Subtotaal |
6 912 000 |
6 912 000 |
6 220 800 |
|
Frankrijk |
|||
|
FR/10/08 |
1 098 000 |
1 098 000 |
732 000 |
|
FR/10/07 |
1 109 250 |
188 648 |
150 000 |
|
Subtotaal |
2 207 250 |
1 286 648 |
882 000 |
|
Slovenië |
|||
|
SI/10-02-02 |
24 000 |
24 000 |
21 600 |
|
Subtotaal |
24 000 |
24 000 |
21 600 |
|
Zweden |
|||
|
SE/10/02 |
291 395 |
291 395 |
262 256 |
|
Subtotaal |
291 395 |
291 395 |
262 256 |
|
Verenigd Koninkrijk |
|||
|
UK/10/52 |
774 336 |
774 336 |
696 903 |
|
Subtotaal |
774 336 |
774 336 |
696 903 |
|
Totaal |
10 677 981 |
9 757 379 |
8 453 159 |
BIJLAGE V
PROEFPROJECTEN
|
(in EUR) |
|||
|
Lidstaat en projectcode |
Uitgaven die zijn gepland in de nationale visserijcontroleprogramma’s |
Subsidiabele uitgaven |
Maximale bijdrage van de Unie |
|
Denemarken |
|||
|
DK/10/11 |
67 191 |
67 191 |
60 472 |
|
Totaal |
67 191 |
67 191 |
60 472 |
BIJLAGE VI
OPLEIDINGS- EN UITWISSELINGSPROGRAMMA’S
|
(in EUR) |
|||
|
Lidstaat en projectcode |
Uitgaven die zijn gepland in de nationale visserijcontroleprogramma’s |
Subsidiabele uitgaven |
Maximale bijdrage van de Unie |
|
Bulgarije |
|||
|
BG/10/01 |
40 904 |
40 904 |
20 452 |
|
BG/10/03 |
15 339 |
15 339 |
7 669 |
|
Subtotaal |
56 243 |
56 243 |
28 122 |
|
Denemarken |
|||
|
DK/10/12 |
87 348 |
87 348 |
43 674 |
|
DK/10/13 |
51 737 |
51 737 |
25 868 |
|
DK/10/14 |
75 926 |
75 926 |
37 963 |
|
Subtotaal |
215 010 |
215 010 |
107 505 |
|
Duitsland |
|||
|
DE/10/04 |
11 800 |
0 |
0 |
|
DE/10/11 |
130 000 |
130 000 |
65 000 |
|
DE/10/18 |
120 000 |
120 000 |
60 000 |
|
Subtotaal |
261 800 |
250 000 |
125 000 |
|
Estland |
|||
|
EE/10/04 |
3 000 |
3 000 |
1 500 |
|
Subtotaal |
3 000 |
3 000 |
1 500 |
|
Ierland |
|||
|
IE/10/02 |
150 000 |
50 000 |
25 000 |
|
IE/10/08 |
20 000 |
20 000 |
10 000 |
|
Subtotaal |
170 000 |
70 000 |
35 000 |
|
Griekenland |
|||
|
EL/10/11 |
40 000 |
40 000 |
20 000 |
|
Subtotaal |
40 000 |
40 000 |
20 000 |
|
Spanje |
|||
|
ES/10/03-3 |
20 000 |
20 000 |
10 000 |
|
ES/10/04-3 |
30 240 |
0 |
0 |
|
ES/10/04-2 |
10 000 |
10 000 |
5 000 |
|
ES/10/14 |
8 225 |
0 |
0 |
|
ES/10/09 |
22 000 |
0 |
0 |
|
Subtotaal |
90 465 |
30 000 |
15 000 |
|
Frankrijk |
|||
|
FR/10/04 |
70 000 |
0 |
0 |
|
Subtotaal |
70 000 |
0 |
0 |
|
Italië |
|||
|
IT/10/07 |
24 000 |
24 000 |
12 000 |
|
IT/10/08 |
51 600 |
51 600 |
25 800 |
|
IT/10/09 |
250 000 |
0 |
0 |
|
IT/10/10 |
150 000 |
0 |
0 |
|
Subtotaal |
475 600 |
75 600 |
37 800 |
|
Cyprus |
|||
|
CYP/10/03 |
7 800 |
7 800 |
3 900 |
|
Subtotaal |
7 800 |
7 800 |
3 900 |
|
Litouwen |
|||
|
LT/10/03 |
25 000 |
25 000 |
12 500 |
|
Subtotaal |
25 000 |
25 000 |
12 500 |
|
Nederland |
|||
|
NL/10/12 |
20 000 |
0 |
0 |
|
NL/10/13 |
20 000 |
0 |
0 |
|
NL/10/14 |
10 000 |
10 000 |
5 000 |
|
Subtotaal |
50 000 |
10 000 |
5 000 |
|
Polen |
|||
|
PL/10/03 |
50 000 |
50 000 |
25 000 |
|
Subtotaal |
50 000 |
50 000 |
25 000 |
|
Roemenië |
|||
|
RO/10/02 |
50 000 |
50 000 |
25 000 |
|
RO/10/03 |
50 000 |
50 000 |
25 000 |
|
Subtotaal |
100 000 |
100 000 |
50 000 |
|
Finland |
|||
|
FI/10/03 |
26 000 |
26 000 |
13 000 |
|
Subtotaal |
26 000 |
26 000 |
13 000 |
|
Zweden |
|||
|
SE/10/10 |
174 837 |
58 279 |
29 140 |
|
Subtotaal |
174 837 |
58 279 |
29 140 |
|
Verenigd Koninkrijk |
|||
|
UK/10/07 |
2 212 |
2 212 |
1 106 |
|
UK/10/15 |
9 695 |
9 695 |
4 847 |
|
UK/10/16 |
2 729 |
0 |
0 |
|
UK/10/17 |
4 507 |
0 |
0 |
|
UK/10/18 |
93 405 |
0 |
0 |
|
UK/10/19 |
3 655 |
0 |
0 |
|
UK/10/20 |
12 824 |
0 |
0 |
|
UK/10/21 |
3 312 |
0 |
0 |
|
UK/10/22 |
11 403 |
11 403 |
5 701 |
|
UK/10/23 |
11 097 |
11 097 |
5 549 |
|
UK/10/24 |
6 750 |
6 750 |
3 375 |
|
UK/10/25 |
9 978 |
9 978 |
4 989 |
|
UK/10/26 |
9 978 |
9 978 |
4 989 |
|
UK/10/27 |
32 313 |
0 |
0 |
|
UK/10/28 |
7 200 |
0 |
0 |
|
UK/10/29 |
9 978 |
0 |
0 |
|
UK/10/30 |
9 978 |
0 |
0 |
|
UK/10/31 |
9 978 |
0 |
0 |
|
UK/10/32 |
13 382 |
0 |
0 |
|
UK/10/33 |
6 750 |
0 |
0 |
|
UK/10/34 |
6 307 |
0 |
0 |
|
UK/10/35 |
12 824 |
0 |
0 |
|
UK/10/36 |
9 978 |
9 978 |
4 989 |
|
UK/10/37 |
4 960 |
0 |
0 |
|
UK/10/38 |
8 384 |
0 |
0 |
|
UK/10/39 |
6 588 |
6 588 |
3 294 |
|
UK/10/41 |
3 319 |
3 319 |
1 659 |
|
UK/10/42 |
442 |
0 |
0 |
|
UK/10/43 |
442 |
0 |
0 |
|
UK/10/44 |
442 |
0 |
0 |
|
UK/10/54 |
2 084 |
2 084 |
1 042 |
|
UK/10/55 |
365 |
0 |
0 |
|
UK/10/56 |
243 |
0 |
0 |
|
UK/10/57 |
216 |
0 |
0 |
|
UK/10/58 |
127 |
0 |
0 |
|
UK/10/59 |
1 161 |
0 |
0 |
|
UK/10/60 |
513 |
0 |
0 |
|
Subtotaal |
329 522 |
83 082 |
41 541 |
|
Totaal |
2 145 278 |
1 100 014 |
550 008 |
BIJLAGE VII
PROEFPROGRAMMA’S VOOR INSPECTIES EN WAARNEMINGEN
|
(in EUR) |
|||
|
Lidstaat en projectcode |
Uitgaven die zijn gepland in de nationale visserijcontroleprogramma’s |
Subsidiabele uitgaven |
Maximale bijdrage van de Unie |
|
Spanje |
|||
|
ES/10/17 |
138 500 |
0 |
0 |
|
Totaal |
138 500 |
0 |
0 |
BIJLAGE VIII
INITIATIEVEN OM DE KENNIS VAN GVB-REGELS TE VERGROTEN
|
(in EUR) |
|||
|
Lidstaat en projectcode |
Uitgaven die zijn gepland in de nationale visserijcontroleprogramma’s |
Subsidiabele uitgaven |
Maximale bijdrage van de Unie |
|
Bulgarije |
|||
|
BG/10/06 |
12 782 |
12 782 |
11 504 |
|
Subtotaal |
12 782 |
12 782 |
11 504 |
|
Ierland |
|||
|
IE/10/13 |
50 000 |
50 000 |
35 000 |
|
Subtotaal |
50 000 |
50 000 |
35 000 |
|
Griekenland |
|||
|
EL/10/02 |
500 000 |
500 000 |
450 000 |
|
Subtotaal |
500 000 |
500 000 |
450 000 |
|
Spanje |
|||
|
ES/10/08 |
645 851 |
645 851 |
322 926 |
|
ES/10/11 |
60 000 |
60 000 |
30 000 |
|
ES/10/04-1 |
20 000 |
20 000 |
18 000 |
|
Subtotaal |
725 851 |
725 851 |
370 926 |
|
Italië |
|||
|
IT/10/11 |
280 000 |
100 000 |
50 000 |
|
Subtotaal |
280 000 |
100 000 |
50 000 |
|
Litouwen |
|||
|
LT/10/04 |
16 000 |
16 000 |
14 400 |
|
Subtotaal |
16 000 |
16 000 |
14 400 |
|
Polen |
|||
|
PL/10/04 |
70 000 |
70 000 |
63 000 |
|
Subtotaal |
70 000 |
70 000 |
63 000 |
|
Finland |
|||
|
FI/10/05 |
15 000 |
15 000 |
13 500 |
|
Subtotaal |
15 000 |
15 000 |
13 500 |
|
Slovenië |
|||
|
SI/10/06 |
6 000 |
6 000 |
5 400 |
|
Subtotaal |
6 000 |
6 000 |
5 400 |
|
Totaal |
1 675 633 |
1 495 633 |
1 013 730 |
BIJLAGE IX
PATROUILLEVAARTUIGEN EN VERKENNINGSVLIEGTUIGEN
|
Lidstaat en projectcode |
Uitgaven die zijn gepland in de nationale visserijcontroleprogramma’s (EUR) |
Subsidiabele uitgaven (EUR) |
Benuttingsgraad voor controledoeleinden |
Subsidiabele uitgaven (netto) (EUR) |
Maximale bijdrage van de Unie (EUR) (50 %, maximaal 1 miljoen) |
|
Duitsland |
|||||
|
DE/10/01 |
45 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
DE/10/02 |
36 000 |
36 000 |
100 % |
36 000 |
18 000 |
|
DE/10/06 |
4 527 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
DE/10/09 |
151 261 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Subtotaal |
4 759 261 |
36 000 |
|
36 000 |
18 000 |
|
Estland |
|||||
|
EE/10/02 |
16 745 |
16 745 |
100 % |
16 745 |
8 373 |
|
Subtotaal |
16 745 |
16 745 |
|
16 745 |
8 373 |
|
Ierland |
|||||
|
IE/10/04 |
200 000 |
200 000 |
100 % |
200 000 |
100 000 |
|
IE/10/07 |
50 000 000 |
50 000 000 |
90 % |
45 000 000 |
900 000 |
|
Subtotaal |
50 200 000 |
50 200 000 |
|
45 200 000 |
1 000 000 |
|
Griekenland |
|||||
|
EL/10/04 |
2 000 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
EL/10/05 |
180 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
EL/10/06 |
4 500 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
EL/10/07 |
5 000 000 |
5 000 000 |
50 % |
2 500 000 |
1 000 000 |
|
Subtotaal |
11 680 000 |
5 000 000 |
|
2 500 000 |
1 000 000 |
|
Spanje |
|||||
|
ES/10/15 |
5 000 |
5 000 |
100 % |
5 000 |
2 500 |
|
ES/10/16 |
34 470 |
0 |
|
0 |
0 |
|
ES/10/10 |
44 248 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Subtotaal |
83 718 |
5 000 |
|
5 000 |
2 500 |
|
Frankrijk |
|||||
|
FR/10/05 |
48 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
FR/10/06 |
580 000 |
580 000 |
100 % |
580 000 |
290 000 |
|
Subtotaal |
628 000 |
580 000 |
|
580 000 |
290 000 |
|
Italië |
|||||
|
IT/10/05 |
40 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
IT/10/06 |
2 000 000 |
2 000 000 |
100 % |
2 000 000 |
1 000 000 |
|
Subtotaal |
2 040 000 |
2 000 000 |
|
2 000 000 |
1 000 000 |
|
Nederland |
|||||
|
NL/10/05 |
200 000 |
0 |
|
|
0 |
|
Subtotaal |
200 000 |
0 |
|
|
0 |
|
Roemenië |
|||||
|
RO/10/01 |
400 000 |
400 000 |
100 % |
400 000 |
200 000 |
|
Subtotaal |
400 000 |
400 000 |
|
400 000 |
200 000 |
|
Finland |
|||||
|
FI/10/07 |
100 000 |
0 |
|
|
0 |
|
Subtotaal |
100 000 |
0 |
|
|
0 |
|
Verenigd Koninkrijk |
|||||
|
UK/10/04 |
387 168 |
387 168 |
100 % |
387 168 |
193 584 |
|
UK/10/05 |
3 761 |
3 761 |
100 % |
3 761 |
1 881 |
|
UK/10/10 |
8 850 |
8 850 |
100 % |
8 850 |
4 425 |
|
UK/10/11 |
30 973 |
30 973 |
100 % |
30 973 |
15 487 |
|
UK/10/45 |
27 655 |
27 655 |
100 % |
27 655 |
13 827 |
|
UK/10/47 |
6 637 |
6 637 |
100 % |
6 637 |
3 319 |
|
UK/10/53 |
664 |
664 |
100 % |
664 |
332 |
|
Subtotaal |
465 708 |
465 708 |
|
465 708 |
232 854 |
|
Totaal |
70 573 431 |
58 703 453 |
|
51 203 453 |
3 751 727 |