|
26.6.2010 |
CS |
Úřední věstník Evropské unie |
L 160/11 |
ROZHODNUTÍ KOMISE
ze dne 22. června 2010
o finančním příspěvku Unie na programy kontroly a sledování rybolovu členských států pro rok 2010 a dohledu nad ním
(oznámeno pod číslem K(2010) 3940)
(Pouze anglické, bulharské, dánské, estonské, finské, francouzské, italské, litevské, německé, nizozemské, polské, rumunské, řecké, slovinské, španělské a švédské znění je závazné)
(2010/352/EU)
EVROPSKÁ KOMISE,
s ohledem na Smlouvu o fungování Evropské unie,
s ohledem na nařízení Rady (ES) č. 861/2006 ze dne 22. května 2006, kterým se stanoví finanční opatření Společenství pro provádění společné rybářské politiky a pro oblast mořského práva (1), a zejména na článek 21 uvedeného nařízení,
vzhledem k těmto důvodům:
|
(1) |
Členské státy předložily Komisi své programy kontroly rybolovu na rok 2010 spolu se žádostmi o finanční příspěvek Unie na výdaje spojené s prováděním projektů obsažených v daných programech. |
|
(2) |
Žádosti týkající se akcí uvedených v čl. 8 písm. a) nařízení (ES) č. 861/2006 mohou být financovány Unií. |
|
(3) |
Žádosti o finanční příspěvky Unie musí být v souladu s pravidly stanovenými v nařízení Komise (ES) č. 391/2007 (2). |
|
(4) |
Je vhodné určit maximální výši a míru finančního příspěvku Unie v rámci limitů stanovených článkem 15 nařízení Rady (ES) č. 861/2006 a stanovit podmínky pro jeho poskytování. |
|
(5) |
S cílem podpořit investice do prioritních opatření stanovených Komisí v souladu s nařízením Rady (ES) č. 1224/2009 (3) a s ohledem na negativní dopad finanční krize na rozpočty členských států by se měla udělit vysoká sazba spolufinancování v rámci limitů stanovených v článku 15 nařízení (ES) č. 861/2006 na výdaje spojené s automatizací a správou údajů, elektronickými záznamovými systémy a systémy podávání zpráv (ERS) a systémy sledování plavidel (VMS), a také na semináře členských států zaměřené na zvýšení povědomí o novém kontrolním nařízení, jakož i o nezákonných, nehlášených nebo neregulovaných rybolovných činnostech. |
|
(6) |
Aby byl stanoven limit pro částku určenou na nákup a modernizaci rybářských hlídkových plavidel a letadel, omezuje se příspěvek Unie na pokrytí těchto nákladů na maximální částku 1 milion EUR na členský stát. |
|
(7) |
Aby automatická zařízení k určování polohy byla způsobilá k poskytnutí příspěvku, měla by splňovat požadavky stanovené nařízením Komise (ES) č. 2244/2003 ze dne 18. prosince 2003, kterým se stanoví pravidla pro systémy satelitního sledování plavidel (4). |
|
(8) |
Aby elektronická záznamová zařízení a zařízení pro podávání zpráv na palubách rybářských plavidel byla způsobilá k poskytnutí příspěvku, měla by splňovat požadavky nařízení Komise (ES) č. 1077/2008 ze dne 3. listopadu 2008, kterým se stanoví prováděcí pravidla k nařízení Rady (ES) č. 1966/2006 o elektronickém zaznamenávání a hlášení rybolovných činností a o zařízení pro dálkové snímání a kterým se zrušuje nařízení (ES) č. 1566/2007 (5). |
|
(9) |
Opatření stanovená tímto rozhodnutím jsou v souladu se stanoviskem Výboru pro rybolov a akvakulturu, |
PŘIJALA TOTO ROZHODNUTÍ:
Článek 1
Předmět
Tímto rozhodnutím se stanoví finanční příspěvek Unie pro rok 2010 na výdaje vzniklé členským státům v roce 2010 při provádění monitorovacích a kontrolních systémů použitelných pro společnou rybářskou politiku v souladu s čl. 8 písm. a) nařízení Rady (ES) č. 861/2006. Je v něm stanovena maximální částka finančního příspěvku Unie pro každý členský stát, sazba finančního příspěvku Unie a podmínky pro jeho poskytnutí.
Článek 2
Lhůta pro neproplacené závazky
Všechny platby, na které se vztahuje žádost o úhradu, provede dotyčný členský stát do 30. června 2014. Platby provedené členským státem po této lhůtě nejsou způsobilé k úhradě. Rozpočtové prostředky související s tímto rozhodnutím se zruší nejpozději do 31. prosince 2015.
Článek 3
Nové technologie a sítě výpočetní techniky
1. Výdaje spojené s projekty uvedenými v příloze I na vytvoření nových technologií a sítí výpočetní techniky určených k účinnému a bezpečnému shromažďování dat a jejich správě v souvislosti se sledováním a kontrolou rybolovných činností a dohledem nad nimi jsou způsobilé k poskytnutí finančního příspěvku ve výši 90 % způsobilých výdajů v rámci maximálních částek stanovených v uvedené příloze.
2. Výdaje spojené s projekty uvedenými v příloze I a souvisejícími se systémy sledování plavidel (VMS), elektronickými záznamovými systémy a systémy podávání zpráv (ERS) nebo s nezákonnými, nehlášenými nebo neregulovanými rybolovnými činnostmi jsou způsobilé k poskytnutí finančního příspěvku ve výši 90 % způsobilých výdajů v rámci maximálních částek stanovených v uvedené příloze.
3. Jakékoli jiné výdaje spojené s projekty uvedenými v příloze I na vytvoření nových technologií a sítí výpočetní techniky jsou způsobilé k poskytnutí finančního příspěvku ve výši 50 % způsobilých výdajů v rámci maximálních částek stanovených v uvedené příloze.
Článek 4
Automatická zařízení k určování polohy
1. Výdaje spojené s projekty uvedenými v příloze II na nákup automatických zařízení k určování polohy, umožňujících střediskům pro sledování rybolovu dálkové sledování plavidel prostřednictvím systému sledování plavidel (VMS), a na jejich umístění na rybářská plavidla jsou způsobilé k poskytnutí finančního příspěvku v maximální výši 90 % způsobilých výdajů v rámci maximálních částek stanovených v uvedené příloze.
2. Finanční příspěvek uvedený v odstavci 1 činí nejvýše 2 500 EUR na jedno plavidlo.
3. Aby měla automatická zařízení k určování polohy nárok na příspěvek uvedený v odstavci 1, musí splňovat požadavky stanovené nařízením (ES) č. 2244/2003.
Článek 5
Elektronické záznamové systémy a systémy podávání zpráv
Výdaje spojené s projekty uvedenými v příloze III na vývoj, nákup a instalaci komponentů nutných pro elektronické záznamové systémy a systémy podávání zpráv a výdaje na technickou podporu pro tyto komponenty určené k účinné a bezpečné výměně údajů v souvislosti se sledováním a kontrolou rybolovných činností a dohledem nad nimi jsou způsobilé k poskytnutí finančního příspěvku ve výši 90 % způsobilých výdajů v rámci maximálních částek stanovených v uvedené příloze.
Článek 6
Elektronická záznamová zařízení a zařízení pro podávání zpráv
1. Výdaje spojené s projekty uvedenými v příloze IV na nákup zařízení ERS, umožňujících plavidlům zaznamenávat data o rybolovných činnostech a podávat o nich elektronicky zprávy střediskům pro sledování rybolovu, a na instalaci uvedených zařízení na rybářská plavidla jsou způsobilé k poskytnutí finančního příspěvku ve výši 90 % způsobilých výdajů v rámci maximálních částek stanovených v uvedené příloze.
2. Aniž je dotčen odstavec 4, činí finanční příspěvek uvedený v odstavci 1 nejvýše 3 000 EUR na jedno plavidlo.
3. Aby měla zařízení ERS nárok na finanční příspěvek, musí splňovat požadavky stanovené nařízením (ES) č. 1077/2008.
4. V případě zařízení kombinujících funkce ERS a VMS, která splňují požadavky stanovené nařízením (ES) č. 2244/2003 a nařízením (ES) č. 1077/2008, činí finanční příspěvek uvedený v odstavci 1 tohoto článku nejvýše 4 500 EUR.
Článek 7
Pilotní projekty
Výdaje spojené s projekty uvedenými v příloze V na pilotní projekty týkající se nových kontrolních technologií jsou způsobilé k poskytnutí finančního příspěvku ve výši 90 % způsobilých výdajů v rámci maximálních částek stanovených v uvedené příloze.
Článek 8
Odborná příprava a výměnné projekty
Výdaje spojené s projekty uvedenými v příloze VI na odbornou přípravu a výměnné projekty státních úředníků pověřených sledováním, kontrolou a dohledem v oblasti rybolovu jsou způsobilé k poskytnutí finančního příspěvku ve výši 50 % způsobilých výdajů v rámci maximálních částek stanovených v uvedené příloze.
Článek 9
Iniciativy na zvyšování povědomí o pravidlech společné rybářské politiky
1. Výdaje spojené s projekty uvedenými v příloze VIII na iniciativy zahrnující semináře a sdělovací prostředky zaměřené na zvýšení povědomí o potřebě boje proti neodpovědnému a neoprávněnému rybolovu a uplatňování nového kontrolního nařízení mezi rybáři a jinými dotčenými osobami, jako jsou inspektoři, státní zástupci a soudci, jakož i mezi širokou veřejností, jsou způsobilé k poskytnutí finančního příspěvku ve výši 90 % způsobilých výdajů v rámci maximálních částek stanovených v uvedené příloze.
2. Jakékoli jiné výdaje spojené s projekty uvedenými v příloze VIII na iniciativy zaměřené na zvýšení povědomí o pravidlech společné rybářské politiky jsou způsobilé k poskytnutí finančního příspěvku ve výši 50 % způsobilých výdajů v rámci maximálních částek stanovených v uvedené příloze.
Článek 10
Hlídková plavidla a letadla
1. Výdaje spojené s projekty uvedenými v příloze IX na nákup a modernizaci plavidel a letadel používaných příslušnými orgány členských států k monitorování rybolovných činností a dohledu nad nimi jsou způsobilé k poskytnutí finančního příspěvku ve výši 50 % způsobilých výdajů v rámci maximálních částek stanovených v uvedené příloze.
2. Finanční příspěvek upřesněný pro každý členský stát v příloze IX se vypočítá na základě použití příslušných plavidel a letadel pro sledování a dohled jakožto procentní podíl jejich celkové roční aktivity, jak ji vykáží členské státy.
Článek 11
Celkový maximální příspěvek Unie jednotlivým členským státům
Plánované výdaje, jejich způsobilá část a maximální příspěvek Unie jednotlivým členským státům činí:
|
(v EUR) |
|||
|
Členský stát |
Výdaje plánované v národním programu kontroly rybolovu |
Způsobilé výdaje |
Maximální příspěvek Unie |
|
Belgie |
254 270 |
254 270 |
176 343 |
|
Bulharsko |
195 828 |
195 828 |
153 748 |
|
Dánsko |
3 215 749 |
3 148 559 |
2 729 961 |
|
Německo |
6 418 061 |
1 120 000 |
893 600 |
|
Estonsko |
239 745 |
239 745 |
207 873 |
|
Irsko |
51 495 000 |
46 395 000 |
1 997 500 |
|
Řecko |
18 595 000 |
7 085 750 |
5 111 175 |
|
Španělsko |
9 563 245 |
9 153 093 |
7 735 444 |
|
Francie |
4 536 370 |
3 497 768 |
2 640 008 |
|
Itálie |
26 650 600 |
2 625 600 |
1 312 800 |
|
Kypr |
357 800 |
357 800 |
318 900 |
|
Litva |
460 001 |
460 001 |
404 001 |
|
Nizozemsko |
2 809 000 |
1 616 000 |
1 424 000 |
|
Polsko |
702 600 |
696 000 |
600 000 |
|
Rumunsko |
593 600 |
593 600 |
334 240 |
|
Slovinsko |
510 807 |
507 649 |
383 900 |
|
Finsko |
981 000 |
881 000 |
766 500 |
|
Švédsko |
2 353 016 |
2 139 327 |
1 902 083 |
|
Spojené království |
2 164 334 |
1 408 528 |
1 036 432 |
|
Celkem |
132 096 027 |
82 375 517 |
30 128 508 |
Článek 12
Určení
Toto rozhodnutí je určeno Belgickému království, Bulharské republice, Dánskému království, Estonské republice, Finské republice, Francouzské republice, Irsku, Italské republice, Kyperské republice, Litevské republice, Nizozemskému království, Polské republice, Rumunsku, Řecké republice, Republice Slovinsko, Spojenému království Velké Británie a Severního Irska, Spolkové republice Německo, Španělskému království a Švédskému království.
V Bruselu dne 22. června 2010.
Za Komisi
Maria DAMANAKI
členka Komise
(1) Úř. věst. L 160, 14.6.2006, s. 1.
(2) Úř. věst. L 97, 12.4.2007, s. 30.
(3) Úř. věst. L 343, 22.12.2009, s. 1.
PŘÍLOHA I
NOVÉ TECHNOLOGIE A SÍTĚ VÝPOČETNÍ TECHNIKY
|
Členský stát a kód projektu |
Výdaje plánované v národním programu kontroly rybolovu |
Způsobilé výdaje |
Míra využití pro kontrolní účely |
Čisté způsobilé náklady |
Maximální příspěvek Unie |
|
(EUR) |
(EUR) |
(EUR) |
(EUR) |
||
|
Belgie |
|||||
|
BE/10/03 |
20 000 |
20 000 |
100 % |
20 000 |
18 000 |
|
Mezisoučet |
20 000 |
20 000 |
|
20 000 |
18 000 |
|
Bulharsko |
|||||
|
BG/10/02 |
8 181 |
8 181 |
100 % |
8 181 |
7 363 |
|
BG/10/05 |
16 362 |
16 362 |
100 % |
16 362 |
14 725 |
|
Mezisoučet |
24 543 |
24 543 |
|
24 543 |
22 088 |
|
Dánsko |
|||||
|
DK/10/01 |
1 343 815 |
1 343 815 |
100 % |
1 343 815 |
1 209 434 |
|
DK/10/02 |
44 346 |
44 346 |
100 % |
44 346 |
22 173 |
|
DK/10/03 |
67 191 |
0 |
100 % |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
1 455 352 |
1 388 161 |
|
1 388 161 |
1 231 607 |
|
Německo |
|||||
|
DE/10/05 |
24 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
DE/10/08 |
220 000 |
220 000 |
100 % |
220 000 |
198 000 |
|
DE/10/07 |
14 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
258 000 |
220 000 |
|
220 000 |
198 000 |
|
Estonsko |
|||||
|
EE/10/03 |
60 000 |
60 000 |
100 % |
60 000 |
54 000 |
|
Mezisoučet |
60 000 |
60 000 |
|
60 000 |
54 000 |
|
Irsko |
|||||
|
IE/10/01 |
200 000 |
200 000 |
100 % |
200 000 |
180 000 |
|
IE/10/03 |
45 000 |
45 000 |
100 % |
45 000 |
40 500 |
|
IE/10/05 |
100 000 |
100 000 |
100 % |
100 000 |
90 000 |
|
IE/10/06 |
300 000 |
300 000 |
100 % |
300 000 |
270 000 |
|
IE/10/09 |
100 000 |
100 000 |
100 % |
100 000 |
90 000 |
|
IE/10/11 |
100 000 |
100 000 |
100 % |
100 000 |
50 000 |
|
Mezisoučet |
845 000 |
845 000 |
|
845 000 |
720 500 |
|
Řecko |
|||||
|
EL/10/01 |
400 000 |
400 000 |
100 % |
400 000 |
360 000 |
|
EL/10/03 |
1 000 000 |
1 000 000 |
100 % |
1 000 000 |
900 000 |
|
EL/10/09 |
1 500 000 |
1 500 000 |
100 % |
1 500 000 |
1 350 000 |
|
EL/10/08 |
430 000 |
430 000 |
100 % |
430 000 |
387 000 |
|
EL/10/11 |
2 045 000 |
2 045 000 |
35 % |
715 750 |
644 175 |
|
Mezisoučet |
5 375 000 |
5 375 000 |
|
4 045 750 |
3 641 175 |
|
Španělsko |
|||||
|
ES/10/01-1 |
400 000 |
400 000 |
100 % |
400 000 |
200 000 |
|
ES/10/01-2 |
100 000 |
100 000 |
100 % |
100 000 |
50 000 |
|
ES/10/05-1 |
28 805 |
28 805 |
100 % |
28 805 |
25 924 |
|
ES/10/05-2 |
103 737 |
103 737 |
100 % |
103 737 |
93 364 |
|
ES/10/13 |
9 500 |
9 500 |
100 % |
9 500 |
8 550 |
|
Mezisoučet |
642 042 |
642 042 |
|
642 042 |
377 838 |
|
Francie |
|||||
|
FR/10/01 |
320 000 |
320 000 |
100 % |
320 000 |
288 000 |
|
Mezisoučet |
320 000 |
320 000 |
|
320 000 |
288 000 |
|
Itálie |
|||||
|
IT/10/01 |
23 305 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
IT/10/02 |
480 000 |
380 000 |
100 % |
380 000 |
190 000 |
|
IT/10/03 |
60 000 |
60 000 |
100 % |
60 000 |
30 000 |
|
IT/10/04 |
10 000 |
10 000 |
100 % |
10 000 |
5 000 |
|
Mezisoučet |
23 855 000 |
450 000 |
|
450 000 |
225 000 |
|
Kypr |
|||||
|
CY/10/02 |
50 000 |
50 000 |
100 % |
50 000 |
45 000 |
|
Mezisoučet |
50 000 |
50 000 |
|
50 000 |
45 000 |
|
Litva |
|||||
|
LT/10/01 |
39 389 |
39 389 |
100 % |
39 389 |
35 450 |
|
Mezisoučet |
39 389 |
39 389 |
|
39 389 |
35 450 |
|
Nizozemsko |
|||||
|
NL/10/01 |
300 000 |
300 000 |
100 % |
300 000 |
270 000 |
|
NL/10/02 |
285 000 |
285 000 |
100 % |
285 000 |
256 500 |
|
NL/10/03 |
75 000 |
75 000 |
100 % |
75 000 |
67 500 |
|
NL/10/04 |
135 000 |
60 000 |
100 % |
60 000 |
30 000 |
|
NL/10/07 |
100 000 |
100 000 |
100 % |
100 000 |
90 000 |
|
NL/10/08 |
80 000 |
80 000 |
100 % |
80 000 |
72 000 |
|
NL/10/10 |
6 000 |
6 000 |
100 % |
6 000 |
3 000 |
|
NL/10/11 |
3 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
984 000 |
906 000 |
|
906 000 |
789 000 |
|
Polsko |
|||||
|
PL/10/01 |
22 600 |
16 000 |
100 % |
16 000 |
8 000 |
|
Mezisoučet |
22 600 |
16 000 |
|
16 000 |
8 000 |
|
Slovinsko |
|||||
|
SI/10/03 |
40 000 |
40 000 |
100 % |
40 000 |
36 000 |
|
SI/10/04 |
9 000 |
9 000 |
100 % |
9 000 |
4 500 |
|
SI/10/05 |
3 158 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
52 158 |
49 000 |
|
49 000 |
40 500 |
|
Finsko |
|||||
|
FI/10/06 |
40 000 |
40 000 |
100 % |
40 000 |
20 000 |
|
Mezisoučet |
40 000 |
40 000 |
|
40 000 |
20 000 |
|
Švédsko |
|||||
|
SE/10/04 |
97 132 |
97 132 |
100 % |
97 132 |
87 419 |
|
SE/10/05 |
48 566 |
48 566 |
100 % |
48 566 |
43 709 |
|
SE/10/06 |
485 659 |
485 659 |
100 % |
485 659 |
437 093 |
|
SE/10/09 |
291 395 |
291 395 |
100 % |
291 395 |
262 256 |
|
Mezisoučet |
922 752 |
922 752 |
|
922 752 |
830 476 |
|
Spojené království |
|||||
|
UK/10/01 |
2 212 |
2 000 |
100 % |
2 000 |
1 000 |
|
UK/10/02 |
5 144 |
4 000 |
100 % |
4 000 |
2 000 |
|
UK/10/03 |
4 425 |
4 000 |
100 % |
4 000 |
2 000 |
|
UK/10/06 |
3 319 |
3 319 |
100 % |
3 319 |
1 659 |
|
UK/10/08 |
6 637 |
6 000 |
100 % |
6 000 |
3 000 |
|
UK/10/09 |
7 965 |
7 965 |
100 % |
7 965 |
7 168 |
|
UK/10/12 |
27 655 |
0 |
|
0 |
0 |
|
UK/10/14 |
9 403 |
9 403 |
100 % |
9 403 |
8 462 |
|
UK/10/40 |
5 531 |
4 000 |
100 % |
4 000 |
2 000 |
|
UK/10/48 |
21 815 |
0 |
|
0 |
0 |
|
UK/10/49 |
7 300 |
6 000 |
100 % |
6 000 |
3 000 |
|
UK/10/50 |
38 717 |
38 717 |
100 % |
38 717 |
34 844 |
|
UK/10/51 |
442 478 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
582 600 |
85 402 |
|
85 402 |
65 134 |
|
Celkem |
35 548 436 |
11 453 289 |
|
10 124 039 |
8 609 768 |
PŘÍLOHA II
AUTOMATICKÁ ZAŘÍZENÍ K URČOVÁNÍ POLOHY
|
(v EUR) |
|||
|
Členský stát a kód projektu |
Výdaje plánované v národním programu kontroly rybolovu |
Způsobilé výdaje |
Maximální příspěvek Unie |
|
Bulharsko |
|||
|
BG/10/04 |
102 260 |
102 260 |
92 034 |
|
Mezisoučet |
102 260 |
102 260 |
92 034 |
|
Německo |
|||
|
DE/10/12 |
465 000 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
465 000 |
0 |
0 |
|
Řecko |
|||
|
EL/10/10 |
1 000 000 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
1 000 000 |
0 |
0 |
|
Španělsko |
|||
|
ES/10/02 |
90 000 |
90 000 |
75 000 |
|
ES/10/07 |
448 200 |
448 200 |
403 380 |
|
ES/10/12 |
132 470 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
670 670 |
538 200 |
478 380 |
|
Francie |
|||
|
FR/10/03 |
500 000 |
500 000 |
450 000 |
|
Mezisoučet |
500 000 |
500 000 |
450 000 |
|
Nizozemsko |
|||
|
NL/10/04 |
875 000 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
875 000 |
0 |
0 |
|
Slovinsko |
|||
|
SI/10/01 |
182 649 |
182 649 |
95 000 |
|
Mezisoučet |
182 649 |
182 649 |
95 000 |
|
Finsko |
|||
|
FI/10/04 |
100 000 |
100 000 |
90 000 |
|
Mezisoučet |
100 000 |
100 000 |
90 000 |
|
Švédsko |
|||
|
SE/10/07 |
186 979 |
186 979 |
168 281 |
|
SE/10/08 |
97 131 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
284 110 |
186 979 |
168 281 |
|
Spojené království |
|||
|
UK/10/61 |
5 531 |
0 |
0 |
|
UK/10/62 |
6 637 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
12 168 |
0 |
0 |
|
Celkem |
4 191 857 |
1 610 087 |
1 373 695 |
PŘÍLOHA III
ELEKTRONICKÉ ZÁZNAMOVÉ SYSTÉMY A SYSTÉMY PODÁVÁNÍ ZPRÁV
|
(v EUR) |
|||
|
Členský stát a kód projektu |
Výdaje plánované v národním programu kontroly rybolovu |
Způsobilé výdaje |
Maximální příspěvek Unie |
|
Belgie |
|||
|
BE/10/01 |
9 270 |
9 270 |
8 343 |
|
Mezisoučet |
9 270 |
9 270 |
8 343 |
|
Dánsko |
|||
|
DK/10/04 |
201 572 |
201 572 |
181 415 |
|
DK/10/05 |
100 786 |
100 786 |
90 708 |
|
DK/10/06 |
134 382 |
134 382 |
120 943 |
|
DK/10/07 |
503 931 |
503 931 |
453 538 |
|
DK/10/08 |
201 572 |
201 572 |
181 415 |
|
DK/10/09 |
67 191 |
67 191 |
60 472 |
|
DK/10/10 |
268 763 |
268 763 |
241 887 |
|
Mezisoučet |
1 478 197 |
1 478 197 |
1 330 377 |
|
Německo |
|||
|
DE/10/13 |
350 000 |
350 000 |
315 000 |
|
DE/10/14 |
50 000 |
50 000 |
45 000 |
|
DE/10/15 |
60 000 |
0 |
0 |
|
DE/10/16 |
30 000 |
30 000 |
27 000 |
|
DE/10/17 |
100 000 |
100 000 |
90 000 |
|
Mezisoučet |
590 000 |
530 000 |
477 000 |
|
Irsko |
|||
|
IE/10/10 |
80 000 |
80 000 |
72 000 |
|
IE/10/12 |
150 000 |
150 000 |
135 000 |
|
Mezisoučet |
230 000 |
230 000 |
207 000 |
|
Španělsko |
|||
|
ES/10/03-2 |
300 000 |
300 000 |
270 000 |
|
Mezisoučet |
300 000 |
300 000 |
270 000 |
|
Francie |
|||
|
FR/10/02 |
811 120 |
811 120 |
730 008 |
|
Mezisoučet |
811 120 |
811 120 |
730 008 |
|
Kypr |
|||
|
CY/10/01 |
300 000 |
300 000 |
270 000 |
|
Mezisoučet |
300 000 |
300 000 |
270 000 |
|
Litva |
|||
|
LT/10/02 |
379 612 |
379 612 |
341 651 |
|
Mezisoučet |
379 612 |
379 612 |
341 651 |
|
Nizozemsko |
|||
|
NL/10/09 |
700 000 |
700 000 |
630 000 |
|
Mezisoučet |
700 000 |
700 000 |
630 000 |
|
Polsko |
|||
|
PL/10/02 |
560 000 |
560 000 |
504 000 |
|
Mezisoučet |
560 000 |
560 000 |
504 000 |
|
Rumunsko |
|||
|
RO/10/04 |
93 600 |
93 600 |
84 240 |
|
Mezisoučet |
93 600 |
93 600 |
84 240 |
|
Slovinsko |
|||
|
SI/10/02-01 |
246 000 |
246 000 |
221 400 |
|
Mezisoučet |
246 000 |
246 000 |
221 400 |
|
Finsko |
|||
|
FI/10/01 |
300 000 |
300 000 |
270 000 |
|
FI/10/02 |
400 000 |
400 000 |
360 000 |
|
Mezisoučet |
700 000 |
700 000 |
630 000 |
|
Švédsko |
|||
|
SE/10/01 |
339 961 |
339 961 |
305 965 |
|
SE/10/03 |
339 961 |
339 961 |
305 965 |
|
Mezisoučet |
679 922 |
679 922 |
611 930 |
|
Celkem |
7 077 720 |
7 017 720 |
6 315 949 |
PŘÍLOHA IV
ELEKTRONICKÁ ZÁZNAMOVÁ ZAŘÍZENÍ A ZAŘÍZENÍ PRO PODÁVÁNÍ ZPRÁV
|
(v EUR) |
|||
|
Členský stát a kód projektu |
Výdaje plánované v národním programu kontroly rybolovu |
Způsobilé výdaje |
Maximální příspěvek Unie |
|
Belgie |
|||
|
BE/10/02 |
225 000 |
225 000 |
150 000 |
|
Mezisoučet |
225 000 |
225 000 |
150 000 |
|
Německo |
|||
|
DE/10/10 |
84 000 |
84 000 |
75 600 |
|
Mezisoučet |
84 000 |
84 000 |
75 600 |
|
Estonsko |
|||
|
EE/10/01 |
160 000 |
160 000 |
144 000 |
|
Mezisoučet |
160 000 |
160 000 |
144 000 |
|
Španělsko |
|||
|
ES/10/03-1 |
6 912 000 |
6 912 000 |
6 220 800 |
|
Mezisoučet |
6 912 000 |
6 912 000 |
6 220 800 |
|
Francie |
|||
|
FR/10/08 |
1 098 000 |
1 098 000 |
732 000 |
|
FR/10/07 |
1 109 250 |
188 648 |
150 000 |
|
Mezisoučet |
2 207 250 |
1 286 648 |
882 000 |
|
Slovinsko |
|||
|
SI/10-02-02 |
24 000 |
24 000 |
21 600 |
|
Mezisoučet |
24 000 |
24 000 |
21 600 |
|
Švédsko |
|||
|
SE/10/02 |
291 395 |
291 395 |
262 256 |
|
Mezisoučet |
291 395 |
291 395 |
262 256 |
|
Spojené království |
|||
|
UK/10/52 |
774 336 |
774 336 |
696 903 |
|
Mezisoučet |
774 336 |
774 336 |
696 903 |
|
Celkem |
10 677 981 |
9 757 379 |
8 453 159 |
PŘÍLOHA V
PILOTNÍ PROJEKTY
|
(v EUR) |
|||
|
Členský stát a kód projektu |
Výdaje plánované v národním programu kontroly rybolovu |
Způsobilé výdaje |
Maximální příspěvek Unie |
|
Dánsko |
|||
|
DK/10/11 |
67 191 |
67 191 |
60 472 |
|
Celkem |
67 191 |
67 191 |
60 472 |
PŘÍLOHA VI
ODBORNÁ PŘÍPRAVA A VÝMĚNNÉ PROJEKTY
|
(v EUR) |
|||
|
Členský stát a kód projektu |
Výdaje plánované v národním programu kontroly rybolovu |
Způsobilé výdaje |
Maximální příspěvek Unie |
|
Bulharsko |
|||
|
BG/10/01 |
40 904 |
40 904 |
20 452 |
|
BG/10/03 |
15 339 |
15 339 |
7 669 |
|
Mezisoučet |
56 243 |
56 243 |
28 122 |
|
Dánsko |
|||
|
DK/10/12 |
87 348 |
87 348 |
43 674 |
|
DK/10/13 |
51 737 |
51 737 |
25 868 |
|
DK/10/14 |
75 926 |
75 926 |
37 963 |
|
Mezisoučet |
215 010 |
215 010 |
107 505 |
|
Německo |
|||
|
DE/10/04 |
11 800 |
0 |
0 |
|
DE/10/11 |
130 000 |
130 000 |
65 000 |
|
DE/10/18 |
120 000 |
120 000 |
60 000 |
|
Mezisoučet |
261 800 |
250 000 |
125 000 |
|
Estonsko |
|||
|
EE/10/04 |
3 000 |
3 000 |
1 500 |
|
Mezisoučet |
3 000 |
3 000 |
1 500 |
|
Irsko |
|||
|
IE/10/02 |
150 000 |
50 000 |
25 000 |
|
IE/10/08 |
20 000 |
20 000 |
10 000 |
|
Mezisoučet |
170 000 |
70 000 |
35 000 |
|
Řecko |
|||
|
EL/10/11 |
40 000 |
40 000 |
20 000 |
|
Mezisoučet |
40 000 |
40 000 |
20 000 |
|
Španělsko |
|||
|
ES/10/03-3 |
20 000 |
20 000 |
10 000 |
|
ES/10/04-3 |
30 240 |
0 |
0 |
|
ES/10/04-2 |
10 000 |
10 000 |
5 000 |
|
ES/10/14 |
8 225 |
0 |
0 |
|
ES/10/09 |
22 000 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
90 465 |
30 000 |
15 000 |
|
Francie |
|||
|
FR/10/04 |
70 000 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
70 000 |
0 |
0 |
|
Itálie |
|||
|
IT/10/07 |
24 000 |
24 000 |
12 000 |
|
IT/10/08 |
51 600 |
51 600 |
25 800 |
|
IT/10/09 |
250 000 |
0 |
0 |
|
IT/10/10 |
150 000 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
475 600 |
75 600 |
37 800 |
|
Kypr |
|||
|
CYP/10/03 |
7 800 |
7 800 |
3 900 |
|
Mezisoučet |
7 800 |
7 800 |
3 900 |
|
Litva |
|||
|
LT/10/03 |
25 000 |
25 000 |
12 500 |
|
Mezisoučet |
25 000 |
25 000 |
12 500 |
|
Nizozemsko |
|||
|
NL/10/12 |
20 000 |
0 |
0 |
|
NL/10/13 |
20 000 |
0 |
0 |
|
NL/10/14 |
10 000 |
10 000 |
5 000 |
|
Mezisoučet |
50 000 |
10 000 |
5 000 |
|
Polsko |
|||
|
PL/10/03 |
50 000 |
50 000 |
25 000 |
|
Mezisoučet |
50 000 |
50 000 |
25 000 |
|
Rumunsko |
|||
|
RO/10/02 |
50 000 |
50 000 |
25 000 |
|
RO/10/03 |
50 000 |
50 000 |
25 000 |
|
Mezisoučet |
100 000 |
100 000 |
50 000 |
|
Finsko |
|||
|
FI/10/03 |
26 000 |
26 000 |
13 000 |
|
Mezisoučet |
26 000 |
26 000 |
13 000 |
|
Švédsko |
|||
|
SE/10/10 |
174 837 |
58 279 |
29 140 |
|
Mezisoučet |
174 837 |
58 279 |
29 140 |
|
Spojené království |
|||
|
UK/10/07 |
2 212 |
2 212 |
1 106 |
|
UK/10/15 |
9 695 |
9 695 |
4 847 |
|
UK/10/16 |
2 729 |
0 |
0 |
|
UK/10/17 |
4 507 |
0 |
0 |
|
UK/10/18 |
93 405 |
0 |
0 |
|
UK/10/19 |
3 655 |
0 |
0 |
|
UK/10/20 |
12 824 |
0 |
0 |
|
UK/10/21 |
3 312 |
0 |
0 |
|
UK/10/22 |
11 403 |
11 403 |
5 701 |
|
UK/10/23 |
11 097 |
11 097 |
5 549 |
|
UK/10/24 |
6 750 |
6 750 |
3 375 |
|
UK/10/25 |
9 978 |
9 978 |
4 989 |
|
UK/10/26 |
9 978 |
9 978 |
4 989 |
|
UK/10/27 |
32 313 |
0 |
0 |
|
UK/10/28 |
7 200 |
0 |
0 |
|
UK/10/29 |
9 978 |
0 |
0 |
|
UK/10/30 |
9 978 |
0 |
0 |
|
UK/10/31 |
9 978 |
0 |
0 |
|
UK/10/32 |
13 382 |
0 |
0 |
|
UK/10/33 |
6 750 |
0 |
0 |
|
UK/10/34 |
6 307 |
0 |
0 |
|
UK/10/35 |
12 824 |
0 |
0 |
|
UK/10/36 |
9 978 |
9 978 |
4 989 |
|
UK/10/37 |
4 960 |
0 |
0 |
|
UK/10/38 |
8 384 |
0 |
0 |
|
UK/10/39 |
6 588 |
6 588 |
3 294 |
|
UK/10/41 |
3 319 |
3 319 |
1 659 |
|
UK/10/42 |
442 |
0 |
0 |
|
UK/10/43 |
442 |
0 |
0 |
|
UK/10/44 |
442 |
0 |
0 |
|
UK/10/54 |
2 084 |
2 084 |
1 042 |
|
UK/10/55 |
365 |
0 |
0 |
|
UK/10/56 |
243 |
0 |
0 |
|
UK/10/57 |
216 |
0 |
0 |
|
UK/10/58 |
127 |
0 |
0 |
|
UK/10/59 |
1 161 |
0 |
0 |
|
UK/10/60 |
513 |
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
329 522 |
83 082 |
41 541 |
|
Celkem |
2 145 278 |
1 100 014 |
550 008 |
PŘÍLOHA VII
PILOTNÍ INSPEKČNÍ A POZOROVATELSKÉ PROGRAMY
|
(v EUR) |
|||
|
Členský stát a kód projektu |
Výdaje plánované v národním programu kontroly rybolovu |
Způsobilé výdaje |
Maximální příspěvek Unie |
|
Španělsko |
|||
|
ES/10/17 |
138 500 |
0 |
0 |
|
Celkem |
138 500 |
0 |
0 |
PŘÍLOHA VIII
INICIATIVY NA ZVYŠOVÁNÍ POVĚDOMÍ O PRAVIDLECH SPOLEČNÉ RYBÁŘSKÉ POLITIKY
|
(v EUR) |
|||
|
Členský stát a kód projektu |
Výdaje plánované v národním programu kontroly rybolovu |
Způsobilé výdaje |
Maximální příspěvek Unie |
|
Bulharsko |
|||
|
BG/10/06 |
12 782 |
12 782 |
11 504 |
|
Mezisoučet |
12 782 |
12 782 |
11 504 |
|
Irsko |
|||
|
IE/10/13 |
50 000 |
50 000 |
35 000 |
|
Mezisoučet |
50 000 |
50 000 |
35 000 |
|
Řecko |
|||
|
EL/10/02 |
500 000 |
500 000 |
450 000 |
|
Mezisoučet |
500 000 |
500 000 |
450 000 |
|
Španělsko |
|||
|
ES/10/08 |
645 851 |
645 851 |
322 926 |
|
ES/10/11 |
60 000 |
60 000 |
30 000 |
|
ES/10/04-1 |
20 000 |
20 000 |
18 000 |
|
Mezisoučet |
725 851 |
725 851 |
370 926 |
|
Itálie |
|||
|
IT/10/11 |
280 000 |
100 000 |
50 000 |
|
Mezisoučet |
280 000 |
100 000 |
50 000 |
|
Litva |
|||
|
LT/10/04 |
16 000 |
16 000 |
14 400 |
|
Mezisoučet |
16 000 |
16 000 |
14 400 |
|
Polsko |
|||
|
PL/10/04 |
70 000 |
70 000 |
63 000 |
|
Mezisoučet |
70 000 |
70 000 |
63 000 |
|
Finsko |
|||
|
FI/10/05 |
15 000 |
15 000 |
13 500 |
|
Mezisoučet |
15 000 |
15 000 |
13 500 |
|
Slovinsko |
|||
|
SI/10/06 |
6 000 |
6 000 |
5 400 |
|
Mezisoučet |
6 000 |
6 000 |
5 400 |
|
Celkem |
1 675 633 |
1 495 633 |
1 013 730 |
PŘÍLOHA IX
HLÍDKOVÁ PLAVIDLA A LETADLA
|
Členský stát a kód projektu |
Výdaje plánované v národním programu kontroly rybolovu (EUR) |
Způsobilé výdaje (EUR) |
Míra využití pro kontrolní účely |
Čisté způsobilé náklady (EUR) |
Maximální příspěvek Unie (EUR) (50 %, maximálně 1 milion) |
|
Německo |
|||||
|
DE/10/01 |
45 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
DE/10/02 |
36 000 |
36 000 |
100 % |
36 000 |
18 000 |
|
DE/10/06 |
4 527 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
DE/10/09 |
151 261 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
4 759 261 |
36 000 |
|
36 000 |
18 000 |
|
Estonsko |
|||||
|
EE/10/02 |
16 745 |
16 745 |
100 % |
16 745 |
8 373 |
|
Mezisoučet |
16 745 |
16 745 |
|
16 745 |
8 373 |
|
Irsko |
|||||
|
IE/10/04 |
200 000 |
200 000 |
100 % |
200 000 |
100 000 |
|
IE/10/07 |
50 000 000 |
50 000 000 |
90 % |
45 000 000 |
900 000 |
|
Mezisoučet |
50 200 000 |
50 200 000 |
|
45 200 000 |
1 000 000 |
|
Řecko |
|||||
|
EL/10/04 |
2 000 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
EL/10/05 |
180 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
EL/10/06 |
4 500 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
EL/10/07 |
5 000 000 |
5 000 000 |
50 % |
2 500 000 |
1 000 000 |
|
Mezisoučet |
11 680 000 |
5 000 000 |
|
2 500 000 |
1 000 000 |
|
Španělsko |
|||||
|
ES/10/15 |
5 000 |
5 000 |
100 % |
5 000 |
2 500 |
|
ES/10/16 |
34 470 |
0 |
|
0 |
0 |
|
ES/10/10 |
44 248 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Mezisoučet |
83 718 |
5 000 |
|
5 000 |
2 500 |
|
Francie |
|||||
|
FR/10/05 |
48 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
FR/10/06 |
580 000 |
580 000 |
100 % |
580 000 |
290 000 |
|
Mezisoučet |
628 000 |
580 000 |
|
580 000 |
290 000 |
|
Itálie |
|||||
|
IT/10/05 |
40 000 |
0 |
|
0 |
0 |
|
IT/10/06 |
2 000 000 |
2 000 000 |
100 % |
2 000 000 |
1 000 000 |
|
Mezisoučet |
2 040 000 |
2 000 000 |
|
2 000 000 |
1 000 000 |
|
Nizozemsko |
|||||
|
NL/10/05 |
200 000 |
0 |
|
|
0 |
|
Mezisoučet |
200 000 |
0 |
|
|
0 |
|
Rumunsko |
|||||
|
RO/10/01 |
400 000 |
400 000 |
100 % |
400 000 |
200 000 |
|
Mezisoučet |
400 000 |
400 000 |
|
400 000 |
200 000 |
|
Finsko |
|||||
|
FI/10/07 |
100 000 |
0 |
|
|
0 |
|
Mezisoučet |
100 000 |
0 |
|
|
0 |
|
Spojené království: |
|||||
|
UK/10/04 |
387 168 |
387 168 |
100 % |
387 168 |
193 584 |
|
UK/10/05 |
3 761 |
3 761 |
100 % |
3 761 |
1 881 |
|
UK/10/10 |
8 850 |
8 850 |
100 % |
8 850 |
4 425 |
|
UK/10/11 |
30 973 |
30 973 |
100 % |
30 973 |
15 487 |
|
UK/10/45 |
27 655 |
27 655 |
100 % |
27 655 |
13 827 |
|
UK/10/47 |
6 637 |
6 637 |
100 % |
6 637 |
3 319 |
|
UK/10/53 |
664 |
664 |
100 % |
664 |
332 |
|
Mezisoučet |
465 708 |
465 708 |
|
465 708 |
232 854 |
|
Celkem |
70 573 431 |
58 703 453 |
|
51 203 453 |
3 751 727 |