EURÓPSKA KOMISIA
V Bruseli9. 10. 2026
COM(2026) 950 final
2026/0314(BUD)
NÁVRH OPRAVNÉHO ROZPOČTU Č. 3
K VŠEOBECNÉMU ROZPOČTU NA ROK 2026
Úpravy výdavkov, aktualizácia príjmov a iné technické aktualizácie
EURÓPSKA KOMISIA
V Bruseli9. 10. 2026
COM(2026) 950 final
2026/0314(BUD)
NÁVRH OPRAVNÉHO ROZPOČTU Č. 3
K VŠEOBECNÉMU ROZPOČTU NA ROK 2026
Úpravy výdavkov, aktualizácia príjmov a iné technické aktualizácie
So zreteľom na
–Zmluvu o fungovaní Európskej únie, a najmä na jej článok 314, v spojení so Zmluvou o založení Európskeho spoločenstva pre atómovú energiu, a najmä s jej článkom 106a,
–rozhodnutie Rady (EÚ, Euratom) 2020/2053 zo 14. decembra 2020 o systéme vlastných zdrojov Európskej únie 1 , ktoré nadobudlo účinnosť 1. júna 2021,
‒nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ, Euratom) 2024/2509 z 23. septembra 2024 o rozpočtových pravidlách, ktoré sa vzťahujú na všeobecný rozpočet Únie (prepracované znenie) 2 , a najmä na jeho článok 44,
‒všeobecný rozpočet Európskej únie na rozpočtový rok 2026 prijatý 26. novembra 2025 3 ,
–opravný rozpočet č. 1/2026 prijatý 7. júla 2026 4 ,
–opravný rozpočet č. 2/2026 prijatý 15. septembra 2026 5 ,
–na nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ, Euratom) 2020/2092 zo 16. decembra 2020 o všeobecnom režime podmienenosti na ochranu rozpočtu Únie (nariadenie o podmienenosti) 6 , a najmä na jeho článok 7 ods. 3,
–nariadenie Rady (EÚ, Euratom) 2020/2093 zo 17. decembra 2020, ktorým sa stanovuje viacročný finančný rámec na roky 2021 až 2027 7 , a najmä na jeho článok 6,
–návrh vykonávacieho rozhodnutia Rady podľa článku 7 ods. 2 nariadenia o podmienenosti z 23. septembra 2026 8 .
Európska komisia týmto predkladá Európskemu parlamentu a Rade návrh opravného rozpočtu č. 3 k rozpočtu na rok 2026.
ZMENY VO VÝKAZE PRÍJMOV A VÝDAVKOV PODĽA ODDIELOV
Zmeny vo všeobecnom výkaze príjmov a v samostatnom oddiele III sú k dispozícii v databáze EUR-Lex ( https://eur-lex.europa.eu/budget/www/index-sk.htm ).
Obsah
1. Úvod
2. Aktualizácia výdavkových položiek
2.1 Zvýšené potreby platobných rozpočtových prostriedkov na súdržnosť a rozvoj vidieka
2.2 Opätovné zahrnutie pozastavených záväzkov pre Maďarsko
2.3 Aktualizácia dohôd o partnerstve v odvetví udržateľného rybárstva a regionálnych organizácií pre riadenie rybárstva
2.4 Európsky poľnohospodársky záručný fond
2.5 Posilnenie zložky Potravinový reťazec Programu pre jednotný trh
2.6 Vrátenie prostriedkov z rezervy – Podporné výdavky na Fond pre azyl, migráciu a integráciu (AMIF)
2.7 Dodatočné úpravy týkajúce sa decentralizovaných agentúr
3. Aktualizácia príjmov
3.1 Pokuty a penále
3.2 Tradičné vlastné zdroje – prebytok
3.3 Vplyv na príspevok do vlastného zdroja založeného na HND na rok 2026
4. Financovanie
5. Súhrnná tabuľka podľa okruhov VFR
DÔVODOVÁ SPRÁVA
1.Úvod
Návrhom opravného rozpočtu (NOR) č. 3 na rok 2026 sa aktualizuje príjmová aj výdavková strana rozpočtu.
Pokiaľ ide o stranu výdavkov, NOR č. 3/2026 obsahuje tieto osobitné prvky:
–zvýšenie platobných rozpočtových prostriedkov o 4,2 mld. EUR, z toho 2 mld. EUR pre Európsky fond regionálneho rozvoja (EFRR), 2 mld. EUR pre Európsky sociálny fond plus (ESF+) a 0,2 mld. EUR pre Európsky poľnohospodársky fond pre rozvoj vidieka (EPFRV);
–opätovné zahrnutie rozpočtových záväzkov do rozpočtu týkajúcich sa troch maďarských operačných programov v rámci politiky súdržnosti, ktoré sú stále pozastavené v rámci opatrenia zavedeného vykonávacím rozhodnutím Rady (EÚ) 2022/2506 z 15. decembra 2022 o opatreniach na ochranu rozpočtu Únie pred porušeniami zásad právneho štátu v Maďarsku, pod podmienkou, že Rada zruší uvedené opatrenie, ako navrhla Komisia vo svojom návrhu vykonávacieho rozhodnutia Rady podľa článku 7 ods. 2 nariadenia o podmienenosti;
–aktualizácia potrieb v súvislosti s dohodami o partnerstve v odvetví udržateľného rybárstva (SFPA) s prihliadnutím na to, že niekoľko dohôd a súvisiacich protokolov nebude uzavretých v roku 2026, a potrieb regionálnych organizácií pre riadenie rybárstva, keďže príspevok EÚ do príslušných rozpočtov týchto organizácií na rok 2026 je finalizovaný;
–zvýšenie viazaných a platobných rozpočtových prostriedkov pre Európsky poľnohospodársky záručný fond (EPZF) s cieľom zabezpečiť včasnú úhradu výdavkov členským štátom;
–posilnenie núdzových opatrení v rámci zložky Potravinový reťazec Programu pre jednotný trh s cieľom spolufinancovať opatrenia vykonávané členskými štátmi v nadväznosti na výskyt ochorení zvierat vrátane vysokopatogénnej aviárnej influenzy a afrického moru ošípaných;
–vrátenie prostriedkov z rezervy do operačného riadku Fondu pre azyl, migráciu a integráciu (AMIF) z dôvodu oneskoreného prijatia nariadenia o návrate štátnych príslušníkov tretích krajín;
–úprava príspevku EÚ pre niekoľko decentralizovaných agentúr v súvislosti s implementáciou alebo inými osobitnými dôvodmi, a to takto:
–vrátenie viazaných a platobných rozpočtových prostriedkov z Európskej chemickej agentúry (ECHA) do programu LIFE. Vzhľadom na oneskorenia pri vykonávaní balíka „jedna látka, jedno hodnotenie“ nebude agentúra príslušné rozpočtové prostriedky potrebovať;
–vrátenie viazaných a platobných rozpočtových prostriedkov od Európskej agentúry pre lieky (EMA) do programu EU4Health z dôvodu znížených potrieb agentúry spojených s implementáciou aktu o kritických liekoch;
–vrátenie viazaných a platobných rozpočtových prostriedkov od Colného orgánu Európskej únie (EUCA) do programu Colníctvo z dôvodu oneskorení pri zriaďovaní agentúry;
–zvýšenie viazaných a platobných rozpočtových prostriedkov pre Železničnú agentúru Európskej únie (ERA) a úprava jej plánu pracovných miest v nadväznosti na prijatie nariadenia o využívaní kapacity železničnej infraštruktúry v jednotnom európskom železničnom priestore.
Celkový čistý vplyv tohto NOR na výdavky predstavuje zvýšenie o 2 180 mil. EUR vo viazaných rozpočtových prostriedkoch a zvýšenie o 4 162 mil. EUR v platobných rozpočtových prostriedkoch.
Na strane príjmov tento NOR zahŕňa dodatočnú sumu 4 765 mil. EUR (konečné pokuty a penále zaplatené do 30. septembra 2026) a odhadovaný prebytok TVZ vo výške 1 100 mil. EUR. Celkovým vplyvom na strane príjmov je teda zníženie príspevkov založených na HND o 1 703 mil. EUR.
2.Aktualizácia výdavkových položiek
2.1 Zvýšené potreby platobných rozpočtových prostriedkov na súdržnosť a rozvoj vidieka
„Globálny presun“ je každoročný postup organizovaný v rámci Komisie, na účely ktorého sa od všetkých generálnych riaditeľstiev a útvarov žiada, aby do začiatku septembra preskúmali vykonávanie svojich platieb v bežnom rozpočte do konca daného roka. Cieľom tohto postupu je určiť presné potreby a zabezpečiť maximálne plnenie rozpočtu v oblasti platobných rozpočtových prostriedkov na konci roka zosúladením dodatočných potrieb s očakávaným nedostatočným plnením. Každý rok sa potom Európskemu parlamentu a Rade predkladá žiadosť o presun v súlade s článkom 31 nariadenia o rozpočtových pravidlách.
Z globálneho presunu vyplynulo, že zostávajúci schválený rozpočet a dostupné pripísané príjmy nebudú stačiť na pokrytie odhadovaných platobných potrieb do konca roka pre Európsky fond regionálneho rozvoja (EFRR), Európsky sociálny fond plus (ESF+) a Európsky poľnohospodársky fond pre rozvoj vidieka (EPFRV). Komisia preto navrhuje posilniť tieto programy, a to takto:
·EFRR a ESF+
Nevybavené žiadostí o platbu v oblasti súdržnosti na konci roka 2025 mali objem 18 mld. EUR. Hoci sa ešte len čaká na ďalšie informácie o konečných potrebách na rok 2026, opravný rozpočet č. 2/2026 už zahŕňal zvýšenie platobných rozpočtových prostriedkov na politiku súdržnosti o 5,36 mld. EUR.
Implementácia v praxi sa jednoznačne zrýchľuje: orgány zodpovedné za programy už vybrali projekty pokrývajúce 74 % finančného krytia politiky súdržnosti v porovnaní s 50 % v rovnakom čase minulého roka. Najnovšie prognózy členských štátov z júla 2026 takisto poukazujú na potrebu ďalšieho posilnenia. Cieľom navrhovaného zvýšenia o 4 mld. EUR na súdržnosť je znížiť objem nevybavených žiadostí na konci roka 2026 v porovnaní s úrovňou na konci roka 2025, čo zároveň zmierni tlak na rozpočet na rok 2027.
·EPFRV
V tomto roku už členské štáty upravili smerom nahor svoje prognózy na rok 2026 týkajúce sa strategických plánov SPP na roky 2023 – 2027 v rámci Európskeho poľnohospodárskeho fondu pre rozvoj vidieka (EPFRV), pričom opravný rozpočet č. 2/2026 zahŕňal prvé zvýšenie platobných rozpočtových prostriedkov o 2,2 mld. EUR. Tento trend potvrdzujú najnovšie prognózy členských štátov týkajúce sa intervencií v záujme rozvoja vidieka v rámci strategických plánov SPP predložené v auguste 2026: bol zistený nedostatok prostriedkov vo výške 435 mil. EUR, z čoho 229 mil. EUR je zahrnutých do globálneho presunu a zostávajúca suma 206 mil. EUR sa požaduje v tomto návrhu opravného rozpočtu.
Zvýšenie platobných rozpočtových prostriedkov požadované v tomto NOR č. 3/2026 je podrobne uvedené ďalej:
|
v EUR |
|||
|
Rozpočtový riadok |
Názov |
Viazané rozpočtové prostriedky |
Platobné rozpočtové prostriedky |
|
Oddiel III – Komisia |
|||
|
05 02 01 |
EFRR — Operačné výdavky |
0 |
2 000 000 000 |
|
07 02 01 |
ESF+ zložka podliehajúca zdieľanému riadeniu — Operačné výdavky |
0 |
2 000 000 000 |
|
08 03 01 01 |
Typy intervencií v záujme rozvoja vidieka v rámci strategických plánov SPP |
0 |
206 005 299 |
|
Spolu |
0 |
4 206 005 299 |
|
2.2 Opätovné zahrnutie pozastavených záväzkov pre Maďarsko
Rada 15. decembra 2022 na návrh Komisie prijala vykonávacie rozhodnutie podľa nariadenia o podmienenosti 9 s cieľom pozastaviť 55 % rozpočtových záväzkov pridelených Maďarsku v rámci operačného programu pre životné prostredie a energetickú efektívnosť plus, operačného programu pre integrovanú dopravu plus a operačného programu pre územný a sídelný rozvoj plus 10 .
V súlade s článkom 7 ods. 2 nariadenia o podmienenosti Maďarsko 9. septembra 2026 zaslalo Komisii písomné oznámenie so žiadosťou o zrušenie opatrení prijatých vykonávacím rozhodnutím Rady z roku 2022. Komisia 23. septembra 2026 prijala svoj návrh 11 určený Rade, v ktorom dospela k záveru, že Maďarsko primerane vyriešilo obavy, ktoré viedli k prijatiu ochranných opatrení, a preto odporučila tieto opatrenia zrušiť.
V súlade s článkom 7 ods. 3 nariadenia o podmienenosti sa v prípade zrušenia opatrení týkajúcich sa pozastavenia záväzkov sumy zodpovedajúce pozastaveným záväzkom zahrnú do rozpočtu Únie s výhradou článku 6 nariadenia o VFR. Podľa toho istého článku sa pozastavené záväzky z roku n nesmú zahrnúť do rozpočtu po roku n + 2. V dôsledku toho boli pozastavené záväzky na roky 2022 a 2023 už s konečnou platnosťou zrušené.
Ak by Rada teraz na základe návrhu Komisie rozhodla, že pozastavenie záväzkov sa musí zrušiť, budú sa musieť pozastavené záväzky v rámci programov politiky súdržnosti na roky 2024 a 2025 opätovne zahrnúť do rozpočtu. Bezprostredne po rozhodnutí Rady Komisia prijme technickú úpravu viacročného finančného rámca s cieľom zvýšiť stropy VFR, aby bolo možné vykonať uvedené zahrnutie do rozpočtu.
Na základe uvedených skutočností sa v tomto návrhu opravného rozpočtu navrhuje zahrnúť do rozpočtu na rok 2026 pozastavené sumy z rokov 2024 a 2025 pod podmienkou, že Rada prijme rozhodnutie o zrušení opatrenia o pozastavení, a to v lehote, ktorá Európskemu parlamentu a Rade ešte umožní prijať tento opravný rozpočet do konca roka.
Celkový vplyv na výdavky (ak budú vykonané horeuvedené kroky):
|
v EUR |
|||
|
Rozpočtový riadok |
Názov |
Viazané rozpočtové prostriedky |
Platobné rozpočtové prostriedky |
|
Oddiel III – Komisia |
|||
|
05 02 01 |
EFRR — Operačné výdavky |
1 581 014 834 |
0 |
|
05 03 01 |
Kohézny fond (KF) — Operačné výdavky |
493 160 347 |
0 |
|
07 02 01 |
ESF+ zložka podliehajúca zdieľanému riadeniu — Operačné výdavky |
105 527 341 |
0 |
|
09 03 01 |
Fond na spravodlivú transformáciu (FST) — Operačné výdavky |
21 462 250 |
0 |
|
Spolu |
2 201 164 772 |
0 |
|
2.3 Aktualizácia dohôd o partnerstve v odvetví udržateľného rybárstva a regionálnych organizácií pre riadenie rybárstva
Komisia preskúmala najnovšie dostupné informácie týkajúce sa dohôd o partnerstve v odvetví udržateľného rybárstva a na základe vývoja rokovaní so zúčastnenými tretími krajinami posúdila očakávané potreby na rok 2026. Na základe tohto preskúmania Komisia neočakáva, že sa protokoly s Gabonom, Mauritániou a Marokom podpíšu v roku 2026, ako sa pôvodne plánovalo. V dôsledku toho sa potreby v roku 2026 znížia o 107,7 mil. EUR vo viazaných rozpočtových prostriedkoch a o 82,9 mil. EUR v platobných rozpočtových prostriedkoch.
Zároveň sa v rozpočtovom riadku týkajúcom sa regionálnych organizácií pre riadenie rybárstva zistil prebytok vo výške 0,8 mil. EUR vo viazaných rozpočtových prostriedkoch a 0,2 mil. EUR v platobných rozpočtových prostriedkoch. Je to dôsledok toho, že po prijatí rozpočtov na rok 2026 príslušnými regionálnymi organizáciami pre riadenie rybárstva boli identifikované nižšie potreby, než sa pôvodne predpokladalo.
Čistý výsledok zvyšuje rezervu na záväzky v rámci stropu v okruhu 3 o 108,4 mil. EUR. Celkový vplyv na výdavky:
|
v EUR |
|||
|
Rozpočtový riadok |
Názov |
Viazané rozpočtové prostriedky |
Platobné rozpočtové prostriedky |
|
Oddiel III – Komisia |
|||
|
30 02 02 |
Diferencované rozpočtové prostriedky (Rezerva pre rozpočtový článok 08 05 01) |
-107 682 600 |
-82 882 600 |
|
08 05 02 |
Podpora udržateľného rozvoja riadenia rybárstva a námornej správy v súlade s cieľmi spoločnej rybárskej politiky (SRP) (povinné príspevky do medzinárodných organizácií) |
-755 016 |
-169 238 |
|
Spolu |
-108 437 616 |
-83 051 838 |
|
2.4 Európsky poľnohospodársky záručný fond
Prognózy členských štátov týkajúce sa výdavkov EPZF do konca roka poukazujú na veľmi vysokú úroveň čerpania finančných prostriedkov, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii. Z revidovaných odhadov vyplýva, že výdavky súvisiace s trhom, najmä v sektore ovocia a zeleniny, budú vyššie, ako sa plánovalo v rozpočte. Zároveň sa na základe podrobnej analýzy zostatkových súm splatných jednotlivými členskými štátmi a možností ich kompenzácie očakáva, že celkový objem vybraných pripísaných príjmov bude v roku 2026 nižší. Výsledný schodok je čiastočne kompenzovaný nižšími odhadmi priamych platieb a finančných opráv v prospech členských štátov na základe priaznivých rozhodnutí; zostáva ešte čistá finančná medzera vo výške 40 mil. EUR.
Aby sa predišlo riziku nedostatku rozpočtových prostriedkov a zabezpečila sa včasná úhrada výdavkov EPZF členským štátom, požaduje sa zvýšenie o 40 mil. EUR z rezervy v rámci čiastkového stropu EPZF v okruhu 3.
Celkový vplyv na výdavky:
|
v EUR |
|||
|
Rozpočtový riadok |
Názov |
Viazané rozpočtové prostriedky |
Platobné rozpočtové prostriedky |
|
Oddiel III – Komisia |
|||
|
08 02 02 01 |
Sektor ovocia a zeleniny |
40 000 000 |
40 000 000 |
|
Spolu |
40 000 000 |
40 000 000 |
|
2.5 Posilnenie zložky Potravinový reťazec Programu pre jednotný trh
Zložka Potravinový reťazec Programu pre jednotný trh podporuje núdzové opatrenia členských štátov v prípade výskytu ochorení zvierat.
Únia čelí trvalému a bezprecedentnému tlaku spôsobenému závažným výskytom ochorení zvierat, najmä vysokopatogénnej aviárnej influenzy, afrického moru ošípaných, kiahní oviec a kiahní kôz, slintačky a krívačky a nodulárnej dermatitídy. V období 2021 – 2026 sa počet ohnísk vysokopatogénnej aviárnej influenzy v porovnaní s predchádzajúcim VFR na roky 2014 – 2020 zvýšil šesťnásobne a počet ohnísk afrického moru ošípaných sa takmer zdvojnásobil. Komisia podporuje základné núdzové opatrenia potrebné na zamedzenie šírenia týchto ochorení a obmedzenie ich sanitárnych, hospodárskych a obchodných vplyvov prostredníctvom náhrad ex post. Tieto opatrenia obmedzujú riziko ďalšieho šírenia a vyšších nákladov v neskoršej fáze, čo by malo významné dôsledky pre fungovanie jednotného trhu, obchod s tretími krajinami a dokonca aj ľudské zdravie.
Od roku 2021 sa už na tento účel zmobilizovalo 482 mil. EUR v rámci Programu pre jednotný trh. Prudký nárast frekvencie výskytu ochorení, ich rozsahu a súvisiacich nákladov však výrazne prekročil zdroje dostupné v rámci zložky Potravinový reťazec. V dôsledku toho sa miery spolufinancovania museli znížiť z 50 – 75 % v minulosti na 20 – 30 % v prípade výskytov ochorení od roku 2023. Napriek týmto zníženiam sa nesplatené záväzky týkajúce sa podpísaných a budúcich dohôd o grante odhadujú na približne 430 mil. EUR – z toho sú v súčasnosti pre roky 2026 a 2027 k dispozícii rozpočtové prostriedky len vo výške približne 305 mil. EUR. Zatiaľ čo ohniská ochorení od roku 2024 možno pokryť existujúcimi dostupnými prostriedkami, pre roky 2026 a 2027 je potrebná dodatočná suma 125 mil. EUR vo viazaných rozpočtových prostriedkoch na pokrytie náhrad spojenými s výskytom ochorení, ku ktorým došlo v roku 2025.
Preto sú naliehavo potrebné dodatočné rozpočtové prostriedky, aby Únia mohla začať proces uzatvárania dohôd o grante v súvislosti s výskytom ochorení zvierat v roku 2025 a podporiť kapacitu členských štátov v oblasti reakcie na núdzové situácie. Navrhuje sa, aby sa v tomto návrhu opravného rozpočtu zvýšili prostriedky o 47 mil. EUR, pričom sa v plnom rozsahu využije zostávajúca to prostredníctvom plného využitia rezervy v rámci výdavkového stropu okruhu 1. Navrhuje sa, aby sa zostávajúca suma 78 mil. EUR financovala prostredníctvom zvýšenia v opravnom liste č. 1/2027. Dohody o grante sa budú podpisovať postupne a väčšina platieb na spolufinancovanie sa vykoná v roku 2027, a preto sa v roku 2026 nepožadujú žiadne dodatočné platobné rozpočtové prostriedky.
Celkový vplyv na výdavky:
|
v EUR |
|||
|
Rozpočtový riadok |
Názov |
Viazané rozpočtové prostriedky |
Platobné rozpočtové prostriedky |
|
Oddiel III – Komisia |
|||
|
03 02 06 |
Prispievanie k vysokej úrovni zdravia a dobrých podmienok ľudí, zvierat a rastlín |
47 006 803 |
0 |
|
Spolu |
47 006 803 |
0 |
|
2.6 Vrátenie prostriedkov z rezervy – Podporné výdavky na Fond pre azyl, migráciu a integráciu (AMIF)
V rozpočte na rok 2026 sa do rezervy v prospech Fondu pre azyl, migráciu a integráciu (AMIF) zahrnula suma 900 000 EUR vo viazaných aj platobných rozpočtových prostriedkoch na financovanie náboru piatich zmluvných zamestnancova po prijatí nariadenia o návrate štátnych príslušníkov tretích krajín 12 . Vzhľadom na oneskorené prijatie nariadenia sa teraz navrhuje, aby sa tieto rozpočtové prostriedky presunuli do operačného riadku AMIF, čím sa posilní tematický nástroj.
Celkový vplyv na výdavky:
|
v EUR |
|||
|
Rozpočtový riadok |
Názov |
Viazané rozpočtové prostriedky |
Platobné rozpočtové prostriedky |
|
Oddiel III – Komisia |
|||
|
10 02 01 |
Fond pre azyl, migráciu a integráciu (AMIF) |
900 000 |
900 000 |
|
30 01 01 |
Administratívna rezerva (Rezerva pre rozpočtový článok 10 01 01) |
-900 000 |
-900 000 |
|
Spolu |
0 |
0 |
|
2.7 Dodatočné úpravy týkajúce sa decentralizovaných agentúr
2.7.1 Vrátenie nevyužitých rozpočtových prostriedkov Európskou chemickou agentúrou (ECHA)
Z dôvodu oneskorení a obmedzení ovplyvňujúcich harmonogram vykonávania legislatívneho balíka „jedna látka, jedno hodnotenie“ 13 a revidovaných právnych predpisov o vode 14 nebola agentúra ECHA schopná vykonať svoje plánované činnosti v roku 2026. Časť rozpočtových prostriedkov pôvodne plánovaných na rok 2026 vo výške 4,1 mil. EUR teda agentúra ECHA už viac nebude potrebovať.
Komisia preto navrhuje vrátiť do programu LIFE tie rozpočtové prostriedky (2,4 mil. EUR), ktoré sú stále k dispozícii v rozpočtovom riadku pre príspevok EÚ pre agentúru ECHA. Navrhuje sa, aby sa zvyšné prostriedky (1,7 mil. EUR), ktoré už boli agentúre vyplatené, získali späť ako vnútorné pripísané príjmy. Predpokladá sa, že táto suma sa prenesie do rozpočtu agentúry na rok 2027, aby sa čiastočne pokryli zvýšené potreby v oblasti výdavkov na IT vyplývajúce z revidovaného harmonogramu vykonávania.
Celkový vplyv na výdavky:
|
v EUR |
|||
|
Rozpočtový riadok |
Názov |
Viazané rozpočtové prostriedky |
Platobné rozpočtové prostriedky |
|
Oddiel III – Komisia |
|||
|
09 10 01 |
Európska chemická agentúra — Smernice v oblasti životného prostredia a medzinárodné dohovory |
-2 426 722 |
-2 426 722 |
|
09 02 01 |
Príroda a biodiverzita |
0 |
2 426 722 |
|
09 02 02 |
Obehové hospodárstvo a kvalita života |
2 426 722 |
0 |
|
Spolu |
0 |
0 |
|
2.7.2 Vrátenie prostriedkov z rezervy – Európska agentúra pre lieky (EMA)
V rozpočte na rok 2026 bolo 651 000 EUR vo viazaných a platobných rozpočtových prostriedkoch umiestnených do rezervy, aby agentúra EMA mohla vykonávať úlohy podľa aktu o kritických liekoch 15 . V nadväznosti na revíziu návrhu aktu o kritických liekoch v máji 2026 a z dôvodu oneskorenia prijatia návrhu sa potreby agentúry EMA znížili na 100 000 EUR. Preto sa navrhuje, aby sa suma 551 000 EUR vrátila z rezervy do programu EU4Health.
Celkový vplyv na výdavky:
|
v EUR |
|||
|
Rozpočtový riadok |
Názov |
Viazané rozpočtové prostriedky |
Platobné rozpočtové prostriedky |
|
Oddiel III – Komisia |
|||
|
30 02 02 |
Diferencované rozpočtové prostriedky (rezerva pre rozpočtovú položku 06 10 03 01) |
-551 000 |
-551 000 |
|
06 06 01 |
Program EU4Health |
551 000 |
551 000 |
|
Spolu |
0 |
0 |
|
2.7.3 Vrátenie prostriedkov z rezervy – Colný orgán EÚ (EUCA)
V rozpočte na rok 2026 sa suma 928 000 EUR vo viazaných a platobných rozpočtových prostriedkoch umiestnila do rezervy na zriadenie agentúry EUCA. V dôsledku oneskorení pri zriaďovaní decentralizovanej agentúry sa však potreby agentúry EUCA znížili o 98 000 EUR vo viazaných rozpočtových prostriedkoch a o 581 000 EUR v platobných rozpočtových prostriedkoch. Preto sa navrhuje, aby sa suma 98 000 EUR vo viazaných rozpočtových prostriedkoch vrátila z rezervy do programu Colníctvo, zatiaľ čo platobné rozpočtové prostriedky sa vrátia do rozpočtu.
Celkový vplyv na výdavky:
|
v EUR |
|||
|
Rozpočtový riadok |
Názov |
Viazané rozpočtové prostriedky |
Platobné rozpočtové prostriedky |
|
Oddiel III – Komisia |
|||
|
30 02 02 |
Diferencované rozpočtové prostriedky (Rezerva pre rozpočtový článok 03 10 06) |
-98 000 |
-581 000 |
|
03 05 01 |
Spolupráca v colnej oblasti (program Colníctvo) |
98 000 |
0 |
|
Spolu |
0 |
-581 000 |
|
2.7.4 Presun z NPE – Doprava pre Železničnú agentúru Európskej únie (ERA)
Navrhuje sa, aby v nadväznosti na prijatie nariadenia o využívaní kapacity železničnej infraštruktúry v jednotnom európskom železničnom priestore zvýšil príspevok EÚ pre Železničnú agentúru Európskej únie o 400 000 EUR vo viazaných a platobných rozpočtových prostriedkoch 16 . Navrhuje sa, aby sa toto zvýšenie financovalo prerozdelením z existujúceho rozpočtového krytia Nástroja na prepájanie Európy (NPE) – Doprava.
Celkový vplyv na výdavky:
|
v EUR |
|||
|
Rozpočtový riadok |
Názov |
Viazané rozpočtové prostriedky |
Platobné rozpočtové prostriedky |
|
Oddiel III – Komisia |
|||
|
02 03 01 |
Nástroj na prepájanie Európy (NPE) — Doprava |
-400 000 |
-400 000 |
|
02 10 03 |
Železničná agentúra Európskej únie (ERA) |
400 000 |
400 000 |
|
Spolu |
0 |
0 |
|
Prijatie nových úloh si v roku 2026 vyžaduje aj ďalšie dve pracovné miesta v pláne pracovných miest a dve miesta zmluvných zamestnancov. Aktualizovaný plán pracovných miest je uvedený v prílohe k rozpočtu.
2.7.5 Úpravy plánu pracovných miest Európskej námornej bezpečnostnej agentúry
Komisia navrhuje aktualizovaný plán pracovných miest agentúry EMSA (transformácia jedného pracovného miesta AST9 na jedno pracovné miesto AD6 bez vplyvu na rozpočet). Vyplýva to zo žiadosti agentúry po odchode jedného zamestnanca z funkčnej skupiny AST do dôchodku a z interného posúdenia pracovného zaťaženia.
Aktualizovaný plán pracovných miest je uvedený v prílohe k rozpočtu.
3.Aktualizácia príjmov
V NOR č. 3/2026 sa navrhuje zahrnúť do rozpočtu na rok 2026 konečné pokuty a penále vyplatené do októbra 2026 vo výške 6 065 mil. EUR (zvýšenie o 4 765 mil. EUR v porovnaní s OR č. 2/2026) a dodatočné TVZ vo výške 1 100 mil. EUR, ktoré sú dôsledkom vyšších príjmov, než sa predpokladalo v rozpočte.
3.1 Pokuty a penále
Vzhľadom na konečné pokuty a penále uhradené do októbra 2026 sa navrhuje zahrnúť do rozpočtu na rok 2026 tieto sumy:
a)pokuty v oblasti hospodárskej súťaže vo výške 4 125 mil. EUR;
b)234 mil. EUR inkasovaných ako penále a jednorazové platby uložené členským štátom za nedodržanie rozsudku Súdneho dvora Európskej únie konštatujúceho nesplnenie povinnosti vyplývajúcej zo zmlúv;
c)406 mil. EUR inkasovaných za úroky súvisiace s pokutami a penále.
d)0,3 mil. EUR záporných výnosov zo zrušených alebo znížených pokút.
Preto sa navrhuje zvýšiť sumu 1 300 mil. EUR uvedenú v OR č. 2/2026 o 4 765 mil. EUR, čím sa dosiahne celková suma 6 065 mil. EUR. V nasledujúcej tabuľke je uvedené podrobné členenie podľa riadkov.
|
v EUR |
|||||||
|
Rozpočtový riadok príjmov |
Názov |
OR č. 2/2026 |
NOR č. 3/2026 |
Nová suma |
|||
|
4 2 0 |
Pokuty súvisiace s vykonávaním pravidiel hospodárskej súťaže |
955 327 953 |
4 125 310 876 |
5 080 638 829 |
|||
|
4 2 1 |
Penále a jednorazové platby uložené členským štátom |
268 063 119 |
234 172 707 |
502 235 826 |
|||
|
4 2 4 |
Úroky v súvislosti s pokutami a penále |
98 536 784 |
406 191 443 |
504 728 227 |
|||
|
4 2 5 |
Úrok, iné splatné poplatky a záporné výnosy zo zrušených alebo znížených pokút |
-22 715 250 |
-310 876 |
-23 026 126 |
|||
|
4 2 9 |
Ostatné nepripísané pokuty a penále |
865 504 |
0 |
865 504 |
|||
|
Spolu |
1 300 078 110 |
4 765 364 150 |
6 065 442 260 |
||||
3.2 Tradičné vlastné zdroje – prebytok
Opravný rozpočet č. 2/2026 zahŕňal revidované prognózy na rok 2026 pre príjmovú stranu rozpočtu, ktoré sa schválili na 197. zasadnutí výboru ACOR 29. mája 2026. Keďže suma ciel sprístupnených v období január – september, bola vyššia, než sa predpokladalo, je vhodné zvýšiť odhady tradičných vlastných zdrojov (TVZ), a to o celkovo 1 100 mil. EUR.
3.3 Vplyv na príspevok do vlastného zdroja založeného na HND na rok 2026
Revidované príspevky do vlastných zdrojov založených na HND v porovnaní s OR č. 2/2026 sú uvedené v tejto tabuľke:
|
Členský štát |
NOR č. 2/2026 |
NOR č. 3/2026 |
Nová suma |
|
|
(1) |
(2) |
(3) = (1) +(2) |
|
|
|
|
|
|
Belgicko |
4 693 986 838 |
-58 833 077 |
4 635 153 761 |
|
Bulharsko |
813 039 302 |
-10 190 400 |
802 848 902 |
|
Česká republika |
2 472 230 511 |
-30 986 225 |
2 441 244 286 |
|
Dánsko |
3 013 904 972 |
-37 775 415 |
2 976 129 557 |
|
Nemecko |
33 352 554 956 |
-418 031 304 |
32 934 523 652 |
|
Estónsko |
302 727 362 |
-3 794 297 |
298 933 065 |
|
Írsko |
3 194 445 667 |
-40 038 260 |
3 154 407 407 |
|
Grécko |
1 790 219 777 |
-22 438 099 |
1 767 781 678 |
|
Španielsko |
12 378 597 515 |
-155 149 770 |
12 223 447 745 |
|
Francúzsko |
21 706 071 811 |
-272 057 643 |
21 434 014 168 |
|
Chorvátsko |
699 088 360 |
-8 762 171 |
690 326 189 |
|
Taliansko |
16 169 928 367 |
-202 669 218 |
15 967 259 149 |
|
Cyprus |
238 534 370 |
-2 989 721 |
235 544 649 |
|
Lotyšsko |
313 780 960 |
-3 932 840 |
309 848 120 |
|
Litva |
608 755 161 |
-7 629 962 |
601 125 199 |
|
Luxembursko |
445 514 868 |
-5 583 955 |
439 930 913 |
|
Maďarsko |
1 630 247 097 |
-20 433 047 |
1 609 814 050 |
|
Malta |
161 840 785 |
-2 028 466 |
159 812 319 |
|
Holandsko |
8 470 992 289 |
-106 172 974 |
8 364 819 315 |
|
Rakúsko |
3 694 461 727 |
-46 305 318 |
3 648 156 409 |
|
Poľsko |
6 650 508 505 |
-83 355 555 |
6 567 152 950 |
|
Portugalsko |
2 210 092 366 |
-27 700 660 |
2 182 391 706 |
|
Rumunsko |
2 736 011 890 |
-34 292 384 |
2 701 719 506 |
|
Slovinsko |
515 206 725 |
-6 457 453 |
508 749 272 |
|
Slovenská republika |
977 028 233 |
-12 245 790 |
964 782 443 |
|
Fínsko |
2 031 076 883 |
-25 456 932 |
2 005 619 951 |
|
Švédsko |
4 602 048 814 |
-57 680 753 |
4 544 368 061 |
|
|
|||
|
Spolu |
135 872 896 111 |
-1 702 991 689 |
134 169 904 422 |
4. Financovanie
Celkový čistý vplyv tohto návrhu opravného rozpočtu na výdavky predstavuje zvýšenie o 2 179,7 mil. EUR vo viazaných rozpočtových prostriedkoch a 4 162,4 mil. EUR v platobných rozpočtových prostriedkoch. Príjmovú stranu rozpočtu sa navrhuje upraviť tak, ako je stanovené v tomto NOR č. 3/2026.
Výška platobných rozpočtových prostriedkov na rok 2026 v súvislosti s mobilizáciou nástroja flexibility v rokoch 2023 až 2026 sa odhaduje na 2 286,0 mil. EUR. Odhadovaný harmonogram platieb súvisiacich neuhradených súm za tieto roky je podrobne uvedený v tejto tabuľke:
|
Nástroj flexibility – profil platieb (v mil. EUR) |
||||
|
Rok mobilizácie |
2026 |
2027 |
Po VFR na roky 2021 – 2027 |
Spolu |
|
2023 |
83,2 |
0,0 |
0,0 |
83,2 |
|
2024 |
83,7 |
46,3 |
0,0 |
129,9 |
|
2025 |
15,8 |
9,4 |
5,7 |
30,9 |
|
2026 |
2 038,7 |
1,7 |
1,6 |
2 041,9 |
|
Spolu |
2 221,4 |
57,3 |
7,2 |
2 286,0 |
5. Súhrnná tabuľka podľa okruhov VFR
|
|
|
|
|
|
|
|
V EUR |
|
|
Rozpočet 2026 (vrátane OR č. 1 – 2/2026) |
Návrh opravného rozpočtu č. 3/2026 |
Rozpočet 2026 (vrátane NOR č. 1 – 3/2026) |
||||
|
VRP |
PRP |
VRP |
PRP |
VRP |
PRP |
||
|
1 |
Jednotný trh, inovácie a digitálna ekonomika |
22 162 993 197 |
23 336 627 126 |
47 006 803 |
-581 000 |
22 210 000 000 |
23 336 046 126 |
|
|
Strop |
22 210 000 000 |
|
|
|
22 210 000 000 |
|
|
|
Rezerva |
47 006 803 |
|
-47 006 803 |
|
|
|
|
2 |
Súdržnosť, odolnosť a hodnoty |
71 650 838 425 |
78 527 657 166 |
2 179 702 522 |
4 000 000 000 |
73 830 540 947 |
82 527 657 166 |
|
|
Strop |
67 523 000 000 |
|
2 180 000 000 |
|
69 703 000 000 |
|
|
|
Z toho prostriedky v rámci nástroja flexibility |
2 015 115 425 |
|
|
|
2 015 115 425 |
|
|
|
Z toho prostriedky v rámci EURI |
2 112 723 000 |
|
|
|
2 112 723 000 |
|
|
|
Rezerva |
|
|
297 478 |
|
297 478 |
|
|
2a. |
Hospodárska, sociálna a územná súdržnosť |
56 594 001 997 |
63 658 110 625 |
2 179 702 522 |
4 000 000 000 |
58 773 704 519 |
67 658 110 625 |
|
|
Strop |
56 593 000 000 |
|
2 180 000 000 |
|
58 773 000 000 |
|
|
|
Z toho prostriedky v rámci nástroja flexibility |
1 001 997 |
|
|
|
1 001 997 |
|
|
|
Rezerva |
|
|
297 478 |
|
297 478 |
|
|
2b. |
Odolnosť a hodnoty |
15 056 836 428 |
14 869 546 541 |
15 056 836 428 |
14 869 546 541 |
||
|
|
Strop |
10 930 000 000 |
|
|
|
10 930 000 000 |
|
|
|
Z toho prostriedky v rámci nástroja flexibility |
2 014 113 428 |
|
|
|
2 014 113 428 |
|
|
|
Z toho prostriedky v rámci EURI |
2 112 723 000 |
|
|
|
2 112 723 000 |
|
|
|
Rezerva |
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Prírodné zdroje a životné prostredie |
56 969 415 080 |
55 217 345 231 |
-46 975 366 |
162 953 461 |
56 922 439 714 |
55 380 298 692 |
|
|
Strop |
57 100 000 000 |
|
22 000 000 |
|
57 122 000 000 |
|
|
|
Rezerva |
130 584 920 |
|
68 975 366 |
|
199 560 286 |
|
|
|
Z toho: výdavky súvisiace s trhom a priame platby |
40 451 259 481 |
40 398 066 815 |
40 000 000 |
40 000 000 |
40 491 259 481 |
40 438 066 815 |
|
|
Čiastkový strop EPZF |
41 764 000 000 |
|
|
|
41 764 000 000 |
|
|
|
Rozdiel vzniknutý zaokrúhlením nezahrnutý do výpočtu čiastkovej rezervy |
773 000 |
|
|
|
773 000 |
|
|
|
Čisté presuny medzi EPZF a EPFRV |
-1 222 773 000 |
|
|
|
-1 222 773 000 |
|
|
|
Čistý zostatok disponibilný na výdavky EPZF (čiastkový strop opravený presunmi medzi EPZF a EPFRV) |
40 542 000 000 |
|
|
|
40 542 000 000 |
|
|
|
Čiastková rezerva EPZF |
89 967 519 |
|
-40 000 000 |
|
49 967 519 |
|
|
4 |
Migrácia a riadenie hraníc |
5 018 866 515 |
3 887 896 129 |
5 018 866 515 |
3 887 896 129 |
||
|
|
Strop |
5 103 000 000 |
|
5 103 000 000 |
|
||
|
|
Rezerva |
84 133 485 |
|
84 133 485 |
|
||
|
5 |
Bezpečnosť a obrana |
2 813 506 939 |
2 253 300 408 |
2 813 506 939 |
2 253 300 408 |
||
|
|
Strop |
2 810 000 000 |
|
2 810 000 000 |
|
||
|
|
Z toho prostriedky v rámci nástroja flexibility |
3 506 939 |
|
3 506 939 |
|
||
|
|
Rezerva |
|
|
|
|
||
|
6 |
Susedstvo a svet |
15 600 020 092 |
16 569 670 072 |
15 600 020 092 |
16 569 670 072 |
||
|
|
Strop |
15 614 000 000 |
|
15 614 000 000 |
|
||
|
|
Rezerva |
13 979 908 |
|
13 979 908 |
|
||
|
7 |
Európska verejná správa |
13 280 675 287 |
13 280 675 287 |
13 280 675 287 |
13 280 675 287 |
||
|
|
Strop |
12 506 000 000 |
|
12 506 000 000 |
|
||
|
Z toho prostriedky v rámci nástroja flexibility |
23 306 848 |
|
23 306 848 |
|
|||
|
|
Z toho prostriedky v rámci nástroja jednotnej rezervy – článok 11 ods. 1 písm. a) |
751 368 439 |
|
751 368 439 |
|
||
|
|
Rezerva |
|
|
|
|
||
|
|
Z toho: Administratívne výdavky inštitúcií |
10 002 910 735 |
10 002 910 735 |
10 002 910 735 |
10 002 910 735 |
||
|
|
Čiastkový strop |
9 464 000 000 |
|
9 464 000 000 |
|
||
|
|
Z toho prostriedky v rámci nástroja jednotnej rezervy – článok 11 ods. 1 písm. a) |
538 910 735 |
|
538 910 735 |
|
||
|
|
Čiastková rezerva |
|
|
|
|
|
|
|
Rozpočtové prostriedky pre okruhy |
187 496 315 535 |
193 073 171 419 |
2 179 733 959 |
4 162 372 461 |
189 676 049 494 |
197 235 543 880 |
|
|
|
Strop |
182 866 000 000 |
201 170 000 000 |
2 202 000 000 |
|
185 068 000 000 |
201 170 000 000 |
|
|
Z toho prostriedky v rámci nástroja flexibility |
2 041 929 212 |
2 221 417 865 |
2 041 929 212 |
2 221 417 865 |
||
|
|
Z toho prostriedky v rámci nástroja jednotnej rezervy – článok 11 ods. 1 písm. a) |
751 368 439 |
|
751 368 439 |
|
||
|
|
Z toho prostriedky v rámci EURI |
2 112 723 000 |
2 112 723 000 |
|
|
2 112 723 000 |
2 112 723 000 |
|
|
Rezerva |
275 705 116 |
12 430 969 446 |
22 266 041 |
-4 162 372 461 |
297 971 157 |
8 268 596 985 |
|
|
Tematické osobitné nástroje |
5 715 921 020 |
5 022 549 248 |
5 715 921 020 |
5 022 549 248 |
||
|
Rozpočtové prostriedky spolu |
193 212 236 555 |
198 095 720 667 |
2 179 733 959 |
4 162 372 461 |
195 391 970 514 |
202 258 093 128 |
|
*Všetky údaje vychádzajú z predpokladu, že Rada prijme vykonávacie rozhodnutie, ktorým sa zruší pozastavenie záväzkov v rámci politiky súdržnosti pre Maďarsko, a že Komisia následne prijme technickú úpravu viacročného finančného rámca s cieľom zodpovedajúcim spôsobom zvýšiť príslušné stropy.