|
26.11.2021 |
SK |
Úradný vestník Európskej únie |
L 425/1 |
PRIJATIE (EÚ, Euratom) 2021/2038
opravného rozpočtu Európskej únie č. 3 na rozpočtový rok 2021 s konečnou platnosťou
PREDSEDA EURÓPSKEHO PARLAMENTU,
so zreteľom na Zmluvu o fungovaní Európskej únie, a najmä na jej článok 314 ods. 4 písm. a) a článok 314 ods. 9,
so zreteľom na Zmluvu o založení Európskeho spoločenstva pre atómovú energiu, a najmä na jej článok 106a,
so zreteľom na rozhodnutie Rady (EÚ, Euratom) 2020/2053 zo 14. decembra 2020 o systéme vlastných zdrojov Európskej únie (1),
so zreteľom na nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ, Euratom) 2018/1046 z 18. júla 2018 o rozpočtových pravidlách, ktoré sa vzťahujú na všeobecný rozpočet Únie, o zmene nariadení (EÚ) č. 1296/2013, (EÚ) č. 1301/2013, (EÚ) č. 1303/2013, (EÚ) č. 1304/2013, (EÚ) č. 1309/2013, (EÚ) č. 1316/2013, (EÚ) č. 223/2014, (EÚ) č. 283/2014 a rozhodnutia č. 541/2014/EÚ a o zrušení nariadenia (EÚ, Euratom) č. 966/2012 (2),
so zreteľom na nariadenie Rady (EÚ, Euratom) 2020/2093 zo 17. decembra 2020, ktorým sa ustanovuje viacročný finančný rámec na roky 2021 – 2027 (3),
so zreteľom na Medziinštitucionálnu dohodu zo 16. decembra 2020 medzi Európskym parlamentom, Radou Európskej únie a Európskou komisiou o rozpočtovej disciplíne, spolupráci v rozpočtových záležitostiach a správnom finančnom riadení, ako aj o nových vlastných zdrojoch vrátane plánu na zavedenie nových vlastných zdrojov (4),
so zreteľom na všeobecný rozpočet Európskej únie na rozpočtový rok 2021 prijatý s konečnou platnosťou 18. decembra 2020 (5),
so zreteľom na návrh opravného rozpočtu Európskej únie č. 1 na rozpočtový rok 2021, ktorý Komisia prijala 22. januára 2021,
so zreteľom na pozíciu k návrhu opravného rozpočtu č. 1/2021, ktorú Rada prijala 19. júla 2021 a postúpila Európskemu parlamentu 17. augusta 2021,
so zreteľom na to, že Európsky parlament schválil 15. septembra 2021 pozíciu Rady,
so zreteľom na články 94 a 96 rokovacieho poriadku Európskeho parlamentu,
VYHLASUJE:
Jediný článok
Postup ustanovený v článku 314 Zmluvy o fungovaní Európskej únie je ukončený a opravný rozpočet Európskej únie č. 3 na rozpočtový rok 2021 je s konečnou platnosťou prijatý.
V Štrasburgu, 15. septembra 2021
predseda Európskeho parlamentu
D. M. SASSOLI
(1) Ú. v. EÚ L 424, 15.12.2020, s. 1.
(2) Ú. v. EÚ L 193, 30.7.2018, s. 1.
(3) Ú. v. EÚ L 433 I, 22.12.2020, s. 11.
A. FINANCOVANIE ROČNÉHO ROZPOČTU ÚNIE
Výpočet financovania rozpočtu
Rozdelenie zdrojov Únie s cieľom zabezpečiť v súlade s článkom 311 Zmluvy o fungovaní Európskej únie (ZFEÚ) financovanie ročného rozpočtu Únie
|
Opis príjmov |
Rozpočet 2021 (1) |
Rozpočet 2020 (2) |
Zmena (%) |
|
Rôzne príjmy (hlavy 3 až 6) |
9 193 040 514 |
2 174 450 061 |
+ 322,78 |
|
Disponibilný prebytok z predchádzajúceho rozpočtového roku (kapitola 2 0, článok 2 0 0) |
1 768 617 610 |
3 218 373 955 |
-45,05 |
|
Zostatky a úpravy (kapitoly 2 1 až 2 6) |
p.m. |
-1 116 600 000 |
— |
|
Celkové príjmy pre hlavy 2 až 6 |
10 961 658 124 |
4 276 224 016 |
+ 156,34 |
|
Čistá suma ciel a odvodov z produkcie cukru (kapitoly 1 1 a 1 2) |
17 605 700 000 |
18 507 300 000 |
–4,87 |
|
Vlastný zdroj založený na DPH pri jednotnej sadzbe (tabuľky 1 a 2, kapitola 1 3) |
17 967 491 250 |
17 344 303 050 |
+3,59 |
|
Zvyšok financovaný z dodatočného zdroja (vlastný zdroj založený na HND, tabuľka 3, kapitola 1 4) |
121 476 133 480 |
123 980 214 681 |
-2,02 |
|
Rozpočtové prostriedky, ktoré sa majú pokryť z vlastných zdrojov uvedených v článku 2 rozhodnutia 2014/335/EÚ, Euratom (3) |
157 049 324 730 |
159 831 817 731 |
-1,74 |
|
Celkové príjmy (4) |
168 010 982 854 |
164 108 041 747 |
+2,38 |
TABUĽKA 1
Výpočet obmedzenia harmonizovaných základov dane z pridanej hodnoty (DPH) podľa článku 2 ods. 1 písm. b) rozhodnutia 2014/335/EÚ, Euratom
|
Členský štát |
1 % obmedzeného základu DPH |
1 % hrubého národného dôchodku |
Sadzba obmedzenia (v %) |
1 % hrubého národného dôchodku vynásobené sadzbou obmedzenia |
1 % neobmedzeného základu DPH (5) |
Členské štáty, ktorých základ DPH je obmedzený |
|
|
(1) |
(2) |
(3) |
(4) |
(5) |
(6) |
|
Belgicko |
2 028 734 000 |
4 864 031 000 |
50 |
2 432 015 500 |
2 028 734 000 |
|
|
Bulharsko |
291 150 000 |
617 870 000 |
50 |
308 935 000 |
291 150 000 |
|
|
Česko |
911 337 000 |
2 022 941 000 |
50 |
1 011 470 500 |
911 337 000 |
|
|
Dánsko |
1 208 577 000 |
3 211 846 000 |
50 |
1 605 923 000 |
1 208 577 000 |
|
|
Nemecko |
14 780 532 000 |
36 264 852 000 |
50 |
18 132 426 000 |
14 780 532 000 |
|
|
Estónsko |
134 821 000 |
280 944 000 |
50 |
140 472 000 |
134 821 000 |
|
|
Írsko |
951 441 000 |
2 666 688 000 |
50 |
1 333 344 000 |
951 441 000 |
|
|
Grécko |
754 773 000 |
1 819 032 000 |
50 |
909 516 000 |
754 773 000 |
|
|
Španielsko |
5 698 488 000 |
12 257 502 000 |
50 |
6 128 751 000 |
5 698 488 000 |
|
|
Francúzsko |
11 282 949 000 |
25 060 938 000 |
50 |
12 530 469 000 |
11 282 949 000 |
|
|
Chorvátsko |
345 339 000 |
519 832 000 |
50 |
259 916 000 |
259 916 000 |
Chorvátsko |
|
Taliansko |
7 006 691 000 |
17 641 425 000 |
50 |
8 820 712 500 |
7 006 691 000 |
|
|
Cyprus |
163 410 000 |
210 748 000 |
50 |
105 374 000 |
105 374 000 |
Cyprus |
|
Lotyšsko |
131 092 000 |
311 137 000 |
50 |
155 568 500 |
131 092 000 |
|
|
Litva |
198 676 000 |
485 620 000 |
50 |
242 810 000 |
198 676 000 |
|
|
Luxembursko |
322 535 000 |
459 919 000 |
50 |
229 959 500 |
229 959 500 |
Luxembursko |
|
Maďarsko |
569 796 000 |
1 353 414 000 |
50 |
676 707 000 |
569 796 000 |
|
|
Malta |
94 519 000 |
124 136 000 |
50 |
62 068 000 |
62 068 000 |
Malta |
|
Holandsko |
3 338 002 000 |
8 010 440 000 |
50 |
4 005 220 000 |
3 338 002 000 |
|
|
Rakúsko |
1 833 938 000 |
4 029 570 000 |
50 |
2 014 785 000 |
1 833 938 000 |
|
|
Poľsko |
2 508 642 000 |
4 961 645 000 |
50 |
2 480 822 500 |
2 480 822 500 |
Poľsko |
|
Portugalsko |
1 084 059 000 |
2 094 027 000 |
50 |
1 047 013 500 |
1 047 013 500 |
Portugalsko |
|
Rumunsko |
869 094 000 |
2 218 111 000 |
50 |
1 109 055 500 |
869 094 000 |
|
|
Slovinsko |
233 705 000 |
483 776 000 |
50 |
241 888 000 |
233 705 000 |
|
|
Slovensko |
367 499 000 |
952 528 000 |
50 |
476 264 000 |
367 499 000 |
|
|
Fínsko |
1 064 162 000 |
2 408 894 000 |
50 |
1 204 447 000 |
1 064 162 000 |
|
|
Švédsko |
2 051 027 000 |
4 745 718 000 |
50 |
2 372 859 000 |
2 051 027 000 |
|
|
Súčet |
60 224 988 000 |
140 077 584 000 |
|
70 038 792 000 |
59 891 637 500 |
|
TABUĽKA 2
Rozdelenie vlastných zdrojov pochádzajúcich z DPH podľa článku 2 ods. 1 písm. b) rozhodnutia 2014/335/EÚ, Euratom (kapitola 1 3)
|
Členský štát |
1 % obmedzeného základu DPH |
Jednotná sadzba vlastného zdroja založeného na DPH (v %) |
Vlastný zdroj založený na DPH pri jednotnej sadzbe |
|
|
(1) |
(2) |
(3) = (1) × (2) |
|
Belgicko |
2 028 734 000 |
0,30 |
608 620 200 |
|
Bulharsko |
291 150 000 |
0,30 |
87 345 000 |
|
Česko |
911 337 000 |
0,30 |
273 401 100 |
|
Dánsko |
1 208 577 000 |
0,30 |
362 573 100 |
|
Nemecko |
14 780 532 000 |
0,30 |
4 434 159 600 |
|
Estónsko |
134 821 000 |
0,30 |
40 446 300 |
|
Írsko |
951 441 000 |
0,30 |
285 432 300 |
|
Grécko |
754 773 000 |
0,30 |
226 431 900 |
|
Španielsko |
5 698 488 000 |
0,30 |
1 709 546 400 |
|
Francúzsko |
11 282 949 000 |
0,30 |
3 384 884 700 |
|
Chorvátsko |
259 916 000 |
0,30 |
77 974 800 |
|
Taliansko |
7 006 691 000 |
0,30 |
2 102 007 300 |
|
Cyprus |
105 374 000 |
0,30 |
31 612 200 |
|
Lotyšsko |
131 092 000 |
0,30 |
39 327 600 |
|
Litva |
198 676 000 |
0,30 |
59 602 800 |
|
Luxembursko |
229 959 500 |
0,30 |
68 987 850 |
|
Maďarsko |
569 796 000 |
0,30 |
170 938 800 |
|
Malta |
62 068 000 |
0,30 |
18 620 400 |
|
Holandsko |
3 338 002 000 |
0,30 |
1 001 400 600 |
|
Rakúsko |
1 833 938 000 |
0,30 |
550 181 400 |
|
Poľsko |
2 480 822 500 |
0,30 |
744 246 750 |
|
Portugalsko |
1 047 013 500 |
0,30 |
314 104 050 |
|
Rumunsko |
869 094 000 |
0,30 |
260 728 200 |
|
Slovinsko |
233 705 000 |
0,30 |
70 111 500 |
|
Slovensko |
367 499 000 |
0,30 |
110 249 700 |
|
Fínsko |
1 064 162 000 |
0,30 |
319 248 600 |
|
Švédsko |
2 051 027 000 |
0,30 |
615 308 100 |
|
Súčet |
59 891 637 500 |
|
17 967 491 250 |
TABUĽKA 3
Stanovenie jednotnej sadzby a rozdelenie zdrojov založených na hrubom národnom dôchodku podľa článku 2 ods. 1 písm. c) rozhodnutia 2014/335/EÚ, Euratom (kapitola 1 4)
|
Členský štát |
1 % hrubého národného dôchodku |
Jednotná sadzba „dodatočného základu“‚ vlastný zdroj |
„Dodatočný základ“‚ vlastný zdroj pri jednotnej sadzbe |
|
|
(1) |
(2) |
(3) = (1) × (2) |
|
Belgicko |
4 864 031 000 |
|
4 218 117 290 |
|
Bulharsko |
617 870 000 |
|
535 820 625 |
|
Česko |
2 022 941 000 |
|
1 754 306 749 |
|
Dánsko |
3 211 846 000 |
|
2 785 332 401 |
|
Nemecko |
36 264 852 000 |
|
31 449 100 394 |
|
Estónsko |
280 944 000 |
|
243 636 347 |
|
Írsko |
2 666 688 000 |
|
2 312 568 065 |
|
Grécko |
1 819 032 000 |
|
1 577 475 623 |
|
Španielsko |
12 257 502 000 |
|
10 629 780 344 |
|
Francúzsko |
25 060 938 000 |
|
21 732 997 976 |
|
Chorvátsko |
519 832 000 |
|
450 801 475 |
|
Taliansko |
17 641 425 000 |
|
15 298 751 141 |
|
Cyprus |
210 748 000 |
|
182 761 948 |
|
Lotyšsko |
311 137 000 |
(6)0,8672061 |
269 819 900 |
|
Litva |
485 620 000 |
|
421 132 620 |
|
Luxembursko |
459 919 000 |
|
398 844 556 |
|
Maďarsko |
1 353 414 000 |
|
1 173 688 859 |
|
Malta |
124 136 000 |
|
107 651 495 |
|
Holandsko |
8 010 440 000 |
|
6 946 702 327 |
|
Rakúsko |
4 029 570 000 |
|
3 494 467 632 |
|
Poľsko |
4 961 645 000 |
|
4 302 768 745 |
|
Portugalsko |
2 094 027 000 |
|
1 815 952 960 |
|
Rumunsko |
2 218 111 000 |
|
1 923 559 361 |
|
Slovinsko |
483 776 000 |
|
419 533 492 |
|
Slovensko |
952 528 000 |
|
826 038 080 |
|
Fínsko |
2 408 894 000 |
|
2 089 007 539 |
|
Švédsko |
4 745 718 000 |
|
4 115 515 536 |
|
Súčet |
140 077 584 000 |
|
121 476 133 480 |
TABUĽKA 4
Súhrnný prehľad financovania (7) všeobecného rozpočtu podľa druhu vlastného zdroja a podľa členského štátu
|
Členský štát |
Tradičné vlastné zdroje (TVZ) |
Vlastné zdroje založené na DPH a HND |
Celkové vlastné zdroje (8) |
||||||
|
Čisté odvody z produkcie cukru (80 %) |
Čisté colné poplatky (80 %) |
Celkové čisté tradičné vlastné zdroje (80 %) |
Náklady na výber (20 % z vybranej sumy TVZ) (p.m.) |
Vlastný zdroj založený na DPH |
Vlastný zdroj založený na HND |
Celkové„národné príspevky“ |
Podiel na celkových„národných príspevkoch“ (%) |
||
|
|
(1) |
(2) |
(3) = (1) +(2) |
(4) |
(5) |
(6) |
(7) = (5) + (6) |
(8) |
(9) = (3) + (7) |
|
Belgicko |
p.m. |
2 077 800 000 |
2 077 800 000 |
519 450 000 |
608 620 200 |
4 218 117 290 |
4 826 737 490 |
3,46 |
6 904 537 490 |
|
Bulharsko |
p.m. |
82 400 000 |
82 400 000 |
20 600 000 |
87 345 000 |
535 820 625 |
623 165 625 |
0,45 |
705 565 625 |
|
Česko |
p.m. |
265 200 000 |
265 200 000 |
66 300 000 |
273 401 100 |
1 754 306 749 |
2 027 707 849 |
1,45 |
2 292 907 849 |
|
Dánsko |
p.m. |
338 600 000 |
338 600 000 |
84 650 000 |
362 573 100 |
2 785 332 401 |
3 147 905 501 |
2,26 |
3 486 505 501 |
|
Nemecko |
p.m. |
3 940 700 000 |
3 940 700 000 |
985 175 000 |
4 434 159 600 |
31 449 100 394 |
35 883 259 994 |
25,73 |
39 823 959 994 |
|
Estónsko |
p.m. |
39 700 000 |
39 700 000 |
9 925 000 |
40 446 300 |
243 636 347 |
284 082 647 |
0,20 |
323 782 647 |
|
Írsko |
p.m. |
252 900 000 |
252 900 000 |
63 225 000 |
285 432 300 |
2 312 568 065 |
2 598 000 365 |
1,86 |
2 850 900 365 |
|
Grécko |
p.m. |
243 000 000 |
243 000 000 |
60 750 000 |
226 431 900 |
1 577 475 623 |
1 803 907 523 |
1,29 |
2 046 907 523 |
|
Španielsko |
p.m. |
1 306 000 000 |
1 306 000 000 |
326 500 000 |
1 709 546 400 |
10 629 780 344 |
12 339 326 744 |
8,85 |
13 645 326 744 |
|
Francúzsko |
p.m. |
1 698 600 000 |
1 698 600 000 |
424 650 000 |
3 384 884 700 |
21 732 997 976 |
25 117 882 676 |
18,01 |
26 816 482 676 |
|
Chorvátsko |
p.m. |
38 400 000 |
38 400 000 |
9 600 000 |
77 974 800 |
450 801 475 |
528 776 275 |
0,38 |
567 176 275 |
|
Taliansko |
p.m. |
1 708 400 000 |
1 708 400 000 |
427 100 000 |
2 102 007 300 |
15 298 751 141 |
17 400 758 441 |
12,48 |
19 109 158 441 |
|
Cyprus |
p.m. |
25 800 000 |
25 800 000 |
6 450 000 |
31 612 200 |
182 761 948 |
214 374 148 |
0,15 |
240 174 148 |
|
Lotyšsko |
p.m. |
40 000 000 |
40 000 000 |
10 000 000 |
39 327 600 |
269 819 900 |
309 147 500 |
0,22 |
349 147 500 |
|
Litva |
p.m. |
100 500 000 |
100 500 000 |
25 125 000 |
59 602 800 |
421 132 620 |
480 735 420 |
0,34 |
581 235 420 |
|
Luxembursko |
p.m. |
19 300 000 |
19 300 000 |
4 825 000 |
68 987 850 |
398 844 556 |
467 832 406 |
0,34 |
487 132 406 |
|
Maďarsko |
p.m. |
183 100 000 |
183 100 000 |
45 775 000 |
170 938 800 |
1 173 688 859 |
1 344 627 659 |
0,96 |
1 527 727 659 |
|
Malta |
p.m. |
16 100 000 |
16 100 000 |
4 025 000 |
18 620 400 |
107 651 495 |
126 271 895 |
0,09 |
142 371 895 |
|
Holandsko |
p.m. |
2 614 300 000 |
2 614 300 000 |
653 575 000 |
1 001 400 600 |
6 946 702 327 |
7 948 102 927 |
5,70 |
10 562 402 927 |
|
Rakúsko |
p.m. |
201 100 000 |
201 100 000 |
50 275 000 |
550 181 400 |
3 494 467 632 |
4 044 649 032 |
2,90 |
4 245 749 032 |
|
Poľsko |
p.m. |
780 600 000 |
780 600 000 |
195 150 000 |
744 246 750 |
4 302 768 745 |
5 047 015 495 |
3,62 |
5 827 615 495 |
|
Portugalsko |
p.m. |
197 800 000 |
197 800 000 |
49 450 000 |
314 104 050 |
1 815 952 960 |
2 130 057 010 |
1,53 |
2 327 857 010 |
|
Rumunsko |
p.m. |
174 500 000 |
174 500 000 |
43 625 000 |
260 728 200 |
1 923 559 361 |
2 184 287 561 |
1,57 |
2 358 787 561 |
|
Slovinsko |
p.m. |
83 800 000 |
83 800 000 |
20 950 000 |
70 111 500 |
419 533 492 |
489 644 992 |
0,35 |
573 444 992 |
|
Slovensko |
p.m. |
82 700 000 |
82 700 000 |
20 675 000 |
110 249 700 |
826 038 080 |
936 287 780 |
0,67 |
1 018 987 780 |
|
Fínsko |
p.m. |
147 600 000 |
147 600 000 |
36 900 000 |
319 248 600 |
2 089 007 539 |
2 408 256 139 |
1,73 |
2 555 856 139 |
|
Švédsko |
p.m. |
448 800 000 |
448 800 000 |
112 200 000 |
615 308 100 |
4 115 515 536 |
4 730 823 636 |
3,39 |
5 179 623 636 |
|
Spojené kráľovstvo |
p.m. |
498 000 000 |
498 000 000 |
124 500 000 |
— |
— |
— |
— |
498 000 000 |
|
Súčet |
p.m. |
17 605 700 000 |
17 605 700 000 |
4 401 425 000 |
17 967 491 250 |
121 476 133 480 |
139 443 624 730 |
100,00 |
157 049 324 730 |
B. VŠEOBECNÝ VÝKAZ PRÍJMOV PODĽA JEDNOTLIVÝCH OKRUHOV ROZPOČTU
|
Hlava |
Položka |
Rozpočet 2021 |
Opravný rozpočet č. 3/2021 |
Nová suma |
|
1 |
VLASTNÉ ZDROJE |
155 351 391 730 |
1 697 933 000 |
157 049 324 730 |
|
2 |
PREBYTKY, ZOSTATKY A ÚPRAVY |
1 768 617 610 |
|
1 768 617 610 |
|
3 |
ADMINISTRATÍVNE PRÍJMY |
1 725 783 332 |
|
1 725 783 332 |
|
4 |
FINANČNÉ PRÍJMY, ÚROKY Z OMEŠKANIA A POKUTY |
119 376 456 |
|
119 376 456 |
|
5 |
ROZPOČTOVÉ ZÁRUKY, OPERÁCIE PRIJÍMANIA A POSKYTOVANIA ÚVEROV |
p.m. |
|
p.m. |
|
6 |
PRÍJMY, PRÍSPEVKY A NÁHRADY SÚVISIACE S POLITIKAMI ÚNIE |
7 347 880 726 |
|
7 347 880 726 |
|
|
CELKOVÝ SÚČET |
166 313 049 854 |
1 697 933 000 |
168 010 982 854 |
HLAVA 1
VLASTNÉ ZDROJE
|
Hlava Kapitola |
Položka |
Rozpočet 2021 |
Opravný rozpočet č. 3/2021 |
Nová suma |
||||||||||||||
|
1 1 |
ODVODY A OSTATNÉ POPLATKY STANOVENÉ V RÁMCI SPOLOČNEJ ORGANIZÁCIE TRHU S CUKROM (ČLÁNOK 2 ODS. 1 PÍSM. A) ROZHODNUTIA 2014/335/EÚ, EURATOM) |
p.m. |
|
p.m. |
||||||||||||||
|
1 2 |
CLÁ A OSTATNÉ POPLATKY UVEDENÉ V ČLÁNKU 2 ODS. 1 PÍSM. A) ROZHODNUTIA 2014/335/EÚ, EURATOM |
17 605 700 000 |
|
17 605 700 000 |
||||||||||||||
|
1 3 |
VLASTNÉ ZDROJE POCHÁDZAJÚCE Z DANE Z PRIDANEJ HODNOTY PODĽA ČLÁNKU 2 ODS. 1 PÍSM. B) ROZHODNUTIA 2014/335/EÚ, EURATOM |
17 967 491 250 |
|
17 967 491 250 |
||||||||||||||
|
1 4 |
VLASTNÉ ZDROJE ZALOŽENÉ NA HRUBOM NÁRODNOM DÔCHODKU PODĽA ČLÁNKU 2 ODS. 1 PÍSM. C) ROZHODNUTIA 2014/335/EÚ, EURATOM |
119 778 200 480 |
1 697 933 000 |
121 476 133 480 |
||||||||||||||
|
1 5 |
KOREKCIA ROZPOČTOVEJ NEROVNOVÁHY |
— |
|
— |
||||||||||||||
|
1 6 |
HRUBÉ ZNÍŽENIE ROČNÝCH PRÍSPEVKOV ZALOŽENÝCH NA HND UDELENÉ NIEKTORÝM ČLENSKÝM ŠTÁTOM |
— |
|
— |
||||||||||||||
|
|
Hlava 1 — Súčet |
155 351 391 730 |
1 697 933 000 |
157 049 324 730 |
||||||||||||||
|
||||||||||||||||||
KAPITOLA 1 4 — VLASTNÉ ZDROJE ZALOŽENÉ NA HRUBOM NÁRODNOM DÔCHODKU PODĽA ČLÁNKU 2 ODS. 1 PÍSM. C) ROZHODNUTIA 2014/335/EÚ, EURATOM
|
Hlava Kapitola Článok Položka |
Položka |
Rozpočet 2021 |
Opravný rozpočet č. 3/2021 |
Nová suma |
||
|
1 4 |
VLASTNÉ ZDROJE ZALOŽENÉ NA HRUBOM NÁRODNOM DÔCHODKU PODĽA ČLÁNKU 2 ODS. 1 PÍSM. C) ROZHODNUTIA 2014/335/EÚ, EURATOM |
|
|
|
||
|
1 4 0 |
Vlastné zdroje založené na hrubom národnom dôchodku podľa článku 2 ods. 1 písm. c) rozhodnutia 2014/335/EÚ, Euratom |
119 778 200 480 |
1 697 933 000 |
121 476 133 480 |
||
|
|
KAPITOLA 1 4 — SÚČET |
119 778 200 480 |
1 697 933 000 |
121 476 133 480 |
||
|
||||||
1 4 0
Vlastné zdroje založené na hrubom národnom dôchodku podľa článku 2 ods. 1 písm. c) rozhodnutia 2014/335/EÚ, Euratom
|
Rozpočet 2021 |
Opravný rozpočet č. 3/2021 |
Nová suma |
|
119 778 200 480 |
1 697 933 000 |
121 476 133 480 |
Poznámky
Zdroj založený na HND je„dodatočným“ zdrojom, ktorý poskytuje príjem potrebný na pokrytie výdavkov prekračujúcich sumu získanú z tradičných vlastných zdrojov, platieb založených na DPH a na iných príjmov v danom rozpočtovom roku. Zdroj založený na HND tak zabezpečuje vyrovnanie rozpočtu ex ante.
Uplatňovaná sadzba HND sa určuje dodatočným príjmom potrebným na financovanie plánovaných výdavkov, ktoré nie sú pokryté ostatnými zdrojmi (zdrojom založeným na DPH, tradičnými vlastnými zdrojmi a inými príjmami). Uplatňovaná sadzba sa teda použije na HND každého členského štátu.
Sadzba, ktorá sa má uplatniť na HND členských štátov v prípade rozpočtového roku 2021, je 0,8672 %.
Právny základ
Rozhodnutie Rady 2014/335/EÚ, Euratom z 26. mája 2014 o systéme vlastných zdrojov Európskej únie (Ú. v. EÚ L 168, 7.6.2014, s. 105), a najmä jeho článok 2 ods. 1 písm. c).
|
Členský štát |
Rozpočet 2021 |
Opravný rozpočet č. 3/2021 |
Nová suma |
|
Belgicko |
4 159 158 544 |
58 958 746 |
4 218 117 290 |
|
Bulharsko |
528 331 191 |
7 489 434 |
535 820 625 |
|
Česko |
1 729 785 921 |
24 520 828 |
1 754 306 749 |
|
Dánsko |
2 746 400 410 |
38 931 991 |
2 785 332 401 |
|
Nemecko |
31 009 520 501 |
439 579 893 |
31 449 100 394 |
|
Estónsko |
240 230 919 |
3 405 428 |
243 636 347 |
|
Írsko |
2 280 244 139 |
32 323 926 |
2 312 568 065 |
|
Grécko |
1 555 426 453 |
22 049 170 |
1 577 475 623 |
|
Španielsko |
10 481 202 559 |
148 577 785 |
10 629 780 344 |
|
Francúzsko |
21 429 224 936 |
303 773 040 |
21 732 997 976 |
|
Chorvátsko |
444 500 396 |
6 301 079 |
450 801 475 |
|
Taliansko |
15 084 912 804 |
213 838 337 |
15 298 751 141 |
|
Cyprus |
180 207 393 |
2 554 555 |
182 761 948 |
|
Lotyšsko |
266 048 492 |
3 771 408 |
269 819 900 |
|
Litva |
415 246 238 |
5 886 382 |
421 132 620 |
|
Luxembursko |
393 269 705 |
5 574 851 |
398 844 556 |
|
Maďarsko |
1 157 283 620 |
16 405 239 |
1 173 688 859 |
|
Malta |
106 146 796 |
1 504 699 |
107 651 495 |
|
Holandsko |
6 849 604 775 |
97 097 552 |
6 946 702 327 |
|
Rakúsko |
3 445 623 700 |
48 843 932 |
3 494 467 632 |
|
Poľsko |
4 242 626 783 |
60 141 962 |
4 302 768 745 |
|
Portugalsko |
1 790 570 473 |
25 382 487 |
1 815 952 960 |
|
Rumunsko |
1 896 672 804 |
26 886 557 |
1 923 559 361 |
|
Slovinsko |
413 669 461 |
5 864 031 |
419 533 492 |
|
Slovensko |
814 492 130 |
11 545 950 |
826 038 080 |
|
Fínsko |
2 059 808 431 |
29 199 108 |
2 089 007 539 |
|
Švédsko |
4 057 990 906 |
57 524 630 |
4 115 515 536 |
|
Článok 1 4 0 — súčet |
119 778 200 480 |
1 697 933 000 |
121 476 133 480 |
(1) Údaje v tomto stĺpci zodpovedajú údajom v rozpočte na rok 2021 (Ú. v. EÚ L 93, 17.3.2021, s. 1) vrátane opravných rozpočtov č. 1/2021 až č. 3/2021.
(2) Údaje v tomto stĺpci zodpovedajú údajom v rozpočte na rok 2020 (Ú. v. EÚ L 57, 27.2.2020, s. 1) vrátane opravných rozpočtov č. 1/2020 až č. 9/2020.
(3) Vlastné zdroje pre rozpočet na rok 2021 sú stanovené na základe rozpočtových prognóz prijatých na 178. zasadnutí Poradného výboru pre vlastné zdroje 25. mája 2020.
(4) Článok 310 ods. 1 tretí pododsek Zmluvy o fungovaní Európskej únie znie:„Rozpočtové príjmy a výdavky musia byť v rovnováhe“.
(5) Základ určený na použitie neprevýši 50 % HND.
(6) Výpočet sadzby: (121 476 133 480) / (140 077 584 000) = 0,867206086878255.
(7) p.m. (vlastné zdroje + ostatné príjmy = celkové príjmy = celkové výdavky); (157 049 324 730 + 10 961 658 124 = 168 010 982 854 = 168 010 982 854).
(8) Celkové vlastné zdroje ako percento HND: (157 049 324 730) / (14 007 758 400 000) = 1,12 %; strop vlastných zdrojov ako percento HND: 1,20 %.
ODDIEL III
KOMISIA
VÝDAVKY
|
Hlava |
Položka |
Rozpočet 2021 |
Opravný rozpočet č. 3/2021 |
Nová suma |
|||
|
Záväzky |
Platby |
Záväzky |
Platby |
Záväzky |
Platby |
||
|
01 |
VÝSKUM A INOVÁCIE |
12 636 269 534 |
10 702 471 314 |
|
|
12 636 269 534 |
10 702 471 314 |
|
02 |
EURÓPSKE STRATEGICKÉ INVESTÍCIE |
5 219 909 445 |
3 931 257 294 |
|
|
5 219 909 445 |
3 931 257 294 |
|
03 |
JEDNOTNÝ TRH |
899 252 697 |
833 005 699 |
|
|
899 252 697 |
833 005 699 |
|
04 |
VESMÍR |
2 033 303 091 |
1 687 447 091 |
|
|
2 033 303 091 |
1 687 447 091 |
|
05 |
REGIONÁLNY ROZVOJ A SÚDRŽNOSŤ |
35 410 370 000 |
45 751 142 912 |
|
|
35 410 370 000 |
45 751 142 912 |
|
06 |
OBNOVA A ODOLNOSŤ |
1 059 937 421 |
1 027 156 269 |
|
|
1 059 937 421 |
1 027 156 269 |
|
07 |
INVESTÍCIE DO ĽUDÍ, SOCIÁLNEJ SÚDRŽNOSTI A HODNÔT |
16 575 921 113 |
19 526 052 626 |
|
|
16 575 921 113 |
19 526 052 626 |
|
08 |
POĽNOHOSPODÁRSTVO A NÁMORNÁ POLITIKA |
56 565 951 003 |
56 296 947 194 |
|
|
56 565 951 003 |
56 296 947 194 |
|
|
Rezervy (30 02 02) |
74 600 000 |
71 600 000 |
|
|
74 600 000 |
71 600 000 |
|
|
|
56 640 551 003 |
56 368 547 194 |
|
|
56 640 551 003 |
56 368 547 194 |
|
09 |
ŽIVOTNÉ PROSTREDIE A OCHRANA KLÍMY |
1 930 015 905 |
431 609 258 |
|
|
1 930 015 905 |
431 609 258 |
|
10 |
MIGRÁCIA |
1 011 065 714 |
1 439 158 714 |
|
|
1 011 065 714 |
1 439 158 714 |
|
11 |
RIADENIE HRANÍC |
1 267 764 045 |
1 247 087 264 |
|
|
1 267 764 045 |
1 247 087 264 |
|
12 |
BEZPEČNOSŤ |
536 501 243 |
527 390 243 |
|
|
536 501 243 |
527 390 243 |
|
13 |
OBRANA |
1 172 760 198 |
138 738 000 |
|
|
1 172 760 198 |
138 738 000 |
|
14 |
VONKAJŠIA ČINNOSŤ |
14 195 917 731 |
8 928 643 283 |
|
|
14 195 917 731 |
8 928 643 283 |
|
15 |
PREDVSTUPOVÁ POMOC |
1 901 438 473 |
1 882 396 073 |
|
|
1 901 438 473 |
1 882 396 073 |
|
16 |
VÝDAVKY MIMO ROČNÝCH STROPOV STANOVENÝCH VO VIACROČNOM FINANČNOM RÁMCI |
97 981 598 |
117 981 598 |
|
|
97 981 598 |
117 981 598 |
|
20 |
ADMINISTRATÍVNE VÝDAVKY EURÓPSKEJ KOMISIE |
3 724 183 236 |
3 725 458 325 |
|
|
3 724 183 236 |
3 725 458 325 |
|
21 |
EURÓPSKE ŠKOLY A DÔCHODKY |
2 411 594 399 |
2 411 594 399 |
|
|
2 411 594 399 |
2 411 594 399 |
|
30 |
REZERVY |
1 495 435 000 |
1 295 050 000 |
1 697 933 000 |
1 697 933 000 |
3 193 368 000 |
2 992 983 000 |
|
|
Súčet |
160 145 571 846 |
161 900 587 556 |
1 697 933 000 |
1 697 933 000 |
161 843 504 846 |
163 598 520 556 |
|
|
Z toho rezervy (30 02 02) |
74 600 000 |
71 600 000 |
|
|
74 600 000 |
71 600 000 |
HLAVA 30
REZERVY
|
Hlava Kapitola |
Položka |
Rozpočet 2021 |
Opravný rozpočet č. 3/2021 |
Nová suma |
|||
|
Záväzky |
Platby |
Záväzky |
Platby |
Záväzky |
Platby |
||
|
30 01 |
REZERVY NA ADMINISTRATÍVNE VÝDAVKY |
p.m. |
p.m. |
|
|
p.m. |
p.m. |
|
30 02 |
REZERVY NA OPERAČNÉ VÝDAVKY |
74 600 000 |
71 600 000 |
|
|
74 600 000 |
71 600 000 |
|
30 03 |
ZÁPORNÁ REZERVA |
p.m. |
p.m. |
|
|
p.m. |
p.m. |
|
30 04 |
MECHANIZMUS SOLIDARITY (OSOBITNÉ NÁSTROJE) |
1 420 835 000 |
1 223 450 000 |
1 697 933 000 |
1 697 933 000 |
3 118 768 000 |
2 921 383 000 |
|
|
Hlava 30 — Súčet |
1 495 435 000 |
1 295 050 000 |
1 697 933 000 |
1 697 933 000 |
3 193 368 000 |
2 992 983 000 |
KAPITOLA 30 04 — MECHANIZMUS SOLIDARITY (OSOBITNÉ NÁSTROJE)
|
Hlava Kapitola Článok Položka |
Položka |
FR |
Rozpočet 2021 |
Opravný rozpočet č. 3/2021 |
Nová suma |
|||
|
Záväzky |
Platby |
Záväzky |
Platby |
Záväzky |
Platby |
|||
|
30 04 |
MECHANIZMUS SOLIDARITY (OSOBITNÉ NÁSTROJE) |
|||||||
|
30 04 01 |
Rezerva na solidaritu a núdzovú pomoc (SEAR) |
S |
1 223 450 000 |
1 223 450 000 |
|
|
1 223 450 000 |
1 223 450 000 |
|
30 04 02 |
Rezerva pre Európsky fond na prispôsobenie sa globalizácii (EGF) |
S |
197 385 000 |
p.m. |
|
|
197 385 000 |
p.m. |
|
30 04 03 |
Pobrexitová adaptačná rezerva (BAR) |
|
|
|
1 697 933 000 |
1 697 933 000 |
1 697 933 000 |
1 697 933 000 |
|
|
Kapitola 30 04 — Súčet |
|
1 420 835 000 |
1 223 450 000 |
1 697 933 000 |
1 697 933 000 |
3 118 768 000 |
2 921 383 000 |
30 04 03
Pobrexitová adaptačná rezerva (BAR)
Číselné údaje (Diferencované finančné prostriedky)
|
Rozpočet 2021 |
Opravný rozpočet č. 3/2021 |
Nová suma |
|||
|
Záväzky |
Platby |
Záväzky |
Platby |
Záväzky |
Platby |
|
|
|
1 697 933 000 |
1 697 933 000 |
1 697 933 000 |
1 697 933 000 |
Poznámky
Nový článok
Cieľom tejto rezervy je pokryť pobrexitovú adaptačnú rezervu (BAR), ktorá sa môže použiť na odstránenie nepredvídaných a nepriaznivých dôsledkov v členských štátoch a odvetviach, ktoré brexit najviac zasiahol.
Odkazy na súvisiace právne akty
Závery Európskej rady z 21. júla 2020 (EUCO 10/20), a najmä body A26 a 134.
Návrh nariadenia Európskeho parlamentu a Rady, predložený Komisiou 25. decembra 2020, ktorým sa zriaďuje pobrexitová adaptačná rezerva [COM(2020) 854 final].