EVROPSKÁ KOMISE
V Bruselu dne 22.10.2024
COM(2024) 465 final
ZPRÁVA KOMISE EVROPSKÉMU PARLAMENTU A RADĚ
o činnosti výborů v roce 2023
{SWD(2024) 235 final}
EVROPSKÁ KOMISE
V Bruselu dne 22.10.2024
COM(2024) 465 final
ZPRÁVA KOMISE EVROPSKÉMU PARLAMENTU A RADĚ
o činnosti výborů v roce 2023
{SWD(2024) 235 final}
ZPRÁVA KOMISE EVROPSKÉMU PARLAMENTU A RADĚ
o činnosti výborů v roce 2023
1.Úvod
Komise předkládá svou výroční zprávu o činnosti výborů v roce 2023 v souladu s čl. 10 odst. 2 nařízení (EU) č. 182/2011, kterým se stanoví pravidla a obecné zásady způsobu, jakým členské státy kontrolují Komisi při výkonu prováděcích pravomocí 1 (dále jen „nařízení o postupu projednávání ve výborech“).
Tato zpráva obsahuje přehled vývoje systému projednávání ve výborech v roce 2023, který se týká výborů, s nimiž Komise konzultuje návrhy prováděcích aktů. Tyto výbory jsou složeny ze zástupců členských států a předsedá jim Komise. Řídí se různými provozními postupy v závislosti na příslušném základním právním aktu zmocňujícím Komisi k přijímání prováděcích aktů (viz tabulka II).
Zpráva obsahuje shrnutí činnosti výborů. Je k ní připojen pracovní dokument útvarů Komise s podrobnou statistikou týkající se práce jednotlivých výborů v každém odvětví politiky 2 . Zdůrazňuje hlavní změny a trendy pozorované na ročním základě a uvádí celkový počet zasedání, písemných postupů, vydaných stanovisek (tj. kladných a záporných nebo situací, kdy nebylo vydáno žádné stanovisko) a přijatých aktů. Poskytuje také přehled případů postoupených odvolacímu výboru a uplatnění kontrolního práva Evropského parlamentu a Rady na základě článku 11 nařízení o postupu projednávání ve výborech. Poskytuje rovněž informace o opatřeních přijatých regulativním postupem s kontrolou.
2.Přehled vývoje systému projednávání ve výborech v roce 2023
2.1.Obecný vývoj
V roce 2023 výbory v rámci postupu projednávání ve výboru při projednávání nadále používaly postupy stanovené v nařízení o postupu projednávání ve výborech, tj. poradní postup (článek 4) a přezkumný postup (článek 5), jakož i regulativní postup s kontrolou podle článku 5a 3 rozhodnutí o postupu projednávání ve výborech 4 .
Všechna zasedání, bez ohledu na formu, v jaké se konala (osobně, na dálku nebo v hybridním formátu), jsou v rejstříku postupů projednávání ve výborech 5 uvedena jako zasedání a v souhrnném zápisu je uvedena forma zasedání.
Pokud jde o sladění aktů, které stále odkazují na regulativní postup s kontrolou, s právním rámcem zavedeným Lisabonskou smlouvou, interinstitucionální jednání o návrhu Komise 6 v roce 2023 nedosáhla pokroku při sbližování zbývajících základních aktů.
Pokud jde o návrh Komise ze dne 14. února 2017 7 , jehož cílem je změnit nařízení o postupu projednávání ve výborech týkající se odvolacího výboru, a zejména řešit situace, kdy nebylo vydáno žádné stanovisko v citlivých oblastech 8 , nebylo v roce 2023 možné dosáhnout pokroku, neboť příslušné postoje Evropského parlamentu a Rady (spolunormotvůrců) zůstaly značně odlišné.
Komise nadále zveřejňovala návrhy důležitých prováděcích aktů po dobu čtyř týdnů, aby zúčastněné strany mohly předložit své připomínky. V roce 2023 bylo zveřejněno 73 návrhů prováděcích aktů, ke kterým se mohla veřejnost vyjádřit na internetových stránkách „Podělte se o svůj názor“ 9 , což je téměř zcela totožný počet, jako počet návrhů prováděcích aktů, které byly zveřejněny v roce 2022 (72).
2.2.Vývoj judikatury
Pokud jde o transparentnost práce výborů komitologie, ve věci T-201/21 ( Covington & Van Vooren v. Evropská komise ), Tribunál potvrdil směr, který vytyčil v předchozím roce ve spojených věcech T-371/20 a T-554/20 (Pollinis France v. Komise 10 , jež jsou předmětem kasačního opravného prostředku). Tribunál byl znovu vyzván, aby přezkoumal odmítnutí Komise poskytnout přístup k dokumentům (podle nařízení (ES) č. 1049/2001 11 ), které uvádějí jednotlivé hlasy členských států odevzdané v rámci výboru komitologie. V rozsudku ze dne 14. června 2023 Tribunál rozhodl, že na hlasování členských států ve výboru komitologie je třeba nahlížet tak, že k němu došlo „v rámci porad a předběžných konzultací“ v rámci Komise týkajících se dotčeného návrhu prováděcího aktu. Na dokumenty odrážející jednotlivé hlasy členských států se proto vztahuje výjimka z přístupu k dokumentům stanovená v čl. 4 odst. 3 druhém pododstavci 12 nařízení č. 1049/2001. Tribunál nicméně zastával názor, že důvody uvedené v napadeném rozhodnutí Komise za daných okolností k použití výjimky stanovené v čl. 4 odst. 3 druhém pododstavci nařízení č. 1049/2001 neopravňují. Podle Tribunálu nelze prokázat, že by zpřístupnění požadovaných dokumentů mohlo vážně ohrozit dotčený rozhodovací proces. Tribunál rozhodnutí o odepření přístupu k požadovanému dokumentu zrušil. Komise následně podala proti rozsudku odvolání.
V rozsudku ze dne 28. února 2023 ve věci C-695/20 (Fenix International Ltd v. Commissioner for her Majesty’s Revenue and Customs) učinil Soudní dvůr dvě obecně použitelná vyjádření týkající se prováděcích pravomocí. Věc se týkala žádosti o rozhodnutí o předběžné otázce ohledně platnosti čl. 9a odst. 1 prováděcího nařízení Rady (EU) č. 282/2011, přičemž se jednalo o to, zda Rada doplnila nebo pozměnila článek 28 směrnice 2006/112/ES 13 o DPH a tím překročila prováděcí pravomoci, které jí byly svěřeny článkem 397 uvedené směrnice podle čl. 291 odst. 2 Smlouvy o fungování Evropské unie (SFEU). Soudní dvůr nejprve připomněl, že pokud jde o výkon prováděcích pravomocí Rady, čl. 291 odst. 2 SFEU vyžaduje podrobné odůvodnění, proč je tento orgán přijetím aktu pověřen. Zadruhé uvedl, že úvahy týkající se mezí prováděcích pravomocí Komise platí i v případě, že jsou tyto pravomoci svěřeny Radě, jelikož čl. 291 odst. 2 SFEU nečiní rozlišení, pokud jde o povahu a rozsah prováděcích pravomocí, mezi orgány, kterým jsou svěřeny. Soudní dvůr uvedl, že prováděcí pravomoci svěřené Komisi nebo Radě podle čl. 291 odst. 2 SFEU v podstatě zahrnují pravomoc přijímat opatření, která jsou nezbytná nebo vhodná pro jednotné provádění ustanovení legislativního aktu, na jejichž základě se přijímají, a která se omezují na upřesnění jeho obsahu v souladu se základními obecnými cíli sledovanými tímto aktem, aniž jej mění či doplňují v jeho podstatných či nepodstatných prvcích 14 . Soudní dvůr rozhodl, že napadené prováděcí nařízení neporušuje žádnou z těchto zásad, a proto může být potvrzeno jako platné.
3.Přehled činností
Číselné údaje uvedené v následujících oddílech vycházejí ze zjištění podrobně uvedených v doprovodném pracovním dokumentu útvarů Komise.
3.1.Počet výborů
Tato zpráva se zaměřuje výhradně na výbory v rámci postupu projednávání ve výboru zřízené normotvůrcem proto, aby Komisi pomáhaly při výkonu prováděcích pravomocí, které jí byly svěřeny základními právními akty. Další subjekty, zejména skupiny odborníků zřízené samotnou Komisí, nejsou v této zprávě zahrnuty.
15 V tabulce I je uveden počet výborů v rámci postupu projednávání ve výboru, které existovaly v období od 1. ledna do 31. prosince 2023, přičemž pro srovnání jsou doplněny číselné údaje za předchozí rok.
TABULKA I – Celkový počet výborů
|
Útvar Komise |
2022 |
2023 |
|
AGRI (zemědělství a rozvoj venkova) |
12 |
11 |
|
BUDG (rozpočet) |
2 |
2 |
|
CLIMA (oblast klimatu) |
5 |
5 |
|
CNECT (komunikační sítě, obsah a technologie) |
15 |
17 |
|
COMP (hospodářská soutěž) |
0 |
2 |
|
DEFIS (obranný průmysl a vesmír) |
8 |
10 |
|
EAC (vzdělávání a kultura) |
4 |
4 |
|
ECFIN (hospodářské a finanční záležitosti) |
2 |
2 |
|
ECHO (humanitární pomoc a civilní ochrana) |
2 |
2 |
|
EMPL (zaměstnanost, sociální věci a sociální začleňování) |
5 |
5 |
|
ENER (energetika) |
13 |
14 |
|
ENV (životní prostředí) |
26 |
26 |
|
ESTAT (Eurostat) |
1 |
1 |
|
FISMA (finanční stabilita, finanční služby a unie kapitálových trhů) |
11 |
10 |
|
FPI (Služba nástrojů zahraniční politiky) |
2 |
1 |
|
GROW (vnitřní trh, průmysl, podnikání a malé a střední podniky) |
38 |
40 |
|
HERA (Úřad pro připravenost a reakci na mimořádné situace v oblasti zdraví) |
0 |
1 |
|
HOME (migrace a vnitřní věci) |
18 |
19 |
|
INTPA (mezinárodní partnerství) |
3 |
3 |
|
JUST (spravedlnost a spotřebitelé) |
24 |
24 |
|
MARE (námořní záležitosti a rybolov) |
3 |
3 |
|
MOVE (mobilita a doprava) |
31 |
33 |
|
NEAR (politika sousedství a jednání o rozšíření) |
2 |
2 |
|
OLAF (Evropský úřad pro boj proti podvodům) |
1 |
1 |
|
REFORM (podpora strukturálních reforem) |
1 |
1 |
|
REGIO (regionální a městská politika) |
2 |
2 |
|
RTD (výzkum a inovace) |
17 |
17 |
|
SANTE (zdraví a bezpečnost potravin) |
33 |
32 |
|
SG (Generální sekretariát)* |
3 |
4 |
|
TAXUD (daně a celní unie) |
26 |
27 |
|
TRADE (obchod) |
12 |
13 |
|
CELKEM |
322 |
334 |
* Včetně odvolacího výboru 16
V roce 2023 existovalo 334 výborů komitologie, včetně všech složení výborů 17 . To představuje mírný nárůst počtu výborů ve srovnání s rokem 2022 (kdy existovalo 322 výborů komitologie), což odráží zřízení nových výborů právními předpisy, které vstoupily v platnost v roce 2023.
V tabulce II je uvedeno rozdělení výborů v roce 2023 podle druhu postupu, v jehož rámci fungovaly (tj. poradní postup, přezkumný postup, regulativní postup s kontrolou). Výbory s více postupy jsou uvedeny samostatně.
TABULKA II – Počet výborů podle postupů
|
Útvar Komise |
Druh postupu |
||||
|
Poradní |
Přezkumný |
Regulativní s kontrolou |
Používající více postupů |
CELKEM |
|
|
AGRI |
0 |
8 |
0 |
3 |
11 |
|
BUDG |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
|
CLIMA |
0 |
1 |
0 |
4 |
5 |
|
CNECT |
1 |
10 |
0 |
6 |
17 |
|
COMP |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
|
DEFIS |
0 |
3 |
0 |
7 |
10 |
|
EAC |
0 |
3 |
0 |
1 |
4 |
|
ECFIN |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
|
ECHO |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
|
EMPL |
1 |
1 |
1 |
2 |
5 |
|
ENER |
2 |
8 |
0 |
4 |
14 |
|
ENV |
0 |
13 |
1 |
12 |
26 |
|
ESTAT |
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
FISMA |
0 |
4 |
2 |
4 |
10 |
|
FPI |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
|
GROW |
2 |
13 |
2 |
23 |
40 |
|
HERA |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
|
HOME |
1 |
15 |
0 |
3 |
19 |
|
INTPA |
0 |
3 |
0 |
0 |
3 |
|
JUST |
7 |
12 |
0 |
5 |
24 |
|
MARE |
0 |
2 |
0 |
1 |
3 |
|
MOVE |
3 |
14 |
1 |
15 |
33 |
|
NEAR |
0 |
2 |
0 |
0 |
2 |
|
OLAF |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
|
REFORM |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
|
REGIO |
0 |
0 |
0 |
2 |
2 |
|
RTD |
0 |
3 |
0 |
14 |
17 |
|
SANTE |
0 |
12 |
0 |
20 |
32 |
|
SG* |
0 |
3 |
0 |
1 |
4 |
|
TAXUD |
0 |
11 |
0 |
16 |
27 |
|
TRADE |
3 |
5 |
0 |
5 |
13 |
|
CELKEM: |
22 |
153 |
7 |
152 |
334 |
* Včetně odvolacího výboru.
3.2. Počet zasedání a písemných postupů
Intenzita činnosti výborů je určena především počtem uskutečněných zasedání výborů a počtem provedených písemných postupů 18 . Jsou uvedeny v tabulce III.
TABULKA III – Počet zasedání a písemných postupů
|
Útvar Komise |
Počet výborů |
Zasedání |
Písemné postupy |
||
|
2022 |
2023 |
2022 |
2023 |
||
|
AGRI |
11 |
100 |
77 |
52 |
1 |
|
BUDG |
2 |
4 |
4 |
0 |
0 |
|
CLIMA |
5 |
5 |
9 |
3 |
2 |
|
CNECT |
17 |
15 |
24 |
30 |
19 |
|
COMP |
2 |
0 |
7 |
0 |
1 |
|
DEFIS |
10 |
46 |
50 |
7 |
13 |
|
EAC |
4 |
11 |
10 |
17 |
15 |
|
ECFIN |
2 |
14 |
18 |
0 |
0 |
|
ECHO |
2 |
7 |
3 |
12 |
2 |
|
EMPL |
5 |
0 |
1 |
0 |
0 |
|
ENER |
14 |
18 |
20 |
8 |
8 |
|
ENV |
26 |
23 |
23 |
10 |
7 |
|
ESTAT |
1 |
3 |
4 |
7 |
4 |
|
FISMA |
10 |
10 |
6 |
23 |
15 |
|
FPI |
1 |
9 |
3 |
6 |
0 |
|
GROW |
40 |
30 |
28 |
78 |
38 |
|
HERA |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
HOME |
19 |
49 |
42 |
60 |
15 |
|
INTPA |
3 |
18 |
21 |
14 |
8 |
|
JUST |
24 |
21 |
13 |
6 |
4 |
|
MARE |
3 |
3 |
5 |
10 |
7 |
|
MOVE |
33 |
40 |
41 |
20 |
17 |
|
NEAR |
2 |
19 |
11 |
48 |
17 |
|
OLAF |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
REFORM |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
|
REGIO |
2 |
3 |
2 |
3 |
3 |
|
RTD |
17 |
62 |
43 |
355 |
223 |
|
SANTE |
32 |
95 |
98 |
813 |
769 |
|
SG* |
4 |
12 |
10 |
6 |
0 |
|
TAXUD |
27 |
31 |
48 |
36 |
33 |
|
TRADE |
13 |
24 |
29 |
49 |
20 |
|
CELKEM: |
334 |
673 |
650 |
1675 |
1242 |
* Včetně zasedání / písemných postupů odvolacího výboru.
V roce 2023 se konalo 650 zasedání, což je o něco méně než v roce 2022 (kdy proběhlo 673 zasedání), s 1 242 písemnými postupy, což je podstatně méně než v předchozím roce (kdy jich bylo 1 675).
3.3.Počet stanovisek a prováděcích aktů
Tato zpráva rovněž uvádí konkrétní výsledky výborů, což je další důležitý ukazatel úrovně činnosti.
TABULKA IV – Počet stanovisek a přijatých prováděcích aktů 19
|
Útvar Komise |
Stanoviska 20 |
Přijaté prováděcí
|
Usnesení Parlamentu / rozhodnutí Rady
|
||
|
2022 |
2023 |
2022 |
2023 |
2023 |
|
|
AGRI |
103 |
102 |
100 |
102 |
0 |
|
BUDG |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
CLIMA |
4 |
11 |
5 |
11 |
0 |
|
CNECT |
31 |
26 |
30 |
23 |
0 |
|
COMP |
0 |
2 |
0 |
3 |
0 |
|
DEFIS |
12 |
19 |
16 |
19 |
0 |
|
EAC |
21 |
20 |
24 |
17 |
0 |
|
ECFIN |
17 |
25 |
17 |
25 |
0 |
|
ECHO |
13 |
3 |
13 |
4 |
0 |
|
EMPL |
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
|
ENER |
30 |
13 |
21 |
9 |
0 |
|
ENV |
25 |
26 |
22 |
17 |
0 |
|
ESTAT |
10 |
15 |
9 |
14 |
0 |
|
FISMA |
25 |
14 |
22 |
10 |
0 |
|
FPI |
5 |
0 |
4 |
0 |
0 |
|
GROW |
85 |
63 |
73 |
67 |
0 |
|
HERA |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
HOME |
58 |
62 |
49 |
68 |
0 |
|
INTPA |
106 |
118 |
104 |
118 |
0 |
|
JUST |
13 |
4 |
9 |
4 |
0 |
|
MARE |
13 |
10 |
19 |
10 |
0 |
|
MOVE |
48 |
44 |
55 |
40 |
0 |
|
NEAR |
110 |
37 |
108 |
37 |
0 |
|
OLAF |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
|
REFORM |
2 |
1 |
1 |
1 |
0 |
|
REGIO |
3 |
3 |
5 |
3 |
0 |
|
RTD |
354 |
223 |
333 |
213 |
0 |
|
SANTE |
819 |
1041 |
907 |
967 |
8
|
|
SG* |
13 |
22 |
0 |
0 |
0 |
|
TAXUD |
43 |
52 |
40 |
45 |
0 |
|
TRADE |
85 |
81 |
86 |
87 |
0 |
|
CELKEM: |
2048 |
2039 |
2072 |
1916 |
8 |
*Včetně stanovisek vydaných odvolacím výborem. Aby se zabránilo dvojímu započtení, jsou přijaté prováděcí akty, o kterých jedná odvolací výbor, započítány do výborů první úrovně v příslušných oblastech politiky. Viz také oddíl 3.4 a tabulka V.
Tabulka IV uvádí celkové údaje o formálních stanoviscích vydaných výbory a následných prováděcích aktech přijatých Komisí 21 . Uvádí rovněž případy, kdy Evropský parlament nebo Rada uplatnily své kontrolní pravomoci podle článku 11 nařízení o postupu projednávání ve výborech.
Výbory vydaly v roce 2023 2 039 stanovisek 22 , což oproti roku 2022 (2048) představuje pokles. I počet 1 916 prováděcích aktů přijatých postupem projednávání ve výborech je nižší než v předchozím roce (2072).
Evropský parlament a Rada mají kontrolní pravomoci podle článku 11 nařízení o postupu projednávání ve výborech. V roce 2023 přijal Evropský parlament osm usnesení na základě článku 11 nařízení o postupu projednávání ve výborech, přičemž všechna se týkala aktů GŘ SANTE.
Rada v roce 2023 nevyužila svého práva vznést námitku proti návrhu opatření podle tohoto ustanovení.
3.4.Zasedání odvolacího výboru
Jak je uvedeno níže v tabulce V, odvolací výbor se v průběhu roku 2023 sešel desetkrát a projednal dvaadvacet návrhů prováděcích aktů, které mu Komise postoupila. Ve všech případech šlo o hlasování na zasedáních a bez použití písemných postupů a v žádném z 22 případů 23 nebylo výsledkem vydání stanoviska. Komise na základě hlasování odvolacího výboru přijala všech 22 prováděcích aktů, přičemž přijetí 3 z těchto aktů se týká roku 2024.
TABULKA V – Činnost odvolacího výboru
|
Útvar Komise |
Počet zasedání / písemných konzultací odvolacího výboru |
Počet stanovisek 24 odvolacího výboru |
Počet aktů přijatých na základě stanoviska odvolacího výboru |
|||
|
2022 |
2023 |
2022 |
2023 |
2022 |
2023 |
|
|
MOVE |
0/0 |
1(0) |
0 (0) |
1 (1) |
0 |
1 |
|
SANTE |
10/6 |
9(0) |
12 (12) |
21 (21) |
10 |
18 |
|
TRADE |
1/ 0 |
0 |
1 (1) |
0 |
1 |
0 |
|
CELKEM: |
11/6 |
10(0) |
13 (13) |
22 (22) |
11 |
19 |
3.5.Použití regulativního postupu s kontrolou
Nařízení o postupu projednávání ve výborech zachovalo účinky regulativního postupu s kontrolou pro účely stávajících základních právních aktů, které na něj odkazují 25 . Uvedený postup již nelze začlenit do nových právních předpisů, ale je stále součástí mnoha stávajících základních aktů a bude se podle těchto aktů používat, dokud nebudou příslušná zmocnění sladěna se zmocněními pro akty v přenesené pravomoci nebo prováděcí akty.
V roce 2023 bylo regulativním postupem s kontrolou přijato 57 opatření (viz tabulka VI), což je méně než v roce 2022 (kdy bylo přijato 68 opatření). Právo vznést námitku proti aktům v rámci regulativního postupu s kontrolou využil v roce 2023 jednou Evropský parlament.
Pro srovnání v roce 2022 spolutvůrci právních předpisů toto právo nevyužili.
TABULKA VI – Počet opatření přijatých regulativním postupem s kontrolou
|
Útvar Komise |
Regulativní postup s kontrolou –
|
Návrhy opatření, které odmítl EP |
Návrhy opatření, které odmítla Rada |
|
AGRI |
0 |
0 |
0 |
|
BUDG |
0 |
0 |
0 |
|
CLIMA |
0 |
0 |
0 |
|
CNECT |
0 |
0 |
0 |
|
COMP |
0 |
0 |
0 |
|
DEFIS |
0 |
0 |
0 |
|
EAC |
0 |
0 |
0 |
|
ECHO |
0 |
0 |
0 |
|
ECON |
0 |
0 |
0 |
|
EMPL |
0 |
0 |
0 |
|
ENER |
1 |
0 |
0 |
|
ENV |
5 |
0 |
0 |
|
ESTAT |
0 |
0 |
0 |
|
FISMA |
4 |
0 |
0 |
|
FPI |
0 |
0 |
0 |
|
GROW |
7 |
0 |
0 |
|
HERA |
0 |
0 |
0 |
|
HOME |
0 |
0 |
0 |
|
INTPA |
0 |
0 |
0 |
|
JUST |
0 |
0 |
0 |
|
MARE |
0 |
0 |
0 |
|
MOVE |
0 |
0 |
0 |
|
NEAR |
0 |
0 |
0 |
|
OLAF |
0 |
0 |
0 |
|
REFORM |
0 |
0 |
0 |
|
REGIO |
0 |
0 |
0 |
|
RTD |
0 |
0 |
0 |
|
SANTE |
40 |
1 |
0 |
|
SG |
0 |
0 |
0 |
|
TAXUD |
0 |
0 |
0 |
|
TRADE |
0 |
0 |
0 |
|
CELKEM |
57 |
1 |
0 |
4.Závěr
V roce 2023 výbory pokračovaly v činnosti podobnou intenzitou jako v předchozím roce. Existovalo 334 výborů, které uskutečnily 650 zasedání, provedly 1 242 písemných postupů a vydaly 2 039 stanovisek, což vedlo k přijetí 1 916 prováděcích aktů a 57 opatření v rámci regulativního postupu s kontrolou. Aby členské státy mohly vykonávat své kontrolní pravomoci v souladu s nařízením o postupu projednávání ve výborech, poskytují výbory Komisi cennou pomoc při výkonu prováděcích pravomocí, které jí svěřili spolunormotvůrci.
Komise vyzývá Evropský parlament a Radu, aby tuto zprávu vzaly na vědomí.