EVROPSKA KOMISIJA
Bruselj, 20.5.2026
COM(2026) 256 final
PRILOGA
k
Predlogu IZVEDBENEGA SKLEPA SVETA
o spremembi Izvedbenega sklepa z dne 13. julija 2021 o odobritvi ocene načrta za okrevanje in odpornost za Belgijo
{SWD(2026) 134 final}
PRILOGA
PODROČJE 1: REFORME IN NALOŽBE V OKVIRU NAČRTA ZA OKREVANJE IN ODPORNOST
1.Opis reform in naložb
A. KOMPONENTA 1.1: Prenova
Ta komponenta belgijskega načrta za okrevanje in odpornost je osredotočena na prenovo zasebnih in javnih stavb. Glavni cilj komponente je prenoviti obstoječi stavbni fond ter ga narediti energijsko učinkovitejšega in gospodarnejšega z viri. Te vključujejo zlasti javne stavbe, socialno infrastrukturo in stanovanjska stanovanja ter na splošno manj učinkovite stavbe v smislu energijske učinkovitosti. Zato ta komponenta prispeva k zmanjšanju emisij toplogrednih plinov, povečanju zaposlitvenih možnosti in rasti v trajnostni gradnji ter socialni odpornosti z znižanjem računov za energijo.
Komponenta prispeva k obravnavanju priporočila za posamezno državo št. 2019.3, v katerem je Belgija pozvana, naj ekonomsko politiko v zvezi z naložbami med drugim osredotoči na nizkoogljični in energetski prehod.
Glede na opis ukrepov in blažilne ukrepe, določene v načrtu za okrevanje in odpornost v skladu s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), noben ukrep v tej komponenti naj ne bi bistveno škodoval okoljskim ciljem v smislu člena 17 Uredbe (EU) 2020/852.
A.1. Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Reforma R-1.01: „Izboljšana shema subvencioniranja energije“ v Flamski regiji
Ukrep sestavljajo tri podreforme in tri podnaložbe, katerih splošni cilj je zagotoviti učinkovitejše spodbude za prenovo in pospešiti zasebne naložbe v energijsko učinkovitost v Flandriji. Prva podreforma vključuje (i) vzpostavitev točke „vse na enem mestu“, enotnega regionalnega mehanizma, ki omogoča zagotavljanje subvencij za stanovanjsko in zasebno energijsko učinkovitost ter prenovo energije iz obnovljivih virov, ki jo od julija 2022 izvajajo gradbeni izvajalci. Podreforma (ii) vsebuje revizijo sheme nepovratnih sredstev za energijsko nalepko za podporo energijsko učinkovitim prenovam. Podreforma (iii) vsebuje revizijo podporne sheme za prenovo gospodinjskih baterij in pametnih krmilnih naprav za toplotne črpalke, električne kotle in električno akumulacijsko ogrevanje. Tri podreforme začnejo veljati do 1. aprila 2022. Reformo spremljajo tri podnaložbe v okviru naložbe 1A: (I) subvencije za energijsko učinkovitost in energijo iz obnovljivih virov ter subvencije ciljnih skupin za zasebna stanovanja, ki spremljajo podreformo(i); (II) podporo prek sheme nepovratnih sredstev za energijsko nalepko za energijsko učinkovite prenove zasebnih stanovanj, ki spremlja podreformo (ii); (III) nepovratna sredstva za baterije za dom za zasebna stanovanja, ki spremljajo podreformo (iii).
Reforma R-1.02: „Izboljšana shema subvencij za energijo“ regije Bruselj – glavno mesto
Ta reforma vključuje reformo in združitev energetskih bonusov in premij za prenovo stanovanj v enoten regionalni mehanizem za posameznike od leta 2022. Zahvaljujoč enotnemu sistemu bodo imeli državljani jasnejšo sliko o znesku, do katerega so upravičeni za obnovitvena dela, in bodo poskrbeli za poenostavitev upravnih postopkov za pridobitev finančne podpore z regionalnimi bonusi. Samo en regionalni spletni portal prosilce obvešča o razpoložljivih premijah, za državljane pa se uporablja samo en digitaliziran postopek. Spremljajoča naložba v okviru naložbe 1A podpira prenove za izboljšanje energijske učinkovitosti. Uredba o reformi shem nepovratnih sredstev za energijo za stanovanjske in zasebne prenove v regiji Bruselj – glavno mesto začne veljati do 31. marca 2022.
Reforma R-1.03: „Izboljšana shema subvencij za energijo“ nemško govoreče skupnosti
Z ukrepom se v nemško govoreči skupnosti od julija 2021 uvaja nov sistem energetskih premij. Namen projekta bonus je zlasti ustvariti spodbude za izvajanje ukrepov varčevanja z energijo in zmanjšanje emisij ogljikovega dioksida za obstoječe stanovanjske stavbe v nemško govoreči skupnosti. Cilj reforme je razlikovanje med malimi deli, ki omogočajo poenostavljen dostop do bonusov, in velikimi deli, za katera so potrebni podrobnejši upravni postopki. Uredba o reformi shem nepovratnih sredstev za energijo za prenovo stanovanj in zasebne prenove v nemško govoreči skupnosti začne veljati do 31. marca 2022.
Naložba 1A v „Prenova zasebnih stanovanj“ (I-1A)
Cilj naložbe je spodbuditi energetsko učinkovito prenovo zasebnih in socialnih stanovanj.
Naložbo I-1.01: „Prenova socialnih stanovanj“ v Flamski regiji
Cilj ukrepa je spodbuditi in pospešiti energijsko prenovo socialnih stanovanj v flamski regiji. Ukrep zajema povečanje podpore za socialna stanovanja.
Naložbo I-1.02: „Prenova socialnih stanovanj“ v regiji Bruselj – glavno mesto
Cilj tega ukrepa je pospešiti energetsko prenovo socialnih stanovanj v regiji Bruselj – glavno mesto. Ukrep zajema prenovo socialnih stanovanj v regiji Bruselj – glavno mesto.
Naložbo I-1.03: „Prenova socialnih stanovanj“ nemško govoreče skupnosti
Cilj ukrepa je pospešiti energetsko prenovo socialnih stanovanj v nemško govoreči skupnosti. Ukrep zajema podporo prenovi socialnih stanovanj v nemško govoreči skupnosti.
Naložba 1B „Prenova stavb“ (I-1B)
Cilj ukrepa je prenova in izboljšanje energijske učinkovitosti stavb. Ukrep zajema prenovo stavb.
Naložbo I-1.04: „Prenova javnih stavb“ na zvezni ravni
Naložbeni ukrep zajema energetsko učinkovito prenovo bruseljske borze. Ta prenova se lahko podpre tudi z drugimi sredstvi EU. Energijsko učinkovita prenovitvena dela, ki jih podpira mehanizem za okrevanje in odpornost ter so opredeljena v naročilu, v povprečju zmanjšajo porabo primarne energije za vsaj 30 %, kot je opredeljeno v Priporočilu Komisije (EU) 2019/786 o prenovi stavb. Ukrep se izvede do 30. junija 2024.
Naložbo I-1.05: „Prenova stavb“ v Flamski regiji
Cilj ukrepa je pospešiti energetsko prenovo stavb. Ukrep zajema prenovo stavb v flamski regiji.
Naložbo I-1.07: „Prenova stavb – lokalni organi in šport“ v Valoniji
Cilj ukrepa je izboljšati energetsko učinkovitost stavb v valonski regiji. Ukrep je sestavljen iz razpisa za zbiranje prijav za prenovo stavb.
Naložbo I-1.08: „Prenova stavb“ v regiji Bruselj – glavno mesto
Cilj ukrepa je pospešiti energetsko prenovo stavb v regiji Bruselj – glavno mesto. Ukrep zajema podporo obnovitvenim delom.
Naložbo I-1.09: „Prenova stavb v francoski skupnosti na področju izobraževanja, športa, mladine in kulture“
Cilj ukrepa je izboljšati energetsko učinkovitost različnih stavb v francoski skupnosti. Ukrep zajema obnovo in gradnjo stavb na področjih izobraževanja, športa, mladine in kulture na ozemlju francoske skupnosti.
A.2. Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Zap. št. Opomba:
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
1
|
Izboljšana shema subvencij za energijo v flamski regiji (R-1.01)
|
M
|
Izboljšane sheme subvencij za energijo v Flandriji
|
Objava v Uradnem listu
|
—
|
—
|
—
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Flamska vlada/parlament sprejme novo uredbo za zagotovitev učinkovitejših spodbud za pospešitev zasebnih naložb v energijsko učinkovitost: (I) vzpostavitev točke „vse na enem mestu“ za prenovo stanovanjskih in zasebnih stavb, povezano z energijsko učinkovitostjo in energijo iz obnovljivih virov, ki jo izvajajo gradbeni izvajalci, v okviru enotnega regionalnega mehanizma, (ii) revizija sheme nepovratnih sredstev za energijsko nalepko ter (iii) uvedba sheme za gospodinjske baterije in pametne krmilne naprave.
|
|
2
|
Izboljšana shema nepovratnih sredstev za energijo v regiji Bruselj – glavno mesto (R-1.02)
|
M
|
Začetek veljavnosti nove uredbe o shemah subvencij za energijo v Bruslju
|
Zakonodajna določba o začetku veljavnosti nove uredbe
|
—
|
—
|
—
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Začetek veljavnosti uredbe o reformi shem nepovratnih sredstev za energijo za prenovo stanovanjskih in zasebnih stavb v regiji Bruselj – glavno mesto.
|
|
3
|
Izboljšana shema subvencij za energijo nemško govoreče skupnosti (R-1.03)
|
M
|
Začetek veljavnosti nove uredbe o shemah energetskih subvencij v nemško govoreči skupnosti.
|
Zakonodajna določba o začetku veljavnosti nove uredbe
|
—
|
—
|
—
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Začetek veljavnosti uredbe za reformo shem energetskih subvencij za stanovanjsko in zasebno prenovo v nemško govoreči skupnosti.
|
|
5
|
Prenova zasebnih in socialnih stanovanj (I-1A)
|
T
|
Prenova zasebnih stanovanjskih in socialnih stanovanj
(korak 1)
|
|
Bivališča
|
0
|
64 112
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Obnovljenih je bilo 64112 stanovanjskih nepremičnin (zasebnih in socialnih).
Ta cilj je okvirno razčlenjen na naslednje podcilje, ki jih ni treba doseči posamično, če se dosežejo zgoraj navedene ravni prenove:
Zasebna stanovanja:
(I) Flamska regija (R-1.01, subvencije za energetsko učinkovitost in obnovljive vire energije): 50870 stanovanj.
jajcežerke Flamska regija (R-1.01, shema energetskih subvencij za energetsko učinkovito prenovo): 7560 stanovanj
(III) Regija Bruselj – glavno mesto (R-1.02): 2343 stanovanj
Socialna stanovanja:
(I) Flamska regija (I-1.01): 2640 socialnih stanovanjskih enot
jajcežerke Regija Bruselj – glavno mesto (I-1.02): 699 socialnih stanovanjskih enot
Prenova 3339 socialnih stanovanjskih enot v povprečju zmanjša porabo primarne energije za vsaj 30 %, kot je opredeljeno v Priporočilu Komisije (EU) 2019/786 o prenovi stavb.
|
|
7
|
Prenova zasebnih in socialnih stanovanj (I-1A)
|
T
|
Prenova zasebnih in socialnih stanovanj
|
|
Bivališča
|
64 112
|
201 625
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
Prenoviti je treba 137513 stanovanj (zasebnih in socialnih).
Ta cilj je okvirno razčlenjen na naslednje podcilje, ki jih ni treba doseči posamično, če se dosežejo zgoraj navedene ravni prenove:
Zasebna stanovanja:
(I) Flamska regija (R-1.01, subvencije za energetsko učinkovitost in obnovljive vire energije): 136059 stanovanj.
Socialna stanovanja:
(I) Regija Bruselj – glavno mesto (I-1.02): 626 socialnih stanovanjskih enot
jajcežerke Nemško govoreča skupnost (I-1.03): 68 socialnih stanovanjskih enot
(III) Flamska regija (I-1.01): 760 socialnih stanovanjskih enot.
S prenovo 1454 socialnih stanovanjskih enot se poraba primarne energije v povprečju zmanjša za vsaj 30 %.
|
|
9
|
Prenova zasebnih in socialnih stanovanj (R-1.01(iii))
|
T
|
Dodelitev nepovratnih sredstev za gospodinjske baterije in pametne krmilne naprave v Flandriji
|
|
Dodeljena nepovratna sredstva
|
0
|
8 460
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Nepovratna sredstva, dodeljena za gospodinjske baterije za zasebna stanovanja v Flandriji od drugega četrtletja leta 2021.
|
|
11
|
Prenova javnih stavb (I-1.08)
|
M
|
Prilagoditev odloka o električni energiji za uvedbo točke „vse na enem mestu“ za prenove
|
Objava odloka o električni energiji v Uradnem listu
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Začetek veljavnosti odloka o električni energiji, ki opredeljuje poslanstvo javne službe družbe Sibelga, vključno z upravljanjem točke „vse na enem mestu“ za javne prenove v Bruslju.
|
|
12
|
Prenova stavb
(I-1B)
|
T
|
Prenova javnih stavb (1. korak)
|
|
v m²
|
0
|
10 800
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Zvezna država (I-1.04): 10 800 m² prenovljenih javnih stavb, vključno z 6 264 m², ki v povprečju zmanjšajo porabo primarne energije za vsaj 30 %, kot je opredeljeno v Priporočilu Komisije (EU) 2019/786 o prenovi stavb.
|
|
13
|
Prenova stavb
(I-1B)
|
T
|
Prenova stavb (2. korak)
|
|
stavbe
|
0
|
138
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
V Flamski regiji se prenovi 138 stavb (I-1.05).
|
|
14
|
Prenova stavb
(I-1B)
|
T
|
Prenova stavb (3. korak)
|
|
v m²
|
0
|
233 555
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
233 555 m² stavb se prenovi na področju izobraževanja, športa, mladine in kulture v francoski skupnosti ( I-1.09), od tega 49121 m² v povprečju zmanjša vsaj 30 % porabe primarne energije. Z gradnjo 126 212 m² novih stavb se doseže potreba po primarni energiji, ki je vsaj 20 % nižja od zahteve za skoraj ničenergijske stavbe.
|
|
14 bis
|
Prenova stavb
(I-1B)
|
T
|
Prenova stavb (4. korak)
|
|
M2
|
0
|
214 830
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
187106 m 2 stavb v Valoniji (I-1.07) bo prenovljenih, od tega bo 102984 m 2 v povprečju zmanjšalo porabo primarne energije za vsaj 30 %.
27724 m 2 stavb regije Bruselj – glavno mesto (I-1.08) se prenovi, da se v povprečju zmanjša poraba primarne energije za vsaj 30 %.
|
|
262
|
Prenova socialnih stanovanj (I-1.02)
|
T
|
Prenova socialnih stanovanj
|
|
Bivališča
|
201 625
|
201 825
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Prenovi se 200 socialnih stanovanj.
S prenovo 200 socialnih stanovanjskih enot se poraba primarne energije v povprečju zmanjša za vsaj 30 %.
|
B. KOMPONENTA 1.2: Nastajajoče energetske tehnologije
Cilj te komponente belgijskega načrta za okrevanje in odpornost je zagotoviti močno spodbudo tehnološkemu razvoju v podporo energetskemu prehodu za nadaljnje zmanjšanje emisij CO 2, s poudarkom na povezovanju sistemov in razogljičenju industrije.
Komponenta prispeva k obravnavanju priporočila za posamezno državo št. 2019.3, v katerem je Belgija pozvana, naj ekonomsko politiko v zvezi z naložbami med drugim osredotoči na nizkoogljični in energetski prehod ter raziskave in inovacije, ter priporočila za posamezno državo št. 2020.3, da bi dala prednost zrelim javnim naložbenim projektom.
Glede na opis ukrepov in blažilne ukrepe, določene v načrtu za okrevanje in odpornost v skladu s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), noben ukrep v tej komponenti naj ne bi bistveno škodoval okoljskim ciljem v smislu člena 17 Uredbe (EU) 2020/852.
B.1. Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Reforma R-1.04: „Regulativni okvir za trg H2“
Reforma vključuje potrebne ukrepe, ki omogočajo zakonodajne revizije, namenjene vzpostavitvi podrobnejšega regulativnega okvira za delovanje trga H2, ki zajema teme, kot so nadzor, nediskriminatoren dostop do prometnih omrežij in določanje pristojbin za dostop do omrežja. Za prevoz H2 začnejo nove pravne določbe, ki jih sprejmejo vlade, veljati do 1. januarja 2024.
Reforma R-1.05: „Regulativni okvir za prenos ogljikovega dioksida (CO 2) po cevovodih v Flandriji“ v Flamski regiji
Reforma vključuje potrebne ukrepe, ki bodo omogočili zakonodajne revizije, namenjene vzpostavitvi podrobnejšega regulativnega okvira za prenos CO 2 po cevovodih, ki bo zajemal teme, kot so nadzor, nediskriminatoren dostop do prenosnih omrežij in določanje pristojbin za dostop do omrežja.
Reforma R-1.06: „Regulativni okvir za trg CO 2v Valoniji“ v Valoniji
Cilj reforme je spodbuditi razvoj trga CO 2v Valoniji. Ukrep je sestavljen iz zakonodajnih revizij, ki vzpostavljajo podrobnejši regulativni okvir za delovanje trgov CO 2.
Naložbo I-1.15: „Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik“ na zvezni ravni
Cilj tega ukrepa je spodbuditi inovacijske projekte z velikim potencialom za pospešitev energetskega prehoda, da bodo dozoreli in se razširili za komercialno uporabo. Ukrep vključuje spodbujanje različnih predstavitvenih projektov, povezanih s proizvodnjo in uporabo vodika, ki so v pristojnosti zvezne vlade.
Naložbo I-1.16: „Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik“ v Flandriji
Cilj tega ukrepa je podpreti prehod na trajnostno industrijo vodika v Flandriji z naložbami in financiranjem projektov. Ukrep zajema podporo portfelju projektov, katerih cilj je razvoj industrijske vrednostne verige v smeri proizvodnje in uporabe vodika v industrijskih procesih.
Naložbo I-1.17: „Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik“ v Valoniji
Cilj tega ukrepa je zmanjšati ogljični odtis industrijskega, prometnega in gradbenega sektorja s financiranjem projektov in naložbami. Sestavljajo ga projekti (večinoma na področju raziskav in razvoja ter prvega industrijskega razvoja), ki zajemajo celotno vrednostno verigo proizvodnje zelenega vodika.
Naložbo I-1.18: „Razvoj nizkoogljične industrije“ v Valoniji
Cilj ukrepa je spodbujati različne projekte, namenjene zmanjšanju emisij CO 2, ki so posledica porabe energije in emisij iz industrijskih procesov. Sestavljen je iz razpisa za projekte partnerstev na področju raziskav in razvoja, katerih cilj je približati tehnologije ravni (pred)industrijskih predstavitev ali pilotnih različic na naslednjih področjih: elektrifikacija industrijskih procesov, proizvodnja vodika z elektrolizo, neposredna uporaba vodika v industrijskih aplikacijah, zajemanje in koncentracija emisij CO 2 ter razogljičenje proizvodnih procesov amoniaka.
B.2. Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Zap. št. Opomba:
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
15
|
Regulativni okvir za trg H2 (R-1.04)
|
M
|
Začetek veljavnosti novih ali spremenjenih zakonov in z njimi povezanih predpisov za omogočanje razvoja trga H2
|
Objava novih ali spremenjenih zakonov in z njimi povezanih predpisov (Uradni list)
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Začetek veljavnosti novih ali spremenjenih zakonov za:
-omogočiti razvoj trga H2,
-zajemajo teme, kot so nadzor, nediskriminatoren dostop in tarife.
|
|
15a
|
Regulativni okvir za prenos ogljikovega dioksida (CO 2) po cevovodih v Flandriji (R-1.05)
|
M
|
Začetek veljavnosti novih ali spremenjenih odlokov in z njimi povezanih predpisov, da se omogoči prenos ogljikovega dioksida (CO 2) po cevovodih v Flandriji
|
Objava novih ali spremenjenih uredb in z njimi povezanih predpisov (Uradni list)
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Začetek veljavnosti pravnih določb na flamski ravni za:
-omogočiti transport CO 2 po cevovodih,
-zajemajo teme, kot so nadzor, nediskriminatoren dostop in tarife.
|
|
15b
|
Regulativni okvir za trg CO 2 v Valoniji (R-1.06)
|
M
|
Začetek veljavnosti odloka za omogočanje razvoja trga CO 2 v Valoniji
|
Objava odloka
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Začetek veljavnosti odloka na valonski ravni za:
-omogočiti razvoj trga CO 2,
-zajemajo teme, kot so nadzor, nediskriminatoren dostop in tarife.
|
|
18
|
Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik (I-1.15)
|
M
|
Oddaja naročil v okviru razpisa za projekte
|
Pisno obvestilo o oddaji naročil uspešnim kandidatom
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Obvestilo o oddaji naročil v skupni vrednosti najmanj 27 000 000 EUR uspešnim kandidatom v okviru razpisa za projekte „Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik (zvezna raven)“. Projekti se izberejo na podlagi razpisa za projekte, ki zajema predstavitvene obrate za proizvodnjo čistega vodika in uporabo vodika, na primer v plovilih, če projekti spadajo v pristojnost zvezne vlade. Kar zadeva predstavitvene obrate za proizvodnjo čistega vodika, je razpis odprt za vse tehnologije z ničelnimi emisijami iz proizvodnih procesov, kot sta elektroliza na električno energijo iz obnovljivih virov in piroliza.
Razpis za projekte na področju raziskav in inovacij izpolnjuje naslednje pogoje:
— Raziskave in inovacije se osredotočajo izključno ali predvsem na možnosti z majhnim vplivom (kot so proizvodnja obnovljivega vodika ali druge brezemisijske okoljske inovacije) ali
— Raziskave in inovacije so namenjene izboljšanju tehnologije „najboljšega razreda“ (kot so tehnologije z najbolj omejenim učinkom (vendar brez učinka/z majhnim učinkom) med tistimi, ki so trenutno na voljo), vzpostavljeni pa so tudi ustrezni spremljevalni ukrepi za preprečevanje učinkov vezanosti (ukrepi, ki omogočajo uvajanje tehnologij z majhnim učinkom ali njihov razvoj); ali
— Rezultati procesa raziskav in inovacij so tehnološko nevtralni na ravni njihove uporabe (tj. lahko se uporabljajo za vse razpoložljive tehnologije).
— Vsa električna energija, ki se uporablja v projektih, je zelenega izvora (npr. uporaba OVE-e) ali temelji na zelenih pogodbah o nakupu električne energije.
Zneski, zagotovljeni v okviru drugih programov ali instrumentov Unije, se ne upoštevajo pri tem znesku.
|
|
20
|
Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik (I-1.15)
|
T
|
Zaključeni projekti
|
|
Številka
|
0
|
4
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
Štirje projekti NextH2Gen, Comforthybel, GrHynE in H2PY Seraing so zaključeni.
|
|
21
|
Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik (I-1.16)
|
M
|
Oddaja naročil za pomembne projekte skupnega evropskega interesa na področju vodika
|
Pisno obvestilo o oddaji naročil uspešnim kandidatom
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Oddaja naročil za pomembne projekte skupnega evropskega interesa na področju vodika (opredeljene kot projekti, ki so predmet priglasitve državne pomoči za pomembne projekte skupnega evropskega interesa) v okviru ukrepa „Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik“ (Flandrija). So izključeni iz izbranih projektov: vse dejavnosti v okviru sistema trgovanja z emisijami (ETS) s predvidenimi emisijami ekvivalenta CO 2, ki niso bistveno nižje od ustreznih referenčnih vrednosti, določenih za brezplačno dodelitev.
Izbrani raziskovalni in inovacijski projekti izpolnjujejo naslednje pogoje:
— Raziskave in inovacije se osredotočajo izključno ali predvsem na možnosti z majhnim vplivom (kot so proizvodnja obnovljivega vodika ali druge brezemisijske okoljske inovacije); ali
— Raziskave in inovacije so namenjene izboljšanju tehnologije „najboljšega razreda“ (kot so tehnologije z najbolj omejenim učinkom (vendar brez učinka/z majhnim učinkom) med tistimi, ki so trenutno na voljo), vzpostavljeni pa so tudi ustrezni spremljevalni ukrepi za preprečevanje učinkov vezanosti (ukrepi, ki omogočajo uvajanje tehnologij z majhnim učinkom ali njihov razvoj); ali
— Rezultati procesa raziskav in inovacij so tehnološko nevtralni na ravni njihove uporabe (tj. lahko se uporabljajo za vse razpoložljive tehnologije).
— Vsa električna energija, ki se uporablja v projektih, je zelenega izvora (kot je uporaba OVE-e) ali temelji na zelenih pogodbah o nakupu električne energije.
|
|
22
|
Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik (I-1.16)
|
M
|
Oddaja naročil za projekte na področju vodika, ki niso pomembni projekti skupnega evropskega interesa
|
Pisno obvestilo o oddaji naročil uspešnim kandidatom
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Oddaja naročil za dodatne projekte na področju vodika, ki niso pomembni projekti skupnega evropskega interesa. So izključeni iz izbranih projektov: vse dejavnosti v okviru sistema trgovanja z emisijami (ETS) s predvidenimi emisijami ekvivalenta CO 2, ki niso bistveno nižje od ustreznih referenčnih vrednosti, določenih za brezplačno dodelitev.
Izbrani raziskovalni in inovacijski projekti izpolnjujejo naslednje pogoje:
— Raziskave in inovacije se osredotočajo izključno ali predvsem na možnosti z majhnim vplivom (kot so proizvodnja obnovljivega vodika ali druge brezemisijske okoljske inovacije); ali
— Raziskave in inovacije so namenjene izboljšanju tehnologije „najboljšega razreda“ (kot so tehnologije z najbolj omejenim učinkom (vendar brez učinka/z majhnim učinkom) med tistimi, ki so trenutno na voljo), vzpostavljeni pa so tudi ustrezni spremljevalni ukrepi za preprečevanje učinkov vezanosti (ukrepi, ki omogočajo uvajanje tehnologij z majhnim učinkom ali njihov razvoj); ali
— Rezultati procesa raziskav in inovacij so tehnološko nevtralni na ravni njihove uporabe (tj. lahko se uporabljajo za vse razpoložljive tehnologije).
— Vsa električna energija, ki se uporablja v projektih, je zelenega izvora (kot je uporaba OVE-e) ali temelji na zelenih pogodbah o nakupu električne energije.
|
|
23
|
Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik (I-1.16)
|
M
|
Končna poročila o projektih
|
Končna poročila o projektih
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Končna poročila o projektih upravičencev do nepovratnih sredstev Arcelor Mittal Belgium in Hydrogenics Europe NV (Accelera by Cummins), v katerih so opisane dejavnosti na področju raziskav in razvoja in/ali naložbe za naslednje projekte, se predložijo organu VLAIO, ki dodeli sredstva, ki jih odobri:
•Raziskave in razvoj na področju hidrogenih snovi
•Študija izvedljivosti zdravila Arcelor Mittal
•Arcelor Mittal RecHycle-DRP R & R
•Hidrogeni FID
•Arcelor Mittal RecHycle-DRP FID
Za projekt Hyoffwind: (1) certifikat, ki potrjuje, da je zmogljivost elektrolizatorjev najmanj 21 MW nameščena in pripravljena za predobratovanje, (2) električni certifikat o skladnosti, ki potrjuje, da je obrat pripravljen za priključitev na omrežje, in zavezujoč podpisan pravni sporazum med upravičencem in OPS za priključitev obrata na omrežje pred 31. avgustom 2026.
|
|
24
|
Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik (I-1.17)
|
M
|
Oddaja naročil za pomembne projekte skupnega evropskega interesa na področju vodika
|
Pisno obvestilo o oddaji naročil uspešnim kandidatom
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Oddaja naročil za pomembne projekte skupnega evropskega interesa na področju vodika (opredeljene kot projekti, ki so predmet priglasitve državne pomoči za pomembne projekte skupnega evropskega interesa) v okviru ukrepa „Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik“ (Valonija). Specifikacije razpisa za projekte zagotavljajo izključitev vseh dejavnosti v okviru sistema trgovanja z emisijami (ETS) s predvidenimi emisijami ekvivalenta CO 2, ki niso bistveno nižje od ustreznih referenčnih vrednosti, določenih za brezplačno dodelitev.
Vsi dodeljeni raziskovalni in inovacijski projekti izpolnjujejo naslednje pogoje:
— Raziskave in inovacije se osredotočajo izključno ali predvsem na možnosti z majhnim vplivom (kot so proizvodnja obnovljivega vodika ali druge brezemisijske okoljske inovacije); ali
— Raziskave in inovacije so namenjene izboljšanju tehnologije „najboljšega razreda“ (kot so tehnologije z najbolj omejenim učinkom (vendar brez učinka/z majhnim učinkom) med tistimi, ki so trenutno na voljo), vzpostavljeni pa so tudi ustrezni spremljevalni ukrepi za preprečevanje učinkov vezanosti (ukrepi, ki omogočajo uvajanje tehnologij z majhnim učinkom ali njihov razvoj); ali
— Rezultati procesa raziskav in inovacij so tehnološko nevtralni na ravni njihove uporabe (tj. lahko se uporabljajo za vse razpoložljive tehnologije).
— Vsa električna energija, ki se uporablja v projektih, je zelenega izvora (kot je uporaba OVE-e) ali temelji na zelenih pogodbah o nakupu električne energije.
|
|
26
|
Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik (I-1.17)
|
M
|
Zaključek projektov, dodeljenih v okviru javnega razpisa
|
Izdani dopisi o pozitivni oceni
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Pozitivna pisma o oceni se izdajo za projekt „John Cockerill H2“ ter za raziskovalne in razvojne dejavnosti v okviru projekta Columbus v okviru javnega razpisa „Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik (Valonija)“.
|
|
27
|
Razvoj nizkoogljične industrije (I-1.18)
|
M
|
Dodelitev pogodb
|
Pisno obvestilo o oddaji naročil uspešnim kandidatom
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Oddaja naročil v okviru ukrepa „Razvoj nizkoogljične industrije“. Specifikacije razpisa za projekte zagotavljajo izključitev vseh dejavnosti v okviru sistema trgovanja z emisijami (ETS) s predvidenimi emisijami ekvivalenta CO 2, ki niso bistveno nižje od ustreznih referenčnih vrednosti, določenih za brezplačno dodelitev.
Vsi dodeljeni raziskovalni in inovacijski projekti izpolnjujejo naslednje pogoje:
— Raziskave in inovacije se osredotočajo izključno ali predvsem na možnosti z majhnim vplivom (kot so proizvodnja obnovljivega vodika ali druge brezemisijske okoljske inovacije); ali
— Raziskave in inovacije so namenjene izboljšanju tehnologije „najboljšega razreda“ (kot so tehnologije z najbolj omejenim učinkom (vendar brez učinka/z majhnim učinkom) med tistimi, ki so trenutno na voljo), vzpostavljeni pa so tudi ustrezni spremljevalni ukrepi za preprečevanje učinkov vezanosti (ukrepi, ki omogočajo uvajanje tehnologij z majhnim učinkom ali njihov razvoj); ali
— Rezultati procesa raziskav in inovacij so tehnološko nevtralni na ravni njihove uporabe (tj. lahko se uporabljajo za vse razpoložljive tehnologije).
— Vsa električna energija, ki se uporablja v projektih, je zelenega izvora (kot je uporaba OVE-e) ali temelji na zelenih pogodbah o nakupu električne energije.
|
|
28
|
Razvoj nizkoogljične industrije (I-1.18)
|
M
|
Izdani dopisi o pozitivni oceni
|
Dopis s pozitivno oceno
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
SPW EER izda dopise s pozitivno oceno, s katerimi potrdi dokončanje šestih projektov: NKL, Saturn, Butterfly, HECO2 – AXE1, HECO2 – AXE 2, CleanGrid, ki so bili izbrani v okviru javnega razpisa „Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik“.
|
C. KOMPONENTA 1.3: Podnebje in okolje
Cilj ukrepov v okviru te komponente belgijskega načrta za okrevanje in odpornost je ohraniti in obnoviti biotsko raznovrstnost z zagotavljanjem trajnostne rabe in obnove gozdov, močvirij, travnikov, travišč in morskih voda. Ukrepi v okviru te komponente prispevajo tudi k sekvestraciji CO 2. Poleg tega se ukrepi pripravljajo na vplive podnebnih sprememb z izboljšanjem gospodarjenja z vodo in zelene infrastrukture. Posledično se bo povečala odpornost na sušo in močno deževje, kar bo koristilo kmetijstvu, turizmu, državljanom in okolju kot celoti.
Komponenta prispeva k obravnavanju priporočila za posamezno državo št. 2019.3, v katerem je Belgija pozvana, naj ekonomsko politiko v zvezi z naložbami med drugim osredotoči na nizkoogljični in energetski prehod, ter priporočila za posamezno državo št. 2020.3, naj naložbe osredotoči na zeleni in digitalni prehod.
Glede na opis ukrepov in blažilne ukrepe, določene v načrtu za okrevanje in odpornost v skladu s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), noben ukrep v tej komponenti naj ne bi bistveno škodoval okoljskim ciljem v smislu člena 17 Uredbe (EU) 2020/852.
C.1. Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Naložbo I-1.22: Biotska raznovrstnost in prilagajanje podnebnim spremembam v Valoniji
Cilj naložbe je podpreti ohranjanje, obnovo in trajnostno rabo biotske raznovrstnosti in ekosistemskih storitev, katere cilj je izboljšati zmogljivost shranjevanja ogljika in odpornost na učinke podnebnih sprememb, kot so poplave in suše. Ukrep zajema podporo naravovarstvenim projektom in delom v narodnih parkih.
Naložbo I-1.23: „Ekološka defragmentacija“ v flamski regiji
Cilj te naložbe je prispevati k obnovi ekosistemov in razvoju naravnega omrežja v Flandriji. Ukrep zajema podporo projektom ekološke odprave razdrobljenosti.
Naložbo I-1.24: „Modri dogovor“ v flamski regiji
Cilj te naložbe je izboljšati pripravljenost na daljša sušna obdobja in pogostejše vročinske valove z reševanjem težav s sušo. Ukrep zajema podporo različnim ukrepom na področju gospodarjenja z vodo.
Naložbo I-1.25: Program za obnovo morske narave
Cilj te naložbe je podpreti obnovo morske narave. Vključuje podporo različnim projektom za obnovo morij, tudi z razvojem podatkovnih zbirk.
Naložba I-1.26: Energetski projekt na morju na zvezni ravni
Cilj te naložbe je podpreti proizvodnjo energije na morju. Vključuje podporo različnim energetskim projektom z nakupom specializiranega materiala.
C.2. Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Zap. št. Opomba:
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
37
|
Biotska raznovrstnost in prilagajanje podnebnim spremembam (I-1.22)
|
M
|
Končna poročila o izvajanju naravovarstvenih projektov
|
Končna poročila o izvajanju naravovarstvenih projektov
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Končna poročila o izvajanju za naravovarstvene projekte v gozdovih, na zavarovanih območjih in za projekte premagovanja. Skupna površina, ki jo pokrivajo naravovarstveni projekti, je 3735 hektarov.
|
|
38
|
Biotska raznovrstnost in prilagajanje podnebnim spremembam (I-1.22)
|
M
|
Dodelitev nepovratnih sredstev projektom za izgradnjo dveh narodnih parkov
|
Pisno obvestilo o dodelitvi nepovratnih sredstev uspešnim kandidatom
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Dodelitev nepovratnih sredstev dvema projektoma in pisno obvestilo, ki ga je valonski minister za okolje poslal uspešnim kandidatom po razpisu za zbiranje predlogov za dva narodna parka s skupno površino med 10000 in 70000 hektari.
|
|
39
|
Biotska raznovrstnost in prilagajanje podnebnim spremembam (I-1.22)
|
M
|
Končna poročila o izvedbi infrastrukturnih del v dveh narodnih parkih
|
Končna poročila o izvedbi infrastrukturnih del
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Končna poročila o izvedbi za infrastrukturna dela v dveh narodnih parkih, ki skupaj pokrivata površino najmanj 10000 hektarov.
|
|
40
|
Ekološka odprava razdrobljenosti (I-1.23)
|
T
|
Dokončanje projektov o ekološki odpravi razdrobljenosti
|
|
projekti
|
0
|
7
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Za naslednjih 7 infrastrukturnih projektov je bilo izdano potrdilo o dokončanju ali začetku obratovanja za celotni postopek:
·3 ekodukti,
·1 ekološka dolina,
·1 robni most,
·1 ekološki velodu,
·in 1 sistem za odkrivanje prostoživečih živali.
|
|
42
|
Modri dogovor (I-1.24)
|
M
|
Nakupi zemljišč za krepitev biotske raznovrstnosti in/ali blažitev učinkov podnebnih sprememb
|
Listine o lastništvu
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Nakupi zemljišč s strani flamske agencije za zemljišča ali flamske agencije za naravo in gozdove (približno 1000 hektarjev)
|
|
43
|
Modri dogovor (I-1.24)
|
T
|
Izvedeni projekti v okviru modrega dogovora
|
|
projekti
|
0
|
57
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Skupno je bilo izvedenih 57 projektov v naslednjih kategorijah:
— ukrepi za ublažitev posledic suše;
— prispevek k izgradnji ali rekonstrukciji vodnih črpalk ali vodnih zapornic;
— namestitev sistemov za samodejno spremljanje vode ali digitalnih podatkovnih platform;
— ekohidrološke študije;
— vodotoki;
— obnova mokrišč;
|
|
43a
|
Modri dogovor (I-1.24)
|
T
|
Izplačilo v okviru shem modrega dogovora
|
|
Izplačana nepovratna sredstva
|
0
|
138
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
V okviru sheme za trajnostno upravljanje voda ali prilagajanje podnebnim spremembam se dodeli 138 nepovratnih sredstev.
|
|
252
|
Program za obnovo morske narave (I-1.25)
|
T
|
Dokončanje projektov za obnovo morske narave
|
|
Projekti
|
0
|
6
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Uresničevanje naslednjih projektov za obnovo morske narave:
1.Izdajo se dopisi o sprejetju poročil o začetnem spremljanju lokacije grebenov ostrig ter o gojenju in uporabi pasme ostrig ter potrdila o dostavi za sistem podvodnega slikanja in brezpilotni zrakoplov eVTOL.
2.Za podatkovni zbirki morskih vrst, habitatov ter zaščitenih in ohranjenih morskih območij se izdajo dobavnice, ki jih podpiše sekretariat OSPAR.
3.Neodvisni predstavnik stranke izda javnemu naročniku poročilo, ki potrjuje razvoj podatkovne zbirke magnetometričnih in gradiometričnih meritev na mestu odmetavanja streliva, vključno s preverjanjem na terenu, oceno kakovosti podatkov in potrditvijo ukrepov izvajalca za nadzor kakovosti.
4.Izdajo se dopisi o sprejetju študije koncepta platforme na morju za izvrševanje in spremljanje kakovosti vode.
5.Izda se dopis o sprejetju študije o morski biotski raznovrstnosti s poudarkom na eDNK ter potrditve dobave mobilnih laboratorijev DNK za večkratno uporabo in avtomatiziranih vzorčevalnikov eDNK.
6.Izdajo se dopisi o sprejetju študije o modeliranju učinka subvencij za plastiko in študije o predlaganju ukrepov.
|
|
253
|
Energetski projekt na morju na zvezni ravni (I-1.26)
|
T
|
Zaključek energetskih projektov na morju
|
|
Projekti
|
0
|
5
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Dobavnice se izdajo za nakup:
-Ploščad preskuševalnega poligona na morju
-Posebej prilagojena nadzorna/preskusna boja
-Štiri glavne varnostne boje za preskusno območje MIOP in njihovo namestitev
-Razširitev dokov dronov (razširitev simulatorja vetra, dva drona na vodni osnovi, preskusni bazen in rešitev za dviganje dronov na vodni osnovi)
-Okrepitev vozlišča za usposabljanje za grebene (deset slušalk VR, dve površinski vozili brez posadke in dve daljinsko upravljani vozili, en sklop senzorjev in s tem povezan razvoj IT), en sklop senzorjev in s tem povezan razvoj IT).
|
D. KOMPONENTA 2.1: Kibernetska varnost
Ta komponenta belgijskega načrta za okrevanje in odpornost naj bi okrepila splošno kibernetsko odpornost in pripravljenost belgijske družbe na kibernetske krize.
Komponenta prispeva k obravnavi priporočil za posamezne države št. 2019.3 in 2020.3, da se naložbe osredotočijo na digitalni prehod, ter priporočil za posamezne države št. 2019.4 in 2020.3 za izboljšanje poslovnega okolja.
D.1. Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Naložbo I-2.01: „Kibernetsko varna in odporna digitalna družba“ na zvezni ravni
Naložba vključuje ukrepe za (1) krepitev kibernetskih zmogljivosti MSP in samozaposlenih s kampanjami ozaveščanja o kibernetski varnosti, spletnim mestom, ki ponuja storitve, kot je brezplačen kibernetski pregled za hitro prepoznavanje področij, na katerih je kibernetsko odpornost mogoče izboljšati, in projekti, ki podpirajo MSP na področju kibernetske varnosti, kot so izmenjava dobrih praks, (2) boj proti kibernetski kriminaliteti s ciljno usmerjenimi opozorili o kibernetskih ranljivostih in okužbah IT za poklicne uporabnike IT, spletnim vtičnikom, ki obiskovalcem omogoča, da prepoznajo zanesljivost spletnih mest, in spletnim vprašalnikom za oceno kibernetske zrelosti podjetij ter priporočili za povečanje njihove kibernetske odpornosti, (3) boj proti lažnemu predstavljanju prek posodobljenih in novih platform za boj proti lažnemu predstavljanju ter (4) uvedbo globalnega okvira za upravljanje kibernetske varnosti v okviru oddelka za zunanje zadeve na podlagi
norm ISO27001.
Naložbo I-2.02: „Kibernetska varnost: 5G“ na zvezni ravni
Cilj tega ukrepa je okrepiti zmogljivosti prestrezanja zasebnih komunikacij s strani pravosodne policije. Ta ukrep vključuje vključitev sistemov v obstoječi model prestrezanja.
Naložbo I-2.03: „Kibernetska varnost: Register prestrezanja NTSU/CTIF na zvezni ravni
Cilj tega ukrepa je okrepiti zmogljivosti zakonitega prestrezanja v okviru razvijajočih se tehnologij. Ta ukrep vključuje zagotovitev, da je digitalni register prestreženih zasebnih komunikacij dostopen službam preprečevanja, odkrivanja in preiskovanja kaznivih dejanj.
D.2. Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Zap. št. Opomba:
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
44
|
Kibernetsko varna in odporna digitalna družba (I-2.01)
|
M
|
Obvestilo o oddaji javnega naročila
|
Pisno obvestilo o nagradah, poslano uspešnim kandidatom
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Obvestilo o oddaji javnih naročil (i) s strani ministrstva za gospodarstvo za zagotovitev spletnega mesta, ki MSP in samozaposlenim omogoča izvedbo brezplačnega kibernetskega pregleda za hitro opredelitev področij, na katerih je kibernetsko odpornost mogoče izboljšati, (ii) s strani ministrstva za gospodarstvo za letno kampanjo ozaveščanja o kibernetski varnosti, namenjeno MSP in samozaposlenim, (iii) s strani centra za kibernetsko varnost za zagotovitev spletnega vtičnika, ki obiskovalcem omogoča, da ugotovijo zanesljivost spletnih mest, (iv) s strani centra za kibernetsko varnost za zagotovitev platforme, na kateri lahko večja MSP na podlagi spletne ankete sama ocenijo svojo kibernetsko zrelost; (v) belgijskega zveznega regulativnega organa za telekomunikacije za uvedbo rešitve proti lažnemu predstavljanju za elektronska sporočila, (vi) SMS, (vii) goljufive klice in (viii) goljufiva signalizacijska sporočila v infrastrukturi telekomunikacijskih operaterjev.
|
|
45
|
Kibernetsko varna in odporna digitalna družba (I-2.01)
|
M
|
Izvedba prve kampanje ozaveščanja o kibernetski varnosti
|
Izvedena prva kampanja ozaveščanja o tveganjih za kibernetsko odpornost, namenjena MSP in samozaposlenim
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Izvedena je bila prva kampanja ozaveščanja o kibernetski odpornosti, namenjena MSP in samozaposlenim, o tveganjih za kibernetsko odpornost in vzpostavljeno je bilo spletišče. To spletišče ponuja brezplačen kibernetski pregled za MSP in samozaposlene, da se hitro opredelijo področja, na katerih bi bilo mogoče izboljšati kibernetsko odpornost.
|
|
46
|
Kibernetsko varna in odporna digitalna družba (I-2.01)
|
T
|
Instrumenti za povečanje kibernetske odpornosti, ki so na voljo širši javnosti
|
|
Število instrumentov
|
0
|
4
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Širši javnosti so na voljo štiri orodja za povečanje zmogljivosti kibernetske odpornosti.
|
|
47
|
Kibernetsko varna in odporna digitalna družba (I-2.01)
|
M
|
Globalni okvir za upravljanje kibernetske varnosti v okviru ministrstva za zunanje zadeve
|
Izvajanje globalnega okvira za upravljanje kibernetske varnosti v okviru ministrstva za zunanje zadeve
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
V okviru ministrstva za zunanje zadeve se izvaja globalni okvir za upravljanje kibernetske varnosti, ki temelji na standardih ISO 27001.
|
|
49
|
Kibernetska varnost: 5G (I-2.02)
|
M
|
Integracija sistemov
|
Integracija sistemov
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
V obstoječi model prestrezanja se vključi pet sistemov, vključno z:
— Avtomobil, povezan s 5G, opremljen s tehnologijo zvočnih oddajnikov
— Komplet za motenje, prilagojen 5G
— Potapljaški komplet, prilagojen 5G
— Sledilna oprema in storitve GPS, prilagojene 5G
— Videoposnetek THX, prilagojen 5G
|
|
50
|
Kibernetska varnost: Register prestrezanja NTSU/CTIF (I-2.03)
|
M
|
Digitalni register prestreženih zasebnih komunikacij
|
Digitalni register prestreženih zasebnih komunikacij, dostopen organom
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Digitalni register prestreženih zasebnih komunikacij (Li-vault) je dostopen službam kazenskega pregona.
|
E. KOMPONENTA 2.2: Javna uprava
Cilj te komponente belgijskega načrta za okrevanje in odpornost je povečati učinkovitost javne uprave z digitalizacijo njenih storitev.
Ta komponenta prispeva k obravnavanju specifičnih priporočil za državo št. 2019.3 in 2019.4, v katerih je Belgija pozvana, naj ekonomsko politiko, povezano z naložbami, med drugim osredotoči na digitalizacijo ter zmanjša regulativno in upravno breme za spodbujanje podjetništva. Povezan je tudi s priporočilom za posamezno državo št. 2020.3 za izboljšanje poslovnega okolja, dajanje prednosti zrelim javnim naložbam in osredotočanje naložb na digitalni prehod.
Glede na opis ukrepov in blažilne ukrepe, določene v načrtu za okrevanje in odpornost v skladu s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), noben ukrep v tej komponenti naj ne bi bistveno škodoval okoljskim ciljem v smislu člena 17 Uredbe (EU) 2020/852.
E.1. Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Naložba I-2.04: „Digitalizacija IPSS/OISZ“ na zvezni ravni
Cilj tega ukrepa je pospešiti digitalizacijo javnih institucij socialne varnosti. Sestavljen je iz treh podukrepov:
Naložba I-2.04: „Digitalizacija IPSS/OISZ; podukrep 1: Digitalna platforma za interakcijo med socialno varnostjo ter državljani in podjetji na zvezni ravni
Ta podukrep zajema preoblikovanje in posodobitev tehničnih sistemov, ki jih zajemajo trije digitalni programi.
Naložba I-2.04: „Digitalizacija IPSS/OISZ, podukrep 2: Upravljanje digitalnih računov za vsako podjetje“ na zvezni ravni
Te naložbe bodo omogočile digitalizacijo finančnih tokov med socialno varnostjo in podjetji ter potencialnimi finančnimi posredniki in ponudniki storitev. Nekatere vloge za vodenje računov delodajalcev so iz leta 1979 in so zelo heterogene. To pomeni tehnološko in človeško tveganje. Njihova prenova in vzpostavitev integriranega, učinkovitega, razvijajočega se in visokokakovostnega informacijskega sistema sta bistvenega pomena za digitalizacijo in odprtje računov delodajalcev.
Naložba I-2.04: „Digitalizacija IPSS/OISZ, podukrep 3: Izboljšanje kakovosti podatkov za avtomatizirano sprejemanje odločitev in zagotavljanje neodvisne platforme socialne varnosti – INASTI/RSVZ“ na zvezni ravni
Ta podukrep vključuje vzpostavitev interaktivne platforme za samozaposlene osebe.
Naložbo I-2.05: „FPS za digitalizacijo“ na zvezni ravni
Cilj tega ukrepa je pospešiti digitalizacijo različnih upravnih storitev na zvezni ravni. Ukrep sestavljajo projekti digitalizacije.
Naložba I-2.06: „storitve e-zdravja in zdravstveni podatki“ na zvezni ravni
Cilj tega ukrepa je povečati kakovost in hitrost zdravstvenega varstva. Ta ukrep vključuje začetek veljavnosti zakona o ustanovitvi organa za zdravstvene podatke, opredelitev zahtev za podprojekte e-zdravja in njihovo dokončanje.
Naložbo I-2.07: „Digitalizacija ONE“ francoske skupnosti
Cilj tega ukrepa je prispevati k digitalni preobrazbi urada Office de la Naissance et de l’Enfance (ONE). Ukrep vključuje vzpostavitev digitalnih platform.
Naložbo I-2.08: „Digitalizacija kulturnega in medijskega sektorja“ francoske skupnosti
Cilj tega ukrepa je podpreti digitalizacijo belgijskega francosko govorečega kulturnega in medijskega sektorja. Ukrep vključuje digitalizacijo avdiovizualnih in zvočnih del ter ustvarjanje domačih digitalnih del, pa tudi uporabo digitalnega orodja s strani kulturnih in medijskih operaterjev, ki državljanom omogoča iskanje kulturnih dejavnosti.
Naložbo I-2.09: „Digitalizacija flamske vlade“ v Flamski regiji
Cilj tega ukrepa je digitalizacija flamske vlade. Ukrep zajema izvajanje projektov digitalizacije.
Naložba I-2.10: „Regionalna platforma za izmenjavo podatkov“ regije Bruselj – glavno mesto
Cilj te naložbe je predstaviti visoke zahteve za platformo za izmenjavo podatkov regije Bruselj – glavno mesto. Ukrep zajema objavo dokumenta o potnem nalogu.
Naložba I-2.11: Digitalizacija procesov med državljani in podjetji v regiji Bruselj – glavno mesto
Cilj tega ukrepa je upravna poenostavitev. Ukrep vključuje začetek delovanja platforme za kritične surovine in spletnih platform, ki zaprosijo za urbanistična dovoljenja, informacije o urbanističnem načrtovanju in okoljska dovoljenja.
Reforma R-2.01: „Poenostavitev upravnih postopkov: e-uprava za podjetja, poenostavitev upravnih postopkov“ na zvezni ravni
Cilj te reforme je upravna poenostavitev, zlasti s popolno digitalizacijo postopkov za ustanovitev, spremembo in prenehanje poslovnih dejavnosti in pravnih oseb. Zlasti začne veljati sporazum o sodelovanju, vključno z ukrepi, ki omogočajo vzpostavitev, spremembo in prenehanje poslovnih dejavnosti v popolni elektronski obliki. Novi digitalni sistem, uveden s sporazumom o sodelovanju, ki zajema tri elektronske obrazce za ustanovitev, spremembo in prenehanje poslovnih dejavnosti, je alternativni upravni kanal, ki zagotavlja poenostavljeno alternativo obstoječim obrazcem. Poleg tega začnejo veljati zakoni in kraljevi odloki, ki postopoma omogočajo spletno ustanavljanje, spreminjanje in razpustitev pravnih oseb za vse pravne oblike prek notarjev ali pravičnega zakona. Reforma se zaključi do 31. decembra 2023.
Reforma R-2.02: „E-uprava: Razpisni postopek“ na zvezni ravni
Cilj te reforme je razširiti uporabo e-javnih naročil. Vključuje začetek veljavnosti kraljevega odloka, ki prilagaja zvezni regulativni okvir za izvajanje razpisnih postopkov.
E.2. Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Naslednja št.
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
51
|
Digitalizacija IPSS/OISZ (I-2.04) (podukrep 2)
|
T
|
Vsa sporočila javnega inštituta za socialno varnost (IPSS) so digitalna, podatki pa centralizirani/konsolidirani.
|
|
%
|
0
|
100
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
100 % komunikacije med javnim zavodom za socialno varnost (IPSS) in delodajalci v smislu zaračunavanja/plačila je digitalizirane. Sistem zaračunavanja nacionalnega urada za socialno varnost (RSZ/ONSS) je vključen v vseevropsko omrežje javnih naročil na spletu (PEPPOL).
|
|
52
|
Digitalizacija IPSS/OISZ (I-2.04) (podukrep 1)
|
M
|
Digitalni programi
|
Izvedeni so bili digitalni programi za IPSS/OISZ
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Ta mejnik sestavljajo naslednji rezultati:
-Nadgrajena je tehnična infrastruktura, povezana s platformami socialne varnosti.
-Nadgrajena je infrastruktura za izmenjavo podatkov med delodajalci in sistemom socialne varnosti.
-Delodajalcem in partnerjem je na voljo nov vmesnik za upravljanje uporabnikov in dostopa.
|
|
53
|
Digitalizacija IPSS/OISZ (I-2.04)
(podukrep 3)
|
M
|
Razpoložljiva digitalna rešitev – interaktivna platforma (IPSS/OISZ)
|
Interaktivna platforma za samozaposlene je dostopna
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Interaktivna platforma javnega inštituta za socialno varnost (IPSS/OISZ) je dostopna samozaposlenim osebam in zagotavlja:
·Interaktivna elektronska oblika in avtomatizacija postopkov
·Informacije v zvezi s socialno varnostjo so na voljo v „individualni“ dokumentaciji samozaposlene osebe.
·Platforma je povezana z vsaj dvema institucijama.
|
|
54
|
Shema FPS za digitalizacijo (I-2.05)
|
M
|
Zahteve so opredeljene.
|
Zahteve za različne podukrepe so opredeljene in odobrene
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Zahteve za podukrepe 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11 in 12 določijo pristojne uprave, odobri pa jih pristojno ministrstvo.
|
|
55
|
Shema FPS za digitalizacijo (I-2.05)
|
M
|
Projekti digitalizacije
|
Projekti digitalizacije
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
-Zvezna pravosodna policija; nakupi za 10 projektov digitalizacije.
-Zvezna javna služba za zunanje zadeve; (I) funkcije na platformi „Synergy“ so dostopne in dostopna je mobilna aplikacija za državne obiske Agencije za zunanjo trgovino, (ii) vzpostavi se aplikacija za upravljanje človeških virov, omrežje IT pa se posodobi.
-Zvezna javna služba za notranje zadeve (nacionalni krizni center); nakup materiala in storitev za infrastrukturo za digitalne krize, tehnična podlaga komunikacijskega omrežja za varnostne in obveščevalne službe je vzpostavljena, uporablja se platforma za krizno upravljanje.
-Zvezna ljudska stranka Urad predsednika vlade (Bozar); vzpostavljeni so začetek uporabe programske opreme za izdajanje vozovnic ter dostava digitalnih dogodkov in vsebin, tehnična infrastruktura za kibernetsko varnost in nove zmogljivosti za analizo velepodatkov.
-FPS BOSA; (I) platforma MyGov.be je spletna in dostopna, (ii) podatkovne storitve programa Sprostitev vladnih podatkov so spletne in dostopne.
-FPS Javno zdravje (FAVV-AFSCA); Izdelajo se tri aplikacije portala, ki omogočajo dostop do več funkcionalnih aplikacij (1 funkcionalna aplikacija za portal za potrošnike, 3 za portal za upravljavce in 2 za portal za zastopnike). Enotna podatkovna platforma omogoča dostop do objavljenih naborov odprtih podatkov
-FPS Zaposlitev; vzpostavitev individualnega računa za usposabljanje in spletne strani s podatki o delovnih pogojih.
|
|
56
|
Shema FPS za digitalizacijo (I-2.05)
|
M
|
Vodenje projektov za digitalno preobrazbo pravosodja po sprejetju odloka
|
Sprejetje ministrskega odloka urada za upravljanje programa, ki je bil ustanovljen za digitalno preobrazbo pravosodja
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2021
|
Minister za pravosodje sprejme ministrski odlok o ustanovitvi urada za upravljanje programa z jasno strukturo upravljanja za digitalizacijo SPF Justice. To vključuje jasno opredelitev nalog in kompetenc ter jasne ureditve za različne strani, ki sodelujejo pri digitalni preobrazbi.
|
|
57
|
Shema FPS za digitalizacijo (I-2.05)
|
M
|
Objava spletnega portala Just-on-Web
|
Osnovni portal Just-on-Web je na voljo na spletu.
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Osnovni portal Just-on-Web je na voljo na spletu. Spletno mesto „Web-on-Web“ je spletni portal „vse na enem mestu“, na katerem lahko posamezniki, podjetja, odvetniki in javni organi dostopajo do pravosodnih storitev in informacij. V začetni fazi bo bazni portal Just-on-Web zagotavljal omejeno število storitev, kot so vložitev procesnih aktov v zadevi, vpogled v kazenske zadeve v zvezi s kaznivimi dejanji zoper spolno nedotakljivost, vpogled v denarne kazni v zvezi s prometom in njihovo plačilo, vpogled v uradna osebna dejanja (kot so poroka, posvojitev) in začetek postopka v zvezi z zaščito oseb.
|
|
58
|
Shema FPS za digitalizacijo (I-2.05)
|
M
|
Notranja zbirka sodnih odločb
|
Sodne sodbe se zbirajo v podatkovni zbirki in so na voljo za vpogled.
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
V podatkovni zbirki JustJudgment se zbirajo sodne odločbe kazenskih sodišč, mirovnih sodnikov, policijskih sodišč in pritožbenih sodišč. Platforma Just-on-Web udeleženim državljanskim strankam in njihovim odvetnikom omogoča vpogled v razsodbe vsaj mirovnih sodnikov, policijskih sodišč in kazenskih sodišč.
|
|
59
|
Shema FPS za digitalizacijo (I-2.05)
|
M
|
Podatkovna zbirka za zbiranje podatkov
|
Podatkovna zbirka, v kateri se zbirajo podatki o poteku sodnih postopkov, je dostopna.
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Podatkovna zbirka, v kateri se zbirajo podatki o poteku sodnih postopkov, je dostopna statističnim uradom in odborom za vodenje sodne odredbe. Navedeni podatki vključujejo vsaj število novih zadev, število zaključenih zadev, nerešenih zadev in povprečno pripravljalno obdobje. Podatki zajemajo vsaj mirovne sodnike, policijska sodišča, sodišča prve stopnje, pritožbena sodišča ter podjetniška in delovna sodišča.
|
|
60
|
Shema FPS za digitalizacijo (I-2.05)
|
M
|
Vzpostavljen sistem vodenja zadev za pet subjektov
|
Sistem vodenja zadev je vzpostavljen v petih subjektih
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Sistem vodenja zadev za upravljanje podatkov o sodnih zadevah je vzpostavljen v petih pravosodnih subjektih:
1.Sodišče za izvrševanje kazenskih sankcij (bench)
2.Sodišče za izvrševanje kazenskih sankcij (pregon)
3.Kasacijsko sodišče
4.Družinsko sodišče (bench)
5.Civilno sodišče (senat)
|
|
61
|
Shema FPS za digitalizacijo (I-2.05)
|
M
|
Čelni vmesnik je v uporabi.
|
Uporablja se čelni vmesnik, skladen z načelom „samo enkrat“.
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Čelni vmesnik, skladen z načelom „samo enkrat“, se uporablja in je dostopen neposredno na čelnem vmesniku ali s preusmeritvijo na druge vmesnike, kar uporabnikom omogoča, da začnejo postopke v zvezi s področji, kot so med drugim: matični register, register prebivalstva, socialna varnost (zaposleni), socialna varnost (delodajalci), register motornih vozil, poklicne kvalifikacije, pravne osebe, ustanovitev podjetja, sprememba podjetja ali zaprtje podjetja).
|
|
62
|
storitve e-zdravja in zdravstveni podatki (I-2.06)
|
M
|
Začetek veljavnosti zakona o ustanovitvi organa za zdravstvene podatke
|
Zakonska določba o začetku veljavnosti zakona
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Začetek veljavnosti zakona o ustanovitvi organa za zdravstvene podatke, v katerem so opredeljene zlasti vloga in odgovornosti organa.
|
|
63
|
storitve e-zdravja in zdravstveni podatki (I-2.06)
|
M
|
Zahteve za podprojekte
|
Opredelitev zahtev za podprojekte e-zdravja
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Opredeljene so zahteve za različne podprojekte e-zdravja.
|
|
64
|
storitve e-zdravja in zdravstveni podatki (I-2.06)
|
M
|
Izvajajo se projekti digitalizacije
|
Izvajajo se projekti digitalizacije
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Mejnik sestavljajo naslednji rezultati:
— 3 karte so dostopne in objavljene na platformi e-zdravja.
— Skrbnikom, zdravnikom, ki predpisujejo zdravila, in bolnikom je na voljo spletna aplikacija za elektronske napotnice.
— Študentom ali zdravstvenim delavcem je na voljo spletna aplikacija, ki omogoča podporo pri predpisovanju zdravil na področju radiologije, klinične biologije in antibiotikov.
— Storitev telemonitoringa predpisovanja zdravil je dostopna prek programske opreme za predpisovalce zdravil (EHR).
— Na voljo je katalog podatkov za Agencijo za zdravstvene podatke.
— Mobilna zdravstvena aplikacija „Myhealth“ je dostopna javnosti.
— Organizacija tretje izdaje FHIR-a-thona in izbor petih projektov za finančno podporo.
— Aplikacija Alivia je dostopna izvajalcem zdravstvene dejavnosti in bolnikom.
— Štirje moduli so vgrajeni v sisteme programske opreme, ki jih uporabljajo izvajalci zdravstvenih storitev, tehnična arhitektura belgijskega ekosistema za elektronske zdravstvene podatke pa je odobrena.
|
|
65
|
Digitalizacija ONE (I-2.07)
|
M
|
Digitalne platforme so dostopne
|
Digitalne platforme so dostopne
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
Na spletu so na voljo tri digitalne platforme, ki so dostopne:
I) javnost („MY“)
II) strokovnjaki za varstvo otrok („PRO“) in
III) zastopniki družbe ONE („OFFICE“).
|
|
66
|
Digitalizacija kulturnega in medijskega sektorja (I-2.08)
|
M
|
Digitalizacija avdiovizualnih in avdio del ter ustvarjanje domačih digitalnih del
|
Avdiovizualna in avdio dela so bila digitalizirana in ustvarjena so bila domača digitalna dela
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Po razpisu za zbiranje predlogov so izbrani operaterji digitalizirali avdiovizualna in avdio dela ter ustvarili domača digitalna dela.
|
|
67
|
Digitalizacija kulturnega in medijskega sektorja (I-2.08)
|
T
|
Uporaba digitalnih orodij
|
|
Število izvajalcev
|
0
|
5
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Digitalno orodje, ki državljanom omogoča iskanje kulturnih dejavnosti, uporabljajo dva medijska izvajalca in trije kulturni izvajalci. Digitalno orodje je na voljo brezplačno in dano na voljo na podlagi odprtokodne licence.
|
|
68
|
Digitalizacija flamske vlade (I-2.09)
|
M
|
Odobritev podpore za 11 projektov
|
Vsaj en sklep o odobritvi podpore za vsakega od 11 projektov
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Flamska vlada ali zadevni subjekt odobri podporo za 11 projektov, ki skupaj prispevajo k štirim glavnim ciljem: 1. Javni službi za državljane, podjetja in združenja naproti; 2. Omogočanje hitrih in učinkovitih odločitev s podatki; 3. Zagotavljanje zanesljive osnovne infrastrukture s krepitvijo gradnikov IKT; in 4. Zagotavljanje hibridnega delovnega mesta za flamske uradnike.
|
|
69
|
Digitalizacija flamske vlade (I-2.09)
|
M
|
Projekti digitalizacije
|
Projekti digitalizacije
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
-Moj profil državljana ima štiri funkcije in je na voljo kot mobilna aplikacija;
-Je bil sklenjen okvirni sporazum o IKT;
-Na voljo so orodja za podporo flamski upravi pri ocenjevanju njene kibernetske varnosti in vzpostavljeno je okolje SIEM;
-Se zagotavljajo podporne storitve za hibridno digitalno delovno okolje;
-Migracija dveh podatkovnih centrov na infrastrukturo v oblaku;
-Podporne storitve za digitalizacijo lokalnih organov;
-Za pametni podatkovni prostor v Flandriji so na voljo gradniki upravljanja in tehnični gradniki;
-Vzpostavljeno je digitalno orodje za upravljanje sredstev Aquafina;
-Vzpostavljen je prototip digitalne platforme za objavo podatkov o udeležbi na dogodkih.
-Funkcije so na voljo na platformi Kaleidos.
|
|
70
|
Regionalna platforma za izmenjavo podatkov (I-2.10)
|
M
|
Oddaja javnega naročila
|
Dokument o potnem nalogu se objavi.
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2021
|
Objavi se dokument o potnem nalogu, v katerem so predstavljene visoke zahteve rešitve za platformo za izmenjavo podatkov ter porazdelitev vlog med bruseljskim regionalnim informacijskim centrom (BRIC) in podizvajalci ter potrebe v smislu upravljanja podatkov in upravljanja, ki se zahteva za platformo.
|
|
72
|
Digitalizacija procesov med državljani in podjetji (I-2.11)
|
M
|
Začetek delovanja novih digitalnih platform
|
V bruseljski regiji deluje nova platforma (CRM), ki olajšuje interakcijo med upravo in državljani/podjetji ter med upravami.
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2021
|
V bruseljski regiji deluje nova platforma (CRM), ki olajšuje interakcijo med upravo in državljani/podjetji ter med upravami.
Platforma fundacije CRM je na voljo za razvoj posebnih projektov CRM v bruseljski regiji. Cilj je do konca leta 2024 uvesti 16 projektov, razpršenih po regionalnih in/ali lokalnih upravah (Parking.Brussels, Hub.Brussels, Bruxelles Economie in Emploi).
|
|
73
|
Digitalizacija procesov med državljani in podjetji (I-2.11)
|
T
|
3 digitalne platforme
|
|
Spletne platforme
|
0
|
3
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
Tri digitalne platforme so na voljo na spletu in dostopne za urbanistična dovoljenja, informacije o urbanističnem načrtovanju in okoljska dovoljenja v regiji Bruselj – glavno mesto.
|
|
77
|
Poenostavitev upravnih postopkov (R-2.01)
|
M
|
Začetek veljavnosti ukrepov za poenostavitev spletnega ustanavljanja podjetij
|
Objava zadnjega zakonodajnega akta o soglasju k sporazumu o sodelovanju v Moniteur belge, vključno z ukrepi, ki omogočajo ustanovitev, spremembo in prenehanje poslovnih dejavnosti v popolni elektronski obliki. Določbe o začetku veljavnosti zakonov in kraljevih odlokov, ki postopoma omogočajo spletno ustanavljanje, spreminjanje in razpustitev pravnih oseb za vse pravne oblike
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Začetek veljavnosti sporazuma o sodelovanju med zvezno vlado in zveznimi enotami, vključno z ukrepi, ki omogočajo ustanovitev, spremembo in prenehanje poslovnih dejavnosti v popolni elektronski obliki. Novi digitalni sistem, uveden s sporazumom o sodelovanju, ki zajema tri elektronske obrazce za ustanovitev, spremembo in prenehanje poslovnih dejavnosti, je alternativni upravni kanal, ki zagotavlja poenostavljeno alternativo obstoječim obrazcem.
Začetek veljavnosti zakonodajnih določb, ki postopoma omogočajo spletno ustanavljanje, spreminjanje in razpustitev pravnih oseb za vse pravne oblike prek notarjev ali pravičnega zakona.
|
|
78
|
E-uprava: razpisni postopek (R-2.02)
|
M
|
Začetek veljavnosti novega regulativnega okvira
|
Zakonska določba o začetku veljavnosti novega kraljevega odloka
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Začetek veljavnosti novega kraljevega odloka, ki prilagaja zvezni regulativni okvir za izvajanje razpisnih postopkov, da se olajša uporaba nove in izboljšane platforme e-uprave.
Cilji novega kraljevega odloka so:
·Uskladitev udeležencev zvezne politike javnega naročanja, da se izboljša stopnja prodora skupnih javnih naročil na zvezni ravni;
·Sprejme skupni časovni načrt – odziv na bolj ciljno usmerjene cilje v smislu trajnostnega razvoja in dostopa do MSP;
·Razvoj nabavnih strategij z nakupnimi segmenti z načrti kategorij.
·Krepitev vloge zveznega nabavnega centra družbe SPF Bosa.
·Dokončati upravno poenostavitev in standardizacijo postopkov, zlasti da se zajamejo potrebe zveznih udeležencev.
|
E.3. Opis reform in naložb za pridobitev posojila
Naložba I-2.05a: „Digitalizacija FPS: Digitalizacija postopkov upravljanja azila in priseljevanja“ na zvezni ravni
Cilj tega ukrepa je posodobiti digitalno infrastrukturo postopkov upravljanja azila in priseljevanja. Ukrep zajema projekte digitalizacije za uprave.
E.4
Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje posojila
|
Zap. št.
Opomba:
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
54b
|
Shema FPS za digitalizacijo (I-2.05a)
|
M
|
Zahteve so opredeljene.
|
Zahteve so opredeljene in odobrene
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Zahteve opredelijo pristojne uprave, odobri pa jih pristojno ministrstvo.
|
|
55b
|
Shema FPS za digitalizacijo (I-2.05a)
|
M
|
Izvedeni so projekti digitalizacije
|
Izvedeni so projekti digitalizacije
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Ta mejnik sestavljajo naslednji rezultati:
-stroški zdravljenja se vsaj za bolnišnice in lekarne digitalizirajo.
-Za urad za priseljevanje so bili vzpostavljeni digitalna integracijska platforma, podatkovna zbirka o tujih državljanih in podatkovno skladišče.
|
F. KOMPONENTA 2.3: Optična vlakna, 5G in nove tehnologije
Ta komponenta belgijskega načrta za okrevanje in odpornost vsebuje reforme in naložbe, povezane s 5G, zelo visokozmogljivo infrastrukturo za povezljivost in umetno inteligenco, ki naj bi zagotovile bistvene gradnike za digitalni prehod v Belgiji.
Komponenta prispeva k obravnavanju priporočila za posamezno državo št. 2020.3, saj poziva k osredotočanju naložb na digitalni prehod, zlasti na digitalno infrastrukturo, kot so omrežja 5G in gigabitna omrežja, ter priporočila za posamezno državo št. 2019.3, saj poziva k osredotočanju gospodarskih politik, povezanih z naložbami, na trajnostne raziskave in inovacije, zlasti na področju digitalizacije, ob upoštevanju regionalnih razlik.
Glede na opis ukrepov in blažilne ukrepe, določene v načrtu za okrevanje in odpornost v skladu s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), noben ukrep v tej komponenti naj ne bi bistveno škodoval okoljskim ciljem v smislu člena 17 Uredbe (EU) 2020/852.
F.1. Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Naložba I-2.13: „Pokritost belih lis z optičnimi omrežji“ nemško govoreče skupnosti
Cilj tega ukrepa je spodbujati digitalno povezljivost. Ta ukrep vključuje razširitev dostopa do optičnih vlaken na bela območja.
Naložbo I-2.14: „Razvoj inštituta za umetno inteligenco za uporabo te tehnologije pri soočanju z družbenimi izzivi“ regije Bruselj – glavno mesto
Cilj tega ukrepa je spodbujati digitalni prehod. Ukrep zajema zagotavljanje podpornih storitev.
Naložbo I-2.15: „Izboljšanje povezljivosti 35 poslovnih parkov v Valoniji“ v Valoniji
Cilj tega ukrepa je izboljšati povezljivost poslovnih parkov. Ta ukrep vključuje povezavo 35 javnih poslovnih parkov z optičnimi omrežji.
Reforma R-2.03: „Uvedba 5G – Nacionalni načrt za fiksne in mobilne širokopasovne povezave – zvezna in regionalna raven“
Ta ukrep zajema reforme na zvezni in regionalni ravni, ki naj bi odpravile ozka grla, vključno z regulativnimi ozkimi grli, za uvedbo 5G in za uvedbo infrastrukture za ultrahitro povezljivost, kot so optična omrežja. Na zvezni ravni začnejo zakon o 5G in kraljevi odloki o dodelitvi pionirskih frekvenčnih pasov EU veljati najpozneje 1. januarja 2022. Dražba spektra 5G se zaključi do 30. junija 2022. Poleg tega morajo vse tri regije revidirati standarde glede sevanja, ki bodo omogočili učinkovito uvedbo spektra 5G. Revidirani regionalni standardi začnejo veljati do 31. marca 2022.
Belgija izvaja tudi nabor orodij za povezljivost, ki naj bi vseboval dobre prakse na področju povezljivosti za znižanje stroškov postavitve elektronskih komunikacijskih omrežij in učinkovit dostop do radiofrekvenčnega spektra 5G, prilagojenega Belgiji. To vključuje nacionalni časovni načrt za poenostavitev postopkov za izdajo licenc in dovoljenj, pomembnih za uvedbo omrežij 5G in zelo visokozmogljivih omrežij, kot so optična omrežja. Poročilo o stanju izvajanja nabora orodij za povezljivost se objavi do 30. junija 2022.
F.2. Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Zap. št. Opomba:
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
80
|
Pokritost belih con z optičnimi omrežji (I-2.13)
|
M
|
Pokritost
|
Razširitev pokritosti z optičnimi vlakni na določena bela območja
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
7400 gospodinjstev v nemško govoreči skupnosti ima v sistemu sledenja GoFiber dostop do optičnega omrežja.
|
|
81
|
Razvoj inštituta za umetno inteligenco za uporabo te tehnologije pri soočanju z družbenimi izzivi (I-2.14)
|
M
|
Zaključek pilotnih projektov inštituta za umetno inteligenco za skupno dobro
|
Končno poročilo o pilotnih projektih, ki jih je odobril inštitut za umetno inteligenco za skupno dobro
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Zaključeni so bili štirje pilotni projekti inštituta za umetno inteligenco za skupno dobro, ki zagotavljajo podporne storitve (kot so usposabljanje, razvoj dokazil o konceptih programskih rešitev) profitnim ali neprofitnim organizacijam ali javnim organizacijam na področjih, kot so izobraževanje o umetni inteligenci, zdravstveno varstvo in zaposlovanje v bruseljski regiji.
|
|
82
|
Razvoj inštituta za umetno inteligenco za uporabo te tehnologije pri soočanju z družbenimi izzivi (I-2.14)
|
M
|
Skupina strokovnjakov, ustanovljena v okviru inštituta za umetno inteligenco za skupno dobro
|
Multidisciplinarna skupina strokovnjakov, ustanovljena v okviru inštituta za umetno inteligenco za skupno dobro
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
V okviru inštituta za umetno inteligenco za skupno dobro se ustanovi multidisciplinarna skupina strokovnjakov.
|
|
83
|
Razvoj inštituta za umetno inteligenco za uporabo te tehnologije pri soočanju z družbenimi izzivi (I-2.14)
|
M
|
Opravljenih storitev
|
Zagotavljanje treh storitev
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Tri zagotovljene storitve, in sicer (i) dvojna digitalna podpora, (ii) usposabljanja o umetni inteligenci in (iii) sklop dejavnosti izmenjave znanja, vključno z:
-Oblikovanje izobraževalnega gradiva, ki podpira organizacijo vodenih „podatkovnih pohodov“ in ponazarja uporabo umetne inteligence ali podatkov v resničnem življenju v mestnem okolju;
-Organizacija delavnic za preučitev morebitnih aplikacij storitvenih robotov.
|
|
84
|
Izboljšanje povezljivosti 35 poslovnih parkov v Valoniji (I-2.15)
|
T
|
Optična povezljivost za 35 poslovnih parkov
|
|
Številka
|
0
|
35
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
35 javnih poslovnih parkov ima dostop do optičnih omrežij.
|
|
89
|
Uvedba omrežja 5G – nacionalni načrt za fiksne in mobilne širokopasovne povezave (R-2.03)
|
M
|
Nabor orodij EU za povezljivost
|
Izveden nabor orodij EU za povezljivost, vključno s časovnim načrtom
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2021
|
Načrt za izvajanje sprejetih dobrih praks iz nabora orodij EU za povezljivost, vključno s sprejetjem časovnega načrta za poenostavitev postopkov za izdajo dovoljenj in licenc, pomembnih za uvedbo omrežij 5G in zelo visokozmogljivih omrežij, kot so optična omrežja.
|
|
90
|
Uvedba omrežja 5G – nacionalni načrt za fiksne in mobilne širokopasovne povezave (R-2.03)
|
M
|
Objava zakonodajnega okvira za dodelitev spektra 5G
|
Objava zakonodajnega okvira za dodelitev spektra 5G
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2021
|
Objava zakona o 5G in kraljevih odlokov za dodelitev pionirskih pasov radiofrekvenčnega spektra EU, kot jih je opredelila skupina za politiko radiofrekvenčnega spektra, za omrežja 5G pod pogoji, ki spodbujajo naložbe.
|
|
91
|
Uvedba omrežja 5G – nacionalni načrt za fiksne in mobilne širokopasovne povezave (R-2.03)
|
M
|
Dražba 5G
|
Organizacija in izvedba dražbe 5G s strani belgijskega inštituta za poštne storitve in telekomunikacije
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Zaključek dražbe 5G s strani zveznega regulativnega organa za telekomunikacije (belgijski inštitut za poštne storitve in telekomunikacije), zlasti: razpis za kandidate, odločba o izdaji dovoljenja belgijskega inštituta za poštne storitve in telekomunikacije.
|
|
92
|
Uvedba omrežja 5G – nacionalni načrt za fiksne in mobilne širokopasovne povezave (R-2.03)
|
M
|
Izvajanje zbirke orodij za povezljivost statusa
|
Objava poročila o stanju izvajanja nabora orodij za povezljivost
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Poročilo, ki ga je objavilo zvezno ministrstvo za telekomunikacije, o trenutnem stanju izvajanja nabora orodij za povezljivost v skladu s področjem uporabe in postopkom, opisanima v načrtu za izvajanje belgijskega nabora orodij za povezljivost.
|
|
93
|
Uvedba omrežja 5G – nacionalni načrt za fiksne in mobilne širokopasovne povezave (R-2.03)
|
M
|
Revizija zakonodajnega okvira treh regij o standardih sevanja
|
Revizija regionalnih zakonodajnih okvirov o standardih sevanja
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Prilagoditev in začetek veljavnosti ustreznih zakonodajnih okvirov flamske regije, regije glavnega mesta Bruselj in valonske regije, ki spreminjajo standarde sevanja, da se omogoči učinkovita uvedba spektra 5G.
|
G. KOMPONENTA 3.1: Infrastruktura za kolesarjenje in hojo
Ukrepi, predlagani v okviru te komponente belgijskega načrta za okrevanje in odpornost, so namenjeni razširitvi in nadgradnji infrastrukture za kolesarje in pešce po vsej Belgiji.
Komponenta prispeva k obravnavanju priporočila za posamezno državo št. 2020.3, v katerem je Belgija pozvana, naj naložbe osredotoči na zeleni in digitalni prehod, zlasti na infrastrukturo za trajnostni promet.
Glede na opis ukrepov in blažilne ukrepe, določene v načrtu za okrevanje in odpornost v skladu s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), noben ukrep v tej komponenti naj ne bi bistveno škodoval okoljskim ciljem v smislu člena 17 Uredbe (EU) 2020/852.
G.1. Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Naložba I-3A: „Kolesarska infrastruktura“
Cilj naložbe je vzpostaviti dodatno kolesarsko infrastrukturo in izboljšati obstoječo. Ta ukrep sestavljajo naslednji trije podukrepi.
·Naložbo I-3.01: „Kolesarska infrastruktura“ v Flamski regiji
·Naložbo I-3.02: „Kolesarska infrastruktura – koridorji Vélo“ v Valoniji
·Naložbo I-3.03a: Infrastruktura za kolesarjenje – Vélo Plus – RBC regije Bruselj – glavno mesto
Naložbo I-3.01: „Kolesarska infrastruktura“ v Flamski regiji
Cilj te naložbe je razvoj kolesarske infrastrukture. Ta naložba vključuje gradnjo in obnovo kolesarskih stez.
Naložbo I-3.02: „Kolesarska infrastruktura – koridorji Vélo“ v Valoniji
Cilj te naložbe je razvoj kolesarske infrastrukture. Ta naložba vključuje gradnjo kolesarskih stez.
Naložbo I-3.03a: Kolesarska infrastruktura – V élo Plus –RBC regije Bruselj – glavno mesto
Cilj te naložbe je razvoj kolesarske infrastrukture. Ta naložba vključuje gradnjo parkirnih mest za kolesa in kolesarskih stez ter nadgradnjo kolesarskih stez v regiji Bruselj – glavno mesto.
Naložbo I-3.03b: „Kolesarska infrastruktura – Vélo Plus – FED“ na zvezni ravni
Cilj te naložbe je razvoj kolesarske infrastrukture. Ta naložba vključuje gradnjo kolesarskih stez v regiji Bruselj – glavno mesto.
G.2. Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Seq.Nb.
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
94
|
Kolesarska infrastruktura (I-3A)
|
M
|
Začetek vseh projektov kolesarjenja in hoje
|
Sprejetje odločitve ali oddaja naročila
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Kolesarska infrastruktura – koridorji vélo – WAL (I-3.02): Oddaja naročil na štirih odsekih v Valoniji
|
|
95
|
Kolesarska infrastruktura (I-3A)
|
T
|
Nove in prenovljene kolesarske steze
|
|
kilometri
|
0
|
6.3
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Regija Bruselj – glavno mesto (v zvezi z I-3.03a): 6.3 obnovljeni in novi kilometer
|
|
96
|
Kolesarska infrastruktura (I-3A)
|
T
|
Nove in prenovljene kolesarske steze
|
|
kilometri
|
6.3
|
432.7
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Dodatnih 432,7 km novih in prenovljenih kolesarskih stez.
Ta cilj je okvirno razčlenjen na naslednje podcilje, ki jih ni treba doseči posamično, če so doseženi zgoraj navedeni kilometri kolesarskih stez:
(I) Regija Bruselj – glavno mesto (v zvezi z I-3.03a): 4,5 obnovljenega in 11,7 novega kilometra
jajcežerke Flamska regija (povezano z I-3.01): 365 obnovljenih in 40 novih km
(III) Regija Valonija (v zvezi z I-3.02): 11,5 novega kilometra
|
|
96b
|
Kolesarska infrastruktura – Vélo Plus – zvezna država (I-3.03b)
|
T
|
Nove in prenovljene kolesarske steze
|
|
kilometri
|
0
|
3.1
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
3,1 km novih in prenovljenih kolesarskih stez.
|
|
97
|
Kolesarska infrastruktura – VeloPlus – BRC (I-3.03a)
|
T
|
Novo javno kolesarsko parkirišče
|
|
Parkirna mesta za kolesarje
|
0
|
7 000
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
7000 novih javnih parkirnih mest za kolesarje.
|
G.3. Opis reform in naložb za pridobitev posojila
Naložbo I-3.04: „Infrastruktura za kolesarje in pešce – Schuman“ na zvezni ravni
Cilj te naložbe je razvoj infrastrukture za kolesarje in pešce. Ta naložba vključuje gradnjo infrastrukture za kolesarje in pešce okoli Schumanovega trga v Bruslju.
G.4. Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje posojila
|
Seq.Nb.
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
98
|
Infrastruktura za kolesarje in pešce – Schuman (I-3.04)
|
T
|
Nov javni prostor za pešce, kolesarje in javni prevoz na Schumanu
|
|
v m²
|
0
|
18 000
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
18 000 m² novega javnega prostora za pešce, kolesarje in javni prevoz na Schumanu
|
H. KOMPONENTA 3.2: Prehod na druge oblike prevoza
Cilj ukrepov, predlaganih v okviru te komponente belgijskega načrta za okrevanje in odpornost, je podpreti prehod na druge oblike prevoza z naložbami v železniški promet, lokalni javni prevoz, pametno mobilnost in celinske plovne poti.
Komponenta prispeva k obravnavanju priporočila za posamezno državo št. 2019.3, v katerem je Belgija pozvana, naj „ekonomsko politiko, povezano z naložbami, osredotoči na trajnostni promet, vključno z nadgradnjo železniške infrastrukture, nizkoogljični in energetski prehod ter raziskave in inovacije, zlasti na področju digitalizacije, ob upoštevanju regionalnih razlik. Reševanje vse večjih izzivov na področju mobilnosti s krepitvijo spodbud in odpravo ovir za povečanje ponudbe kolektivnega in nizkoemisijskega prevoza ter povpraševanja po njem“ in priporočilom za posamezno državo št. 2020.3, v katerem je Belgija pozvana, naj „naložbe osredotoči na zeleni in digitalni prehod, zlasti na infrastrukturo za trajnostni promet“.
Glede na opis ukrepov in blažilne ukrepe, določene v načrtu za okrevanje in odpornost v skladu s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), noben ukrep v tej komponenti naj ne bi bistveno škodoval okoljskim ciljem v smislu člena 17 Uredbe (EU) 2020/852.
H.1. Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Reforma R-3.01: „Infrabel uspešnosti/NMBS-SNCB“ na zvezni ravni
Ta reforma vključuje sprejetje novih pogodb o izvajanju, ki sta jih sklenili družbi NMBS-SNCB in Infrabel, ter njenega večletnega naložbenega načrta, ki zagotavlja vsaj naslednje:
·Pravočasna izvedba naložb v primestni železniški promet „Réseau suburbain bruxellois – Geweestelijk ExpressNet“ (RER-GEN) do leta 2031 v skladu z zakonom o sprejetju sporazuma
o medregionalnem sodelovanju pri strateških naložbah v železniški promet
.
·Ustrezne spodbude za učinkovitost in kakovost storitev, vključene v pogodbo.
·Dokončane naložbe I-3.09 „Železniške dostopne in multimodalne železniške postaje – FED“, I-3.10 „Železnica – učinkovito omrežje – FED“ in I-3.12 „Železnica – pametna mobilnost – FED“, vključene v to komponento načrta za okrevanje in odpornost.
Pogodba se sklene do 30. junija 2023.
Reforma R-3.02: „Proračun za mobilnost“ na zvezni ravni
Cilj te reforme je okrepiti spodbude za povečanje povpraševanja po načinih prevoza med domom in delom, ki so trajnostna alternativa službenim avtomobilom (tj. skupinski prevoz in kolo), saj je uporaba sedanje proračunske sheme za mobilnost še vedno zelo omejena. Cilj je spodbuditi prehod z avtomobilov na druge oblike prevoza. Reforma vključuje sprejetje zakona, ki opredeljuje revidiran proračun za mobilnost. Poglavje zakona o reviziji proračuna za mobilnost začne veljati do 1. septembra 2021.
Naložba I-3B: „Izboljšanje javnega prevoza v Valoniji“
Cilj naložbe je okrepiti javni prevoz v Valoniji. Ta ukrep je sestavljen iz naslednjih dveh podukrepov:
·Naložbo I-3.07: „Razširitev metra“ v Valoniji
·Naložbo I-3.08: „Pametne semaforje“ v Valoniji
Naložba I-3C: „Obnova železnice in dela za dostopnost postaj“
Cilj investicije je obnova železniških prog in izboljšanje dostopnosti železniških postaj. Ta ukrep je sestavljen iz naslednjih dveh podukrepov:
·Naložbo I-3.09: „Železniške dostopne in multimodalne železniške postaje“ na zvezni ravni
·Naložbo I-3.10: „Železnica – učinkovito omrežje“ na zvezni ravni
Naložba I-3D: „Shranjevanje, analiza in vizualizacija podatkov o mobilnosti na digitalni platformi“
Cilj naložbe je povečati uporabo digitalnih orodij na področju mobilnosti. Ta ukrep je sestavljen iz naslednjega podukrepa:
·Naložbo I-3.13: „Primeri uporabe podatkov o mobilnosti“ v regiji Bruselj – glavno mesto
Naložba I-3E: „Ga Live of rail IT modules“ (Življenje modulov IT za železniški promet)
Cilj naložbe je operacionalizacija modulov IT, ki izboljšujejo upravljanje prometa in izdajanje vozovnic. Ta ukrep je sestavljen iz naslednjih dveh podukrepov:
·Naložbo I-3.10: „Železnica – učinkovito omrežje“ na zvezni ravni
·Naložbo I-3.12: „Železnica – pametna mobilnost“ na zvezni ravni
Naložba I-3H: „Orodja za pametno mobilnost“ regije Bruselj – glavno mesto
Cilj naložbe je olajšati prehod na okolju prijaznejše načine prevoza. Ta ukrep je sestavljen iz naslednjih dveh podukrepov:
·Naložbo I-3.15a: Aplikacija FLOYA
·Naložbo I-3.15b: Razširitev mreže kamer ANPR regije Bruselj – glavno mesto
Naložba I-3.07:„Razširitev podzemne železnice“ v Valoniji
Cilj te naložbe je povečati pokritost z javnim prevozom v Valoniji. Ta naložba vključuje razširitev proge podzemne železnice Charleroi.
Naložbo I-3.08: „Pametne semaforje“ v Valoniji
Cilj te naložbe je povečati učinkovitost javnega prevoza v Valoniji. Ta naložba vključuje namestitev pametnih semaforjev v Valoniji.
Naložbo I-3.09: „Železniške dostopne in multimodalne železniške postaje“ na zvezni ravni
Cilj te naložbe je povečati dostopnost železniškega prometa. Ta naložba vključuje dela za povečanje dostopnosti na železniških postajah in dodajanje parkirnih mest za kolesa.
Naložbo I-3.10: „Železnica – učinkovito omrežje“ na zvezni ravni
Cilj te naložbe je razvoj železniškega prometa. Ta naložba vključuje nadgradnjo železniških odsekov in posodobitev železniške infrastrukture. Nekateri projekti vključujejo stroške, ki jih podpira Instrument za povezovanje Evrope v okviru že obstoječih sporazumov o dodelitvi nepovratnih sredstev, zato jih mehanizem za okrevanje in odpornost ne podpira. To zadeva železniški progi L154 (delo na tirih, vozno omrežje in prilagoditev postaje za preklapljanje) in L166 (vgrajena tirna greda na enem mostu čez reko Lesse in enem mostu čez državno cesto, dela na tirih in vozno omrežje ter odstranitev dveh nivojskih prehodov).
Naložbo I-3.11: „Kanal Albert in Trilogiport“ v Valoniji
Cilj te naložbe je povečati zmogljivost tovornega prometa. Ta naložba vključuje razširitev multimodalne platforme Trilogiporta v Liègeu, povečanje višine mostov in namestitev dopolnilne signalizacije v Albert-Canal.
Naložbo I-3.12: „Železnica – pametna mobilnost“ na zvezni ravni
Cilj te naložbe je povečati uporabo digitalnih orodij na področju mobilnosti. Ta naložba vključuje vzpostavitev načrtovalnika poti z odprtimi podatki in platforme za izdajanje vozovnic.
Naložbo I-3.13: „Primeri uporabe podatkov o mobilnosti“ v regiji Bruselj – glavno mesto
Cilj te naložbe je povečati uporabo digitalnih orodij na področju mobilnosti. Ta naložba vključuje vzpostavitev primerov uporabe podatkov o mobilnosti na digitalni platformi.
Naložbo I-3.14: „Nepovratna sredstva za prehod na druge oblike prevoza“ v regiji Bruselj – glavno mesto
Ta naložba vključuje podporo novim revidiranim nepovratnim sredstvom za prehod na druge oblike prevoza z njihovo razširitvijo na vse nove vrste trajnostnih načinov prevoza (souporaba avtomobilov, souporaba koles, skiroji), da se okrepijo spodbude za povečanje povpraševanja po kolektivnem prevozu in prevozu z nizkimi emisijami. Naložba se izvede do 31. decembra 2024.
Naložbo I-3.15a: „Aplikacija FLOYA“ regije Bruselj – glavno mesto
Ta naložba vključuje začetek delovanja brezplačne mobilne aplikacije („FLOYA“). Aplikacija uporabnikom zagotavlja popolne in točne informacije o razpoložljivih načinih prevoza, vključno z njihovimi stroški. Naložba se izvede do 31. decembra 2023.
Naložbo I-3.15b: „Razširitev mreže kamer ANPR“ regije Bruselj – glavno mesto
Ta naložba vključuje razširitev omrežja kamer za samodejno prepoznavanje registrskih tablic (ANPR) regije Bruselj – glavno mesto z dodajanjem 159 kamer. Cilj te naložbe je okrepiti uveljavljanje območij z nizkimi emisijami in območij z omejenim dostopom ter tako zmanjšati prometne zastoje in olajšati prehod na okolju prijaznejše alternative prevoza. Naložba se izvede do 31. decembra 2023.
H.2. Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Seq.Nb.
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
99
|
Izboljšanje javnega prevoza v Valoniji (I-3B)
|
T
|
Začetek večjih infrastrukturnih del za avtobuse (pametni cestni signali in lahka podzemna železnica (Charleroi))
|
|
Projekti
|
0
|
2
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Podaljšana podzemna železnica Charleroi – WAL (I-3.07)
-Izdaja gradbenih dovoljenj
Pametni cestni signali – WAL (I-3.08)
-Oddaja javnih naročil za gradnje (obvestilo o oddaji javnega naročila je bilo objavljeno)
|
|
100
|
Izboljšanje javnega prevoza v Valoniji (I-3B)
|
T
|
Opremljanje križišč s pametnimi semaforji
|
|
Število križišč s pametnimi semaforji
|
0
|
260
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
Pametne semaforje – WAL (I-3.08)
260 križišč je opremljenih s pametnimi semaforji.
|
|
101
|
Izboljšanje javnega prevoza v Valoniji (I-3B)
|
T
|
Gradnja in obnova infrastrukture in opreme na križiščih s pametnimi semaforji
|
|
Kilometri
Število križišč s pametnimi semaforji
|
0
260
|
5.5
400
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
5,5 km dodatne infrastrukture javnega prevoza za razširitev podzemne železnice (Charleroi) se zgradi in prenovi, 400 križišč pa opremi s pametnimi semaforji.
|
|
102
|
Izboljšanje javnega prevoza v Valoniji (I-3B)
|
M
|
Podpis pogodbe o izvajanju javne službe družbe OTW („Opérateur de Transport de Wallonie“)
|
pogodba o izvajanju javne službe družbe OTW („Opérateur de Transport de Wallonie“)
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Podpis pogodbe o izvajanju javne službe družbe OTW (Opérateur de Transport de Wallonie) z odobrenim nadomestilom za dodatne operativne stroške podzemne železnice v Charleroiju.
|
|
103
|
Prenova železnice in dela v zvezi z dostopnostjo postaj (I-3C)
|
T
|
Zaključek obnovitvenih in modernizacijskih del na železnici ter del v zvezi z dostopnostjo postaj (1. korak)
|
|
Dokončana dela
|
0
|
32
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Dokončanje 27 ukrepov za nadgradnjo železniške infrastrukture (I-3.10) in zagotovitev dostopnosti petih postaj (I-3.09) v skladu z Uredbo Komisije (EU) št. 1300/2014 na podlagi vsaj štirih meril:
— visoke ploščadi (76 cm);
— peroni, dostopni prek klančin ali dvigal;
— otipni sistem za vodenje opozorilne površine; in
— vsaj en prodajni avtomat za vozovnice, dostopen osebam z omejeno mobilnostjo.
In dodanih 6000 parkirnih mest za kolesa.
|
|
104
|
Prenova železnice in dela v zvezi z dostopnostjo postaj (I-3C)
|
T
|
Zaključek obnovitvenih in modernizacijskih del na železnici ter del v zvezi z dostopnostjo postaj (2. korak)
|
|
Dokončana dela
|
32
|
62
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Dokončanje 50 ukrepov za nadgradnjo železniške infrastrukture (I-3.10) in zagotovitev dostopnosti 12 postaj (I-3.09) v skladu z Uredbo Komisije (EU) št. 1300/2014 na podlagi vsaj štirih meril:
— visoke ploščadi (76 cm);
— peroni, dostopni prek klančin ali dvigal;
— otipni sistem za vodenje opozorilne površine; in
— vsaj en prodajni avtomat za vozovnice, dostopen osebam z omejeno mobilnostjo.
|
|
105
|
Prenova železnice in dela v zvezi z dostopnostjo postaj (I-3C)
|
T
|
Izvedba obnovitvenih in modernizacijskih del na železnici ter del v zvezi z dostopnostjo postaj (3. korak)
|
|
Dostavljena dela
|
62
|
90
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Izvedba 63 intervencij
posodobitev železniške infrastrukture, ki med drugim vključuje: pet intervencij na bruseljski osi Luxembourg (železnica Eurocap – L162) in štiri intervencije na območju Bruslja (L50, L60, L161, L94 in priletne proge postaje Brussels Midi).
Izvedba del v zvezi z dostopnostjo na 27 postajah (I-3.09) v skladu z naslednjimi štirimi merili:
— visoke ploščadi (76 cm);
— peroni, dostopni prek klančin ali dvigal;
— otipni sistem za vodenje opozorilne površine; in
— vsaj en prodajni avtomat za vozovnice, dostopen osebam z omejeno mobilnostjo.
9000 parkirnih mest za kolesa.
|
|
106
|
Kanal Albert in Trilogiport (I-3.11)
|
M
|
Oddaja naročil za dela na mostovih nad kanalom Albert/razširitev platforme v Trilogiportu
|
Pisno obvestilo o oddaji naročil
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
Oddaja vseh naročil za razširitev multimodalne platforme Trilogiporta v Liègeu in treh mostov nad Albertom-Kanalom (mostovi Lanaye, Lixhe in Hermalle-sous-Argenteau).
|
|
107
|
Kanal Albert in Trilogiport (I-3.11)
|
T
|
Dostava del na mostovih čez kanal Albert/razširitev ploščadi v Trilogiportu
|
|
Število del
|
0
|
4
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Dobava naslednjih del:
(I)Razširitev multimodalne platforme Trilogiporta v Liègeu
(II)povečati višino dveh mostov nad Albert-Canal (mostov Lixhe in Hermalle-sous-Argenteau) in namestiti dopolnilno signalizacijo na enem mostu nad Albert-Canal (Lanaye), da se baržam omogoči prevoz tovora do višine 9,1 m (4 plasti tovora)
|
|
108
|
Shranjevanje, analiza in vizualizacija podatkov o mobilnosti na digitalni platformi (I-3D)
|
T
|
Priprava primerov uporabe podatkov o mobilnosti
|
|
Primeri uporabe mobilnosti
|
0
|
15
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
Vzpostavitev 15 primerov uporabe podatkov o mobilnosti na digitalni platformi, ki omogoča shranjevanje, analizo in vizualizacijo podatkov o mobilnosti
|
|
109
|
Začetek uporabe modulov IT za železnice (I-3E)
|
T
|
Železniški promet – pametna mobilnost
|
|
Moduli
|
0
|
10
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Dostava:
— Sistem za upravljanje infrabelnega prometa (1 modul)
— Usmerjevalnik SNCB-NMBS (1 modul)
— Platforma za izdajanje vozovnic SNCB-NMBS, interoperabilna z drugimi belgijskimi regionalnimi prevozniki (8 modulov)
|
|
110
|
Proračun za mobilne telefone (R-3.02)
|
M
|
Sprejetje proračuna za mobilnost
|
Sprejetje proračuna za mobilnost
|
—
|
—
|
—
|
ČETRTLETJE
|
2021
|
Sprejetje proračuna za mobilnost.
|
|
111
|
Zmogljivost SNCB/INFRABEL (R-3.01)
|
M
|
Odobritev novih pogodb o izvajanju, ki sta jih sklenili družbi NMBS-SNCB in Infrabel, ter večletnega naložbenega načrta, pogodbe
|
Odobritev pogodb
|
—
|
—
|
—
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Nova pogodba o izvedbi javnega naročila vključuje določbe, ki zagotavljajo:
- pravočasna izvedba del za RER-GEN v skladu z zakonom, s katerim je bil sprejet medregionalni sporazum o sodelovanju pri strateških naložbah v železnice (Priloga Ia k Loi portant assentiment à l’accord de coopération du 5 octobre 2018 entre l’Etat fédéral, la Région flamande, la Région wallonne et la Région de Bruxelles-Capitale relatif au financement des infrastructures ferroviaires stratégiques/Wet houdende instemming met het samenwerkingsakkoord van 5 oktober 2018 tussen de Federale Staat, het Vlaamse Gewest, het Waalse Gewest en het Brusselse Hoofdstedelijke Gewest betreffende de financiering van de strategische spoorwefraginstructuren, Monur belge – 11. marec 2019 – Belgischats Stablad).
— Prave spodbude za učinkovitost in kakovost storitev, vključene v pogodbo
— dokončanje naložb I-3.09 „Železniške dostopne in multimodalne železniške postaje – FED“, I-3.10 „Železnica – učinkovito omrežje – FED“ in I-3.12 „Železnica – pametna mobilnost – FED“, vključenih v to komponento načrta za okrevanje in odpornost
|
|
112
|
„Orodja za pametno mobilnost“ regije Bruselj – glavno mesto (I-3H)
|
T
|
Orodja za pametno mobilnost se uporabljajo
|
|
Kamere
|
0
|
159
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Nameščenih in delujočih je 159 kamer ANPR (I-3.15b).
Poleg tega deluje aplikacija FLOYA (I-3.15a).
|
|
113
|
Nepovratna sredstva za prehod na druge oblike prevoza (I-3.14)
|
T
|
4676 novih dodeljenih nepovratnih sredstev za prehod na druge oblike prevoza
|
|
Številka
|
0
|
4 676
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Dodeljenih je bilo 4676 novih nepovratnih sredstev za prehod na druge oblike prevoza.
|
I. KOMPONENTA 3.3: Okolju prijaznejši cestni promet
Cilj ukrepov, predlaganih v okviru te komponente belgijskega načrta za okrevanje in odpornost, je podpreti nizkoemisijski cestni promet.
Komponenta prispeva k obravnavanju priporočila za posamezno državo št. 2019.3 za osredotočanje ekonomske politike, povezane z naložbami, na trajnostni promet, vključno z nadgradnjo železniške infrastrukture, nizkoogljični in energetski prehod [...] Reševanje vse večjih izzivov na področju mobilnosti z okrepitvijo spodbud in odpravo ovir za povečanje ponudbe kolektivnega in nizkoemisijskega prometa ter povpraševanja po njem, in priporočila za posamezno državo št. 2020.3 za osredotočanje naložb na zeleni in digitalni prehod, zlasti na infrastrukturo za trajnostni promet.
Glede na opis ukrepov in blažilne ukrepe, določene v načrtu za okrevanje in odpornost v skladu s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), noben ukrep v tej komponenti naj ne bi bistveno škodoval okoljskim ciljem v smislu člena 17 Uredbe (EU) 2020/852.
I.1. Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Naložba I-3F: „Polnilne postaje“
Cilj naložbe je uvedba električnih polnilnih postaj. Ta ukrep sestavljajo naslednji trije podukrepi:
·Reforma R-3.04: „Polnilne postaje – WAL“ v Valoniji
·Reforma R-3.05: „Polnilne postaje – RBC“ regije Bruselj – glavno mesto
·Naložbo I-3.19: „Polnilne postaje – VLA“ v Flamski regiji
Naložba I-3G: Okolju prijaznejši avtobusni vozni park
·Naložbo I-3.16: „Ekologizacija avtobusnega voznega parka – VLA“ v Flandriji
·Naložbo I-3.17: Ekologizacija avtobusnega voznega parka – RBC regije Bruselj – glavno mesto
·Naložbo I-3.20: „Ozelenitev avtobusnega voznega parka – WAL“ v Valoniji
Reforma R-3.03: „Brezemisijski službeni avtomobili“ na zvezni ravni
Ta reforma vključuje postopno odpravo obstoječe sheme davka na službene avtomobile za konvencionalne avtomobile in njeno omejitev od leta 2026 na električne avtomobile. Reformirana shema obdavčitve službenih avtomobilov predvideva: (1) brez pravice do odbitka za običajne službene avtomobile, kupljene od leta 2026, (2) postopno znižanje stopnje davčne olajšave za običajne službene avtomobile, kupljene med 1. julijem in 31. decembrom 2025, na 0 % do leta 2028, (3) postopno znižanje stopnje davčne olajšave za brezemisijske službene avtomobile na največ 67,5 % do leta 2031 in (4) davčna olajšava za bencinsko in dizelsko gorivo za hibridne službene avtomobile, kupljene med letoma 2023 in 2025, znižana na 50 % do januarja 2023. Poleg tega (5) se za konvencionalne avtomobile, kupljene od 1. julija 2023, prispevek CO 2od 1. julija 2023 povečuje po stopnji 2,25, leta 2025 in 2026 pa se postopoma povečuje na 5,50-kratnik leta 2027. (6) Za brezemisijske službene avtomobile, kupljene od 1. julija 2023, se minimalni solidarnostni prispevek z letom 2025 poveča tako, da se za povprečni službeni avtomobil dolgoročno dolguje enak znesek prispevkov za socialno varnost kot ob sprejetju načrta. Reforma, vključno z zgoraj navedenimi prehodnimi obdobji in fazami izvajanja, se sprejme do 30. septembra 2021 in začne veljati 1. januarja 2023.
Reforma R-3.04: „Polnilne postaje –WAL“ v Valoniji
Cilj te reforme je povečati razpoložljivost polnilnih postaj za električna vozila. Ta reforma zajema sprejetje zakonodajnega okvira in podelitev koncesij za infrastrukturo za polnjenje v Valoniji.
Reforma R-3.05: „Polnilne postaje – RBC“ regije Bruselj – glavno mesto
Ta ukrep vključuje sprejetje zakonodajnega okvira in podelitev koncesij za polnilno infrastrukturo v regiji Bruselj – glavno mesto do 31. decembra 2023 ter priključitev 180 novih javnih polnilnih postaj na električno omrežje. Ta načrt je v skladu z Direktivo 2014/94/EU o infrastrukturi za alternativna goriva. Odlok o določitvi varnostnih standardov, ki jih je treba upoštevati pri namestitvi polnilnih mest zunaj ulic v regiji Bruselj – glavno mesto, se sprejme najpozneje do 1. marca 2022 in začne veljati do 31. julija 2022. Izvajanje ukrepa kot celote se zaključi do 30. junija 2026.
Reforma R-3.06: „Spodbujanje brezemisijskega prometa – VLA“ v Flamski regiji
Ta ukrep vključuje sprejetje zakonodajnega okvira za spodbujanje uvajanja javnih polnilnih mest s koncesijami in delno javnih polnilnih mest z nepovratnimi sredstvi v flamski regiji. Zakonodajni okvir omogoča kartiranje prihodnjih polnilnih mest, objavlja koncesijske razpise za javna polnilna mesta, spodbuja postavitev poljavnih polnilnih mest na zasebnih zemljiščih, zmanjšuje upravno breme, da se skrajša pripravljalno obdobje za namestitev polnilnih mest, in spodbuja pametno polnjenje električne energije za uravnoteženje ponudbe električne energije in povpraševanja po njej. Zakonodajni okvir začne veljati 1. januarja 2022.
Reforma R-3.07: Izboljšanje flamskega okvira za spremljanje emisij iz vozil
Cilj te reforme je okrepiti flamski okvir za spremljanje emisij iz vozil. Vključuje sprejetje pravnih okvirov in vzpostavitev podatkovne zbirke, ki vključuje podatke o števcu emisij delcev. Reforma začne veljati do 31. avgusta 2026.
Reforma R-3.08: Reforma davka na uporabo vozil v cestnem prometu v Valoniji
Reforma vključuje začetek veljavnosti pravnega akta o reviziji reforme valonske vlade o dajatvi za uporabo vozil v cestnem prometu iz leta 2023. Cilj reforme je znižati raven obdavčitve električnih vozil in izboljšati koeficient podpore za velike in enostarševske družine pri nakupu vozila.
Naložbo I-3.16: „Ekologizacija avtobusnega voznega parka – VLA“ v Flandriji
Cilj te naložbe je ozeleniti avtobusni vozni park v Flandriji. Ta naložba vključuje nakup ali naknadno opremljanje hibridnih in električnih avtobusov ter nakup polnilnih postaj za avtobuse.
Naložbo I-3.17: Ekologizacija avtobusnega voznega parka – zavezujoča poslovna pravila regije Bruselj – glavno mesto
Cilj te naložbe je ozeleniti avtobusni vozni park v regiji Bruselj – glavno mesto. Ta naložba vključuje nakup električnih avtobusov.
Naložbo I-3.19: „Polnilne postaje – VLA“ v Flamski regiji
Cilj te naložbe je vzpostavitev polnilnih mest. Ta naložba vključuje zagotavljanje dostopnosti novih polnilnih mest (javnih in poljavnih) po vsej flamski regiji.
Naložbo I-3.20: „Ozelenitev avtobusnega voznega parka – WAL“ v Valoniji
Cilj te naložbe je ozeleniti avtobusni vozni park v Valoniji. Ta naložba vključuje nakup električnih avtobusov in polnilnih postaj ter izgradnjo avtobusnega skladišča za električni vozni park.
Naložbo I-3.21: „Polnilna infrastruktura za avtobuse“ regije Bruselj – glavno mesto
Cilj te naložbe je ozeleniti avtobusni vozni park v regiji Bruselj – glavno mesto. Ta naložba vključuje namestitev polnilne infrastrukture za električne avtobuse v regiji Bruselj – glavno mesto.
I.2. Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Zap. št. Opomba:
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
115
|
Okolju prijaznejši avtobusni vozni park – (I-3G)
|
T
|
Zeleni avtobusi, dostavljeni v Flandriji, Bruslju in Valoniji, ter infrastruktura za polnjenje, dostavljena v Flandriji
|
|
Vozila in polnilna infrastruktura
|
0
|
538
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
Okolju prijaznejši avtobusni vozni park – VLA
(I)Dostavljenih je 84 priključnih e-hibridnih avtobusov
(II)80 priključnih hibridnih avtobusov je naknadno opremljenih
(III)Dostavljenih je 54 električnih avtobusov
(IV)273 Zagotovljena je infrastruktura za polnjenje
Ekologizacija avtobusnega voznega parka – zavezujoča poslovna pravila
(V)Dostava 33 zgibnih električnih avtobusov
Okolju prijaznejši avtobusni vozni park – WAL
(VI)Dobava 14 zgibnih električnih avtobusov
|
|
115 b
|
Okolju prijaznejši avtobusni vozni park – (I-3G)
|
T
|
Zeleni avtobusi, polnilna infrastruktura in avtobusna postaja v Valoniji
|
|
Vozila in polnilna infrastruktura
|
538
|
591
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Okolju prijaznejši avtobusni vozni park – WAL
(I)Dobava 18 dvozgibnih električnih avtobusov
(II)Namestitev 32 „počasnih“ polnilnih postaj in dveh „hitrih“ polnilnih postaj (ene v avtobusnem skladišču, druge na terminalski liniji)
(III) Avtobusna postaja je pripravljena za uporabo.
|
|
116
|
Spodbujanje brezemisijskega prometa – VLA (R-3.06)
|
M
|
Sprejetje okvira za vzpostavitev polnilne infrastrukture v Flamski regiji
|
Sprejetje okvira
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2021
|
Sprejetje okvira politike za vzpostavitev polnilne infrastrukture v Flamski regiji. Okvir politike omogoča:
— kartiranje prihodnjih polnilnih mest
— objava koncesijskih razpisov za javno dostopna polnilna mesta
— spodbujanje uvajanja (pol)javnih polnilnih mest na zasebni domeni
— skrajšati časovni okvir za namestitev polnilnih mest z zmanjšanjem upravnega bremena
— spodbujanje pametnega polnjenja električne energije
|
|
117
|
Polnilne postaje – VLA (I-3.19)
|
M
|
Podelitev koncesij za polnilno infrastrukturo
|
Pisno obvestilo o oddaji naročil uspešnim kandidatom
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Podelitev koncesij za polnilno infrastrukturo. Okvir za uvajanje javne polnilne infrastrukture se zagotavlja s koncesijami, ki jih podeljuje flamska vlada, medtem ko je uvajanje prepuščeno zasebnim operaterjem.
|
|
118
|
Polnilne postaje – RBC (R-3.05)
|
M
|
Sprejetje odloka o določitvi varnostnih standardov in načrta za dobavo infrastrukture
|
Sprejetje odloka o določitvi varnostnih standardov in načrta za dobavo infrastrukture
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Sprejetje odloka o določitvi varnostnih standardov, ki jih je treba upoštevati pri namestitvi polnilnih mest zunaj ulic v regiji Bruselj – glavno mesto, vključno z minimalnim razmerjem, ki ga je treba namestiti na vsako parkirišče najpozneje do 31. decembra 2025. In sprejetje načrta za vzpostavitev infrastrukture, ki vključuje:
— Geografsko porazdelitev javnih polnilnih mest, ki bodo nameščena v Bruslju in bodo naknadno posodobljena;
— Cilj javnih polnilnih mest, ki bodo nameščena v obdobju 2022–2024
— Načrt namestitve hitrih polnilnikov v mestu
— Načrt namestitve infrastrukture za polnjenje zunaj cest, o katerem se je razpravljalo z vsemi ustreznimi deležniki (kot so javna parkirišča, maloprodajni sektor, stanovanjski sektor, sektor poslovnih stavb).
Ta načrt je v skladu z direktivo o infrastrukturi za alternativna goriva.
|
|
119
|
Polnilne postaje – WAL (R-3.04)
|
M
|
Sprejetje načrta za postavitev električnih polnilnih postaj
|
Sprejetje načrta za postavitev električnih polnilnih postaj
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Sprejetje načrta za postavitev polnilnih postaj, ki vključuje:
Število polnilnih mest, ki jih je treba namestiti do 31. avgusta 2026
— Postopke za vzpostavitev infrastrukture,
— Potrebna podlaga za objavo javnih razpisov
— Cilj za število javnih polnilnih mest v ekvivalentu (CPE), ki bodo nameščena do leta 2026, pri čemer se upošteva okvirni cilj enega CPE za deset električnih vozil.
|
|
120
|
Polnilne postaje – FED (I-3.18)
|
M
|
Sprejetje davčne spodbude za namestitev zasebnih in poljavnih polnilnih mest
|
Sprejetje davčne spodbude
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2021
|
Sprejetje davčne spodbude za namestitev zasebnih in poljavnih polnilnih mest.
|
|
121
|
Polnilne postaje RBC (R-3.05)
|
T
|
Nove javne polnilne postaje, priključene na električno omrežje
|
|
Polnilne postaje
|
0
|
180
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Regija Bruselj – glavno mesto (v zvezi z R-3.05): 180 novih polnilnih postaj, priključenih na električno omrežje. Vsaka polnilna postaja ima dve polnilni postaji.
|
|
122
|
Polnilne postaje (I-3F)
|
T
|
Nova dostopna poljavna in javna polnilna mesta
|
|
Polnilna mesta
|
0
|
27 000
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
Flamska regija (povezano z I-3.19): 27000 novih dostopnih polnilnih mest
|
|
124
|
Izboljšanje flamskega okvira za spremljanje emisij vozil (R-3.07)
|
M
|
Sprejetje pravnih okvirov za nov preskus števca delcev med pregledi in za spremljanje emisij cestnih vozil.
|
Sprejetje pravnih okvirov
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Sprejetje:
Zakonodaja, ki mora od julija 2022 vključevati nove preskuse števca delcev pri rednih in občasnih inšpekcijskih pregledih;
— Zakonodaja, ki dovoljuje uporabo podatkov, zbranih med spremljanjem emisij med vožnjo, za: nadzoruje in zagotavlja skladnost s tehničnimi zahtevami za vozila, povezanimi z emisijami; izvajanje raziskav; ter pozvati lastnike problematičnih vozil k delnemu pregledu vozil.
|
|
125
|
Izboljšanje flamskega okvira za spremljanje emisij vozil (R-3.07)
|
M
|
Podatkovna zbirka o števcu delcev in cestni pregledi lahkih vozil
|
Začetek delovanja podatkovne zbirke; Začetek veljavnosti pravnega okvira
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Začetek delovanja podatkovne zbirke, ki vključuje podatke o števcu delcev, pridobljene z rednimi inšpekcijskimi pregledi.
Začetek veljavnosti pravnega okvira za uvedbo cestnih pregledov lahkih tovornih vozil.
|
|
254
|
Reforma davka na kroženje vozil v Valoniji (R-3.08)
|
M
|
Začetek veljavnosti pravnega akta o reformi dajatve za uporabo vozil v cestnem prometu
|
Začetek veljavnosti pravnega akta
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
Začetek veljavnosti pravnega akta o reviziji reforme valonske vlade o dajatvi za uporabo vozil v cestnem prometu iz leta 2023. Pravni akt vključuje naslednje določbe:
— Znižanje zneska dajatve za uporabo vozil v cestnem prometu za velike in enostarševske družine ob nakupu vozila;
Zmanjšanje davčne obremenitve električnih vozil z znižanjem davčne stopnje za 100-odstotno električna in ogljično nevtralna vozila;
— Opredelitev privzetih vrednosti, da se omogoči obdavčitev v primeru manjkajočih podatkov;
— Popravek davčnega sistema za registrirane starodobne avtomobile, avtodome, zrakoplove, čolne in brezpilotne zrakoplove.
|
|
126
|
Brezemisijski službeni avtomobili (R-3.03)
|
M
|
Sprejetje zakona o reformi sheme davka na službena vozila
|
Sprejetje osnutka prilagoditve zakona o reformi sheme davka na službena vozila
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2021
|
Zvezni parlament je sprejel reformirano shemo obdavčitve službenih avtomobilov, v skladu s katero morajo biti novi službeni avtomobili od leta 2026 naprej brezemisijski, da bi lahko izkoristili obstoječo preferencialno shemo. Reformirana shema obdavčitve službenih avtomobilov predvideva, (1) da se konvencionalni službeni avtomobili, kupljeni od leta 2026, ne odbijejo, (2) da se stopnja davčne olajšave za običajne službene avtomobile, kupljene med 1. julijem 2023 in 31. decembrom 2025, postopno zniža na 0 % do leta 2028, (3) da se stopnja davčne olajšave za brezemisijske službene avtomobile postopno zniža na največ 67,5 % do leta 2031 in (4) da se davčna olajšava za motorni bencin in dizelsko gorivo za hibridne službene avtomobile, kupljene med letoma 2023 in 2025, s 1. januarjem 2023 zniža na 50 %. Poleg tega (5) se za konvencionalne avtomobile, kupljene od 1. julija 2023, prispevek CO 2od 1. julija 2023 povečuje po stopnji 2,25, leta 2025 in 2026 pa se postopoma povečuje na 5,50-kratnik leta 2027. (6) Za brezemisijske službene avtomobile, kupljene od 1. julija 2023, se minimalni solidarnostni prispevek z letom 2025 poveča tako, da je treba za povprečni službeni avtomobil dolgoročno plačati enak znesek prispevkov za socialno varnost kot ob predložitvi načrta.
|
|
246
|
Polnilna infrastruktura za avtobuse – zavezujoča poslovna pravila (I-3.21)
|
T
|
Nameščena polnilna infrastruktura
|
|
Številka
|
0
|
66
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
52 nočnih polnilnic (vsaka s tremi polnilnimi mesti) in 14 oportunitetnih polnilnih postaj (z ustrezno električno infrastrukturo) je nameščenih v dveh avtobusnih skladiščih in na dveh avtobusnih terminalih.
|
J. KOMPONENTA 4.1: Izobraževanje 2.0
Cilj ukrepov, predlaganih v okviru te komponente belgijskega načrta za okrevanje in odpornost, je izboljšati vključevalnost izobraževalnih sistemov in hkrati okrepiti njihovo uspešnost, da bi zagotovili, da poučevane kompetence bolje ustrezajo kompetencam, ki se zahtevajo na trgu dela.
Komponenta prispeva k obravnavi priporočila za posamezno državo št. 2019.2 za izboljšanje uspešnosti in vključevalnosti sistemov izobraževanja in usposabljanja ter odpravo neskladij med ponudbo znanj in spretnosti ter povpraševanjem po njih.
Glede na opis ukrepov in blažilne ukrepe, določene v načrtu za okrevanje in odpornost v skladu s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), noben ukrep v tej komponenti naj ne bi bistveno škodoval okoljskim ciljem v smislu člena 17 Uredbe (EU) 2020/852.
J.1. Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Reforma R-4.01: „Digisprong“ flamske skupnosti
Ta reforma zajema ukrepe, povezane s štirimi stebri: (1) reforme izobraževanja na področju IKT, medijske pismenosti in računalniškega razmišljanja, (2) spodbujanje učinkovitih šolskih politik IKT s krepitvijo vloge koordinatorjev IKT, (3) digitalno usposobljeni učitelji in vodje usposabljanja za učitelje ter (4) ustanovitev centra znanja in svetovanja za podporo šolam pri digitalizaciji njihovega zagotavljanja izobraževanja. Zakonodaja o novem okviru IKT za obvezno izobraževanje v Flandriji začne veljati do 31. decembra 2023.
Reforma R-4.02: „Sklad za višješolsko izobraževanje“ flamske skupnosti
Cilj te reforme je pripraviti dokument o viziji za naslednje tri cilje: (1) oblikovanje prožne ponudbe flamskih visokošolskih ustanov, ki bo kos izzivom prihodnosti, (2) nadaljnji razvoj vseživljenjskega učenja v visokošolskem izobraževanju in (3) čim boljše izkoriščanje digitalnih oblik izobraževanja. Konkretno se v dokumentu o viziji (i) opredeli nov profil visokošolskega izobraževanja v Flandriji, da se zagotovi, da so visokošolske ustanove najsodobnejše, in (ii) razvije vizija o vseživljenjskem učenju. Minister flamske vlade za izobraževanje in usposabljanje potrdi dokument o viziji do 31. decembra 2023.
Reforma R-4.03: Pravni akti za zmanjšanje zgodnjega opuščanja šolanja in odsotnosti z dela ter obravnavanje trajnih izključitev francoske skupnosti
Cilj te reforme je zmanjšati zgodnje opuščanje šolanja. Ta reforma vključuje sprejetje pravnih aktov za zmanjšanje zgodnjega opuščanja šolanja in izostajanja od pouka med učenci v osnovnih šolah ter obravnavanje trajnih izključitev.
Naložbo I-4.01: „Digisprong“ flamske skupnosti
Ta naložba je sestavljena iz naslednjih dveh elementov: (1) vsem šolam zagotoviti digitalno napravo za vsakega učenca in (2) učiteljem zagotoviti učinkovita učna orodja in usposabljanje za izboljšanje njihovih digitalnih spretnosti. Naložba se izvede do 31. marca 2026.
Naložbo I-4.02: „Sklad za višješolsko izobraževanje“ flamske skupnosti
Ta naložba vključuje (1) oblikovanje prožne ponudbe flamskih visokošolskih ustanov, ki bo kos izzivom prihodnosti, (2) nadaljnji razvoj vseživljenjskega učenja v visokošolskem izobraževanju in (3) podporo trajnostnemu izvajanju novih digitalnih oblik izobraževanja. Naložba se izvede do 31. decembra 2023.
Naložbo I-4.03: „Osebno usmerjanje v obveznem izobraževanju“ francoske skupnosti
Ta naložba je namenjena odzivanju na psihosocialne, izobraževalne in pedagoške težave učencev v osnovnih in srednjih šolah ter boju proti širjenju pojava prikrajšanosti v izobraževanju in zgodnjega opuščanja šolanja zaradi COVID-19. Naložba se izvede do 31. marca 2026.
Naložbo I-4.04: „Digitalna strategija za visoko šolstvo in izobraževanje odraslih“ francoske skupnosti
Cilj te naložbe je digitalno opremiti visokošolske ustanove in ustanove za izobraževanje odraslih. Zajema dodeljevanje nepovratnih sredstev za digitalno opremo visokošolskim ustanovam in ustanovam za izobraževanje odraslih.
Naložbo I-4.05: „Digitalni preobrat za bruseljske šole“ v regiji Bruselj – glavno mesto
Cilj te naložbe je izboljšati uspešnost izobraževalnih sistemov. Ta naložba vključuje zagotavljanje (1) naprav IKT in (2) dostopnih točk WIFI do bruseljskih šol.
Naložbo I-4.06: „Digitalna preobrazba izobraževanja“ nemško govoreče skupnosti
Cilj naložbe je vsem učiteljem in srednješolcem zagotoviti prenosne računalnike. Opremljanje učiteljev poteka prostovoljno: prenosni računalnik imajo samo učitelji, ki so zanj zaprosili. Naložba se izvede do 30. junija 2026.
Naložba I-4: „Zagotavljanje digitalne opreme in infrastrukture IT šolam“
Cilj te naložbe je šolam zagotoviti digitalno opremo in infrastrukturo IT.
Naložbo sestavljajo naslednji podukrepi/dejavnosti:
·Naložbo I-4.01: „Digisprong“ flamske skupnosti
·Naložbo I-4.06: „Digitalna preobrazba izobraževanja“ nemško govoreče skupnosti
J.2. Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Zap. št. Opomba:
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
127
|
Digisprong (R-4.01)
|
M
|
Sprejetje novega okvira IKT za obvezno izobraževanje v Flandriji
|
Flamski parlament je sprejel novo zakonodajo za izboljšanje okvira IKT
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Flamski parlament je sprejel novo zakonodajo za izboljšanje sedanjega okvira IKT z dveh vidikov:
— vloga koordinatorjev za IKT v šolah
— in minimalni cilji IKT.
Zakonodaja bo omogočila (i) okrepitev vloge koordinatorjev za IKT na vseh ravneh izobraževanja in zagotovila boljši nadzor nad politiko IKT v šolah s spremembo odloka št. 31 ter (ii) ratifikacijo minimalnih ciljev za drugo in tretjo stopnjo srednješolskega izobraževanja.
|
|
128
|
Sklad za napredovanje v visokošolskem izobraževanju (R-4.02)
|
M
|
Dokument o viziji za v prihodnost usmerjeno, prožno in digitalno visokošolsko izobraževanje
|
Sprejetje dokumenta o viziji flamske vlade
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Minister za izobraževanje in usposabljanje potrdi dokument o viziji flamske vlade, ki določa profil visokošolskega izobraževanja in vseživljenjskega učenja v Flandriji. Cilj novega besedila je določiti vizijo za razvoj flamskega portfelja visokega šolstva, ki bo kos izzivom prihodnosti in prožen. Pripravi se v posvetovanju s širokim spektrom zainteresiranih strani, vključno z visokošolskimi ustanovami, strokovnim področjem in socialnimi partnerji.
Konkretno bo (i) opredelila nov profil visokošolskega izobraževanja v Flandriji, da se zagotovi, da so visokošolske ustanove najsodobnejše, in (ii) razvila vizijo o vseživljenjskem učenju.
|
|
129
|
Pravni akti za zmanjšanje zgodnjega opuščanja šolanja in odsotnosti z dela ter obravnavanje trajnih izključitev (R-4.03)
|
M
|
Pravni akti proti zgodnjemu opuščanju šolanja
|
Začetek veljavnosti pravnih aktov
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Začetek veljavnosti pravnih aktov (1) za zmanjšanje zgodnjega opuščanja šolanja in izostajanja od pouka med učenci v osnovni šoli ter (2) za obravnavanje trajnih izključitev in ustanovitev medmrežnih senatov za obravnavo pritožb zoper trajne odločitve o izključitvi.
|
|
131
|
Zagotavljanje digitalne opreme in infrastrukture IT šolam (I-4)
|
T
|
Opremljanje šol/institucij z ustreznimi napravami in infrastrukturo IKT za izboljšanje splošne uspešnosti izobraževalnih sistemov
|
|
Število šol/institucij, ki prejemajo sredstva
|
0
|
3 828
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
3828 šol in/ali izobraževalnih ustanov v Belgiji je prejelo sredstva za nadgradnjo infrastrukture IKT, vključno z:
— Flamska skupnost (I-4.01): 3785 šol obveznega izobraževanja
— Nemško govoreča skupnost (I-4.06): 43 šol obveznega izobraževanja.
|
|
133
|
Digitalna strategija za visokošolsko izobraževanje in izobraževanje odraslih (I-4.04)
|
T
|
Dodelitev nepovratnih sredstev za digitalno opremo
|
|
Dodeljena nepovratna sredstva
|
0
|
77
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Nepovratna sredstva za digitalno opremo so bila dodeljena 77 visokošolskim ustanovam in ustanovam za izobraževanje odraslih.
|
|
134
|
Sklad za visokošolsko izobraževanje (I-4.02)
|
T
|
Izboljšanje ponudbe visokošolskega izobraževanja v Flandriji, da bo bolj kos izzivom prihodnosti in prilagodljivo
|
|
Število visokošolskih ustanov, ki so prejele sredstva
|
0
|
7
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Sedem visokošolskih ustanov je prejelo sredstva iz sklada za napredovanje v visokošolskem izobraževanju.
Visokošolske institucije prek sklada za napredek v visokošolskem izobraževanju na podlagi analiz portfeljev usposabljanja pripravijo akcijske načrte za prilagoditev in zmanjšanje obstoječih ponudb ter po potrebi ustvarijo nove. Poleg tega se pozornost nameni prilagajanju programov na podlagi zahtev trga dela in družbe.
Vse flamske visokošolske ustanove lahko predlagajo in predložijo projekte v okviru tega razpisa za projekte. Vendar sodelovanje v tem razpisu za visokošolske ustanove ni obvezno, prav tako pa ni predloženo jamstvo za sprejetje načrta.
|
|
135
|
Individualno usmerjanje v obveznem izobraževanju (I-4.03)
|
M
|
Sprejetje novega zakonskega okvira, ki določa pogoje za posredovanje sistema
|
Parlament francoske skupnosti sprejme dekretni okvir, ki določa pogoje za posredovanje sistema
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2021
|
Parlament francoske skupnosti sprejme nov dekretni okvir, ki ureja prehodni sistem, vključno z določbami, ki se nanašajo na: (1) dodeljevanje sredstev šolam v zvezi s strategijami diferenciacije in sanacije ter bojem proti opuščanju šolanja, (2) sprememba pogodb PR-FPO/WBE v okviru krize in (3) naloge sistema za klinično obravnavo pacientov v okviru krize.
|
|
136
|
Individualno usmerjanje v obveznem izobraževanju (I-4.03)
|
T
|
Uvedba okrepljenega podpornega mehanizma za študente v stiski
|
|
Šole (in sistem za klinično obravnavo pacientov), ki prejemajo podporo in mentorstvo
|
0
|
531
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Uporaba dodatnih virov (kot so učitelji, izobraževalci, osebje za psihološko podporo) za podporo 531 šolam/CPMS na podlagi ugotovljenih potreb.
|
|
137
|
Digitalni preobrat za bruseljske šole (I-4.05)
|
T
|
Opremljanje šol/institucij z ustreznimi napravami in infrastrukturo IKT za izboljšanje splošne uspešnosti izobraževalnih sistemov
|
|
Naprave IKT in dostopne točke WIFI, nameščene v šolah
|
900
|
2 200
|
ČETRTLETJE
|
2021
|
V bruseljskih šolah je nameščenih 2200 naprav IKT (kot so prenosni računalniki, tablični računalniki, interaktivne nadzorne plošče) in dostopne točke WIFI. Porazdelitev temelji na potrebah šol (s poudarkom na šolah z nižjim socialno-ekonomskim indeksom).
|
|
138
|
Digitalni preobrat za bruseljske šole (I-4.05)
|
T
|
Opremljanje šol z napravami IKT in dostopnimi točkami WIFI
|
|
Naprave IKT in dostopne točke WIFI
|
2 200
|
3 500
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
V bruseljskih šolah se dostavi 3500 naprav IKT in dostopnih točk WIFI.
|
K. KOMPONENTA 4.2: Usposabljanje in zaposlovanje ranljivih skupin
Ukrepi, predlagani v okviru te komponente belgijskega načrta za okrevanje in odpornost, so namenjeni krepitvi vključevanja ranljivih skupin, vključno z osebami z migrantskim ozadjem, ženskami, invalidi, zaporniki in osebami, ki jim grozi digitalna izključenost, v družbo in na trg dela. Več ukrepov je namenjenih spodbujanju digitalne vključenosti in izboljšanju dostopa do osnovnih storitev, kot je e-uprava, z združevanjem zagotavljanja digitalne opreme z usposabljanjem na področju digitalnih spretnosti.
Komponenta prispeva k obravnavanju priporočila za posamezno državo št. 2019.2 o krepitvi vključevanja ranljivih skupin na trg dela in priporočila za posamezno državo št. 2020.2 o blažitvi zaposlitvenih in socialnih posledic krize.
K.1 Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Reforma R-4.04: „Boj proti diskriminaciji na trgu dela“ na zvezni ravni
Reforma je namenjena boju proti diskriminaciji na trgu dela in vključuje (1) izboljšanje regulativnega okvira za preizkuse diskriminacije, (2) objavo zakona o ustanovitvi oddelka v okviru zvezne javne službe za zaposlovanje, delo in socialni dialog, ki bo odgovoren za spremljanje raznolikosti in pripravo sektorskih informativnih pregledov v zvezi s strukturo zaposlovanja v vsakem sektorju dejavnosti, ter (3) usposabljanje služb za spremljanje socialnega prava v okviru zvezne javne službe za zaposlovanje, delo in socialni dialog, da se izboljša učinkovitost diskriminatornih preizkusov. Prilagojeni regulativni okvir za preizkuse diskriminacije začne veljati do 1. januarja 2024.
Reforma R-4.05: „Strategija prekvalifikacije“ regije Bruselj – glavno mesto
Cilj reforme je spodbujati trajnostno vključevanje ranljivih skupin na trg dela. Ta reforma vključuje začetek veljavnosti pravnih aktov in vključitev strateških kazalnikov v pogodbo o upravljanju družbe Actiris za obdobje 2023–2027.
Reforma R-4.06: „Vključujoč trg dela“ flamske skupnosti
Reforma je namenjena vključevanju prikrajšanih skupin na trg dela in je sestavljena iz (1) revizije zakonodaje za spodbujanje vključevanja migrantov na trg dela ter (2) dodatkov o nediskriminaciji in vključevanju, dodanih sektorskim paktom. Reforma se zaključi do 31. decembra 2023.
Naložbo I-4.07: „Strategija prekvalifikacije“ regije Bruselj – glavno mesto
Naložba je namenjena spodbujanju trajnostnega vključevanja ranljivih skupin na trg dela. Vključuje (1) uvedbo sistematične ocene jezikovnih in digitalnih spretnosti iskalcev zaposlitve, (2) zagotavljanje „nujnega“ otroškega varstva za starše, ki so bili zaposleni ali so se udeležili usposabljanja, in (3) podporo projektom socialnih inovacij.
Naložbo I-4.08: „E-vključenost za Belgijo“ na zvezni ravni
Cilj naložbe je spodbujati socialno in ekonomsko vključevanje ranljivih skupin v družbo z izboljšanjem njihovih digitalnih spretnosti. Naložba vključuje razpis za projekte za podporo digitalnemu vključevanju ranljivih skupin. Projekti so namenjeni (1) ozaveščanju ranljivih ciljnih skupin, da se seznanijo z ustreznimi IKT, da se izboljša njihov osebni položaj in okrepi socialno vključevanje, (2) izboljšanju digitalnih spretnosti ranljivih ciljnih skupin, da se izboljša njihov osebni položaj in okrepi socialno vključevanje, ali (3) izboljšanju digitalnih spretnosti oskrbovalcev ranljivih ciljnih skupin. Naložba se izvede do 30. junija 2024.
Naložbo I-4.09: „Digitalna platforma za zapornike“ na zvezni ravni
Cilj naložbe je spodbujati socialno in ekonomsko vključevanje zapornikov v družbo z digitalnimi storitvami. Naložba vključuje uvedbo digitalne platforme v zaporih, vključno z digitalnimi moduli, povezanimi z digitalno komunikacijo, e-učenjem, prevajanjem in enciklopedijo.
Naložbo I-4.10: „Spol in delo“ na zvezni ravni
Cilj naložbe je analizirati neenakost spolov na trgu dela in spodbujati vključevanje žensk na trg dela. Naložba vključuje objavo razpisa za projekte, osredotočene na vključevanje ranljivih žensk na trg dela. Naložba se izvede do 31. decembra 2024.
Naložba I-4.11: „Digibanks“ v Flandriji
Cilj naložbe je spodbujati socialno in ekonomsko vključevanje ranljivih skupin s spodbujanjem njihovega digitalnega vključevanja na občinski ravni. Naložba zajema (1) zagotavljanje enakega dostopa do digitalne tehnologije, (2) zagotavljanje usposabljanja in izmenjave znanja za krepitev digitalnih spretnosti ter (3) zagotavljanje digitalnega dostopa do osnovnih storitev. Naložba se izvede do 31. decembra 2022.
K.2 Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Zap. št. Opomba:
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
139
|
Strategija prekvalifikacije (R-4.05)
|
M
|
Pravni akti za spodbujanje vključevanja ranljivih skupin na trg dela
|
Objava pravnih aktov v Uradnem listu
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Začetek veljavnosti pravnih aktov (1) o uvedbi sistematičnega ocenjevanja digitalnih in jezikovnih spretnosti za iskalce zaposlitve in (2) o uvedbi dodatka za delodajalce za zaposlovanje invalidnih iskalcev zaposlitve.
V pogodbo o upravljanju družbe Actiris za obdobje 2023–2027 vključi strateške kazalnike, kot je izstopna stopnja (taux de sortie vers l’emploi), za katero so skupaj odgovorni Actiris, Bruxelles Formation in VDAB Brussel;
|
|
140
|
Odpravljanje diskriminacije na trgu dela (R-4.04)
|
M
|
Prilagojen regulativni okvir in izboljšana uporaba ločevalnih testov
|
Objava prilagojenega regulativnega okvira v uradnem listu
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
(1) Objava prilagojenega regulativnega okvira o diskriminatornih testih v Uradnem listu (člen 42/1 zakonika o socialnem kriminalu), (2) objava zakona o ustanovitvi oddelka v okviru zvezne javne službe za zaposlovanje, delo in socialni dialog, odgovornega za spremljanje raznolikosti in pripravo sektorskih kontrolnih seznamov v zvezi z zaposlitveno strukturo vsakega sektorja dejavnosti, v Uradnem listu in (3) usposabljanje služb zvezne javne službe za zaposlovanje, delo in socialni dialog za spremljanje socialnega prava, da se izboljša učinkovitost diskriminatornih testov.
|
|
141
|
Vključujoč trg dela (R-4.06)
|
T
|
Zaključek sektorskih ukrepov za nediskriminacijo
|
|
Sektorji
|
0
|
37
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
(1) Začetek veljavnosti revidiranega flamskega odloka o vključevanju za spodbujanje vključevanja migrantov na trg dela; (2) 37 poklicnih sektorjev izvaja akcijske načrte za nediskriminacijo (glej Dodatek o nediskriminaciji in vključevanju za obdobje 2021–2022). Flamska vlada oceni izvajanje vsakega sektorskega akcijskega načrta.
|
|
143
|
Strategija prekvalifikacije (I-4.07)
|
M
|
Dodelitev nepovratnih sredstev v zvezi s pobudami za socialne inovacije
|
Pisno obvestilo o oddaji naročil uspešnim kandidatom
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Dodelitev nepovratnih sredstev s strani javnih zavodov za zaposlovanje za pobude na področju socialnih inovacij.
|
|
144
|
Strategija prekvalifikacije (I-4.07)
|
T
|
Svetovanje iskalcem zaposlitve o jezikovnih in digitalnih spretnostih
|
|
Iskalce zaposlitve
|
0
|
6 000
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
6000 iskalcev zaposlitve je bilo deležnih svetovanja v zvezi z digitalnimi in jezikovnimi spretnostmi, vključno s svetovanjem pri usposabljanju.
|
|
146
|
E-vključenost za Belgijo (I-4.08)
|
T
|
Dodeljevanje donacij
|
|
Dodeljena nepovratna sredstva
|
0
|
15
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Dodelitev 15 donacij s strani pristojnega organa in PPS za socialno vključevanje projektom, ki ustrezajo merilom razpisa za projekte E-INCLUSION FOR BELGIUM. Projekti so namenjeni (1) ozaveščanju ranljivih ciljnih skupin, da se seznanijo z ustreznimi IKT, da bi se izboljšal njihov osebni položaj in okrepilo socialno vključevanje, (2) izboljšanju digitalnih spretnosti ranljivih ciljnih skupin, da bi se izboljšal njihov osebni položaj in okrepilo socialno vključevanje, ter (3) izboljšanju digitalnih spretnosti oskrbovalcev ranljivih ciljnih skupin.
|
|
147
|
Digitalna platforma za zapornike (I-4.09)
|
T
|
Uvedba digitalne platforme
|
|
Zapori
|
0
|
36
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Uvedba digitalne platforme v 36 zaporih, vključno z digitalnimi moduli, povezanimi z digitalno komunikacijo, e-učenjem, prevajanjem in enciklopedijo.
|
|
148
|
Spol in delo (I-4.10)
|
T
|
Podpis sporazumov nepovratnih sredstvih
|
|
Subvencije
|
0
|
18
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Podpis 18 sporazumov o dodelitvi nepovratnih sredstev na podlagi razpisa za projekte „Kruh in rotacije“.
|
|
149
|
Digibanks (I-4.11)
|
T
|
Podpis partnerstev za spodbujanje digitalne vključenosti
|
|
Občine
|
0
|
100
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
100 občin v Flandriji je podpisalo partnerstvo Digibank z flamskim ministrstvom za delo in socialno ekonomijo, katerega cilj je (1) zagotoviti enak dostop do digitalne tehnologije; (2) krepitev digitalnih spretnosti z usposabljanjem in izmenjavo znanja; (3) naročanje digitalnega dostopa do osnovnih storitev.
|
L. KOMPONENTA 4.3: Socialna infrastruktura
Ukrepi v okviru te komponente belgijskega načrta za okrevanje in odpornost imajo dva cilja:
·povečanje ponudbe socialnih stanovanj, da se ranljivim skupinam (brezdomcem, invalidom ali osebam, ki so izgubile samostojnost) zagotovijo dostojni stanovanjski pogoji v okviru strategije za deinstitucionalizacijo;
·izboljšanje pokritosti z zgodnjim otroškim varstvom, zlasti za ranljiva gospodinjstva v Valoniji, vključno z ženskami in starši samohranilci z nizkimi dohodki.
Zato je ta komponenta namenjena zagotavljanju infrastrukture ranljivim skupinam, da se olajša njihovo vključevanje na trg dela in širše v družbo.
Komponenta prispeva k obravnavi priporočila za posamezno državo št. 2019.2 o dejavnikih, ki odvračajo od dela, in krepitvi vključevanja ranljivih skupin na trg dela ter priporočila za posamezno državo št. 2020.2 o blažitvi zaposlitvenih in socialnih posledic krize.
L.1 Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Naložbo I-4.12: „Razvoj javnih stanovanj in stanovanj za ranljive osebe“ v Valoniji
Cilj te naložbe je povečati število javnih stanovanjskih enot (stanovanja z nizkimi najemninami, vključujoča in solidarnostna stanovanja ter nastanitvena mesta za revne skupine). Investicija vključuje gradnjo javnih stanovanjskih enot in opremljanje domov ranljivih oseb z daljinskimi omaricami za pomoč.
Naložbo I-4.13: „Vzpostavitev in obnova infrastrukture za zgodnje otroško varstvo“v Valoniji
Cilj naložbe je izboljšati pokritost z zgodnjim otroškim varstvom v Valoniji. Naložba vključuje ustvarjanje mest za otroško varstvo.
L.2. Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Naslednja št.
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
150
|
Razvoj javnih stanovanj in stanovanj za ranljive osebe (I-4.12)
|
M
|
Valonska strategija za deinstitucionalizacijo (valonska zdravstvena politika)
|
Valonska vlada je potrdila valonsko strategijo za deinstitutionalizacijo
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2021
|
Potrditev strategije valonske regije za deinstitucionalizacijo v okviru valonske zdravstvene politike, zlasti za starejše in invalide: (1) opredelitev koncepta deinstitucionalizacije, (2) določitev meril za institucionalizacijo in deinstitucionalizacijo, (3) kvantitativna in kvalitativna ocena deinstitucionalizacije, ki so jo začele institucije gostiteljice in nastanitvene institucije, (4) opredelitev stanja na področju zagotavljanja storitev in (5) priprava priporočil za operacionalizacijo strategije.
|
|
151
|
Razvoj javnih stanovanj in stanovanj za ranljive osebe (I-4.12)
|
T
|
Oddaja dela del
|
|
Stanovanjske enote
|
0
|
280
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Oddaja naročil gradenj s strani upravljavcev za 280 stanovanj z nizkimi najemninami.
|
|
152
|
Razvoj javnih stanovanj in stanovanj za ranljive osebe (I-4.12)
|
T
|
Namestitev škatel za pomoč na daljavo za ranljive osebe
|
|
Nameščene škatle za pomoč na daljavo
|
0
|
5 000
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
5000 škatel za pomoč na daljavo, nameščenih v domovih ranljivih oseb, tj. oseb, starih 65 let ali več, invalidov, prejemnikov APA (Allocation pour l’Aide aux Personnes Âgées) ali prejemnikov SAFA (Service d’Aide aux Familles et aux Aînés).
|
|
153
|
Razvoj javnih stanovanj in stanovanj za ranljive osebe (I-4.12)
|
T
|
Stanovanjske enote, pripravljene za uporabo
|
|
Število nakupov, novozgrajenih ali prenovljenih stanovanjskih enot
|
0
|
1 212
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
1212 kupljenih, na novo zgrajenih ali prenovljenih javnih stanovanjskih enot (stanovanj z nizkimi najemninami, vključujočih in solidarnostnih stanovanj ter nastanitvenih prostorov za slabo naseljene skupine) je pripravljenih za uporabo.
|
|
154
|
Gradnja in prenova infrastrukture za zgodnje otroško varstvo (I-4.13)
|
T
|
Oddaja naročil gradenj za nosilce projektov
|
|
Vzgojno-varstvena
|
0
|
255
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Oddaja naročil za gradnje s strani izvajalcev (jasli) za 15 % novoustvarjenih mest za varstvo otrok, tj. 255.
|
|
155
|
Gradnja in prenova infrastrukture za zgodnje otroško varstvo (I-4.13)
|
T
|
Odpiranje mest za otroško varstvo
|
|
Število ustvarjenih ali prenovljenih mest za otroško varstvo
|
0
|
1 700
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
V ustanovah za varstvo otrok druge stopnje je bilo ustvarjenih 1700 novih mest za otroško varstvo. Nova mesta za otroško varstvo so ustvarjena zaradi gradnje novih stavb, nakupa nove infrastrukture, prenove obstoječih stavb ali odprtja dodatnih novih mest v obstoječih prostorih urada za rojstvo in otroštvo (Office de la naissance et de l’ enfance).
|
M. KOMPONENTA 4.4: Konec poklicne poti in pokojnin
Cilj te komponente belgijskega načrta za okrevanje in odpornost je zagotoviti odziv politike na izzive pokojninskega sistema v smislu socialne ustreznosti in fiskalne vzdržnosti.
Komponenta prispeva k obravnavanju priporočila za posamezno državo št. 2019.1 za zagotovitev fiskalne vzdržnosti pokojninskega sistema.
M.1 Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Reforma R-4.07: „Konec kariere in pokojnine“ na zvezni ravni
Cilj te reforme je (1) zagotoviti, da bo pokojninski sistem kos izzivom prihodnosti, (2) izboljšati finančno vzdržnost sistema socialne varnosti in javnih financ, (3) povečati solidarnostno vlogo pokojninskega sistema, (4) okrepiti „načelo zavarovanja“, (5) uvesti „preskus enakosti spolov“, (6) zagotoviti konvergenco med različnimi pokojninskimi sistemi in znotraj njih ter (7) izboljšati učinkovitost upravnih služb, ki se ukvarjajo s pokojninami. Sprejme se zakonodaja za reformo pokojninskega sistema, pri čemer se razume, da lahko za nekatere določbe določi razumna prehodna obdobja.
Da bi vključila deležnike, namerava zvezna vlada leta 2021 organizirati konferenco o zaposlovanju s poudarkom na „koncih poklicne poti“.
M.2. Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Seq.Nb.
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
156
|
Pokojnina in konec poklicne poti (R-4.07)
|
M
|
Akcijski načrt na podlagi rezultatov konference o zaposlovanju
|
Neposredni prenos (in snemanje) razprav s konferenc o zaposlovanju in predlaganega akcijskega načrta na dnevni red zveznega sveta ministrov
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Neposredni prenos (in posnetek) razprav na konferenci o zaposlovanju s strani uprave (SPF ETCS). Na podlagi pregleda obstoječih ustreznih zveznih ukrepov, ki ga je pripravilo zvezno ministrstvo za delo, ter prispevkov socialnih partnerjev, regij in drugih deležnikov pred konferenco in med njo se pripravi osnutek akcijskega načrta za povečanje stopnje zaposlenosti zaposlenih, ki se približujejo koncu svoje poklicne poti, ki se uvrsti na dnevni red Sveta ministrov. Cilj tega akcijskega načrta je pretvoriti v konkretne regulativne predloge (zakonodajne ali upravne), ki jih bodo sprejeli zvezni organi (po potrebi zvezni parlament).
|
|
157
|
Pokojnina in konec poklicne poti (R-4.07)
|
M
|
Predlog pokojninske reforme
|
Predlog reforme, ki ga je sprejel svet ministrov zvezne vlade
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2021
|
Predlog za reformo pokojninskega sistema, ki ga je sprejel svet ministrov zvezne vlade in vključuje naslednje elemente:
(I) Ukrepe za izboljšanje finančne in socialne vzdržnosti pokojninskega sistema;
jajcežerke Ukrepe za spodbujanje ljudi, da ostanejo aktivni na trgu dela, potem ko izpolnijo pogoje za predčasno upokojitev;
(III) Ukrepe za povečanje njene solidarnostne vloge, da se zagotovijo dostojna minimalna pokojnina, njena zavarovalna vloga in uravnotežena zastopanost spolov, ob upoštevanju splošnega cilja izboljšanja finančne in socialne vzdržnosti pokojninskega sistema;
(IV) Ukrepe za zagotovitev konvergence med različnimi sistemi in znotraj njih.
|
|
158
|
Pokojnina in konec poklicne poti (R-4.07)
|
M
|
Sprejetje pokojninske reforme
|
Sprejetje zakonodaje za reformo pokojninskega sistema v zveznem parlamentu
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Zvezni parlament je sprejel zakonodajo za reformo pokojninskega sistema. Zakonodaja vključuje naslednje elemente:
(I) Ukrepe za izboljšanje finančne in socialne vzdržnosti pokojninskega sistema;
jajcežerke Ukrepe za spodbujanje ljudi, da ostanejo aktivni na trgu dela, potem ko izpolnijo pogoje za predčasno upokojitev;
(III) Ukrepe za povečanje njene solidarnostne vloge, da se zagotovijo dostojna minimalna pokojnina, njena zavarovalna vloga in uravnotežena zastopanost spolov, ob upoštevanju splošnega cilja izboljšanja finančne in socialne vzdržnosti pokojninskega sistema;
(IV) Ukrepe za zagotovitev konvergence med različnimi sistemi in znotraj njih.
|
N. KOMPONENTA 5.1: Usposabljanje in trg dela
Ta komponenta belgijskega načrta za okrevanje in odpornost je sestavljena iz ukrepov, namenjenih povečanju stopnje delovne aktivnosti ob hkratnem zagotavljanju vključujočega trga dela. Ukrepi vključujejo opremljanje delovne sile s spretnostmi, ki ustrezajo sedanjim in prihodnjim potrebam trga dela, vključno z zelenim in digitalnim prehodom, ter povečanje udeležbe na trgu dela z usposabljanjem, aktivacijo in mentorstvom, pa tudi z odpravljanjem zaposlitvenih pasti in zagotavljanjem, da se delo izplača.
Komponenta prispeva k obravnavi priporočila za posamezno državo št. 2019.2 za zmanjšanje neskladij med ponudbo znanj in spretnosti ter povpraševanjem po njih ter priporočila za posamezno državo št. 2020.2 za ublažitev zaposlitvenih in socialnih posledic krize.
Glede na opis ukrepov in blažilne ukrepe, določene v načrtu za okrevanje in odpornost v skladu s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), noben ukrep v tej komponenti naj ne bi bistveno škodoval okoljskim ciljem v smislu člena 17 Uredbe (EU) 2020/852.
ŠT. 1. Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Naložba I-5.01: „A6K/E6K vozlišče za digitalne in tehnološke inovacije in usposabljanje“ v Valoniji
Cilj ukrepa je podpreti digitalne in tehnološke inovacije ter izobraževanje. Investicija zajema obnovo in gradnjo stavb, ki gostita središči A6K in E6K.
Naložbo I-5.02: Biotehnološki kampus EU v Valoniji
Cilj ukrepa je podpreti strateške in gospodarske sektorje v Valoniji, kot so biotehnologija, ponovna industrializacija ali obrambni sektorji, z naprednimi in digitalnimi programi usposabljanja. Ukrep zajema gradnjo in opremo biotehnološkega kampusa EU v Valoniji.
Naložba I-5.03: „Nadgradnja infrastrukture za napredno usposabljanje“ v Valoniji
Cilj ukrepa je podpreti razvoj znanj in spretnosti v Valoniji. Ukrep zajema gradnjo, obnovo in/ali opremo stavb za storitve usposabljanja in zaposlovanja.
Naložba I-5.04: „Aktiva za učenje in poklicno pot“ v Flandriji
Cilj ukrepa je spodbuditi usposabljanje in vseživljenjsko učenje. Ukrep zajema zagotavljanje podpore podjetjem za preverjanje usposobljenosti, inovacijsko strategijo in usposabljanje.
Naložba I-5.05: „Strategija za ponovni zagon trga dela“ regije Bruselj – glavno mesto
Cilj ukrepa je izvajanje strategije za okrevanje trga dela v regiji Bruselj – glavno mesto. Ukrep zajema zagotavljanje podpore iskalcem zaposlitve ali delavcem v obliki usposabljanja, presejalnih pregledov ali testiranja.
Naložba I-5.06: „Digitalne spretnosti“ v Flandriji
Cilj ukrepa je spodbujati digitalno preobrazbo v Flandriji. Ukrep vključuje dajanje digitalnih orodij in storitev na voljo državljanom, delodajalcem in flamskim partnerjem javnega zavoda za zaposlovanje (VDAB).
Naložba I-5.07: „Digitalno vseživljenjsko učenje“ v Valoniji
Cilj naložbenega ukrepa je okrepiti digitalno usposabljanje v Valoniji. Ukrep vključuje gradnjo ali obnovo stavb, opremljenih za digitalno usposabljanje, ali njihov prenos upravičencu na podlagi dolgoročne pogodbe o uporabi nepremičnin.
Reforma R-5.01: „Omejitev dajatev za brezposelnost skozi čas in okrepljena degresivna struktura dajatev za brezposelnost“ na zvezni ravni
Reformni ukrep je sestavljen iz dveh sklopov: Začetek veljavnosti pravnega akta, ki (i) omejuje nadomestila za brezposelnost na največ 24 mesecev in (ii) krepi degresivno strukturo nadomestil za brezposelnost.
Reforma R-5.03: „Učni račun“ zvezne države
Reformni ukrep je sestavljen iz treh delov. Cilj ukrepa je (i) vsakemu delavcu podeliti individualno pravico do usposabljanja; (II) razviti davčne ugodnosti za podjetja, ki zaposlenim zagotavljajo več ur usposabljanja, kot je že določeno z zakonom, in (iii) v posvetovanju z zveznimi enotami odpraviti ovire za udeležbo pri usposabljanju delavcev, ki so začasno brezposelni. Reforma se zaključi do 31. decembra 2023.
Da bi vsakemu delavcu zagotovili individualno pravico do usposabljanja (i), je predvidena sprememba zakona z dne 5. marca 2017 o delovnem in obvladljivem delu. V skladu z veljavno zakonodajo je treba na medpanožni ravni zagotoviti, da je vsak delavec upravičen do povprečno petih dni usposabljanja (ali enakovrednega števila ur) na leto. Cilj reforme je doseči individualno pravico do usposabljanja za vsakega zaposlenega pred koncem parlamentarnega obdobja. Za podjetja z manj kot 10 zaposlenimi in podjetja z manj kot 20 zaposlenimi še naprej smiselno veljajo izjeme ali odstopanja.
Za točko (ii) je reforma začela veljati 1. januarja 2021, kot je določeno v oddelku 4 poglavja 1 naslova 2 programskega zakona z dne 20. decembra 2020, objavljenega v Uradnem listu 30. decembra 2020. Davčne ugodnosti imajo obliko oprostitve plačila akontacije davka za zaposlene, ki so končali usposabljanje, ki je trajalo vsaj 10 dni v neprekinjenem obdobju 30 koledarskih dni (za podjetja z izmenskim ali nočnim delom v neprekinjenem obdobju 60 koledarskih dni; za mala podjetja je prag 5 dni v neprekinjenem obdobju 75 koledarskih dni).
Da bi odpravili ovire za udeležbo delavcev, ki so začasno brezposelni, v usposabljanju, (iii) reforma določa obveznost, da se delavci, ki so dolgotrajno ali strukturno začasno brezposelni, prijavijo pri pristojni regionalni službi.
Sprememba Zakona z dne 5. marca 2017 o uporabnem in obvladljivem delu začne veljati do 1. januarja 2022.
Reforma R-5.04: „Vseživljenjsko učenje“ flamske skupnosti
Reformni ukrep bo utrl pot individualnemu računu za učenje in poklicno pot, na katerem bodo vse spodbude za usposabljanje jasno vidne skupaj na enem osrednjem mestu, tako da bodo državljani jasno seznanjeni s svojimi učnimi pravicami in razpoložljivo podporo. Socialni partnerji in flamska vlada se dogovorijo o dokumentu o viziji, v katerem je določeno, kako se v Flandriji uvede račun za učenje in poklicno pot, pri čemer se upošteva potreba po povečanju preglednosti za državljane, boljšem vključevanju ranljivih skupin in zagotavljanju usklajenosti s platformo za digitalne učne račune, vzpostavljeno na zvezni ravni. Dokument o viziji se predloži do 30. junija 2022.
Reforma R-5.05: „Reforma podpore iskalcem zaposlitve v Valoniji“ v Valoniji
Cilj reformnih ukrepov je izboljšati učinkovitost aktivacije iskalcev zaposlitve v Valoniji s prilagoditvijo odloka v zvezi z mentorstvom in v rešitve usmerjeno podporo za iskalce zaposlitve. Cilj novega mentorstva in v rešitve usmerjene podpore za iskalce zaposlitve je podpreti vse iskalce zaposlitve, izkoristiti vse razpoložljive informacije, preveriti znanja in spretnosti ob prijavi ter optimizirati sodelovanje med valonskim javnim zavodom za zaposlovanje (Forem) in podpornimi partnerji. Reforma bo izkoristila učinkovita digitalna orodja, ki omogočajo upravljanje poklicnih poti na daljavo in/ali v živo za najbolj neodvisne iskalce zaposlitve, hkrati pa okrepila osebno podporo za tiste, ki jo najbolj potrebujejo. Odlok v zvezi z mentorstvom in v rešitve usmerjeno podporo za iskalce zaposlitve se sprejme do 30. septembra 2021 in začne veljati deset dni po objavi v Uradnem listu.
ŠT. 2. Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Naslednja št.
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
159
|
A6K/E6K
Vozlišče za digitalne in tehnološke inovacije in usposabljanje (I-5.01)
|
M
|
Dejavnost, razvita prek A6K-E6K
|
Poročilo usmerjevalnega odbora o zaključenih poslovnih korakih
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Poročilo o zaključenih korakih poslovnega razvoja za vzpostavitev vozlišča za digitalne in tehnološke inovacije in usposabljanje: razvoj ponudbe za inkubator z ustanovitvijo graditelja tveganega kapitala, razvoj ponudbe za digitalno usposabljanje, zaključen razpis za projekte za zagonska podjetja, tehnološki demonstratorji in infrastruktura, povezana s sodelovanjem in operativnimi projekti.
|
|
160
|
Nadgradnja infrastrukture za napredno usposabljanje (I-5.03)
|
T
|
Zgradbe in oprema
|
|
M2
|
0
|
8 935
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
8 935 m² zgradb:
-Technocité – nakup in opremljanje stavb
-Infrastruktura FOREM-a – gradnja stavb
-Center za ekološke tehnologije – Mons – gradnja, opremljanje in oprema stavb(-e)
|
|
161
|
Biotehnološki kampus EU (I-5.02)
|
T
|
Zgradbe in oprema
|
|
M2
|
0
|
5 500
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
5 500 m² stavbe, opremljene z moduli virtualne resničnosti, potopitveno sobo za naravoslovje, tehnologijo, inženirstvo in matematiko, opremo za digitalni dvojček, digitalno opremo za učne sobe in robotizirano proizvodno linijo.
|
|
162
|
A6K/E6K vozlišče za digitalne in tehnološke inovacije in usposabljanje (I-5.01)
|
T
|
Dokončanje prenove in razširitve A6K-E6K
|
|
M2
|
5 000
|
25 000
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
25 000 m² prenovljenih in zgrajenih stavb.
|
|
163
|
Nadgradnja infrastrukture za napredno usposabljanje (I-5.03)
|
T
|
Zgradbe in oprema
|
|
v m²
|
8 935
|
35 574
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Dodatnih 26 639 m² stavb, kar skupaj znaša 35 574 m²:
-Aptaskil – gradnja, opremljanje in oprema stavb(-e).
-„Ecocentre de formation“ v Beogradu – gradnja in opremljanje stavb
-Technifutur – obnova, opremljanje in oprema stavb(-e)
-„Center za ekološke tehnologije“ v Jemappesu – gradnja, opremljanje in oprema stavb(-e).
|
|
164
|
Ofenziva za učenje in poklicno pot (I-5.04)
|
T
|
Podpora za dopuste za usposabljanje in spletno ponudbo usposabljanja v Flandriji
|
|
Število opravljenih vpisov v pravice do spletnega usposabljanja/dopusta za usposabljanje
|
0
|
307 500
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Od leta 2021 je bilo izkoriščenih 307500 dopustov za usposabljanje ali pa so bili registrirani vpisi v spletno ponudbo za usposabljanje.
|
|
165
|
Učenje in poklicno usmerjanje (I-5.04)
|
T
|
Podpora podjetjem v Flandriji s preverjanjem kompetenc in razpisi za projekte
|
|
Podjetja
|
0
|
357
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
357 podjetij je prejelo podporo v okviru enega od naslednjih projektov:
(I)Preverjanje kompetenc za MSP.
(II)Razpis za „strateško preobrazbo na področju odprtih inovacij“ za podjetja socialnega gospodarstva.
(III) Razpis za „usposabljanje, usmerjeno v prihodnost, za podporo najranljivejšim skupinam v socialnem gospodarstvu“ za podjetja socialnega gospodarstva.
|
|
166
|
Strategija za ponovni zagon trga dela, osredotočena na učinkovitost in optimizacijo aktivacijskih politik in politik usposabljanja (I-5.05)
|
T
|
Aktivacijska podpora iskalcem zaposlitve in delavcem v regiji glavnega mesta Bruselj
|
|
Osebe
|
0
|
600
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
600 ljudi je prejelo podporo v obliki usposabljanja, presejanja ali testiranja za preusposabljanje ali preusmeritev v deficitarne poklice.
|
|
167
|
Učenje in poklicno usmerjanje (I-5.04)
|
M
|
Podpora začasno brezposelnim v Flandriji
|
Poročilo VDAB je potrdilo prizadevanja za ozaveščanje.
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Flamski javni zavod za zaposlovanje (VDAB) stopi v stik z vsemi osebami, ki so začasno brezposelne od 1. januarja 2021, da se prijavijo na usposabljanje, delovno prakso, začasno zaposlitev ali prostovoljsko delo.
|
|
168
|
Vseživljenjsko učenje flamske skupnosti (R-5.04)
|
M
|
Dokument o viziji za račun učenja in poklicne poti v Flandriji
|
Objava soglasja vlade
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Sporazum med socialnimi partnerji in flamsko vlado o dokumentu o viziji, ki določa, kako se v Flandriji uvede račun za učenje in poklicno pot, ob upoštevanju potrebe po večji preglednosti za državljane, boljšem vključevanju ranljivih skupin in zagotavljanju usklajenosti s platformo za digitalne učne račune, vzpostavljeno na zvezni ravni.
|
|
169
|
Digitalne spretnosti (I-5.06)
|
T
|
Razvoj ponudbe e-učenja v Flandriji
|
|
Projekti e-učenja
|
0
|
37
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
37 projektov e-učenja se odobri, začne in zaključi na podlagi razpisa za projekte.
|
|
170
|
Digitalne spretnosti (I-5.06)
|
M
|
Digitalna orodja in storitve za državljane, delodajalce in flamske partnerje v javnem zavodu za zaposlovanje (VDAB)
|
Poročilo o upravljanju in spremljanju politike, ki sta ga pripravila VDAB in oddelek za zdravje in varnost pri delu
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Državljanom, delodajalcem ali partnerjem VDAB v Flandriji so na voljo naslednja digitalna orodja in storitve:
1. Digitalna karierna platforma za državljane.
2. Digitalni števec delodajalcev platforme VDAB in digitalne partnerske platforme.
3. Digitalni števec delodajalcev ministrstva za zdravje in varnost pri delu.
4. Odprta podatkovna platforma oddelka za varnost in zdravje pri delu z nabori podatkov.
|
|
171
|
Digitalno vseživljenjsko učenje (I-5.07)
|
M
|
Stavbe, opremljene za usposabljanje na področju digitalnih spretnosti
|
Izvedeni projekti
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Oprema IKT je na voljo v 39 potopitvenih prostorih za usposabljanje.
Na voljo so programi usposabljanja, ki vključujejo osnovna digitalna znanja in spretnosti ali znanja in spretnosti na področju informacijske tehnologije.
6000 m² stavb, zgrajenih ali prenovljenih ali prenesenih na upravičenca na podlagi dolgoročne pogodbe o uporabi nepremičnin, opremljenih za usposabljanje na področju digitalnih spretnosti, pri čemer je 1 500 m² opremljenih kot platforma za preoblikovanje ter naravoslovje, tehnologijo, inženirstvo in matematiko.
|
|
172
|
Učni račun (R-5.03)
|
M
|
Zvezna reforma za razvoj individualne pravice do usposabljanja za zaposlene.
|
Objava v uradnem listu
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2021
|
Na podlagi dialoga med socialnimi partnerji in zvezno vlado sprejetje revizije zakona z dne 5. marca 2017 o izvedljivem in obvladljivem delu, ki uvaja pot, ki zagotavlja, da so od leta 2024 vsi delavci upravičeni do povprečno petih dni usposabljanja na leto.
|
|
173
|
Učni račun (R-5.03)
|
M
|
Zvezna reforma za spodbujanje podjetij k zagotavljanju usposabljanja
|
Objava v uradnem listu
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2021
|
Parlament je sprejel programski zakon z dne 20. decembra 2020, s katerim je bila uvedena delna oprostitev (11,75 %) plačila davčnega odtegljaja za delavce, ki so se usposabljali vsaj deset dni.
|
|
174
|
Učni račun (R-5.03)
|
M
|
Reforma, ki uvaja obvezno prijavo na javni zavod za zaposlovanje
|
Določbe v odloku o začetku veljavnosti
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Začetek veljavnosti odloka o obveznosti prijave delavcev, ki so dolgotrajno ali strukturno začasno brezposelni, pri pristojni regionalni službi.
|
|
175
|
Časovna omejitev nadomestil za brezposelnost in okrepljena degresivna struktura nadomestil za brezposelnost (R-5.01)
|
M
|
Zvezna reforma nadomestil za brezposelnost
|
Določba o začetku veljavnosti pravnega akta
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
Začetek veljavnosti pravnega akta, ki omejuje trajanje nadomestil za brezposelnost na največ 24 mesecev in krepi degresivno strukturo nadomestil za brezposelnost.
|
|
177
|
Reforma podpore iskalcem zaposlitve v Valoniji (R-5.05)
|
M
|
Reforma podpore iskalcem zaposlitve v Valoniji
|
Objava v uradnem listu
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2021
|
Valonski parlament je sprejel odlok o svetovanju in podpori iskalcem zaposlitve, usmerjeni v rešitve.
|
O. SESTAVNI DEL 5.2: Podpiranje gospodarske dejavnosti
Cilj te komponente belgijskega načrta za okrevanje in odpornost je prispevati h gospodarskemu okrevanju ter olajšati prehod na bolj zeleno in digitalizirano gospodarstvo z osredotočanjem virov na inovacije in podporo obetavnim sektorjem. Ukrepi, združeni v okviru te komponente, imajo tri bolj specifične cilje:
·podpiranje razvoja dejavnosti, ki ponujajo obetavne priložnosti v smislu dodane vrednosti in povečanja vrednosti ozemlja;
·spodbujanje in podpiranje raziskav in inovacij za razvoj prihodnjega gospodarskega potenciala države ter zagotavljanje njene odličnosti in konkurenčnosti;
·spodbujanje izvajanja učinkovitejših proizvodnih procesov, ki temeljijo zlasti na nastajajočih tehnologijah.
V tej komponenti je posebna pozornost namenjena MSP, ki predstavljajo večino belgijske gospodarske strukture in jih je gospodarska kriza še posebej prizadela.
Komponenta prispeva k obravnavanju priporočila za posamezno državo št. 2019.3, saj poziva k osredotočanju na raziskave in inovacije ter na nizkoogljični in energetski prehod, ter priporočila za posamezno državo št. 2020.3, ki poziva k izboljšanju poslovnega okolja, dajanju prednosti javnim naložbenim projektom in spodbujanju zasebnih naložb za spodbujanje gospodarskega okrevanja.
Glede na opis ukrepov in blažilne ukrepe, določene v načrtu za okrevanje in odpornost v skladu s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), noben ukrep v tej komponenti naj ne bi bistveno škodoval okoljskim ciljem v smislu člena 17 Uredbe (EU) 2020/852.
O.1. Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Naložba I-5.08: „Jedrska medicina“ na zvezni ravni
Cilj te naložbe je v prihodnosti zagotoviti zadostno razpoložljivost radioizotopov 177Lu in 225Ac v nuklearni medicini za zdravljenje raka. Vključuje podporo izgradnji infrastrukture, potrebne za zagotovitev povečanja dobave 177Lu, in predložitev poročila o izvedljivosti proizvodnje radioizotopa 225Ac.
Naložba I-5.10: „Raziskave in razvoj: Minimizacija odpadkov med razstavljanjem“ na zvezni ravni
Cilj te naložbe je povečati belgijsko strokovno znanje, da bi se čim bolj zmanjšala količina radioaktivnih odpadkov, ki nastanejo pri morebitni razgradnji jedrskih elektrarn. Vključuje izgradnjo obrata za obdelavo materialov.
Naložba I-5.11: „Krepitev raziskav in razvoja“ v flamski regiji
Ta naložba je namenjena spodbujanju inovacij gospodarskih subjektov v Flandriji z raziskavami, razvojem in inovacijami, s posebnim poudarkom na treh področjih: digitalizacija, trajnostnost in zdravje. Predvideni sta dve različni osi. Prva os je sestavljena iz projektov na področju raziskav, razvoja in inovacij s poudarkom na trajnostnih, digitalnih in zdravstvenih dejavnostih, ki vključujejo podjetja ali institucije, ki niso osredotočene na poslovne dejavnosti (na primer bolnišnice, univerze, raziskovalna središča). Druga os zajema podporo podjetjem na področju raziskav, razvoja in inovacij.
Mehanizem za okrevanje in odpornost podpira del stroškov te naložbe. Te naložbe lahko prejmejo tudi podporo iz drugih programov ali instrumentov Unije za stroške, ki jih mehanizem za okrevanje in odpornost ne podpira.
Naložba I-5.12: „Premestitev hrane in razvoj logističnih platform“ v Valoniji
Cilj te naložbe je podpreti razvoj kmetijskega sektorja. Vključuje vzpostavitev infrastrukture manjšega obsega za podporo prehranskim verigam, izgradnjo dveh logističnih vozlišč z infrastrukturo za energijo iz obnovljivih virov in izgradnjo kritične infrastrukture.
Naložba I-5.13: Digitalizacija valonskega turističnega sektorja v Valoniji
Cilj te naložbe je digitalizacija turistične industrije v Valoniji. Cilj projekta je podpreti prisotnost turističnih operaterjev na spletu.
Naložbo I-5.19: Kapitalska injekcija v podjetje Participatiemaatschappij Vlaanderen (PMV) za podporo podjetjem, dejavnim na področju biotehnologije
Cilj tega ukrepa je podpreti potencial rasti gospodarstva v Belgiji ali kateri koli drugi državi članici Evropske unije s strukturno prilagoditvijo ravni javne podpore, ki je na voljo za odpravo nedelovanja trga in neučinkovitosti v gospodarstvu. Ukrep je sestavljen iz kapitalske injekcije v višini 39821020 EUR za Participatiemaatschappij Vlaanderen (PMV).
PMV sprejme novo naložbeno politiko za uporabo dodatnega lastniškega kapitala. Naložbena politika vključuje naslednje elemente:
a.opis finančnega produkta, ki ga ponuja PMV, tj. udeležba v lastniškem kapitalu, ki je lahko v obliki lastniškega kapitala, zamenljivih posojil, navideznega lastniškega kapitala, hibridnega dolžniškega lastniškega kapitala, kot so močno podrejena posojila z udeležbo pri dobičku, delničarska posojila, jamstva delničarjev, dolžniško-lastniško financiranje, tvegana posojila, nakupni boni ali druge oblike podjetij za prodajo lastniškega kapitala, ki ponujajo tveganje v zvezi z lastniškim kapitalom;
b.pričakovana vrsta upravičenih končnih upravičencev PMV, tj. podjetij, dejavnih na področju biotehnologije, vključno s področjem rdeče in zelene biotehnologije;
c.ciljno trajanje naložb PMV je od 5 do 15 let;
d.PMV za dodatni lastniški kapital uporablja isti revizijski in kontrolni sistem, ki ga je Komisija pozitivno ocenila v skladu s členom 157 Uredbe (EU, Euratom) 2024/2509.
Naložbena politika zahteva, da so finančni produkti, ki jih podpira dodatni lastniški kapital, skladni z načelom, da se ne škoduje bistveno, kot je določeno v tehničnih smernicah za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01). Naložbena politika iz upravičenosti izključuje zlasti naslednji seznam dejavnosti in sredstev: (I) dejavnosti in sredstva, povezana s fosilnimi gorivi, vključno z nadaljnjo uporabo
, (ii) dejavnosti in sredstva v okviru sistema EU za trgovanje z emisijami (ETS), s katerimi se dosegajo predvidene emisije toplogrednih plinov, ki niso nižje od ustreznih referenčnih vrednosti
, (iii) dejavnosti in sredstva, povezana z odlagališči odpadkov, sežigalnicami
in napravami za mehansko-biološko obdelavo
. Poleg tega v primeru splošne podpore podjetjem naložbena politika izključuje podjetja z znatnim poudarkom
na naslednjih sektorjih: (I) proizvodnjo energije iz fosilnih goriv in s tem povezane dejavnosti
; (II) energetsko intenzivne industrije in/ali industrije z visokimi emisijami CO 2
; (III) proizvodnjo, najem ali prodajo vozil, ki onesnažujejo okolje
; (IV) zbiranje odpadkov, ravnanje z odpadki in
njihovo odlaganje, (v) predelava jedrskega goriva, proizvodnja jedrske energije. Poleg tega naložbena politika zahteva skladnost končnih upravičencev z ustrezno okoljsko zakonodajo EU in nacionalno okoljsko zakonodajo.
Ukrep se izvede do 31. avgusta 2026.
Reforma R-5.06: „Optimizacija postopkov: Hitrejši postopki za izdajo dovoljenj in pritožbeni postopki“ v Flandriji
Cilj te reforme je poenostavitev postopkov za izdajo okoljskih dovoljenj, vključno z uvedbo pogojev glede možnosti pritožbe zoper odločitve. Vključuje pregled obstoječe uredbe, da se skrajša čas, potreben za obravnavo zadeve, in zagotovi večja pravna varnost. Ob koncu pregleda se objavi poročilo s pregledom novih in pregledanih ukrepov. Reforma se izvede do 31. decembra 2022.
Reforma R-5.07: „Širitev inovacijske baze“ v Flamski regiji
Cilj te reforme je zagotoviti, da obstoječi instrumenti ne omejujejo dostopa MSP do subvencij za inovacije. Vključuje pregled obstoječih instrumentov, namenjenih spodbujanju inovacij, ki so lažje dostopne in prilagojene potrebam MSP. Ob koncu pregleda se objavi poročilo s pregledom novih in pregledanih ukrepov. Reforma se izvede do 31. decembra 2022.
Naložba I-5.18: „SMELD: Najsodobnejše orodje MEtal MElting Limiting waste during D & D“ (Omejevanje odpadkov med razvojem in razvojem) na zvezni ravni
Cilj naložbe je razširiti zmogljivosti za predelavo kovin, recikliranih pri razgradnji jedrskih elektrarn. V tem okviru naložba vključuje postavitev talilne peči, ki se lahko uporablja v neradioaktivnem načinu.
Naložba I-5.20 – Kapitalska injekcija za SFPIM Defence
Cilj tega ukrepa je okrepiti odpornost belgijskega gospodarstva s strukturno prilagoditvijo ravni javne podpore, ki je na voljo za odpravo nedelovanja trga in neučinkovitosti v varnostnem in obrambnem sektorju gospodarstva.
Ukrep je sestavljen iz kapitalske injekcije v višini 49 037 212 EUR za SFPIM Defence (v nadaljnjem besedilu: sklad), hčerinsko družbo SFPIM, za financiranje naložb v obrambo in varnost, kot je opisano v nadaljevanju.
Statut in poslovnik SFPIM Defence vključujeta naslednje elemente:
a.Opredelitev ciljev Sklada in upravičenih naložbenih področij, ki jih Sklad lahko podpre z lastniškim kapitalom, vloženim v okviru mehanizma za okrevanje in odpornost: (I) razvoj zaščitnih stavb in infrastrukture civilne zaščite, (ii) gradnja in posodobitev infrastrukture z dvojno rabo, (iii) naložbe v kibernetsko varnost in (iv) posodobitev podjetij, vključno s podporo za raziskave in razvoj.
b.Zahtevo, da sklad deluje v skladu s cilji mehanizma za okrevanje in odpornost. Zakon vključuje tudi zahtevo, da se zagotovi, da je obseg naložb, ki jih je treba izvesti, skladen s tem, kar se lahko financira iz proračuna EU, tudi na podlagi Pogodbe o delovanju Evropske unije.
c.Zahtevo, da je sklad hčerinska družba SFPIM in da je SFPIM edini lastnik sklada. Lastniški kapital, vložen v okviru mehanizma za okrevanje in odpornost, je namenjen naložbam lastniškega kapitala in navideznega lastniškega kapitala.
d.Strukturo upravljanja sklada, sestavo in odgovornosti različnih organov upravljanja, upravljalnih organov in ustreznih naložbenih odborov ter načine njihovega imenovanja.
e.Zahtevo, da odločitve o naložbah sklada sprejemajo ustrezni organi in da jih z večino glasov odobrijo člani, ki so neodvisni od belgijske vlade. Statut SFPIM Defence zlasti predvideva, da je za odobritev naložb, ki jih podpira mehanizem za okrevanje in odpornost, potrebna dvojna večina: navadna večina vseh članov upravnega odbora (6/10) skupaj z navadno večino neodvisnih članov odbora (3/4). Te določbe zagotavljajo, da nobene naložbe, ki jo podpira mehanizem za okrevanje in odpornost, ni mogoče odobriti brez večine neodvisnih članov.
f.Zahtevo, da mora sklad opisati in vzpostaviti upravljavski in kontrolni sistem za preprečevanje, odkrivanje in odpravljanje goljufij, korupcije in nasprotij interesov, kot so opredeljena v členu 61(2) in (3) finančne uredbe, ter sprožiti sodne postopke za izterjavo nepravilno dodeljenih sredstev; ter izdaja revizijskega poročila zveznega revizijskega organa z mnenjem brez pridržka ali mnenjem s pridržkom z omejenim vplivom na sistem upravljanja in nadzora hčerinske družbe.
g.Zahtevo, da se kapital, vložen v sklad, uporabi na podlagi naložbene politike.
Naložbena politika za uporabo lastniškega kapitala, vloženega v okviru mehanizma za okrevanje in odpornost v obrambo SFPIM, vključuje naslednje elemente:
1.Opis naložbenih področij za sklad v skladu z upravičenimi področji, določenimi z zakonom.
2.Opis finančnih produktov, vključno z lastniškim kapitalom in navideznim lastniškim kapitalom, ciljev Sklada, načina, kako bo Sklad zagotavljal podporo, in pričakovanih upravičenih končnih prejemnikov, ki jih bo Sklad sprva podpiral. Ti finančni produkti so v skladu z zakonom o ustanovitvi sklada, vključno s tem, kaj se lahko financira iz proračuna EU.
3.Predvideni časovni razpored korakov za izvedbo začetnih naložb.
4.Določbe, ki zagotavljajo, da so finančni produkti, ki jih podpira SFPIM Defence z lastniškim kapitalom, vloženim v okviru mehanizma za okrevanje in odpornost, skladni z načelom, da se ne škoduje bistveno, kot je določeno v tehničnih smernicah za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01). Naložbena politika iz upravičenosti izključuje zlasti naslednji seznam dejavnosti in sredstev: (I) dejavnosti in sredstva, povezana s fosilnimi gorivi, vključno z nadaljnjo uporabo
, (ii) dejavnosti in sredstva v okviru sistema EU za trgovanje z emisijami (ETS), s katerimi se dosegajo predvidene emisije toplogrednih plinov, ki niso nižje od ustreznih referenčnih vrednosti
, (iii) dejavnosti in sredstva, povezana z odlagališči odpadkov, sežigalnicami in napravami za mehansko-biološko obdelavo.
5.Poleg tega v primeru splošne podpore podjetjem z lastniškim kapitalom, vloženim v okviru mehanizma za okrevanje in odpornost, naložbena politika izključuje podjetja z znatnim poudarkom
na naslednjih sektorjih: (I) proizvodnjo energije iz fosilnih goriv in s tem povezane dejavnosti
; (II) energetsko intenzivne industrije in/ali industrije z visokimi emisijami CO 2
; (III) proizvodnjo, najem ali prodajo vozil, ki onesnažujejo okolje
; (IV) zbiranje odpadkov, ravnanje z odpadki in
njihovo odlaganje, (v) predelava jedrskega goriva, proizvodnja jedrske energije. Poleg tega naložbena politika zahteva skladnost končnih upravičencev z ustrezno okoljsko zakonodajo EU in nacionalno okoljsko zakonodajo.
Zadovoljivo izpolnjevanje vseh mejnikov v okviru tega ukrepa je odvisno od zadovoljivega izpolnjevanja mejnika „Naložbena politika ter upravljavski in kontrolni sistem SFPIM na področju obrambe“.
Ukrep se izvede do 31. avgusta 2026.
O.2. Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Zap. št. Opomba:
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
179
|
Nuklearna medicina (I-5.08)
|
M
|
Zgrajen objekt za radioizotope in pridobljena dovoljenja (FANC in FAGG)
|
Zgrajen objekt
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Zgrajen je bil objekt za radioizotop 177Lu. Pridobljeni sta bili dovoljenji Agence fédérale de Contrôle nucléaire (FANC) in Zvezne agencije za zdravila in zdravstvene proizvode (FAGG).
|
|
180
|
Nuklearna medicina (I-5.08)
|
M
|
Poročilo objavljeno
|
Objavljeno poročilo z opisom tehnološkega paketa, potrebnega za začetek obsežne proizvodnje 225 Ac iz 226 Ra
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Objavljeno je bilo poročilo, v katerem je opisan tehnološki paket, potreben za začetek obsežne proizvodnje 225 Ac iz 226 Ra.
Vsebuje pa naslednje elemente:
1) Operativna namestitev vroče celice pri SCK CEN za ravnanje z 226 Ra viri
2) zasnova pretvornika od elektronike do game, ki ga je treba zgraditi za proizvodnjo v velikem obsegu
(3) Zasnova ciljnega modula in modula za obsevanje, ki ju je treba zgraditi za proizvodnjo v velikem obsegu
4) popolnoma razširjena metoda radiokemijskega ločevanja in postopek recikliranja 226Ra – pripravljena za obsežno izvajanje
5) Zasnova proizvodnega obrata 225Ac
|
|
184
|
Raziskave in razvoj: Zmanjšanje odpadkov med razstavljanjem (I-5.10)
|
M
|
Oddaja javnega naročila za izgradnjo obrata za obdelavo materialov
(Mat)
|
Pisno obvestilo o oddaji javnega naročila za izgradnjo obrata za obdelavo materialov
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Obvestilo zveznega ministra za gospodarstvo in delo o oddaji naročila za izgradnjo obrata za obdelavo materialov, ki je potreben za izvajanje hladnih preskusov in predstavitev tehnologij, ki jih je treba razviti za ponovno uporabo, recikliranje in končno odlaganje nejedrskih odpadkov iz postopkov razgradnje jedrskih elektrarn; pridobiti je treba potrebna gradbena dovoljenja. Stavba je skladna z vso veljavno zakonodajo na zvezni in flamski ravni, povezano z Direktivo 2011/92.
|
|
185
|
Raziskave in razvoj: Zmanjšanje odpadkov med razstavljanjem (I-5.10)
|
M
|
Obrat za obdelavo materialov, zgrajen in pripravljen za začetek uporabe
|
Zgrajen objekt za obdelavo materialov
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Obrat za obdelavo materialov je zgrajen in pripravljen za začetek uporabe. Obvestilo F, s katerim se odobri začetek uporabe objekta MaT, podpiše Bel V.
|
|
186
|
Krepitev raziskav in razvoja (I-5.11)
|
M
|
Oddaja javnih naročil za raziskave in razvoj ter infrastrukturne projekte
|
Obveščanje o nagrajenih projektih
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Obvestilo VLAIO in „Department Economie, Wetenschap en Innovatie“ (EWI) o dodelitvi 200 projektov uspešnim kandidatom na podlagi razpisa za zbiranje predlogov, z razpisnimi pogoji, vključno z merili za upravičenost, ki zagotavljajo, da so izbrani projekti skladni s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), z uporabo seznama za izključitev in zahtevo po skladnosti z ustrezno okoljsko zakonodajo EU in nacionalno okoljsko zakonodajo. Projektu „PREVAIL“ bo dodeljenih 20 000 000 EUR. Pri projektih, dodeljenih v okviru shem nepovratnih sredstev, ki ne sodelujejo pri razpisih za projekte, se skladnost s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), zagotavlja tudi z merilom za upravičenost, ki temelji na istem seznamu za izključitev, in zahtevo po skladnosti z ustrezno okoljsko zakonodajo EU in nacionalno okoljsko zakonodajo.
|
|
187
|
Krepitev raziskav in razvoja (I-5.11)
|
M
|
Dodeljene raziskave, razvoj in inovacije ter financirani infrastrukturni projekti
|
Plačila za dodeljene projekte
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Vsaj 20 000 000 EUR se plača za projekt „PREVAIL“ (TEFHW4AI).
Zneski, zagotovljeni v okviru drugih programov ali instrumentov Unije, se ne upoštevajo pri tem znesku.
Najmanj 190 600 000 EUR se izplača projektom, izbranim na podlagi razpisov za zbiranje predlogov in shem nepovratnih sredstev.
|
|
188
|
Premestitev hrane in razvoj logističnih platform (I-5.12)
|
M
|
Oddaja javnih naročil gradenj za gradnjo dveh logističnih vozlišč
|
Pisno obvestilo o oddaji javnih naročil za gradnje dveh logističnih vozlišč
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Oddaja javnih naročil gradenj za gradnjo dveh logističnih vozlišč s specifikacijami, vključno z merili za upravičenost, ki zagotavljajo, da so izbrani projekti skladni s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), in sicer z uporabo seznama za izključitev.
|
|
189
|
Premestitev hrane in razvoj logističnih platform (I-5.12)
|
T
|
Podpora za 30 projektov premestitve hrane, 4 nastajajoče sektorje in 5 delov infrastrukture
|
|
Projekti
|
0
|
39
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Dodelitev subvencij 30 manjšim infrastrukturam in štirim večjim strukturnim projektom (po eden za vsak sektor: sadje, zelenjava, žita, rastlinske beljakovine) in vsaj 5 delov infrastrukture.
|
|
190
|
Premestitev hrane in razvoj logističnih platform (I-5.12)
|
T
|
Dokončana gradnja in opremljanje dveh logističnih vozlišč
|
|
Vozlišča
|
0
|
2
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
Gradnja in oprema dveh logističnih vozlišč s skupno površino 5500 m². Oprema obeh logističnih vozlišč vključuje namestitev 700 kWp (sončne plošče), 15 polnilnih mest za električna vozila in sistem za shranjevanje energije z močjo 200 kW.
|
|
191
|
Premestitev hrane in razvoj logističnih platform (I-5.12)
|
T
|
Dokončana je gradnja vsaj dveh delov infrastrukture, 22 manjših infrastruktur in izvedba štirih večjih strukturnih projektov, s čimer se krepi pet decentraliziranih logističnih vozlišč.
|
|
Infrastruktura
|
0
|
33
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Dokončana je gradnja vsaj dveh delov infrastrukture, 22 manjših infrastruktur in izvedba štirih večjih strukturnih projektov.
Krepitev petih decentraliziranih vozlišč z:
Sodišče prve stopnje v Charleroiju: namestitev delovne opreme in pohištva, kot so oprema za lupljenje in rezanje, pasterizacijo in pakiranje. Izvedena je bila raziskava trga za podporo lokalni verigi preskrbe s hrano vozlišča. Sodišče prve stopnje v Liègeu: Namestitev delovne opreme in pohištva, kot so linija za lupljenje in rezanje, pralnik/ekstrakt ter oprema za pasterizacijo in pakiranje. Izvedena je bila raziskava trga za podporo lokalni verigi preskrbe s hrano vozlišča. Okrožno sodišče v Luxemburgu: Opremljanje vozlišča s tovornjakom hladilnikom in digitalnimi orodji za upravljanje logistike. Izvedena je bila raziskava trga za podporo lokalni verigi preskrbe s hrano vozlišča. Sodišče prve stopnje v Namurju: Gradnja nove skladiščne dvorane, vključno s hladilnico, in gradnja dodatne hladilnice v obstoječi stavbi na lokaciji Floreffe. Gradnja novega skladiščnega in predelovalnega prostora, vključno s hladilnico, na lokaciji Rhisnes. Pol Mabio: Gradnja hladilnice ter namestitev opreme in delovnega pohištva za logistiko in enega hladilnega vozila. Izvedena je bila raziskava trga za podporo lokalni verigi preskrbe s hrano vozlišča. Gradnja in obnova objektov ne podpirata ogrevalnih sistemov na fosilna goriva, vključno s kotli na zemeljski plin.
|
|
192
|
Digitalizacija valonskega turističnega sektorja (I-5.13)
|
T
|
Število razpoložljivih turističnih nastanitev, organizacij ali znamenitosti na „outil regional de commercialisation“
|
|
Število turističnih nastanitev, organizacij ali znamenitosti
|
0
|
600
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
600 turističnih nastanitev, organizacij ali znamenitosti je navedenih na nadzorni plošči ali pa so na voljo za rezervacijo na „outil régional de commercialisation“ (ORC).
|
|
255
|
Kapitalska injekcija v podjetje Participatiemaatschappij Vlaanderen (PMV) za podporo podjetjem, dejavnim na področju biotehnologije (I-5.19)
|
M
|
Naložbena politika
|
Sprejetje naložbene politike
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Sprejetje nove naložbene politike za uporabo dodatnega lastniškega kapitala.
|
|
256
|
Kapitalska injekcija v podjetje Participatiemaatschappij Vlaanderen (PMV) za podporo podjetjem, dejavnim na področju biotehnologije (I-5.19)
|
M
|
Kapitalska injekcija
|
Potrdilo o prenosu
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Flandrija prenese 39 821 020 EUR na PMV, da poveča svoj lastniški kapital.
Poleg kapitalske injekcije v PMV, ki predstavlja naložbo v okviru mehanizma za okrevanje in odpornost, Flandrija do 31. avgusta 2026 predloži poročilo, v katerem opiše ukrepe, ki jih je PMV sprejel za izvajanje naložbene politike, vključno z ukrepi, sprejetimi za izvajanje finančnih produktov, ki naj bi jih dodatni lastniški kapital prvotno podprl, in pričakovanimi ukrepi, ki jih je treba sprejeti za nadaljnje izvajanje teh produktov.
|
|
193
|
Reforma – skrajšani postopki za izdajo dovoljenj in pritožbeni postopki (R-5.06)
|
M
|
Reforma okoljskega dovoljenja in pritožbeni postopki
|
Objava poročila in vladnih odločitev.
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Objava poročila, ki ga je potrdil kabinet flamskega ministra za pravosodje in izvrševanje, okolje, energijo in turizem ter vsebuje pregled novih in pregledanih ukrepov za poenostavitev upravnih postopkov v zvezi s postopki za izdajo okoljskih dovoljenj in vladnimi sklepi.
|
|
194
|
Reforma – Širitev inovacijske baze (R-5.07)
|
M
|
Reforma uredbe o podpori inovacijam
|
Objava poročila in povezanih vladnih odločitev
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Objava poročila, ki ga je potrdil flamski minister za gospodarstvo, inovacije, delo, socialno gospodarstvo in kmetijstvo ter vsebuje pregled novih in pregledanih ukrepov za izboljšanje dostopa MSP do ukrepov za podporo inovacijam ter s tem povezanih vladnih odločitev.
|
|
249
|
SMELD- Fed (I-5.18)
|
M
|
Postavi se industrijska talilna peč.
|
Industrijska talilna peč je postavljena v neradioaktivnem načinu.
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Industrijska talilna peč je postavljena v neradioaktivnem načinu.
|
|
257
|
Kapitalska injekcija za SFPIM Defence (I-5.20)
|
M
|
Naložbena politika ter sistem upravljanja in nadzora SFPIM Defence.
|
Sprejetje naložbene politike in izdaja revizijskega poročila zveznega revizijskega organa z mnenjem brez pridržka ali mnenjem s pridržkom z omejenim vplivom na upravljavski in kontrolni sistem SFPIM Defence.
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Sprejetje nove naložbene politike za SFPIM Defence za uporabo dodatnega lastniškega kapitala.
SFPIM Defence je opisal in vzpostavil sistem upravljanja in nadzora za preprečevanje, odkrivanje in odpravljanje goljufij, korupcije in navzkrižij interesov, kot so opredeljena v členu 61(2) in (3) finančne uredbe, ter za sprejemanje pravnih ukrepov za izterjavo nepravilno dodeljenih sredstev.
Zvezni revizijski organ izda revizijsko poročilo z mnenjem brez pridržka ali mnenjem s pridržkom z omejenim vplivom na upravljavski in kontrolni sistem SFPIM Defence.
|
|
258
|
Kapitalska injekcija za SFPIM Defence (I-5.20)
|
M
|
Kapitalska injekcija
|
Potrdilo o prenosu
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Belgija prenese 49 037 212 EUR na SFPIM Defence, da poveča svoj lastniški kapital.
Poleg kapitalske injekcije v SFPIM Defence, ki predstavlja naložbo v okviru mehanizma za okrevanje in odpornost, Belgija do 31. avgusta 2026 predloži poročilo, v katerem opiše ukrepe, ki jih je SFPIM Defence sprejel za izvajanje naložbene politike, vključno z ukrepi, sprejetimi za izvajanje finančnih produktov, ki naj bi jih dodatni lastniški kapital prvotno podprl, in pričakovanimi ukrepi, ki jih je treba sprejeti za nadaljnje izvajanje teh produktov.
|
O.3. Opis reform in naložb za pridobitev posojila
I-5.21 – Razširjen ukrep: Kapitalska injekcija za SFPIM Defence
Ta naložba povečuje naložbo I-5.20: Kapitalska injekcija za SFPIM Defence. Sestavljen je iz dodatne kapitalske injekcije v višini 95000000 EUR za SFPIM Defence.
Zadovoljivo izpolnjevanje vseh mejnikov v okviru tega ukrepa je odvisno od zadovoljivega izpolnjevanja mejnika „Naložbena politika ter upravljavski in kontrolni sistem SFPIM na področju obrambe“.
O.4. Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje posojila
|
Zap. št. Opomba:
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
259
|
Razširjeni ukrep: Kapitalska injekcija za SFPIM Defence (I-5.21)
|
M
|
Kapitalska injekcija
|
Potrdilo o prenosu
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Belgija prenese 95 000 000 EUR na SFPIM Defence, da poveča svoj lastniški kapital.
|
P. KOMPONENTA 5.3: Krožno gospodarstvo
Cilj ukrepov v okviru te komponente belgijskega načrta za okrevanje in odpornost je na splošno prispevati k razvoju krožnega in nizkoogljičnega gospodarstva. Zlasti si prizadevajo za razvoj recikliranja, ponovne uporabe in industrijske simbioze. Poleg spodbujanja nekaterih praks je cilj podpreti inovacije na področju predelave odpadkov in virov ter razviti usposabljanje na nekaterih področjih krožnega gospodarstva.
Komponenta prispeva k obravnavanju priporočila za posamezno državo št. 2019.3, v katerem je Belgija pozvana, naj ekonomsko politiko v zvezi z naložbami med drugim osredotoči na nizkoogljični in energetski prehod ter raziskave in inovacije, ter priporočila za posamezno državo št. 2020.3, v katerem je Belgija pozvana, naj naložbe osredotoči na zeleni in digitalni prehod, zlasti na čisto in učinkovito proizvodnjo, krožno gospodarstvo ter raziskave in inovacije.
Glede na opis ukrepov in blažilne ukrepe, določene v načrtu za okrevanje in odpornost v skladu s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), noben ukrep v tej komponenti naj ne bi bistveno škodoval okoljskim ciljem v smislu člena 17 Uredbe (EU) 2020/852.
P.1. Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Reforma R-5.08: „Bruseljska regionalna strategija za gospodarski prehod“ regije Bruselj – glavno mesto
Cilj te reforme je oblikovati regionalno strategijo za gospodarski prehod z uporabo vseh instrumentov regionalne gospodarske politike, doseganjem boljšega usklajevanja in sodelovanja med javnimi akterji ter dejavnim sodelovanjem zasebnega sektorja. Njegovi operativni cilji morajo temeljiti na rezultatih desetih delovnih skupin.
Regionalna strategija za gospodarski prehod določa cilje za leto 2030 in akcijski načrt za obdobje petih let. Sprejme se s sklepom vlade regije Bruselj – glavno mesto do 31. marca 2022.
Reforma R-5.09: „Okrožna flamska uprava“ v Flamski regiji
Krožna Flandrija je osrednja platforma v Flandriji, katere cilj je olajšati prehod na krožno gospodarstvo v sodelovanju z industrijskimi partnerji, znanstvenimi ustanovami, javnimi upravami, bankami in civilno družbo. Ta reforma bo znatno izboljšala in razširila upravljanje te platforme. V tem okviru se javno-zasebna partnerstva osredotočajo na kombinacijo tematskih delovnih programov, kot so krožna gradnja, kemija/plastika, druge proizvodne verige v proizvodni industriji, biogospodarstvo in prehranska veriga, ter več strateških vzvodov (financiranje, inovacije, krožna dobava, raziskave, ozaveščenost). Besedili časovnega načrta in delovnih programov naj bi bili pripravljeni do 31. decembra 2021.
Naložba I-5.14: „Vozlišče za recikliranje“ v Flamski regiji
Cilj te naložbe je zgraditi, prilagoditi ali povečati šest obratov za recikliranje, da se omogoči lokalna krožna proizvodnja.
Naložba I-5.15: „Belgique Builds Back Circular“ na zvezni ravni
Cilj te naložbe je pospešiti prehod na krožno gospodarstvo v Belgiji. Ta ukrep vključuje spodbujanje pobud za krožno gospodarstvo z dokončanjem projektov in izvajanjem ukrepov ozaveščanja za MSP.
Naložba I-5.16: „Uvajanje krožnega gospodarstva“ v Valoniji
Z namenom uvedbe valonskega krožnega gospodarstva bodo izvedene naložbe v raziskovalne in razvojne projekte, ki ponovno uporabljajo, nadgrajujejo in/ali reciklirajo kovine, baterije ali minerale.
P.2. Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Zap. št. Opomba:
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
195
|
Bruseljska regionalna strategija za gospodarski prehod (R-5.08)
|
M
|
Sprejetje regionalne strategije za gospodarski prehod
|
Sklep vlade regije Bruselj – glavno mesto o sprejetju strategije
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Strategija regije Bruselj za gospodarski prehod, ki jo je sprejela vlada regije Bruselj – glavno mesto (Décision du Gouvernement de la Région de Bruxelles-Capitale) in v kateri so opredeljeni cilji za leto 2030 na podlagi usklajevanja med javnimi akterji in dejavnega sodelovanja zasebnega sektorja, vključno s petletnim akcijskim načrtom, ki zajema prednostna področja ukrepanja ter vzpostavlja skladen sveženj javnih spodbud za inovacije in je ugoden za podjetništvo za ekološki prehod.
|
|
196
|
Upravljanje, krožna Flandrija (R-5.09)
|
M
|
Ustanovitev usmerjevalne skupine za krožno Flandrijo
|
Imenovana usmerjevalna skupina za upravljanje krožne Flandrije ter sprejet časovni načrt in delovni program
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2021
|
Imenovana usmerjevalna skupina za upravljanje krožne Flandrije ter sprejet časovni načrt in delovni program za usmerjanje projektov krožnega gospodarstva in razvoj strateških vzvodov.
|
|
197
|
Vozlišče za recikliranje (I-5.14)
|
T
|
Oddaja šestih javnih naročil za obrate za recikliranje
|
|
Objekti
|
0
|
6
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Za podporo je bilo izbranih šest naložbenih projektov za obrate za recikliranje. Žirija oceni projekte, končni izbor pa potrdi flamski minister za okolje.
Oddaja naročil projektom, izbranim na podlagi konkurenčnega razpisa za zbiranje predlogov, z razpisnimi pogoji, vključno z merili za upravičenost, ki zagotavljajo, da so izbrani projekti skladni s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), z uporabo seznama za izključitev. Sklepi o dodelitvi nepovratnih sredstev določajo, da se pomoč dodeli pod pogojem, da je dejavnost skladna z ustrezno okoljsko zakonodajo EU in nacionalno okoljsko zakonodajo.
|
|
198
|
Vozlišče za recikliranje (I-5.14)
|
T
|
Dokončanje del v šestih obratih za recikliranje
|
|
Objekti
|
0
|
6
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Šest zgrajenih, razširjenih ali prilagojenih obratov za recikliranje za nadgrajene postopke recikliranja.
|
|
200
|
Belgique Builds Back Circular (I-5.15)
|
M
|
Izvajanje ukrepov ozaveščanja za MSP in krožnih projektov
|
Poročila o zaključku krožnih projektov
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Dostava:
·1 kampanja ozaveščanja v treh letih
·1 spletišče za MSP, vključno z 1 orodjem za samoocenjevanje
Pozitivna pisma o oceni, izdana za devet krožnih projektov v okviru razpisa za zbiranje predlogov, ki vključujejo merila za upravičenost, ki zagotavljajo, da so izbrani projekti skladni s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), z uporabo seznama dejavnosti za izključitev: (I) dejavnosti, povezane s fosilnimi gorivi, vključno z nadaljnjo uporabo; (II) dejavnosti v okviru sistema EU za trgovanje z emisijami, s katerimi se dosegajo predvidene emisije toplogrednih plinov, ki niso nižje od ustreznih referenčnih vrednosti; (III) dejavnosti, povezane z odlagališči odpadkov, sežigalnicami in napravami za mehansko-biološko obdelavo; ter (iv) dejavnosti, pri katerih lahko dolgotrajno odstranjevanje odpadkov dolgoročno škoduje okolju.
|
|
201
|
Uvedba krožnega gospodarstva v Valoniji (I-5.16)
|
M
|
Oddaja javnih naročil za projekte, ki spodbujajo krožno gospodarstvo v Valoniji
|
Obvestilo o oddaji javnih naročil uspešnim kandidatom
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Izbor uspešnih kandidatov po razpisu za zbiranje predlogov za projekte na področju recikliranja in ponovne uporabe kovin, baterij in mineralov. Razpis za zbiranje predlogov ima pristojnosti in naloge, vključno z merili za upravičenost, ki zagotavljajo, da so izbrani projekti skladni s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), in sicer z uporabo seznama za izključitev in zahtevo po skladnosti z ustrezno okoljsko zakonodajo EU in nacionalno okoljsko zakonodajo.
|
|
202
|
Uvedba krožnega gospodarstva v Valoniji (I-5.16)
|
T
|
Zaključek projektov za spodbujanje krožnega gospodarstva v Valoniji
|
|
Projekti
|
0
|
11
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Dopisi o pozitivni oceni, izdani za 11 projektov na področju recikliranja, povečanja ali ponovne uporabe kovin, baterij ali mineralov.
|
Q. KOMPONENTA 6.1: Pregledi porabe
Ta komponenta belgijskega načrta za okrevanje in odpornost je sestavljena iz ukrepov, osredotočenih na izvajanje pregledov porabe na različnih ravneh upravljanja. Splošni cilj je izboljšati kakovost in sestavo javnofinančnih odhodkov.
Komponenta prispeva k obravnavanju priporočila za posamezno državo št. 2019.1 o izboljšanju sestave in učinkovitosti javne porabe.
VPRAŠANJE 1: Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Reforma R-6: „Pregledi porabe“
Cilj reforme je uvesti preglede porabe na različnih vladnih ravneh. Ta ukrep vključuje naslednjih pet podukrepov:
·Reforma R-6.01 „Pregledi porabe“ na zvezni ravni
·Reforma R-6.02 „Pregledi porabe – Flamska splošna revizija in norma porabe“ v Flandriji
·Reforma R-6.03 „Pregledi porabe – brezemisijski proračun“ v Valoniji
·Reforma R-6.04 „Pregled porabe“ v regiji Bruselj – glavno mesto
·Reforma R-6.05 „Pregledi porabe“ francoske skupnosti
Reforma R-6.01: „Pregledi porabe“ na zvezni ravni
Cilj reformnega ukrepa je strukturno izvajanje pregledov porabe na zvezni ravni in v sektorju socialne varnosti. OECD je v okviru programa Komisije za podporo strukturnim reformam podprl pripravo pregledov porabe. V letih 2019 in 2020 je zagotovila tehnično pomoč in priporočila za učinkovito izvajanje pregledov porabe v belgijskem proračunskem postopku. V skladu s priporočili OECD se je zvezna vlada odločila, da bo v začetku leta 2021 začela pilotne vaje na treh glavnih področjih: davčni odhodki, primarni odhodki, sektor socialne varnosti. V ta namen so bile ustanovljene delovne skupine, ki naj bi predložile poročilo za pripravo proračuna za leto 2022. Takrat vlada izbere nov sklop tem, ki jih je treba predložiti za naslednje leto. Do zaključka pilotnih projektov vlada v letu 2022 odloči, kako bodo pregledi porabe postali ponavljajoči se proces in sestavni del proračunskega postopka.
Reforma R-6.02: „Pregledi porabe – Flamska splošna revizija in norma porabe“ v Flandriji
Z reformnim ukrepom se načrtuje ponovna prednostna razvrstitev odhodkov flamske regionalne vlade in njihova omejitev, kjer je to mogoče: na eni strani z oblikovanjem izdatkovne norme in na drugi strani s tako imenovanim „Vlaamse Brede Herovering (VBH)“, katerega cilj je strukturno umestiti preglede porabe v flamski proračunski postopek v prihodnjih letih. Standard za odhodke, ki se sprejme v letu 2022, določa maksimalno pot rasti javnofinančnih odhodkov ob upoštevanju trenda rasti prihodkov in določenih proračunskih ciljev. Namen programa VBH je do sredine leta 2021 izvesti oceno desetih področij politike, ki bo podlaga za opredelitev obsega pregledov porabe. Cilj ukrepa je podpreti preglede porabe na enajstih področjih politike od septembra 2021 do oktobra 2025.
Reforma R-6.03: „Pregledi porabe – brezemisijski proračun“ v Valoniji
Cilj ukrepa je izvesti preglede porabe za optimizacijo proračunskih postopkov in izboljšanje finančnega poslovodenja Valonije. Ta ukrep vključuje preglede porabe v proračunski postopek.
Reforma R-6.04: „Pregled porabe“ v regiji Bruselj – glavno mesto
Cilj ukrepa je izvajanje pregledov porabe za optimizacijo proračunskih postopkov in izboljšanje finančnega poslovodenja regije Bruselj – glavno mesto. Ta ukrep vključuje preglede porabe v proračunski postopek.
Reforma R-6.05: „Pregledi porabe“ francoske skupnosti
Cilj ukrepa je izvajanje pregledov porabe za optimizacijo proračunskih postopkov in izboljšanje finančnega poslovodenja francoske skupnosti. Ta ukrep vključuje preglede porabe v proračunski postopek.
VPRAŠANJE 2: Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Zap. št. Opomba:
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
205
|
Pregledi porabe (pravilo 6)
|
M
|
Pilotni projekt pregleda porabe ali vključitev v proračunski postopek (1)
|
Dokončani pilotni projekti in z njimi povezana poročila
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2021
|
Za zvezne organe, organe Valonije in organe regije glavnega mesta Bruselj: Zaključek pilotnega projekta pregleda porabe in priprava poročila. Za organe flamske regije: Pregled porabe – vključitev v proračunski postopek (1): Vladne odločitve o tem, kako so pregledi porabe (ali podoben pristop) vključeni v proračunski postopek. V sklepih sta opredeljena strategija za pregled porabe in časovni razpored prihodnjih pregledov, po možnosti vključno s količinsko opredeljenimi cilji. V skladu s smernicami Euroskupine med drugim zagotovi jasen obseg in zasnovo pregledov ter pregledno spremljanje, poročanje in ocenjevanje;
|
|
206
|
Pregledi porabe (pravilo 6)
|
M
|
Pregled porabe vključitev v proračunski postopek (1) ali zaključek pilotnega projekta
|
Sklep vlade
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Za zvezne organe, organe Valonije in organe regije glavnega mesta Bruselj: Pregled porabe – vključitev v proračunski postopek (1): Vladne odločitve o tem, kako so pregledi porabe (ali podoben pristop) vključeni v proračunski postopek. V sklepih sta opredeljena strategija za pregled porabe in časovni razpored prihodnjih pregledov, po možnosti vključno s količinsko opredeljenimi cilji. V skladu s smernicami Euroskupine med drugim zagotovi jasen obseg in zasnovo pregledov ter pregledno spremljanje, poročanje in ocenjevanje; Za organe francoske skupnosti: Zaključek pilotnega projekta pregleda porabe in redigiranje poročila.
|
|
207
|
Pregledi porabe (pravilo 6)
|
M
|
Vključitev pregleda porabe v proračunski postopek (1) ali (2)/naknadna analiza pregleda porabe
|
Sklep vlade
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Za organe francoske skupnosti: Pregled porabe – vključitev v proračunski postopek (1): Vladne odločitve o tem, kako so pregledi porabe (ali podoben pristop) vključeni v proračunski postopek. V sklepih sta opredeljena strategija za pregled porabe in časovni razpored prihodnjih pregledov, po možnosti vključno s količinsko opredeljenimi cilji. V skladu s smernicami Euroskupine med drugim zagotovi jasen obseg in zasnovo pregledov ter pregledno spremljanje, poročanje in ocenjevanje; Za organe zvezne, flamske in valonske regije ter regije glavnega mesta Bruselj: Pregled porabe – vključitev v proračunski postopek (2): Sistematično vključevanje rezultatov pregledov porabe v letno in/ali večletno proračunsko načrtovanje od priprave zakona o proračunu za leto 2024. To med drugim vključuje naknadno količinsko opredelitev rezultatov, povezanih s programom pregleda porabe, vključno s prihranki. Za zvezne organe in organe flamske regije: Naknadna analiza pregleda porabe: Objava poročila o oceni pregledov porabe.
|
|
208
|
Pregledi porabe (pravilo 6)
|
M
|
Vključitev pregleda porabe v proračunski postopek/naknadna analiza pregleda porabe
|
Ocenjevalno poročilo
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Za organe francoske skupnosti: Pregled porabe – vključitev v proračunski postopek: Sistematično vključevanje rezultatov pregledov porabe v letno in/ali večletno proračunsko načrtovanje od priprave zakona o proračunu za leto 2025. To med drugim vključuje naknadno količinsko opredelitev rezultatov, povezanih s programom pregleda porabe, vključno s prihranki. Za Valonijo, regijo Bruselj – glavno mesto in organe francoske skupnosti: Naknadna analiza pregleda porabe: Objava poročila o oceni pregledov porabe.
|
Poglavje REPowerEU
R. KOMPONENTA 7.1: Storitve obnove zgradb
Poglavje REPowerEU obravnava izziv zmanjšanja odvisnosti od fosilnih goriv in povečanja energijske učinkovitosti. Cilj te komponente poglavja REPowerEU belgijskega načrta za okrevanje in odpornost je prenoviti obstoječi stavbni fond ter ga narediti energijsko učinkovitejšega in gospodarnejšega z viri. Komponenta je osredotočena na prenovo zasebnih in javnih stavb, vključno s socialno infrastrukturo in stanovanjskimi stanovanji, ter na splošno na energijsko manj učinkovite stavbe. Zato ta komponenta prispeva k zmanjšanju emisij toplogrednih plinov in spodbujanju rasti v trajnostni gradnji ter socialni odpornosti z znižanjem računov za energijo.
Komponenta prispeva k obravnavanju priporočil za posamezne države 2022.4 in 2023.4, v katerih je Belgija pozvana, naj zmanjša splošno odvisnost od fosilnih goriv s pospešitvijo izboljšav energijske učinkovitosti in zmanjšanjem uporabe fosilnih goriv v stavbah.
Glede na opis ukrepov in blažilne ukrepe, določene v načrtu za okrevanje in odpornost v skladu s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), noben ukrep v tej komponenti naj ne bi bistveno škodoval okoljskim ciljem v smislu člena 17 Uredbe (EU) 2020/852.
R.1. Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Reforma R-7.01: „Revizija zakonika o zraku, podnebju in energiji“ regije Bruselj – glavno mesto
Cilj tega ukrepa je revizija pravil o energetski učinkovitosti stavb v regiji Bruselj – glavno mesto. Ukrep zajema objavo pravnega akta o spremembi bruseljskega zakonika o zraku, podnebju in energiji (COBRACE) v Uradnem listu, uvedbo novih obveznosti in določitev časovnega okvira za izvajanje obveznosti v zvezi s prenovo stavb in novimi stavbami. Glede na znatno spremembo stroškov za gospodinjstva in potrebo po zagotovitvi izvajanja v razumnih časovnih okvirih se ta ukrep mehanizma za okrevanje in odpornost nanaša na objavo v Uradnem listu in ne zajema začetka veljavnosti ali izvajanja navedenih določb.
Naložba I-7.01: „Izboljšana shema subvencij za energijo“ regije Bruselj – glavno mesto
Cilj tega ukrepa je izboljšati shemo subvencij za energijo v regiji Bruselj – glavno mesto. Ukrep zajema financiranje nepovratnih sredstev iz programa subvencij za prenovo RENOLUTION za prenove za energijsko učinkovitost.
Naložba I-7.02: „Razširjeni ukrep: Izboljšana shema subvencioniranja energije“ v Flandriji.
S to naložbo se razširja reforma R-1.01, podnaložba (i) „Izboljšana shema subvencioniranja energije“ v Flandriji v okviru komponente 1.1: Prenova. Z razširjenim delom tega ukrepa se financira povečanje subvencije na končnega prejemnika za energijsko učinkovito prenovo zasebnih stanovanj. Ukrep se izvede do 30. junija 2026.
Naložbo I-7.03: „Energetske podpore za zasebna stanovanja“ nemško govoreče skupnosti
Cilj ukrepa je izboljšanje energetske učinkovitosti zasebnih stanovanj v nemško govoreči skupnosti. Ukrep zajema dodelitev energetskih premij za prenovo zasebnih stanovanj.
Naložba I-7.04: „Prenova socialnih stanovanj v Valoniji
Cilj te naložbe je prenova socialnih stanovanj v Valoniji. Ukrep vključuje opremljanje socialnih stanovanjskih enot s sončnimi paneli in toplotnimi črpalkami.
Naložba I-7.05: „Energetsko-podnebni ukrepi v javnih stavbah“ na zvezni ravni
Ta ukrep je namenjen namestitvi energetsko-podnebnih predmetov v javne stavbe zvezne države. Ukrep vključuje opremljanje zveznih javnih stavb s polnilnimi postajami, sončnimi paneli in svetilkami LED.
Naložba I-7: „Varčevanje z energijo v javnih stavbah“ v Flamski regiji
Ukrep sestavljajo naslednji podukrepi/ukrepi:
·Naložba I-7.06: „Prenova javnih stavb“ v Flamski regiji
·Naložba I-7.07: „Energetski ukrepi za javne stavbe“ v Flamski regiji
·Naložba I-7.08: „Energetski ukrepi za stavbe za oskrbo“ v Flandriji
·Naložba I-7.09: „Energetski ukrepi za stavbo TPV“ v Flamski regiji
Naložba I-7.06: „Prenova javnih stavb“ v Flamski regiji
Cilj tega ukrepa je izboljšati energijsko učinkovitost javnih stavb v flamski regiji. Vključuje energetsko učinkovito prenovo treh javnih stavb.
Naložba I-7.07: „Energetski ukrepi za javne stavbe v Flamski regiji
Ta naložba vključuje namestitev sončnih panelov na javnih stavbah.
Naložba I-7.08: „Energetski ukrepi za stavbe za oskrbo“ v Flandriji
Ta naložba zajema (1) izvajanje energetskih pregledov in (2) dokončanje energetskih ukrepov v stavbah za oskrbo.
Naložba I-7.09: „Energetski ukrepi za stavbo TPV“ v Flamski regiji
Ta naložba vključuje uvedbo toplotnih črpalk in strešne izolacije v novi stavbi VRT (Vlaamse Radio en Televisie).
Naložba I-7.10: „Energetski ukrepi za stavbe AWV“ v Flamski regiji
Ta ukrep zajema dokončanje štirih projektov vgradnje v stavbe AWV (Agentschap Wegen en Verkeer): izolacija, toplotne črpalke, sončni paneli in LED svetilke.
Naložba I-7.26: „Prenova zasebnih stavb“ v Valoniji
Cilj ukrepa je spodbuditi energetsko učinkovito prenovo zasebnih stavb v Valoniji. Ukrep zajema dodelitev premij, ki podpirajo izvajanje ukrepov za varčevanje z energijo v zasebnih stavbah.
R.2. Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Zap. št. Opomba:
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kvalitativni kazalniki (za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki (za cilje)
|
Časovni razpored za dokončanje
|
Opis mejnika/cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
211
|
Revizija kodeksa o zraku, podnebju in energiji – zavezujoča poslovna pravila (R-7.01)
|
M
|
Nove obveznosti za prenovo stavb
|
Objava pravnega akta o spremembi COBRACE v Uradnem listu
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Objava pravnega akta o spremembi bruseljskega zakonika o zraku, podnebju in energiji v Uradnem listu.
Pravni akt določa postopen prehod na strožje standarde z naslednjimi koraki:
I.Od 1. januarja 2025 ogrevalni sistemi projekta, za katerega je bila vložena vloga za gradbeno dovoljenje in ki je sestavljen izključno iz ene ali več novih enot EPB ali enot, ki se obravnavajo kot nove, izpolnjujejo naslednje pogoje: 1 njihovi generatorji toplote izpolnjujejo zahteve za okoljsko primerno zasnovo in proizvajajo toploto izključno iz električne energije in/ali energije, proizvedene iz obnovljivih virov; 2 in/ali so priključeni na učinkovito omrežje toplotne energije, kot ga opredeli vlada;
II.Od 31. decembra 2026 vsaka nova gradnja, ki je v lasti javnega organa, jo ta uporablja ali namerava uporabljati, izpolnjuje zahteve glede brezemisijske energetske učinkovitosti stavb in je opremljena z napravo za proizvodnjo energije iz sončne energije;
III.Od 31. decembra 2029 so nove enote energetske učinkovitosti stavb skladne z zahtevami glede brezemisijske energetske učinkovitosti stavb.
IV.Od 1. julija 2033 ima vsak imetnik dejanske pravice nad enoto EPB veljavno potrdilo o energetski učinkovitosti stavb;
V.Enote EPB v stanovanjskem stavbnem fondu dosežejo vsaj porabo primarne energije, ki je manjša ali enaka 275 kWh/m² na leto do leta 2033 in 150 kWh/m² na leto do leta 2048.
|
|
212
|
Izboljšana shema subvencioniranja energije – zavezujoča poslovna pravila (I-7.01)
|
T
|
Prenova stanovanjskih objektov
|
|
Številka
|
0
|
4 200
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
4200 stanovanjskih enot se prenovi, da se doseže zmanjšanje povpraševanja po primarni energiji.
|
|
213
|
Izboljšana shema subvencioniranja energije v Flamski regiji (I-7.02)
|
M
|
Shema povečanih subvencij za energijo v Flamski regiji
|
Začetek veljavnosti spremembe odloka o shemi subvencioniranja energije flamske vlade
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Začetek veljavnosti spremembe odloka o shemi subvencioniranja energije v zvezi z R-1.01, podreforma (i). V njem se opredeli povečanje podpore za dve ciljni skupini z najnižjimi dohodki ter povečanje nepovratnih sredstev za izolacijo streh in nepovratnih sredstev za toplotne črpalke.
|
|
214
|
Subvencije za energijo – nemško govoreča skupnost (I-7.03)
|
T
|
Prenova zasebnih stanovanj
|
|
Številka
|
0
|
774
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
774 dodeljenih nepovratnih sredstev za energijo
|
|
215
|
Prenova socialnih stanovanj – WAL (I-7.04)
|
T
|
Sončni paneli in toplotne črpalke v socialnih stanovanjih
|
|
Številka
|
0
|
1 532
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
1532 socialnih stanovanjskih enot je opremljenih s sončnimi paneli, vključno s 112 socialnimi stanovanjskimi enotami, ki so opremljene s sončnimi paneli in toplotnimi črpalkami.
|
|
216
|
Energetsko-podnebni ukrepi v javnih stavbah – zvezna država (I-7.05)
|
T
|
Projekti namestitve
|
|
Številka
|
0
|
52
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
Uradna poročila o sprejetju vsakega od 52 projektov, ki potrjujejo namestitev:
·161 kW LED;
·3624 kWp sončnih panelov; in
·172 polnilnih mest
|
|
217
|
Energetski ukrepi za stavbe AWV (I-7.10)
|
T
|
Zaključeni projekti energetskih ukrepov
|
|
Številka
|
0
|
4
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Štirje projekti vgradnje v stavbe AWV: dokončajo se toplotne črpalke, izolacija, sončni paneli in svetilke LED, s čimer se v povprečju zmanjša poraba primarne energije za vsaj 30 %.
|
|
218
|
Varčevanje z energijo v javnih stavbah – VLA (I-7)
|
T
|
Energetsko učinkovita prenova javnih stavb
|
|
Številka
|
0
|
554
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Prenovijo se tri javne stavbe, s čimer se v povprečju zmanjša poraba primarne energije za vsaj 30 % (I-7.06).
Vsaj 100 javnih stavb je opremljenih z najmanj 20300 kWp skupnih sončnih panelov (I-7.07).
Vsaj 300 stavb za oskrbo mora imeti energetski pregled. Vsaj 50 stavb za oskrbo ima dokončane ukrepe za energijsko učinkovitost. (I-7.08). Skupaj vsaj 450 stavb opravi energetski pregled ali dokonča energetske ukrepe, za katere so bila prejeta nepovratna sredstva.
Stavba VRT je opremljena s toplotnimi črpalkami in strešno izolacijo (I-7.09).
|
|
260
|
Prenova zasebnih stavb v valonski regiji (I-7.26)
|
T
|
Premije za energetsko prenovo zasebnih stanovanjskih stavb
|
|
Številka
|
0
|
48 800
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Izplača se najmanj 48800 premij za energetsko prenovo zasebnih stanovanjskih stavb. Premije so del 1) sheme stanovanjskih subvencij za obnovitvena dela; ali 2) shemo stanovanjskih subvencij za energetske preglede; ali 3) poenostavljeno shemo nepovratnih sredstev za manjša dela in strehe; ali 4) shema subvencij za ogrevanje.
|
|
261
|
Izboljšana shema subvencioniranja energije – zavezujoča poslovna pravila (I-7.01)
|
T
|
Prenova stanovanjskih objektov
|
|
Številka
|
4 200
|
6 256
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Prenoviti je treba 2056 stanovanjskih enot, da se doseže zmanjšanje povpraševanja po primarni energiji.
|
S. KOMPONENTA 7.2: Nove nastajajoče energetske tehnologije
Cilj te komponente belgijskega načrta za okrevanje in odpornost je zagotoviti močno spodbudo tehnološkemu razvoju v podporo energetskemu prehodu in zmanjšanju emisij CO 2, s poudarkom na povezovanju sistemov in razogljičenju industrije.
Komponenta prispeva k obravnavanju priporočil za posamezno državo št. 2022.4 in 2023.4, v katerih je Belgija pozvana, naj zmanjša splošno odvisnost od fosilnih goriv, med drugim z nadaljnjim spodbujanjem razogljičenja industrije, ter okrepi prizadevanja politike za pridobivanje spretnosti in kompetenc za zeleni prehod.
Glede na opis ukrepov in blažilne ukrepe, določene v načrtu za okrevanje in odpornost v skladu s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), noben ukrep v tej komponenti naj ne bi bistveno škodoval okoljskim ciljem v smislu člena 17 Uredbe (EU) 2020/852.
S.1. Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Naložba I-7.11: „Raziskovalna platforma za energetski prehod“ francoske skupnosti
Ta ukrep zajema naložbe v vrsto objektov in opreme za raziskave in razvoj v korist francosko govorečih univerz.
Naložba I-7.14: „Poziv k podnebnim ukrepom v kmetijstvu“ v Flandriji
Cilj tega ukrepa je zmanjšati emisije toplogrednih plinov v kmetijskem sektorju. Ukrep zajema podporo tehnikam varčevanja z energijo, zeleni toploti in energiji iz obnovljivih virov.
S.2 Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Zap. št.
Opomba:
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
|
|
|
219
|
Raziskovalna platforma za energetski prehod (I-7.11)
|
M
|
Dodelitev javnih subvencij
|
Dodelitev javnih subvencij
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Dodelitev javnih subvencij v okviru projekta „Raziskovalna platforma za energetski prehod“ (Fedération Wallonie-Bruxelles), ki izpolnjuje naslednje pogoje v zvezi z načrtovanimi dejavnostmi na področju raziskav in inovacij:
— Raziskave in inovacije se osredotočajo predvsem na možnosti z majhnim vplivom; ali
— Raziskave in inovacije so namenjene izboljšanju tehnologije „najboljšega razreda“, vzpostavljeni pa so tudi spremljevalni ukrepi za preprečevanje učinkov vezanosti; ali
— Rezultati procesa raziskav in inovacij so tehnološko nevtralni na ravni njihove uporabe (tj. lahko se uporabljajo za vse razpoložljive tehnologije).
|
|
220
|
Raziskovalna platforma za energetski prehod (I-7.11)
|
M
|
Nabava opreme
|
Končno poročilo o projektu
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2025
|
Najmanj 18 500 000 EUR se izvrši po zaključku nabave opreme. Oprema, ki ustreza preostalemu znesku, je bila naročena. Skupni znesek, ki se dodeli, znaša najmanj 23 500 000 EUR.
|
|
225
|
Poziv k podnebnim ukrepom v kmetijstvu (I-7.14)
|
T
|
Dokončanje projektov, dodeljenih v okviru razpisa za zbiranje predlogov
|
|
Številka
|
0
|
270
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Dokončanih 270 projektov v kmetijstvu na področju tehnik varčevanja z energijo, zelene toplote ali energije iz obnovljivih virov.
|
T. KOMPONENTA 7.3: Obnovljivi viri energije
Cilj te komponente je zmanjšati odvisnost od fosilnih goriv s podpiranjem proizvodnje električne energije iz obnovljivih virov, zagotavljanjem večje medsebojne povezanosti in prožnosti elektroenergetskega sistema ter pospeševanjem vključevanja obnovljivih virov energije. Ukrepi v okviru te komponente zlasti podpirajo zmogljivosti za proizvodnjo energije iz obnovljivih virov z naložbami v vetrno in sončno energijo na morju ter z reformo regulativnega okvira za spodbujanje namestitve vetrnih turbin in fotonapetostnih panelov ter skrajšanjem časa, potrebnega za sodne postopke v zvezi s projekti energetskega prehoda.
Komponenta prispeva k obravnavanju priporočil za posamezno državo št. 2022.4 in 2023.4, v katerih je Belgija pozvana, naj zmanjša splošno odvisnost od fosilnih goriv s „pospešitvijo uvajanja energije iz obnovljivih virov in povezane omrežne infrastrukture z nadaljnjo racionalizacijo postopkov za izdajo dovoljenj, vključno s skrajšanjem pritožbenih postopkov, ter s sprejetjem pravnih okvirov za nadaljnje spodbujanje naložb v obrate za proizvodnjo energije iz obnovljivih virov in olajšanje souporabe energije“.
Glede na opis ukrepov in blažilne ukrepe, določene v načrtu za okrevanje in odpornost v skladu s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), noben ukrep v tej komponenti naj ne bi bistveno škodoval okoljskim ciljem v smislu člena 17 Uredbe (EU) 2020/852.
T.1. Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Reforma R-7.02: „Reforma pritožbenih postopkov državnega sveta“ na zvezni ravni
Ta reforma državnega sveta zajema (1) skrajšanje časa, potrebnega za obravnavo pritožbenih postopkov v zvezi z odločitvami o naložbah v energijo in projektih na področju energije iz obnovljivih virov (če je državni svet pristojni organ),(2) dajanje prednosti obravnavi zadev v zvezi z energetskim prehodom. Cilj tega ukrepa je povečati delež in pospešiti uvajanje energije iz obnovljivih virov v Belgiji z odpravo upravnih ozkih grl, povezanih s pritožbenimi postopki v postopku izvajanja naložb v energijo iz obnovljivih virov. Ukrep se izvede do 30. junija 2024.
Reforma R-7.03: „Obveznost PV za velike odjemalce“ v Flamski regiji
S to reformo se uvaja obveznost namestitve sončnih fotonapetostnih panelov za zasebne stavbe v Flandriji, ki so povezane z odjemnimi mesti za električno energijo, kjer je od koledarskega leta 2021 odjem večji od 1 GWh na leto, in stavbe javnih organizacij v Flandriji, ki so povezane z odjemnimi mesti za električno energijo, kjer je od koledarskega leta 2021 odjem večji od 250 MWh na leto. Ukrep se izvede do 30. junija 2023.
Reforma R-7.04: „Pospešitev energetskega prehoda“ v Valoniji
Cilj te reforme je olajšati razvoj projektov na področju energije iz obnovljivih virov. Vključuje spremembo ustreznega zakonodajnega okvira. Reforma začne veljati do 31. avgusta 2026.
Naložbo I- 7.17: „Optimizacija distribucije energije“ v Valoniji
Ta naložba vključuje dodelitev subvencij dvema operaterjema elektroenergetskih omrežij v valonski regiji (ORES in RESA) za namestitev pametnih števcev.
Naložbo I-7.18: Naložbe v elektrifikacijo pristaniške infrastrukture v Flandriji
Cilj ukrepa je povečati trajnostnost oskrbe z energijo za privezana plovila z elektrifikacijo. Zajema dodeljevanje subvencij podjetjem, ki vlagajo v elektrifikacijo pristaniške infrastrukture v Flandriji.
T.2 mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Seq.Nb.
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
228
|
Pritožbeni postopek pred državnim svetom (R-7.02)
|
M
|
Začetek veljavnosti zakonodaje.
|
Zakonska določba o začetku veljavnosti zakona o skrajšanju postopkov za pridobitev dovoljenj za energijo iz obnovljivih virov
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
(1) Začetek veljavnosti zakona o reformi pritožbenih postopkov zoper odločbe v zvezi z napravami za proizvodnjo energije iz obnovljivih virov in energetskimi naložbami pred oddelkom za upravne spore pri državnem svetu.
Namen tega zakona je skrajšati postopke za pridobitev dovoljenj za energijo iz obnovljivih virov, in sicer z:
·odpravo odredbe o začasnem posredovanju,
·omejitev časa, v katerem revizor predloži svoje poročilo o zadevi, na šest mesecev,
·spremembo postopkov zadržanja,
·dajanje prednosti primerom energetskega prehoda,
·skrajšanjem časa, potrebnega za obravnavo postopkov pred oddelkom za upravne spore, in
·skrajšanje časa, potrebnega za obravnavo redne ničnostne tožbe, razen v primeru kršitve postopka.
(2) Začetek veljavnosti kraljevega odloka, ki
·prednostno obravnava pritožbe v zvezi z uvajanjem energije iz obnovljivih virov in dosjeji o energetskem prehodu,
·vzpostavlja orodja za prednostno obravnavo primerov, notranjo organizacijo in okrepitev senatov ali oddelkov, da se zagotovi hitrejša obravnava postopkov za obravnavo primerov energetskega prehoda,
·skrajša čas, potreben za obravnavo pritožb v teh primerih, na 15 mesecev (razen v primeru postopkovnih incidentov).
|
|
229
|
Fotovoltaična obveznost za velike potrošnike (R-7.03)
|
M
|
Začetek veljavnosti zakonodaje.
|
Določba v pravnem aktu o začetku veljavnosti določb, ki uvajajo obveznost namestitve sončnih panelov za nekatere stavbe
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Začetek veljavnosti odloka o uvedbi obveznosti namestitve fotonapetostnih sončnih panelov za: (1) stavbe v Flandriji, ki so povezane z odjemnimi mesti za električno energijo, kjer je od koledarskega leta 2021 odjem večji od 1 GWh na leto, in (2) stavbe javnih organizacij v Flandriji, ki so povezane z odjemnimi mesti za električno energijo, kjer je od koledarskega leta 2021 odjem večji od 250 MWh na leto.
|
|
230
|
Pospešitev energetskega prehoda (R-7.04)
|
M
|
Začetek veljavnosti pravnega akta
|
Določba v pravnem aktu o začetku veljavnosti določb o reviziji Zakona o ohranjanju narave in revidiranega referenčnega okvira za vetrno energijo
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
(1) Začetek veljavnosti reforme Zakona o ohranjanju narave, ki poenostavlja postopke za ocenjevanje vpliva projektov objektov za proizvodnjo električne energije iz obnovljivih virov na biotsko raznovrstnost na območjih, ki so opredeljena kot „območja za pospešeno uvajanje obnovljivih virov energije“.
(2) Začetek veljavnosti revidiranega referenčnega okvira za vetrno energijo, da se določi prevladujoči javni interes za energijo iz obnovljivih virov; prilagoditev razdalje od drogov do habitatov, pri čemer se prilagodi obveznost namestitve minimalnega števila drogov; prilagajanje ambicij obratov za proizvodnjo energije iz obnovljivih virov najboljšim razpoložljivim tehnologijam.
(3) Začetek veljavnosti revizije pravnega akta o energetski učinkovitosti stavb, ki prepoveduje namestitev premoga in kurilnega olja za ogrevanje in sisteme sanitarne tople vode v novih stavbah od 1. januarja 2026.
|
|
231
|
Pospešitev energetskega prehoda (R-7.04)
|
M
|
Začetek veljavnosti pravnega akta
|
Določba v pravnem aktu o začetku veljavnosti določb o prepovedi premoga in kurilnega olja za ogrevanje
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Do 31. avgusta 2026 začne veljati revizija pravnega akta o energetski učinkovitosti stavb, ki od 31. decembra 2030 prepoveduje namestitev premoga in kurilnega olja za ogrevanje in sisteme sanitarne tople vode v obstoječih stavbah.
|
|
233
|
Optimizacija distribucije energije (I-7.17)
|
M
|
Dodelitev subvencij dvema glavnima operaterjema elektroenergetskega omrežja v Valoniji
|
Pisno obvestilo valonske vlade o dodelitvi subvencij
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2024
|
Dodelitev subvencij dvema operaterjema elektroenergetskega omrežja v Valoniji (sorazmerno z njunim deležem v skupnem številu uporabnikov omrežja) za namestitev pametnih števcev.
|
|
234
|
Optimizacija distribucije energije (I-7.17)
|
T
|
Namestitev pametnih števcev
|
|
Pametni števec
|
0
|
193 000
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Potrdila o vgradnji so bila izdana za 193000 pametnih števcev, ki jih je namestil ORES ali RESA.
|
|
236
|
Naložbe v elektrifikacijo pristaniške infrastrukture v Flandriji (I-7.18)
|
M
|
Sprejemni dopisi
|
Izdane potrditvene dopise
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Predložijo se dopisi o sprejetju, ki jih VLAIO izda za štiri projekte, dodeljene na podlagi razpisov, organiziranih v skladu s pravnim okvirom „Odloka flamske vlade o dodelitvi nepovratnih sredstev za elektrifikacijo pristaniške infrastrukture na podlagi razpisa za zbiranje predlogov v okviru načrta REPowerEU“.
|
T.3. Opis reform in naložb za pridobitev posojila
Naložbo I-7.20: „Energetski otok na morju“ na zvezni ravni
Cilj tega ukrepa je zgraditi priobalno energetsko vozlišče (v nadaljnjem besedilu: energetski otok) v belgijskem delu Severnega morja z namestitvijo in stabilizacijo priobalnih kesonov.
T.4. Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje posojila
|
Zap. št. Opomba:
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnik)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
239
|
Energetski otok na morju (I-7.20)
|
M
|
Dokončanje končne različice direktive o energetski učinkovitosti in okoljskih študij
|
Objava FEED in okoljskih študij
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2022
|
Dokončanje končne inženirske zasnove in okoljskih študij za ukrep „energetski otok na morju“.
|
|
240
|
Energetski otok na morju (I-1.7.20)
|
M
|
Pridobljena okoljska dovoljenja za energetski otok
|
Pridobljena okoljska dovoljenja za energetski otok
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2023
|
Okoljska dovoljenja, ki jih upravljavec prenosnega omrežja pridobi za energetski otok v Severnem morju in obsegajo pet hektarjev uporabnih površinskih in okoljskih dovoljenj za postavitev priobalnih priključnih kablov med obalo in energetskim otokom.
|
|
241
|
Energetski otok na morju (I-7.20)
|
M
|
Dokončanje del, povezanih z energetskim otokom
|
Dokončanje del
|
|
|
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Potrdila o vgradnji, izdana za namestitev in stabilizacijo 23 kesonov na morju na določeni lokaciji v Severnem morju.
|
U. KOMPONENTA 7.4: Mobilnost
Cilj ukrepov, predlaganih v okviru te komponente belgijskega načrta za okrevanje in odpornost, je podpreti nizkoemisijski cestni promet in prehod na druge oblike prevoza z naložbami v železnice.
Komponenta prispeva k obravnavanju priporočil za posamezne države št. 2022.4 in 2023.4 za zmanjšanje splošne odvisnosti od fosilnih goriv s spodbujanjem uporabe in dobave javnega prevoza ter mehke mobilnosti.
Glede na opis ukrepov in blažilne ukrepe, določene v načrtu za okrevanje in odpornost v skladu s tehničnimi smernicami za uporabo načela, da se ne škoduje bistveno (2021/C58/01), noben ukrep v tej komponenti naj ne bi bistveno škodoval okoljskim ciljem v smislu člena 17 Uredbe (EU) 2020/852.
U.1 Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Naložba I-7.21: Ekologizacija avtobusnega voznega parka – BCR regije Bruselj – glavno mesto
Cilj tega ukrepa je okolju prijaznejši avtobusni vozni park. Ukrep vključuje nakup dodatnih električnih avtobusov.
Naložbo I-7.23: „Javna razsvetljava LED“ v Flandriji
Cilj naložbe je povečati uporabo trajnostne javne razsvetljave. Naložba vključuje namestitev javne razsvetljave LED v flamski regiji.
Naložba I-7.24: „Železnica – učinkovito omrežje“ na zvezni ravni
Cilj te naložbe je razvoj železniškega prometa. Ukrep vključuje ponovno elektrifikacijo železnic.
U.2 mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Zap. št. Št.
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnik)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
242
|
Ekologizacija avtobusnega voznega parka – BCR (I-7.21)
|
T
|
Dostavljeni električni avtobusi
|
|
Številka
|
33
|
80
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Dostavljenih je 23 nizkopodnih zgibnih električnih avtobusov M3 in 24 standardnih električnih avtobusov.
|
|
244
|
Javna razsvetljava z LED – VLA (I-7.23)
|
T
|
Nameščena osvetlitev s svetlečimi diod
|
|
Številka
|
0
|
22 750
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
18500 LED-svetilk, nameščenih na javnih cestah, in 4250 LED-sijalk, nameščenih v predorih.
|
|
245
|
Učinkovito železniško omrežje – FED (I-7.24)
|
T
|
RE – Elektrifikacija železniških prog
|
|
Število km
|
0
|
72,5
|
ČETRTLETJE
|
2026
|
Ponovna elektrifikacija 72,5 km železniških prog.
|
V. REVIZIJA IN NADZOR
V.1. Opis reform in naložb za nepovratno finančno podporo
Sistem repozitorija za evidentiranje in shranjevanje vseh ustreznih podatkov v zvezi z izvajanjem načrta za okrevanje in odpornost – doseganje mejnikov in ciljev, podatki o končnem prejemniku, izvajalcih, podizvajalcih in dejanskih lastnikih – začne delovati pred predložitvijo prvega zahtevka za plačilo. Belgija pred prvim zahtevkom za plačilo predloži namensko revizijsko poročilo, ki potrjuje učinkovitost funkcionalnosti sistema repozitorija.
Poleg tega bo Belgija pred predložitvijo prvega zahtevka za plačilo v okviru mehanizma za okrevanje in odpornost zagotovila, da se na ravni usklajevalnega organa vzpostavijo ustrezne ureditve usklajevanja, vključno z navzkrižnimi preverjanji, na medzvezni ravni, da se prepreči dvojno financiranje iz mehanizma in drugih programov Unije v skladu z načelom dobrega finančnega poslovodenja.
Za zagotovitev zanesljivih sistemov notranje kontrole, ki ustrezajo specifični ureditvi Belgije, usklajevalni organi, po potrebi v sodelovanju z izvajalskimi organi, prilagodijo svoj priročnik o postopkih, v katerem je opisan sistem upravljanja in nadzora, ter izvajalskim organom izdajo navodila. Priročniki/dokumenti vključujejo postopke v zvezi s pridobitvijo zagotovila za podpis izjav o upravljanju, priloženih zahtevku za plačilo, predloženemu Komisiji.
Poleg tega usklajevalni organi, kadar je inšpektorat za finance zadolžen za take kontrole, sprejmejo in inšpektoratu za finance pošljejo sporočilo o predhodnem preverjanju skladnosti s pravom Unije in nacionalnim pravom ter zaščiti finančnih interesov Unije, ki ga je treba izvesti v skladu z Uredbo (EU) 2021/241.
Nazadnje usklajevalni organi vsem izvajalskim organom izdajo navodila v zvezi s predhodnim preverjanjem tveganja nasprotja interesov pri izvajanju ukrepov mehanizma za okrevanje in odpornost pred podpisom pogodb ali dodelitvijo nepovratnih sredstev. To vključuje obvezne izjave o odsotnosti nasprotja interesov s strani oseb, vključenih v vse faze izbirnih postopkov za javne razpise in razpise za projekte, ter na podlagi tveganja uporabo ustreznega orodja za oceno tveganja za izvajanje preverjanj nasprotja interesov, določenih v navodilih.
Mejnika 250 in 251 v okviru tega ukrepa se izpolnita do predložitve drugega zahtevka za plačilo Komisiji in sta predpogoj za vsako prihodnje plačilo.
V.2 Mejniki, cilji, kazalniki in časovni razpored za spremljanje in izvajanje nepovratne finančne podpore
|
Naslednja št.
|
Povezani ukrep (reforma ali naložba)
|
Mejnik/Tarča
|
Ime
|
Kakovostni kazalniki
(za mejnike)
|
Kvantitativni kazalniki
(za cilje)
|
Okvirni časovni razpored za dokončanje
|
Opis vsakega mejnika in cilja
|
|
|
|
|
|
|
Enota merjenja
|
Izhodišče
|
Cilj
|
Četrtina
|
Leto
|
|
|
209
|
Spremljanje in izvajanje načrta
|
M
|
Sistem repozitorija za revizijo in nadzor: informacije za spremljanje izvajanja mehanizma za okrevanje in odpornost
|
Revizijsko poročilo, ki potrjuje funkcije sistema repozitorijev
|
|
|
|
Pred prvim zahtevkom za plačilo
|
Pred prvim zahtevkom za plačilo
|
Vzpostavljen je sistem arhivov za spremljanje izvajanja mehanizma za okrevanje in odpornost, ki tudi deluje.
Sistem bo vključeval najmanj naslednje funkcije:
(a) zbiranje podatkov in spremljanje doseganja mejnikov in ciljev;
(b) zbira in hrani podatke, ki se zahtevajo v skladu s členom 22(2), točka (d)(i) do (iii), uredbe o mehanizmu za okrevanje in odpornost, ter zagotavlja dostop do njih.
|
|
210
|
Spremljanje in izvajanje načrta
|
M
|
Zaščita finančnih interesov EU
|
Izvajanje dogovorov
|
|
|
|
Pred prvim zahtevkom za plačilo
|
Pred prvim zahtevkom za plačilo
|
Izvajanje ustreznih ureditev usklajevanja, vključno z navzkrižnimi preverjanji, se vzpostavi na ravni usklajevalnega organa na medzvezni ravni, da se prepreči dvojno financiranje iz Mehanizma in drugih programov Unije v skladu z načelom dobrega finančnega poslovodenja.
|
|
250
|
Spremljanje in izvajanje načrta
|
M
|
Prilagoditev upravljavskega in kontrolnega sistema za načrt za okrevanje in odpornost
|
Prilagojen priročnik o postopkih in navodila izvajalskim organom. Sprejetje in pošiljanje sporočila inšpektoratu za finance, kadar je to ustrezno.
|
|
|
|
Pred drugim zahtevkom za plačilo
|
Pred drugim zahtevkom za plačilo
|
Usklajevalni organi v belgijskem načrtu za okrevanje in odpornost po potrebi v sodelovanju z izvajalskimi organi prilagodijo svoj priročnik o postopkih/dokumentih, v katerem je opisan njihov sistem upravljanja in kontrole, ter izvajalskim organom izdajo s tem povezana navodila, da bi okrepili okvir za preprečevanje, odkrivanje in odpravljanje vseh resnih nepravilnosti, kot so goljufije, nasprotje interesov, korupcija in dvojno financiranje. Posodobljeni priročnik o postopkih in z njim povezana navodila vključujejo vsaj:
(a) Določbe o strategijah/politikah za boj proti goljufijam in korupciji v vseh izvajalskih organih ob upoštevanju vseh elementov iz smernic o oceni tveganja goljufij ter učinkovitih in sorazmernih ukrepih za boj proti goljufijam za sklade ESI za obdobje 2014–2020;
(b) Postopke, ki zagotavljajo, da osebe, ki Komisiji podpišejo izjave o upravljanju, pridobijo zagotovilo o zadovoljivem izpolnjevanju mejnikov in ciljev, določenih v načrtu za okrevanje in odpornost, da so bila sredstva upravljana v skladu z vsemi veljavnimi pravili, zlasti pravili o preprečevanju nasprotij interesov, goljufij, korupcije in dvojnega financiranja;
(C) Določbe, ki zahtevajo delujoče notranje in zunanje kanale za prijavljanje nepravilnosti v vseh organih;
(d) Določbe, ki od izvajalskih organov ali usklajevalnega organa (regija Bruselj – glavno mesto) zahtevajo preverjanje na kraju samem, s posebnim poudarkom na zaščiti finančnih interesov Unije;
(e) Postopke za poročanje o nepravilnostih uradu OLAF in drugim pristojnim organom v vseh organih;
(F) Postopke v zvezi s preverjanjem skladnosti izvajalskih organov s pravom Unije in nacionalnim pravom, zlasti v zvezi z javnimi naročili in državno pomočjo.
Poleg tega, kadar je inšpektorat za finance zadolžen za take kontrole, ustrezni usklajevalni organ sprejme in pošlje sporočilo inšpektoratu za finance v zvezi s predhodnimi preverjanji skladnosti s pravom Unije in nacionalnim pravom ter zaščite finančnih interesov Unije, ki se izvedejo v skladu z Uredbo (EU) 2021/241.
|
|
251
|
Spremljanje in izvajanje načrta
|
M
|
Preprečevanje, odkrivanje in odvračanje nasprotja interesov
|
Izdana navodila
|
|
|
|
Pred drugim zahtevkom za plačilo
|
Pred drugim zahtevkom za plačilo
|
Usklajevalni organi iz belgijskega načrta za okrevanje in odpornost vsem izvajalskim organom izdajo navodila v zvezi s predhodnimi preverjanji tveganja nasprotja interesov pri izvajanju ukrepov mehanizma za okrevanje in odpornost pred podpisom pogodbe ali dodelitvijo nepovratnih sredstev. To vključuje (i) obvezne izjave o odsotnosti nasprotja interesov s strani oseb, vključenih v vse faze izbirnih postopkov za javne razpise in razpise za projekte, ter (ii) na podlagi tveganja uporabo ustreznega orodja za oceno tveganja za izvajanje preverjanj nasprotja interesov, opisanih v navodilih. V navodilih se opredeli nasprotje interesov v skladu s členom 61 finančne uredbe.
|
2.Ocenjeni skupni stroški načrta za okrevanje in odpornost
Ocenjeni skupni stroški spremenjenega načrta za okrevanje in odpornost Belgije, vključno s poglavjem REPowerEU, znašajo 5265406908 EUR . Ocenjeni skupni stroški poglavja REPowerEU znašajo 686376998 EUR. Zlasti ocenjeni skupni stroški ukrepov iz člena 21c(3), točka (a), Uredbe (EU) 2023/435 znašajo 0 EUR, stroški drugih ukrepov iz poglavja REPowerEU pa 686376998 EUR.
ODDELEK 2: FINANČNA PODPORA
1.Finančni prispevek
Obroki iz člena 2(2) se razporedijo na naslednji način:
1.Prvi obrok (nepovratna podpora):
|
Zaporedna št.
|
Ime ukrepa
|
M/T
|
Ime
|
|
56
|
Shema FPS za digitalizacijo (I-2.05)
|
M
|
Vodenje projektov za digitalno preobrazbo pravosodja po sprejetju odloka
|
|
70
|
Regionalna platforma za izmenjavo podatkov (I-2.10)
|
M
|
Oddaja javnega naročila
|
|
72
|
Digitalizacija procesov med državljani in podjetji (I-2.11)
|
M
|
Začetek delovanja novih digitalnih platform
|
|
89
|
Uvedba omrežja 5G – nacionalni načrt za fiksne in mobilne širokopasovne povezave (R-2.03)
|
M
|
Nabor orodij EU za povezljivost
|
|
90
|
Uvedba omrežja 5G – nacionalni načrt za fiksne in mobilne širokopasovne povezave (R-2.03)
|
M
|
Objava zakonodajnega okvira za dodelitev spektra 5G
|
|
110
|
Proračun Mobiliteits (R-3.02)
|
M
|
Sprejetje proračuna za mobilnost
|
|
116
|
Spodbujanje brezemisijskega prometa – VLA (R-3.06)
|
M
|
Sprejetje okvira za vzpostavitev polnilne infrastrukture v Flamski regiji
|
|
120
|
Polnilne postaje – FED (I-3.18)
|
M
|
Sprejetje davčne spodbude za namestitev zasebnih in poljavnih polnilnih mest
|
|
126
|
Brezemisijski službeni avtomobili (R-3.03)
|
M
|
Sprejetje zakona o reformi sheme davka na službena vozila
|
|
135
|
Individualno usmerjanje v obveznem izobraževanju (I-4.03)
|
M
|
Sprejetje novega zakonskega okvira, ki določa pogoje za posredovanje sistema
|
|
137
|
Digitalni preobrat za bruseljske šole (I-4.05)
|
T
|
Opremljanje šol/institucij z ustreznimi napravami in infrastrukturo IKT za izboljšanje splošne uspešnosti izobraževalnih sistemov
|
|
150
|
Razvoj javnih stanovanj in stanovanj za ranljive osebe (I-4.12)
|
M
|
Valonska strategija za deinstitucionalizacijo (valonska zdravstvena politika)
|
|
172
|
Učni račun (R-5.03)
|
M
|
Zvezna reforma za razvoj individualne pravice do usposabljanja za zaposlene
|
|
173
|
Učni račun (R-5.03)
|
M
|
Zvezna reforma za spodbujanje podjetij k zagotavljanju usposabljanja
|
|
177
|
Reforma podpore iskalcem zaposlitve v Valoniji (R-5.05)
|
M
|
Reforma podpore iskalcem zaposlitve v Valoniji
|
|
196
|
Upravljanje, krožna Flandrija (R-5.09)
|
M
|
Ustanovitev usmerjevalne skupine za krožno Flandrijo
|
|
205
|
Pregledi porabe (pravilo 6)
|
M
|
Pilotni projekt pregleda porabe ali vključitev v proračunski postopek (1)
|
|
209
|
Spremljanje in izvajanje načrta
|
M
|
Sistem repozitorija za revizijo in nadzor: informacije za spremljanje izvajanja mehanizma za okrevanje in odpornost
|
|
210
|
Spremljanje in izvajanje načrta
|
M
|
Zaščita finančnih interesov EU
|
|
|
Znesek obroka
|
942 962 800 EUR
|
2.Drugi obrok (nevračljiva podpora):
|
Zaporedna št.
|
Ime ukrepa
|
M/T
|
Ime
|
|
1
|
Izboljšana shema subvencij za energijo v flamski regiji (R-1.01)
|
M
|
Izboljšane sheme subvencij za energijo v Flandriji
|
|
2
|
Izboljšana shema nepovratnih sredstev za energijo v regiji Bruselj – glavno mesto (R-1.02)
|
M
|
Začetek veljavnosti nove uredbe o shemah subvencij za energijo v Bruslju
|
|
3
|
Izboljšana shema subvencij za energijo nemško govoreče skupnosti (R-1.03)
|
M
|
Začetek veljavnosti nove uredbe o shemah energetskih subvencij v nemško govoreči skupnosti
|
|
11
|
Prenova javnih stavb (I-1.08)
|
M
|
Prilagoditev odloka o električni energiji za uvedbo točke „vse na enem mestu“ za prenovo
|
|
18
|
Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik (I-1.15)
|
M
|
Oddaja naročil v okviru razpisa za projekte
|
|
21
|
Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik (I-1.16)
|
M
|
Oddaja naročil za pomembne projekte skupnega evropskega interesa na področju vodika
|
|
22
|
Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik (I-1.16)
|
M
|
Oddaja naročil za projekte na področju vodika, ki niso pomembni projekti skupnega evropskega interesa
|
|
24
|
Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik (I-1.17)
|
M
|
Oddaja naročil za pomembne projekte skupnega evropskega interesa na področju vodika
|
|
27
|
Razvoj nizkoogljične industrije (I-1.18)
|
M
|
Dodelitev pogodb
|
|
45
|
Kibernetsko varna in odporna digitalna družba (I-2.01)
|
M
|
Izvedba prve kampanje ozaveščanja o kibernetski varnosti
|
|
54
|
Shema FPS za digitalizacijo (I-2.05)
|
M
|
Zahteve so opredeljene.
|
|
57
|
Shema FPS za digitalizacijo (I-2.05)
|
M
|
Objava spletnega portala Just-on-Web
|
|
62
|
storitve e-zdravja in zdravstveni podatki (I-2.06)
|
M
|
Začetek veljavnosti zakona o ustanovitvi organa za zdravstvene podatke
|
|
63
|
storitve e-zdravja in zdravstveni podatki (I-2.06)
|
M
|
Zahteve za podprojekte
|
|
68
|
Digitalizacija flamske vlade (I-2.09)
|
M
|
Odobritev podpore za 11 projektov
|
|
78
|
E-uprava: razpisni postopek (R-2.02)
|
M
|
Začetek veljavnosti novega regulativnega okvira
|
|
81
|
Razvoj inštituta za umetno inteligenco za uporabo te tehnologije pri soočanju z družbenimi izzivi (I-2.14)
|
M
|
Zaključek pilotnih projektov inštituta za umetno inteligenco za skupno dobro
|
|
91
|
Uvedba omrežja 5G – nacionalni načrt za fiksne in mobilne širokopasovne povezave (R-2.03)
|
M
|
Dražba 5G
|
|
92
|
Uvedba omrežja 5G – nacionalni načrt za fiksne in mobilne širokopasovne povezave (R-2.03)
|
M
|
Izvajanje nabora orodij za povezljivost statusa
|
|
93
|
Uvedba omrežja 5G – nacionalni načrt za fiksne in mobilne širokopasovne povezave (R-2.03)
|
M
|
Revizija zakonodajnega okvira treh regij o standardih sevanja
|
|
103
|
Prenova železnice in dela v zvezi z dostopnostjo postaj (I-3C)
|
T
|
Zaključek obnovitvenih in modernizacijskih del na železnici ter del v zvezi z dostopnostjo postaj (1. korak)
|
|
112
|
I-3H: „Orodja za pametno mobilnost“ regije Bruselj – glavno mesto (I-3H)
|
T
|
Orodja za pametno mobilnost se uporabljajo
|
|
117
|
Polnilne postaje – VLA (I-3.19)
|
M
|
Podelitev koncesij za polnilno infrastrukturo
|
|
118
|
Polnilne postaje – RBC (R-3.05)
|
M
|
Sprejetje odloka o določitvi varnostnih standardov in načrta za dobavo infrastrukture
|
|
119
|
Polnilne postaje – WAL (R-3.04)
|
M
|
Sprejetje načrta za postavitev električnih polnilnih postaj
|
|
131
|
Zagotavljanje digitalne opreme in infrastrukture IT šolam (I-4)
|
T
|
Opremljanje šol/institucij z ustreznimi napravami in infrastrukturo IKT za izboljšanje splošne uspešnosti izobraževalnih sistemov
|
|
136
|
Individualno usmerjanje v obveznem izobraževanju (I-4.03)
|
T
|
Uvedba okrepljenega podpornega mehanizma za študente v stiski
|
|
149
|
Digibanks (I-4.11)
|
T
|
Podpis partnerstev za spodbujanje digitalne vključenosti
|
|
156
|
Pokojnina in konec poklicne poti (R-4.07)
|
M
|
Akcijski načrt na podlagi rezultatov konference o zaposlovanju
|
|
164
|
Ofenziva za učenje in poklicno pot (I-5.04)
|
T
|
Podpora za dopuste za usposabljanje in spletno ponudbo usposabljanja v Flandriji
|
|
167
|
Učenje in poklicno usmerjanje (I-5.04)
|
M
|
Podpora začasno brezposelnim v Flandriji
|
|
168
|
Vseživljenjsko učenje flamske skupnosti (R-5.04)
|
M
|
Dokument o viziji za račun učenja in poklicne poti v Flandriji
|
|
169
|
Digitalne spretnosti (I-5.06)
|
T
|
Razvoj ponudbe e-učenja v Flandriji
|
|
186
|
Krepitev raziskav in razvoja (I-5.11)
|
M
|
Oddaja javnih naročil za raziskave in razvoj ter infrastrukturne projekte
|
|
189
|
Premestitev hrane in razvoj logističnih platform (I-5.12)
|
T
|
Podpora za 30 projektov premestitve hrane, štiri nastajajoče sektorje in pet delov infrastrukture
|
|
193
|
Reforma – skrajšani postopki za izdajo dovoljenj in pritožbeni postopki (R-5.06)
|
M
|
Reforma okoljskega dovoljenja in pritožbeni postopki
|
|
194
|
Reforma – Širitev inovacijske baze (R-5.07)
|
M
|
Reforma uredbe o podpori inovacijam
|
|
195
|
Bruseljska regionalna strategija za gospodarski prehod (R-5.08)
|
M
|
Sprejetje regionalne strategije za gospodarski prehod
|
|
197
|
Vozlišče za recikliranje (I-5.14)
|
T
|
Oddaja šestih javnih naročil za obrate za recikliranje
|
|
201
|
Uvedba krožnega gospodarstva v Valoniji (I-5.16)
|
M
|
Oddaja javnih naročil za projekte, ki spodbujajo krožno gospodarstvo v Valoniji
|
|
206
|
Pregledi porabe (pravilo 6)
|
M
|
Pregled porabe vključitev v proračunski postopek (1) ali zaključek pilotnega projekta
|
|
213
|
Izboljšana shema subvencioniranja energije v Flamski regiji (I-7.02)
|
M
|
Shema povečanih subvencij za energijo v Flamski regiji
|
|
250
|
Spremljanje in izvajanje načrta
|
M
|
Prilagoditev upravljavskega in kontrolnega sistema za načrt za okrevanje in odpornost
|
|
251
|
Spremljanje in izvajanje načrta
|
M
|
Preprečevanje, odkrivanje in odvračanje nasprotja interesov
|
|
|
Znesek obroka
|
1 006 646 610 EUR
|
3.Tretji obrok (nepovratna podpora):
|
Zap. št.
opomba:
|
Ime ukrepa
|
M/T
|
Ime
|
|
5
|
Prenova zasebnih in socialnih stanovanj (I-1A)
|
T
|
Prenova zasebnih stanovanjskih in socialnih stanovanj (korak 1)
|
|
9
|
Prenova zasebnih in socialnih stanovanj (R-1.01(iii))
|
T
|
Dodelitev nepovratnih sredstev za baterije za domačo uporabo v Flandriji
|
|
12
|
Prenova stavb (I-1B)
|
T
|
Prenova javnih stavb (1. korak)
|
|
15
|
Regulativni okvir za trg H2 (R-1.04)
|
M
|
Začetek veljavnosti novih ali spremenjenih zakonov in z njimi povezanih predpisov za omogočanje razvoja trga H2
|
|
15a
|
Regulativni okvir za prenos ogljikovega dioksida (CO 2) po trgu cevovodov v Flandriji (R-1.05)
|
M
|
Začetek veljavnosti novih ali spremenjenih uredb in z njimi povezanih predpisov, da se omogoči prenos ogljikovega dioksida (CO 2) po cevovodih v Flandriji
|
|
38
|
Biotska raznovrstnost in prilagajanje podnebnim spremembam (I-1.22)
|
M
|
Dodelitev nepovratnih sredstev projektom za izgradnjo dveh narodnih parkov
|
|
42
|
Modri dogovor (I-1.24)
|
M
|
Nakupi zemljišč za krepitev biotske raznovrstnosti in/ali blažitev učinkov podnebnih sprememb
|
|
44
|
Kibernetsko varna in odporna digitalna družba (I-2.01)
|
M
|
Obvestilo o oddaji javnega naročila
|
|
46
|
Kibernetsko varna in odporna digitalna družba (I-2.01)
|
T
|
Instrumenti za povečanje kibernetske odpornosti, ki so na voljo širši javnosti
|
|
47
|
Kibernetsko varna in odporna digitalna družba (I-2.01)
|
M
|
Globalni okvir za upravljanje kibernetske varnosti v okviru ministrstva za zunanje zadeve
|
|
51
|
Digitalizacija IPSS/OISZ (I-2.04) (podukrep 2)
|
T
|
Vsa komunikacija javnega inštituta za socialno varnost (IPSS) je digitalna, podatki pa centralizirani/konsolidirani.
|
|
77
|
Poenostavitev upravnih postopkov (R-2.01)
|
M
|
Začetek veljavnosti ukrepov za poenostavitev spletnega ustanavljanja podjetij
|
|
82
|
Razvoj inštituta za umetno inteligenco za uporabo te tehnologije pri soočanju z družbenimi izzivi (I-2.14)
|
M
|
Skupina strokovnjakov, ustanovljena v okviru inštituta za umetno inteligenco za skupno dobro
|
|
99
|
Izboljšanje javnega prevoza v Valoniji (I-3B)
|
T
|
Začetek večjih infrastrukturnih del za avtobuse (pametni cestni signali in lahka podzemna železnica (Charleroi))
|
|
104
|
Prenova železnice in dela v zvezi z dostopnostjo postaj (I-3C)
|
T
|
Zaključek obnovitvenih in modernizacijskih del na železnici ter del v zvezi z dostopnostjo postaj (2. korak)
|
|
111
|
Zmogljivost SNCB/INFRABEL (R-3.01)
|
M
|
Odobritev novih pogodb o izvajanju, ki sta jih sklenili družbi NMBS-SNCB in Infrabel, ter večletnega naložbenega načrta, pogodbe
|
|
113
|
Nepovratna sredstva za prehod na druge oblike prevoza (I-3.14)
|
T
|
Prvih 4375 novih vlog za nepovratna sredstva za prehod na druge oblike prevoza
|
|
121
|
Polnilne postaje (I-3F)
|
T
|
Dodatna operativna poljavna in javna polnilna mesta (1. korak)
|
|
124
|
Goljufije v zvezi z emisijami (R-3.07)
|
M
|
Sprejetje pravnega okvira za spremljanje emisij vozil v Flandriji
|
|
127
|
Digisprong (R-4.01)
|
M
|
Sprejetje novega okvira IKT za obvezno izobraževanje v Flandriji
|
|
128
|
Sklad za napredovanje v visokošolskem izobraževanju (R-4.02)
|
M
|
Dokument o viziji za v prihodnost usmerjeno, prožno in digitalno visokošolsko izobraževanje
|
|
134
|
Sklad za visokošolsko izobraževanje (I-4.02)
|
T
|
Izboljšanje ponudbe visokošolskega izobraževanja v Flandriji, da bo bolj kos izzivom prihodnosti in prilagodljiv
|
|
140
|
Boj proti diskriminaciji na trgu dela (R-4.04)
|
M
|
Prilagojen regulativni okvir in izboljšana uporaba ločevalnih testov
|
|
141
|
Vključujoč trg dela (R-4.06)
|
T
|
Zaključek sektorskih ukrepov za nediskriminacijo
|
|
143
|
Strategija prekvalifikacije (I-4.07)
|
M
|
Dodelitev nepovratnih sredstev v zvezi s pobudami za socialne inovacije
|
|
146
|
E-vključenost za Belgijo (I-4.08)
|
T
|
Dodeljevanje donacij
|
|
148
|
Spol in delo (I-4.10)
|
T
|
Podpis sporazumov nepovratnih sredstvih
|
|
154
|
Gradnja in prenova infrastrukture za zgodnje otroško varstvo (I-4.13)
|
T
|
Oddaja naročil gradenj za nosilce projektov
|
|
159
|
A6K/E6K vozlišče za digitalne in tehnološke inovacije in usposabljanje (I-5.01)
|
M
|
Dejavnost, razvita prek A6K-E6K
|
|
174
|
Učni račun (R-5.03)
|
M
|
Reforma, ki uvaja obvezno prijavo na javni zavod za zaposlovanje
|
|
184
|
Raziskave in razvoj: Zmanjšanje odpadkov med razstavljanjem (I-5.10)
|
M
|
Oddaja javnega naročila za izgradnjo obrata za obdelavo materialov
|
|
207
|
Pregledi porabe (pravilo 6)
|
M
|
Vključitev pregleda porabe v proračunski postopek (1) ali (2)/naknadna analiza pregleda porabe
|
|
228
|
Pritožbeni postopek pred državnim svetom (R-7.02)
|
M
|
Začetek veljavnosti zakonodaje.
|
|
229
|
Fotovoltaična obveznost za velike potrošnike (R-7.03)
|
M
|
Začetek veljavnosti zakonodaje.
|
|
|
Znesek obroka
|
688829691 EUR
|
4.Četrti obrok (nepovratna podpora):
|
Zaporedna št.
|
Ime ukrepa
|
M/T
|
Ime
|
|
15b
|
Regulativni okvir za trg CO 2v Valoniji (R-1.06)
|
M
|
Začetek veljavnosti odloka za omogočanje razvoja trga CO 2 v Valoniji
|
|
40
|
Ekološka odprava razdrobljenosti (I-1.23)
|
T
|
Dokončanje projektov o ekološki odpravi razdrobljenosti
|
|
59
|
Digitalizacija FPS (I-2.05) (podukrep 1: Digitalna preobrazba pravosodja)
|
M
|
Podatkovna zbirka za zbiranje podatkov
|
|
83
|
Razvoj inštituta za umetno inteligenco za uporabo te tehnologije pri soočanju z družbenimi izzivi (I-2.14)
|
M
|
Opravljenih storitev
|
|
94
|
Kolesarska infrastruktura (I-3A)
|
M
|
Začetek vseh projektov kolesarjenja in hoje
|
|
95
|
Kolesarska infrastruktura (I-3A)
|
T
|
Nove in prenovljene kolesarske steze
|
|
102
|
Izboljšanje javnega prevoza v Valoniji (I-3B)
|
M
|
Podpis pogodbe o izvajanju javne službe družbe OTW („Opérateur de Transport de Wallonie“)
|
|
122
|
Polnilne postaje (I-3F)
|
T
|
Dodatna operativna zasebna, poljavna in javna polnilna mesta (2. korak)
|
|
129
|
Zakonodaja za zmanjšanje zgodnjega opuščanja šolanja in odsotnosti z dela ter obravnavanje trajnih izključitev (R-4.03)
|
M
|
Zakonodaja proti zgodnjemu opuščanju šolanja
|
|
133
|
Digitalna strategija za visokošolsko izobraževanje in izobraževanje odraslih (I-4.04)
|
T
|
Dodelitev nepovratnih sredstev za digitalno opremo
|
|
138
|
Digitalni preobrat za bruseljske šole (I-4.05)
|
T
|
Opremljanje šol z napravami IKT in dostopnimi točkami WIFI za izboljšanje splošne uspešnosti izobraževalnih sistemov
|
|
139
|
Strategija prekvalifikacije (R-4.05)
|
M
|
Pravni akti za spodbujanje vključevanja ranljivih skupin na trg dela
|
|
144
|
Strategija prekvalifikacije (I-4.07)
|
T
|
Svetovanje iskalcem zaposlitve o jezikovnih in digitalnih spretnostih
|
|
151
|
Razvoj javnih stanovanj in stanovanj za ranljive osebe (I-4.12)
|
T
|
Oddaja dela del
|
|
157
|
Pokojnina in konec poklicne poti (R-4.07)
|
M
|
Predlog pokojninske reforme
|
|
158
|
Pokojnina in konec poklicne poti (R-4.07)
|
M
|
Sprejetje pokojninske reforme
|
|
165
|
Učenje in poklicno usmerjanje (I-5.04)
|
T
|
Podpora podjetjem v Flandriji s preverjanjem kompetenc in razpisi za projekte
|
|
166
|
Strategija za ponovni zagon trga dela, osredotočena na učinkovitost in optimizacijo aktivacijskih politik in politik usposabljanja (I-5.05)
|
T
|
Aktivacijska podpora iskalcem zaposlitve in delavcem v Bruslju
|
|
170
|
Digitalne spretnosti (I-5.06)
|
M
|
Digitalna orodja in storitve za državljane, delodajalce in partnerje platforme VDAB
|
|
188
|
Premestitev hrane in razvoj logističnih platform (I-5.12)
|
M
|
Oddaja javnih naročil gradenj za gradnjo dveh logističnih vozlišč v živilskem sektorju
|
|
208
|
Pregledi porabe (pravilo 6)
|
M
|
Vključitev pregleda porabe v proračunski postopek/naknadna analiza pregleda porabe
|
|
211
|
Revizija zakonika o zraku, podnebju in energiji – RBC (R-7.01)
|
M
|
Nove obveznosti za prenovo stavb
|
|
212
|
Izboljšana shema subvencioniranja energije – zavezujoča poslovna pravila (I-7.01)
|
T
|
Prenova stanovanjskih objektov
|
|
214
|
Subvencije za energijo – nemško govoreča skupnost (I-7.03)
|
T
|
Prenova zasebnih stanovanj
|
|
219
|
Raziskovalna platforma za energetski prehod (I-7.11)
|
M
|
Dodelitev javnih subvencij
|
|
230
|
Pospešitev energetskega prehoda (R-7.04)
|
M
|
Začetek veljavnosti zakonodaje.
|
|
233
|
Optimizacija distribucije energije (I-7.17)
|
M
|
Dodelitev subvencij dvema glavnima operaterjema elektroenergetskega omrežja v Valoniji
|
|
|
Znesek obroka
|
656896372 EUR
|
5.Peti obrok (nepovratna podpora):
|
Zaporedna št.
|
Ime ukrepa
|
M/T
|
Ime
|
|
7
|
Prenova zasebnih in socialnih stanovanj (I-1A)
|
T
|
Prenova zasebnih stanovanjskih in socialnih stanovanj
|
|
13
|
Prenova stavb (I-1B)
|
T
|
Prenova stavb (2. korak)
|
|
20
|
Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik (I-1.15)
|
T
|
Zaključeni projekti
|
|
65
|
Digitalizacija ONE (I-2.07)
|
M
|
Digitalne platforme so dostopne
|
|
69
|
Digitalizacija flamske vlade (I-2.09)
|
M
|
Projekti digitalizacije
|
|
73
|
Digitalizacija procesov med državljani in podjetji (I-2.11)
|
T
|
3 digitalne platforme
|
|
100
|
Izboljšanje javnega prevoza v Valoniji (I-3B)
|
T
|
Opremljanje križišč s pametnimi lučmi za cestni promet
|
|
106
|
Kanal Albert in Trilogiport (I-3.11)
|
M
|
Oddaja javnih naročil za dela na mostovih nad kanalom Albert/in nova platforma v Trilogiportu
|
|
108
|
Shranjevanje, analiza in vizualizacija podatkov o mobilnosti na digitalni platformi (I-3D)
|
T
|
Priprava primerov uporabe podatkov o mobilnosti
|
|
115
|
Okolju prijaznejši avtobusni vozni park (I-3G)
|
T
|
Zeleni avtobusi, dostavljeni v Flandriji, Bruslju in Valoniji, ter infrastruktura za polnjenje, dostavljena v Flandriji
|
|
254
|
Reforma davka na kroženje vozil v Valoniji (R-3.08)
|
M
|
Začetek veljavnosti pravnega akta o reformi dajatve za uporabo vozil v cestnem prometu
|
|
160
|
Nadgradnja infrastrukture za napredno usposabljanje (I-5.03)
|
T
|
Zgradbe in oprema
|
|
161
|
Biotehnološki kampus EU (I-5.02)
|
T
|
Zgradbe in oprema
|
|
175
|
Časovna omejitev nadomestil za brezposelnost in okrepljena degresivna struktura nadomestil za brezposelnost (pravilo 5.01)
|
M
|
Zvezna reforma nadomestil za brezposelnost
|
|
190
|
Premestitev hrane in razvoj logističnih platform (I-5.12)
|
T
|
Dokončana gradnja in opremljanje dveh logističnih vozlišč
|
|
192
|
Digitalizacija valonskega turističnega sektorja (I-5.13)
|
T
|
Število razpoložljivih turističnih nastanitev, organizacij ali znamenitosti na „outil regional de commercialisation“
|
|
255
|
Kapitalska injekcija v podjetje Participatiemaatschappij Vlaanderen (PMV) za podporo podjetjem, dejavnim na področju biotehnologije (I-5.19)
|
M
|
Naložbena politika
|
|
216
|
Energetsko-podnebni ukrepi v javnih stavbah – zvezna država (I-7.05)
|
T
|
Projekti namestitve
|
|
220
|
Raziskovalna platforma za energetski prehod (I-7.11)
|
M
|
Nabava opreme
|
|
|
Znesek obroka
|
463459423 EUR
|
6.Šesti obrok (nepovratna podpora):
|
Zaporedna št.
|
Ime ukrepa
|
M/T
|
Ime
|
|
14
|
Prenova stavb (I-1B)
|
T
|
Prenova stavb (3. korak)
|
|
14a
|
Prenova stavb (I-1B)
|
T
|
Prenova stavb (4. korak)
|
|
23
|
Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik (I-1.16)
|
M
|
Končna poročila o projektih
|
|
26
|
Industrijska vrednostna veriga za prehod na vodik (I-1.17)
|
M
|
Zaključek projektov, dodeljenih v okviru javnega razpisa
|
|
28
|
Razvoj nizkoogljične industrije (I-1.18)
|
M
|
Izdani dopisi o pozitivni oceni
|
|
37
|
Biotska raznovrstnost in prilagajanje podnebnim spremembam (I-1.22)
|
M
|
Končna poročila o izvajanju naravovarstvenih projektov
|
|
39
|
Biotska raznovrstnost in prilagajanje podnebnim spremembam (I-1.22)
|
M
|
Končno poročilo o izvedbi infrastrukturnih del v dveh nacionalnih parkih
|
|
43
|
Modri dogovor (I-1.24)
|
T
|
Izvedeni projekti v okviru modrega dogovora
|
|
43a
|
Modri dogovor (I-1.24)
|
T
|
Izplačilo v okviru shem modrega dogovora
|
|
49
|
Kibernetska varnost: 5G (I-2.02)
|
M
|
Integracija sistemov
|
|
50
|
Kibernetska varnost: Register prestrezanja NTSU/CTIF (I-2.03)
|
M
|
Digitalni register prestreženih zasebnih komunikacij
|
|
52
|
Digitalizacija IPSS/ OISZ (I-2.04) (podukrep 1)
|
M
|
Digitalni programi
|
|
53
|
Digitalizacija IPSS/ OISZ (I-2.04) (podukrep 3)
|
M
|
Razpoložljiva digitalna rešitev – interaktivna platforma (IPSS/OISZ)
|
|
55
|
Shema FPS za digitalizacijo (I-2.05)
|
M
|
Izvedeni so projekti digitalizacije
|
|
58
|
Shema FPS za digitalizacijo (I-2.05)
|
M
|
Notranja zbirka sodnih odločb
|
|
60
|
Digitalizacija SFPS (I-2.05)
|
M
|
Sistem vodenja zadev je vzpostavljen za sedem subjektov
|
|
61
|
Shema FPS za digitalizacijo (I-2.05)
|
M
|
Čelni vmesnik je v uporabi.
|
|
64
|
storitve e-zdravja in zdravstveni podatki (I-2.06)
|
M
|
Izvajajo se projekti digitalizacije
|
|
66
|
Digitalizacija kulturnega in medijskega sektorja (I-2.08)
|
T
|
Digitalizacija avdiovizualnih in avdio del ter ustvarjanje domačih digitalnih del
|
|
67
|
Digitalizacija kulturnega in medijskega sektorja (I-2.08)
|
T
|
Uporaba digitalnih orodij
|
|
80
|
Pokritost belih lis z optičnimi omrežji (I-2.13)
|
T
|
Pokritost
|
|
84
|
Izboljšanje povezljivosti 35 poslovnih parkov v Valoniji (I-2.15)
|
T
|
Optična povezljivost za 35 poslovnih parkov
|
|
96
|
Kolesarska infrastruktura (I-3A)
|
T
|
Nove in prenovljene kolesarske steze
|
|
96b
|
Kolesarska infrastruktura – Vélo Plus – FED (I-3.03b)
|
T
|
Nove in prenovljene kolesarske steze
|
|
97
|
Kolesarska infrastruktura – VeloPlus – RBC (I-3.03a)
|
T
|
Novo javno kolesarsko parkirišče
|
|
101
|
Izboljšanje javnega prevoza v Valoniji (I-3B)
|
T
|
Dokončanje del in križišč s pametnimi lučmi za cestni promet
|
|
105
|
Prenova železnice in dela v zvezi z dostopnostjo postaj (I-3C)
|
T
|
Izvedba obnovitvenih in modernizacijskih del na železnici ter del v zvezi z dostopnostjo postaj (3. korak)
|
|
107
|
Kanal Albert in Trilogiport (I-3.11)
|
T
|
Dostava del na mostovih čez kanal Albert/in nova platforma v Trilogiportu
|
|
109
|
Začetek uporabe modulov IT za železnice (I-3E)
|
T
|
Železniški promet – pametna mobilnost
|
|
115 b
|
Okolju prijaznejši avtobusni vozni park – (I-3G)
|
T
|
Zeleni avtobusi, polnilna infrastruktura in avtobusna postaja v Valoniji
|
|
125
|
Goljufije v zvezi z emisijami (R-3.07)
|
M
|
Delujoč sistem IT, ki združuje podatke o emisijah z opažanji rednih tehničnih pregledov in pregledov varnosti cest
|
|
147
|
Digitalne platforme za zapornike (I-4.09)
|
M
|
Uvedba digitalne platforme
|
|
152
|
Razvoj javnih stanovanj in stanovanj za ranljive osebe (I-4.12)
|
T
|
Namestitev škatel za pomoč na daljavo za ranljive osebe
|
|
155
|
Gradnja in prenova infrastrukture za zgodnje otroško varstvo (I-4.13)
|
T
|
Odpiranje mest za otroško varstvo
|
|
153
|
Razvoj javnih stanovanj in stanovanj za ranljive osebe (I-4.12)
|
T
|
Stanovanjske enote, pripravljene za uporabo
|
|
162
|
A6K/E6K vozlišče za digitalne in tehnološke inovacije in usposabljanje (I-5.01)
|
T
|
Dokončanje prenove in razširitve A6K-E6K
|
|
163
|
Nadgradnja infrastrukture za napredno usposabljanje (I-5.03)
|
T
|
Zgradbe in oprema
|
|
171
|
Digitalno vseživljenjsko učenje (I-5.07)
|
M
|
Stavbe, opremljene za usposabljanje na področju digitalnih spretnosti
|
|
179
|
Nuklearna medicina (I-5.08)
|
M
|
Zgrajen in naročen objekt za radioizotope (FANC in FAGG)
|
|
180
|
Nuklearna medicina (I-5.08)
|
M
|
Dokončan tehnološki sveženj
|
|
185
|
Raziskave in razvoj: Zmanjšanje odpadkov med razstavljanjem (I-5.10)
|
M
|
Zgrajen, opremljen in naročen obrat za obdelavo materialov; dokončana teoretična zgornja študija
|
|
187
|
Krepitev raziskav in razvoja (I-5.11)
|
M
|
Dodeljene raziskave, razvoj in inovacije ter financirani infrastrukturni projekti
|
|
191
|
Premestitev hrane in razvoj logističnih platform (I-5.12)
|
T
|
Dokončana je gradnja vsaj dveh delov infrastrukture, 22 manjših infrastruktur in izvedba štirih večjih strukturnih projektov ter okrepitev petih decentraliziranih logističnih vozlišč.
|
|
198
|
Vozlišče za recikliranje (I-5.14)
|
T
|
Dokončanje del v šestih obratih za recikliranje
|
|
200
|
Belgique Builds Back Circular (I-5.15)
|
M
|
Izvajanje ukrepov ozaveščanja za MSP in krožnih projektov
|
|
202
|
Uvedba krožnega gospodarstva v Valoniji (I-5.16)
|
T
|
Zaključek projektov za spodbujanje krožnega gospodarstva v Valoniji
|
|
256
|
Kapitalska injekcija v podjetje Participatiemaatschappij Vlaanderen (PMV) za podporo podjetjem, dejavnim na področju biotehnologije (I-5.19)
|
M
|
Kapitalska injekcija
|
|
215
|
Prenova socialnih stanovanj – WAL (I-7.04)
|
T
|
Sončni paneli in toplotne črpalke v socialnih stanovanjih
|
|
217
|
Energetski ukrepi v stavbah AWV (I-7.10)
|
T
|
Zaključeni projekti energetskih ukrepov
|
|
218
|
Varčevanje z energijo v javnih stavbah – VLA (I-7)
|
T
|
Energetsko učinkovita prenova javnih stavb
|
|
225
|
Poziv k podnebnim ukrepom v kmetijstvu (I-7.14)
|
T
|
Dokončanje projektov, dodeljenih v okviru razpisov za zbiranje predlogov
|
|
231
|
Pospešitev energetskega prehoda (R-7.04)
|
M
|
Začetek veljavnosti pravnega akta
|
|
234
|
Optimizacija distribucije energije (I-7.17)
|
T
|
Namestitev pametnih števcev
|
|
236
|
Naložbe v elektrifikacijo pristaniške infrastrukture v Flandriji (I-7.18)
|
M
|
Sprejemni dopisi
|
|
242
|
Ekologizacija avtobusnega voznega parka – BCR (I-7.21)
|
T
|
Dostavljeni električni avtobusi
|
|
244
|
Javna razsvetljava z LED – VLA (I-7.23)
|
T
|
Nameščena osvetlitev s svetlečimi diod
|
|
245
|
Učinkovito železniško omrežje – FED (I-7.24)
|
T
|
Ponovna elektrifikacija železniških prog
|
|
246
|
Polnilna infrastruktura za avtobuse – zavezujoča poslovna pravila (I-3.21)
|
T
|
Nameščena polnilna infrastruktura
|
|
249
|
SMELD – NAKRMLJENO (I-5.18)
|
M
|
Postavi se industrijska talilna peč.
|
|
252
|
Program zvezne države za obnovo morske narave (I-1.25)
|
T
|
Dokončanje projektov študij o obnovi morske narave
|
|
257
|
Kapitalska injekcija v podjetje SFPIM Defence of the Federal State (I-5.20)
|
M
|
Naložbena politika ter sistem upravljanja in nadzora SFPIM Defence
|
|
253
|
Energetski projekt na morju na zvezni ravni (I-1.26)
|
T
|
Zaključek energetskih projektov na morju
|
|
258
|
Kapitalska injekcija v podjetje SFPIM Defence of the Federal State (I-5.20)
|
M
|
Kapitalska injekcija
|
|
260
|
Prenova zasebnih stavb v valonski regiji (I-7.26)
|
T
|
Premije za energetsko prenovo zasebnih stanovanjskih stavb
|
|
261
|
Izboljšana shema subvencioniranja energije“ – BCR (I-7.01)
|
T
|
Prenova stanovanjskih objektov
|
|
262
|
Prenova socialnih stanovanj v regiji Bruselj – glavno mesto (I-1.02)
|
T
|
Prenova socialnih stanovanj
|
|
|
Znesek obroka
|
|
1 275 155 339 EUR
|
2.Posojilo
Obroki iz člena 3(2) se razporedijo na naslednji način:
7.Prvi obrok (posojila):
|
Zaporedna št.
|
Ime ukrepa
|
M/T
|
Ime
|
|
54b
|
Forum SPF za digitalizacijo (I-2.05a)
|
M
|
Zahteve so opredeljene.
|
|
239
|
Energetski otok na morju (I-7.20)
|
M
|
Dokončanje končne različice direktive o energetski učinkovitosti in okoljskih študij
|
|
|
Znesek obroka
|
48840000 EUR
|
8.Drugi obrok (posojila):
|
Zaporedna št.
|
Ime ukrepa
|
M/T
|
Ime
|
|
240
|
Energetski otok na morju (I-7.20)
|
M
|
Pridobljena okoljska dovoljenja za energetski otok
|
|
|
Znesek obroka
|
24420000 EUR
|
9.Tretji obrok (posojila):
|
Zaporedna št.
|
Ime ukrepa
|
M/T
|
Ime
|
|
55b
|
Forum SPF za digitalizacijo (I-2.05a)
|
M
|
Izvedeni so projekti digitalizacije
|
|
98
|
Infrastruktura za kolesarje in pešce – Schuman (I-3.04)
|
T
|
Nov javni prostor za pešce, kolesarje in javni prevoz na Schumanu
|
|
241
|
Energetski otok na morju (I-7.20)
|
M
|
Dokončanje del, povezanih z energetskim otokom
|
|
259
|
Razširjeni ukrep: Kapitalska injekcija v podjetje SFPIM Defence of the Federal State (I-5.21)
|
M
|
Kapitalska injekcija
|
|
|
Znesek obroka
|
156840000 EUR
|
ODDELEK 3: DODATNA UREDITEV
1. Ureditve za spremljanje in izvajanje načrta za okrevanje in odpornost
Spremljanje in izvajanje načrta za okrevanje in odpornost Belgije poteka v skladu z naslednjimi ureditvami:
Izvajanje belgijskega načrta za okrevanje in odpornost se spremlja na medzvezni ravni in na ravni vsakega subjekta, odgovornega za izvajanje ukrepov iz načrta, obravnavanih ločeno. Državni sekretar za okrevanje in strateške naložbe je odgovoren za usklajevanje izvajanja načrta na medzvezni ravni. Ob upoštevanju širokega obsega ukrepov, vključenih v načrt, za katere so pristojnosti porazdeljene na sedem subjektov, je medzvezni koordinator odgovoren za spremljanje skladnega izvajanja načrta.
Politično spremljanje načrta izvaja medministrska konferenca. Medresorski konferenci predseduje državni sekretar za okrevanje in strateške naložbe, sestavljajo pa jo predstavniki zvezne države, regij in skupnosti.
Upravno spremljanje načrta izvaja medzvezni nadzorni odbor. Nadzorni odbor sestavljajo predstavniki vseh subjektov, odgovornih za poročanje in upravno spremljanje projektov, za katere so odgovorni. Nadzornemu odboru predseduje stalni sekretar zvezne javne službe BOSA (Federale overheidsdienst beleid en ondersteuning), ki v sodelovanju z državnim sekretarjem za okrevanje in strateške naložbe zagotavlja kontinuiteto splošnega usklajevanja načrta in tehničnih stikov s Komisijo. Odbor za spremljanje spremlja izvajanje in dosežke načrta, usklajuje pripravo vsakega zahtevka za plačilo, ugotavlja tveganja neizpolnjevanja mejnikov in ciljev ter predlaga rešitve, če se tveganja uresničijo.
Vsak subjekt spremlja napredek naložbenih in reformnih projektov v okviru načrta. Vsaka raven vlade ustanovi osrednjo koordinacijsko enoto, odgovorno za horizontalno spremljanje in usklajevanje ukrepov v njeni pristojnosti. Regionalne/skupnostne osrednje ravni usklajevanja zagotovijo spremljanje in poročanje v digitalnem orodju za spremljanje, ki medzveznemu odboru za spremljanje omogoča spremljanje izvajanja načrta.
Belgija je imenovala dva subjekta za revizijska organa, in sicer Vlaamse Auditautoriteit (VAA) za flamsko regijo in flamsko skupnost ter Corps Interfédéral de l’Inspection des Finances (CAIF) za zvezno državo ter preostale regije in skupnosti (regija glavnega mesta Bruselj, regija Valonija, francoska skupnost in nemško govoreča skupnost). Oba subjekta sta neodvisna od subjektov, ki izvajajo mehanizem za okrevanje in odpornost v Belgiji.
V belgijskem načrtu so opredeljeni različni organi, pristojni za izvajanje, spremljanje in nadzor projektov v vsakem od sedmih subjektov (zvezna država, flamska regija, flamska skupnost, valonska regija, regija Bruselj – glavno mesto, francoska skupnost in nemško govoreča skupnost). Službe, pristojne za izvajanje (organi upravljanja) ter revizijo in nadzor (revizijski organi), so odgovorne tudi za preverjanje projektov, ki se financirajo iz drugih skladov EU, kar jim omogoča splošen pregled nad financiranjem EU in prispeva k zmanjšanju tveganja dvojnega financiranja.
2. Ureditve za zagotavljanje popolnega dostopa Komisije do osnovnih podatkov
Da se Komisiji zagotovi popoln dostop do zadevnih osnovnih podatkov, ima Belgija vzpostavljene naslednje ureditve:
Izvajanje načrta usklajuje državni sekretar za okrevanje in strateške naložbe, spremljanje pa na politični ravni izvaja medministrska konferenca, na upravni ravni pa medzvezni nadzorni odbor. Državni sekretar za okrevanje in strateške naložbe deluje zlasti kot usklajevalni organ za spremljanje napredka pri doseganju mejnikov in ciljev, za spremljanje in po potrebi izvajanje nadzornih in revizijskih dejavnosti ter za zagotavljanje poročanja in zahtevkov za plačila. Usklajuje poročanje o mejnikih in ciljih, zadevnih kazalnikih, pa tudi kvalitativnih finančnih informacijah in drugih podatkih, na primer o končnih prejemnikih. Kodiranje podatkov poteka v decentraliziranih sistemih IT na različnih ministrstvih, ki morajo zahtevane podatke sporočiti državnemu sekretarju za okrevanje in strateške naložbe.
V skladu s členom 24(2) Uredbe (EU) 2021/241 Belgija po izpolnitvi ustreznih dogovorjenih mejnikov in ciljev iz oddelka 2.1 te priloge Komisiji predloži ustrezno utemeljen zahtevek za plačilo finančnega prispevka. Belgija zagotovi, da ima Komisija na zahtevo popoln dostop do ustreznih osnovnih podatkov, ki podpirajo ustrezno utemeljitev zahtevka za plačilo, tako za oceno zahtevka za plačilo v skladu s členom 24(3) Uredbe (EU) 2021/241 kot za namene revizije in kontrole.