19.1.2010   

EL

Επίσημη Εφημερίδα της Ευρωπαϊκής Ένωσης

C 12/3


Κατάλογος διορισμών του Συμβουλίου

Νοέμβριος/Δεκέμβριος 2009 (κοινωνικός τομέας)

2010/C 12/03

Επιτροπή

Λήξη θητείας

Δημοσίευση στην ΕΕ

Αντικαθιστώμενο μέλος

Παραίτηση/Διορισμός

Ιδιότητα

Κατηγορία

Χώρα

Διοριζόμενο μέλος

Υπηρεσία προέλευσης

Ημερομηνία απόφασης του Συμβουλίου

Συμβουλευτική επιτροπή για την ασφάλεια και την υγεία στον τόπο εργασίας

28.2.2010

L 64, 2.3.2007

κ. Robert KANZ

Παραίτηση

Τακτικό μέλος

Εργοδότες

Λουξεμβούργο

κ. Pierre BLAISE

Médecin-Directeur

Service de Santé au Travail de l'Industrie

22.12.2009

Συμβουλευτική επιτροπή για την ασφάλεια και την υγεία στον τόπο εργασίας

28.2.2010

L 64, 2.3.2007

κ. Mario ALVINO

Παραίτηση

Αναπληρωματικό μέλος

Κυβέρνηση

Ιταλία

κ. Mauro FRANCIOSI

Ministero del Lavoro

22.12.2009

Συμβουλευτική επιτροπή για την κοινωνική ασφάλιση των διακινουμένων εργαζομένων

29.3.2011

C 83, 7.4.2009

κ. Heinrich BRAUNER

Παραίτηση

Τακτικό μέλος

Εργοδότες

Αυστρία

κα Ruth LIST

Industriellenvereinigung

22.12.2009