Datu drošiba | Lapas karte | Kontakti | Jautājumi un atbildes
Šī vietne ietilpst portālā
 
 
 
 
 
 

ES publikācijas

ES virtuālā grāmatveikala EU Bookshop mājaslapā (http://bookshop.europa.eu/) jūs vienuviet varat piekļūt dažādām Eiropas Savienības iestāžu, aģentūru un citu struktūru publikācijām, kuras izdevis Publikāciju birojs.

EU Bookshop piedāvā pārskatu par publikācijām, izmantojot sīkas bibliogrāfiskas piezīmes. Jūs varat bez maksas lejupielādēt publikācijas PDF formātā. Ja meklētā publikācija nav pieejama, varat izmantot funkciju “PDF pēc pieprasījuma”, - jūs saņemsit e-pastu, līdzko attiecīgā publikācija PDF formātā būs iekļauta tīmekļa vietnē.

Varat arī pasūtīt jebkuras bezmaksas publikācijas iespiestu eksemplāru, ja vien tas ir krājumā. Ja vēlaties maksas publikācijas, varat pasūtīt tās EU Bookshop, izvēloties vienu no mūsu tirdzniecības pārstāvjiem, vai lejupielādēt bezmaksas PDF faila veidā. Publikācijas parasti piegādā 48 stundās no pasūtījuma saņemšanas.

Publikācijas varat atrast, izmantojot vienkāršo vai paplašināto meklēšanu vai pārlūkojot katalogu pēc tēmas vai autororganizācijas (piemēram, ES institūcijas, aģentūras vai citas struktūras). Turklāt varat izveidot savu kontu “My EU Bookshop”, ko iespējams personalizēt, piemēram, saglabājot vaicājumu turpmākai lietošanai vai saņemot e-pastu par jauniem izdevumiem, kas jūs interesē.

Publikāciju birojs tiecas panākt, lai EU Bookshop kļūtu par vienotu piekļuves punktu visām Eiropas Savienības publikācijām. Pašlaik šī tīmekļa vietne ir pieejama 24 valodās.

 Links to Publications
Office's websites

EU publications:

Research & development:

EU law:

Tenders:

EU directory: