Privatumo pareiškimas | Svetainės struktūra | Kontaktai | DUK
Ši svetainė yra Europa dalis
 
 
 
 
 
 

ES leidiniai

EU Bookshop (http://bookshop.europa.eu/) suteikiama galimybė viename prieigos taške susipažinti su įvairiais Europos Sąjungos institucijų, agentūrų ir kitų įstaigų leidiniais, kuriuos leidžia Leidinių biuras.

Naudojantis svetainėje „EU Bookshop“ pateiktais išsamiais bibliografiniais duomenimis galima susipažinti su leidinių turinio apžvalgomis. Leidinius galima nemokamai parsisiųsdinti PDF formatu. Jei nerandate reikiamo leidinio, galite naudotis funkcija „užsisakyti PDF“. Tokiu atveju šiam PDF leidiniui pasirodžius svetainėje apie tai jums iš karto bus pranešta e. paštu.

Be to, galite užsisakyti vieną bet kurio nemokamo leidinio egzempliorių, jeigu jų atsargos neišsemtos. Mokamus leidinius svetainėje „EU Bookshop“ galima užsisakyti pasirinkus vieną iš mūsų pardavimo biurų arba nemokamai parsisiųsdinti PDF rinkmeną. Leidiniai paprastai pristatomi per 48 val. nuo užsakymo gavimo.

Ieškoti leidinių galite naudodamiesi paprastosios ir išplėstinės paieškos funkcijomis, pasirinkdami teminę sritį ar autorių (t. y. Europos Sąjungos instituciją, agentūrą arba kitą įstaigą). Be to, galite užsiregistruoti puslapyje „Mano EU Bookshop“ ir naudotis asmeninėms reikmėms pritaikytomis funkcijomis, pvz.: išsaugoti paieškos užklausas nuolatiniam naudojimui ir e. paštu užsisakyti pranešimus apie naujus jus dominančios srities leidinius.

Leidinių biuras siekia, kad svetainėje „EU Bookshop“ būtų galima rasti visą informaciją apie Europos Sąjungos leidinius. Šiuo metu svetainę galima skaityti 24 kalbomis.

 

 

 Links to Publications
Office's websites

EU publications:

Research & development:

EU law:

Tenders:

EU directory: