Isikuandmete kaitse | Sisujuht | Kontakt | KKK
See veebileht on Europa osa
 
 
 
 
 
 

ELi väljaanded

Veebisait EU Bookshop(http://bookshop.europa.eu/) pakub ühtset juurdepääsu väljaannete talituse avaldatud Euroopa Liidu institutsioonide, asutuste ja organisatsioonide väljaannetele.

EU Bookshop annab põhjaliku bibliograafilise teabe vahendusel ülevaate väljaannete sisu kohta. Väljaandeid on võimalik PDF-formaadis tasuta alla laadida. Kui otsitavat väljaannet ei leidu, võite kasutada funktsiooni "PDF nõudmisel". Teid teavitatakse e-posti vahendusel kohe, kui asjaomane PDF versioon on veebisaidile laaditud.

Võite tellida ka mis tahes tasuta väljaande eksemplari, kui see on saadaval. Tasulisi väljaandeid on võimalik tellida EU Bookshopi müügiesinduste kaudu või tasuta alla laadida väljaande PDF-formaadis. Väljaanded saadetakse tavaliselt 48 tunni jooksul tellimuse saamisest.

Väljaandeid võib otsida nii lihtotsingu kui täiustatud otsingu abil, sirvides kas teemade või väljaande koostanud asutuste (s.o Euroopa Liidu institutsioon, asutus või organisatsioon) lõikes. Lisaks sellele on võimalik registreeruda rubriigis “Minu EU Bookshop” ja pääseda juurde kasutaja vajadustele vastavatele funktsioonidele: näiteks salvestada otsinguid korduvaks kasutamiseks või lasta end e-posti kaudu teavitada uutest huvipakkuvatest väljaannetest.

Väljaannete Talituse eesmärk on muuta EU Bookshop ühtseks juurdepääsupunktiks Euroopa Liidu väljaannetele. Praegu on veebisait kättesaadav 24 keeles.

 Links to Publications
Office's websites

EU publications:

Research & development:

EU law:

Tenders:

EU directory: