Prohlášení o ochraně soukromí | Mapa stránek | Kontakt | Časté otázky
Tato strana je součástí portálu
 
 
 
 
 
 

Publikace EU

Internetové stránky EU Bookshop(http://bookshop.eu.int) umožňují jednotný přístup k různým publikacím evropských orgánů, agentur a dalších institucí vydaných Úřadem pro úřední tisky.

EU Bookshop poskytuje přehled obsahu publikací ve formě podrobných bibliografických záznamů. Publikace lze zdarma stáhnout ve formátu PDF. Není-li hledaná publikace k dispozici, můžete využít funkci „PDF na vyžádání“. V tom případě budete informováni e-mailem, jakmile bude soubor PDF k dispozici na internetových stránkách.

Můžete si také objednat jeden výtisk od každé bezplatné publikace, pokud je na skladě. Placené publikace nabízené na stránkách EU Bookshop si můžete objednat u některého z našich prodejců nebo si můžete zdarma stáhnout příslušný soubor PDF. Publikace se obvykle zasílají do 48 hodin od obdržení objednávky.

Publikace můžete vyhledávat prostřednictvím jednoduchého a rozšířeného vyhledávání, podle tematických oblastí nebo podle autora (tj. evropských institucí a orgánů, agentur nebo jiných subjektů). Kromě toho se můžete zaregistrovat v sekci „My EU Bookshop“ a využívat funkce přizpůsobené vašim potřebám, například můžete ukládat vyhledávací kritéria pro opakované použití nebo si nechat zasílat e-mailem upozornění na nové publikace, které vás zajímají.

Úřad pro úřední tisky usiluje o to, aby stránky EU Bookshop poskytovaly jednotný přístup k publikacím Evropské unie. Stránky jsou v současné době k dispozici ve 24 jazycích.

 

 Links to Publications
Office's websites

EU publications:

Research & development:

EU law:

Tenders:

EU directory: