ISSN 1831-5380
Svetainės struktūra | Teisinė informacija | Slapukai | DUK | Kontaktai | Spausdinti puslapį

Pratarmė

Institucijų leidinių rengimo vadovas, kuris 1993 m. pirmą kartą buvo paskelbtas kaip Leidinių rengėjų žinynas, tapo darbo priemone, be kurios neišsiverčia įvairių Europos Sąjungos institucijų ir organų tekstų, skelbiamų visomis oficialiosiomis kalbomis, rengėjai.

Įvairių kalbų praktikos suderinimas – itin svarus laimėjimas, nes visus šiame vadove pateiktus bendrus darbo susitarimus ir taisykles rengė mūsų specialistai, kuo labiau atsižvelgdami į kiekvienos kalbos ypatumus.

Institucijų leidinių rengimo vadovo, pateikiamo ir internete, naudotojams – autoriams, redaktoriams, teisininkams lingvistams, terminologams, vertėjams ir korektoriams – suteikiama sąveikaus bendravimo galimybė. Jie kviečiami reikšti nuomones, kaip vadovą būtų galima pagerinti ar atnaujinti.

Tikiuosi, kad visi ES institucijų ir organų tekstų rengėjai laikysis įsipareigojimo ir užtikrins, kad būtų laikomasi bendrai nustatytų normų. Tai, be kita ko, mums padėtų visapusiškai išnaudoti kompiuterinių priemonių potencialą, kad Europos piliečiams – pagrindiniams mūsų institucijų ir organų parengtų tekstų skaitytojams – būtų užtikrinamos dar kokybiškesnės paslaugos.

Pierre de BOISSIEU
Leidinių biuro
valdymo komiteto pirmininkas

Pastaba.
Šio teksto originalas paskelbtas prancūzų kalba.
Atnaujinta: 2012 3 1
Į puslapio viršų
Ankstesnis puslapisKitas puslapis